Şimdi Ara

Western Digital 3TB kapasiteli yeni sabit diskini satışa sundu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
3.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Dünyanın en büyük sabit disk üreticilerinden Western Digital, ilk detaylarına daha önceki haberlerimizde yer verdiğimiz 2.5 Terabyte ve 3 Terabyte depolama kapasitesi sunan yeni depolama sürücülerini duyurdu. Caviar Green serisi altında lanse edilen 3.5-inç boyutundaki yeni sürücüler, 750GB kapasiteli plakalar kullanıyor ve Advanced Format teknolojisinden faydalanıyorlar.

32-bit işletim sistemlerinde yüksek depolama kapasitesinin doğru adreslenebilmesi için beraberinde PCIe x1 kontrolcüsü gelen yeni depolama sürücüleri, SATA-II ara birimini kulanıyor ve yüksek performans için 64MB yerleşik tampon bellek ile geliyorlar. GreenPower teknolojisi ile düşük güç tüketiminin hedeflendiği yeni sürücüler, kapasitesine göre sırasıyla 189$ ve 239$ seviyesindeki tavsiye edilen yurt dışı satış fiyatlarıyla kullanım sunuluyorlar.

• Kapasitesi bayaa yuksek .. bi markanin daha 3 tb si var ama sanirim onda 500 gb lik tabakalar kullaniliyor muhtemelen bu daha iyi olacaktir diye dusunuyordum ama bazi sorunlari oldugunu okudum bi yerlerde birde win xp gormeme ihtimali var
  • Heyt toramanım benim, işte budur. Buna vurucan Hd filmleri, vurucan hd filmler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaReTTa_99

Heyt toramanım benim, işte budur. Buna vurucan Hd filmleri, vurucan hd filmler...

patladımı yüzündeki ifadeyi merak ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockerroll

quote:

Orijinalden alıntı: CaReTTa_99

Heyt toramanım benim, işte budur. Buna vurucan Hd filmleri, vurucan hd filmler...

patladımı yüzündeki ifadeyi merak ederim

Sus la şom ağız seni, patatıcan hd arşivini.

Şaka bir yana bi patlamayan WD gördüm o da patlarsa kime güveniriz bilmiyorum...

• ben gördüm onu 1TB CB ile sağolsunlar
  • Advanced Format var. Internet'ten WD ın sitesinden Alling yazılımını indirip Ortalama yapıyorsun. Alacak olanların haberi olsun. Performansa epey etki ediyor.
  • buakdar büyük 1 tane disk almak ev kullanıcısı içinde iş içinde riskli bunun yerine 3 tane 1tb yada 6tane 500 gb almak çok dha amantıklı
  • 3 TB. Way be.
  • 6 tane 500GB mı? Gaipten şöyle bir ses gelir artık sürekli: "Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm"

Gürültü yapar arkadaş o... Workstation değil ki bu?

2x1.5TB ideal bence... ;)
  • 3tb bilginin bir harddiskin boluzup kaybedilmesinden çok dhaha iyidir emin ol :)
  • GB başına maliyette en uygunu 1.5 TB diskler.
  • bunun 2tb lik olanını 165TL 'ye almıştım vatandan
  • green serisi bana hiç çekici gelmiyor..
  • @Batuist
    Green serisi sırf depolama için bildiğim kadarıyla. Yani windows kurmaya yönelik değil. Az ses yapan ve az güç harcayan seri sanırım.
  • film müzik ve oyuun indirenler için çok iyi depola nevarsa:))
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunescan

@Batuist
    Green serisi sırf depolama için bildiğim kadarıyla. Yani windows kurmaya yönelik değil. Az ses yapan ve az güç harcayan seri sanırım.

biliyorum o yüzden zaten bana çekici gelmiyor..
  • İncelemesine baktım bugün. 2 TB ler gibi aşağı yukarı performansı var. 2,72 GB kullanım alanı var.
  • Kapasite arttırcaklarına, performans ve sessiz konusunda çalışsalar daha iyi olcak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shiftless

Kapasite arttırcaklarına, performans ve sessiz konusunda çalışsalar daha iyi olcak.

neden kapasite konusunda çalışmasınlar?? sana lazım olmayabilir ama olanlar daha çok sayıda... bireysel düşünmeyin kurumsal pazarda kapasite çok daha önemli...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.