Şimdi Ara

Raidsonic'ten USB 3.0 destekli iki yeni disk kutusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Komponent üreticisi RaidSonic, USB 3.0 destekli yeni disk kutularını duyurdu. IB-230StU3-G ve IB-223StU3+Wh/B model isimlerine sahip olan disk kutuları 2.5-inç boyutunda olan, SATA-II diskler ve SSD sürücüleriyle kullanılabiliyorlar. Modeline göre Alüminyum veya Polikarbon gövdeye sahip olan, 9.5mm kalınlığındaki yeni disk kutuları, SuperSpeed USB olarak bilinen USB 3.0 teknolojisi ile kullanıcılarına yüksek veri transferi hızı vaad ediyorlar. Kutuların sunduğu yüksek hızdan faydalanabilmek için USB 3.0 uyumlu bir anakarta veya dizüstü bilgisayara ihtiyaç duyulurken, teknolojinin geriye dönük olarak USB 2.0 ile de uyumlu olduğunu ancak vaad edilen yüksek süratin sadece USB 3.0 ile elde edilebileceğini hatırlatmakta fayda görüyoruz.

Raidsonic yeni disk kutularına göre modeline göre 23.90 ve 26.90 Avro seviyesindeki yurt dışı satış fiyatlarıyla kullanıma sunuyor.

• ne AMD nede intel usb3'e doğal destek veriyor.. nasıl yaygınlaşacak bu usb3 anlamıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

ne AMD nede intel usb3'e doğal destek veriyor.. nasıl yaygınlaşacak bu usb3 anlamıyorum...

Demek ki var adamların bi bildikleri; çıkarlarına uymuyor olsa gerek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: maglev45

quote:

ne AMD nede intel usb3'e doğal destek veriyor.. nasıl yaygınlaşacak bu usb3 anlamıyorum...

mesela nasıl uymayabilir örnek verir misin?? göz göre göre NEC'in milyonlarca dolar kazanmasını izlemek çıkarlarına nasıl uyabilir?
  • quote:

quote:

quote:

mesela nasıl uymayabilir örnek verir misin?? göz göre göre NEC'in milyonlarca dolar kazanmasını izlemek çıkarlarına nasıl uyabilir?

Hiç bir fikrim yok; ama destek vermezlerse yaygınlaşamayacağını siz söylediniz. Ben de bundan yola çıkarak çıkarlarına uymadığını düşündüm. Sonuçta bizim(benim) gibi anlık değil yıllar sonrasını da düşünüyor olmalılar. Ama desteklemek nasıl bi çıkar sağlar; dediğim gibi hiç bir fikrim yok; belki de usb 2.0 ölmesin istiyorlardır..?

• quote:

quote:

quote:

aynen bütün usb3 ler nec
  • bırıncısı nec ın kazandıgı uc kurusun hıc bı onemı yok ıntel cok kuresel bır sırket ve marka degerı ınanılmaz yuksek nec ve dengı uretıcılerı 1000 defa satın alıp bozuk para gıbı harcar ıkıncısı de ıntel zamanı gelgı zaman usb 3.0 a dogal destek verıcek zaten ıntel dogal destek vermeye basladıgı zaman hıc bır uretıcı ıntel dısında bır cıpset kullanmıyacak buna en basta ıntel ızın vermez amd ıse su ankı %8 lık pazar payını korur bır degısıklık olmaz ayrıca ıntel 2012 nın ıkıncı yarısından once kesınlıkle 3.0a dogal destek vermıyecegını acıkca kesın olarak soylemıstı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.