Şimdi Ara

23 Ekim 2010-Ehliyet Sınavına Girecek Olanlar Buraya-Sonuçlar Açıklandı! (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
836
Cevap
0
Favori
25.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • motordan 11 yanlış yapmışım ucundan kurtardım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikonder
    açıklandı ,açıklanacak, açıklanıyor,birazdan diyen form siteleri hala uyuyorlar arkadaşlar tşk.forum donanımhaber.com

aynen kardeşim hala uyuyan siteler var thanks forum donanim
  • quote:

Orijinalden alıntı: canuygar

quote:

Orijinalden alıntı: alikonder
    açıklandı ,açıklanacak, açıklanıyor,birazdan diyen form siteleri hala uyuyorlar arkadaşlar tşk.forum donanımhaber.com

aynen kardeşim hala uyuyan siteler var thanks forum donanim

Ne yani. Dh mi açıklıyor cevabı? Yapmayın arkadaşlar. Buraya gelip bakmaktan daha kolay meb e girmek.
  • İlk Yardım - 86
    Trafik Ve Çevre Bilgisi - 92
    Motor Ve Araç Tekniği - 86

Geçtim Galiba:D
  • benim ilk yardım 9 yanlış var.

69,993 yapıyo. Nedir lan bu kalıyomuuyum yani
  • Motor = 8 YanLış
    Trafik = 3 Yanlış
    İlk Yardım : 5 Yanlış Herkese hayırLı olsun beyleerr :) Direksiyon sınavından sonra Adana SokakLarında akıyoruz .h .h
  • İlkyardım 3, Trafik 4, Motor 4 yanlışım var. Korktuğum kadar değilmiş. Herkese hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stigmata_
    benim ilk yardım 9 yanlış var.

69,993 yapıyo. Nedir lan bu kalıyomuuyum yani

Ee biraz oyle oluyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: akif019

Motor = 8 YanLış
    Trafik = 3 Yanlış
    İlk Yardım : 5 Yanlış Herkese hayırLı olsun beyleerr :) Direksiyon sınavından sonra Adana SokakLarında akıyoruz .h .h

benim de akacagım şehrin sokakları şöyle özaldan özaldan

• ilkyardım 7 yanlış var heralde inş. öyledir hatırladığım kadarıyla kılpayı geçmiş gibi bişey olcam olsunda bari 9 yanlış olsun yine de geçerim...
    diğerleri ise rahatlıkla geçer sanırım
    içime bi rahatlık çöktü şu dandik sınavdan bile kalcaz nerdeyse şaka gibi..öss de bu kadar heycanlanmadım

@stigmata_ kardeşim 21 net yaptıysan sorun yok zaten puanını hesaplamışsın 69,5 üzeri 70 e tamamlanır yani sen geçtin eğer 9 yanlış 21 doğrun varsa 1 boşun varsa kalırsın 69,9 puan aldıysan sorun yok hayırlı olsun
  • İlk yardım 2 yanlış, trafik 1 yanlış, motor 4 yanlış. Herkese hayırlı uğurlu olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: martinist

ilkyardım 7 yanlış var heralde inş. öyledir hatırladığım kadarıyla kılpayı geçmiş gibi bişey olcam olsunda bari 9 yanlış olsun yine de geçerim...
    diğerleri ise rahatlıkla geçer sanırım
    içime bi rahatlık çöktü şu dandik sınavdan bile kalcaz nerdeyse şaka gibi..öss de bu kadar heycanlanmadım

@stigmata_ kardeşim 21 net yaptıysan sorun yok zaten puanını hesaplamışsın 69,5 üzeri 70 e tamamlanır yani sen geçtin eğer 9 yanlış 21 doğrun varsa 1 boşun varsa kalırsın 69,9 puan aldıysan sorun yok hayırlı olsun

İnşallah yaa.. çalışmadan girdik elimizde patlamasın
  • motordan ya 12 ya 13 yanlışım var emin olamıyorum kafayı yiyeceğim diğerinden rahat geçtim ancak motor çok fena yamuk yaptı ya 10 kasıma kadar kafayı yiyeceğim anlaşılan
  • ilk yardım: 2 yanlış
    trafik:5 yanlış
    motor: 5 yanlış
    hayırlı olsun
  • 10.11.2010 dan önce açıklanır galiba
    internet sitesinden
    31.10.2010-10.11.2010 Diyor
    5-6 sında açıklansa iyi olur:D
  • Arkadaşlar bu ülkede eğitimle ilgili, tam tarih verilirse 2 gün uzatılır, bir tarih aralığı verilirse son gün açıklanır. Bu böyle geldi böyle gider. Sonuçlar tam 10 Kasım'da açıklanır.
  • arkadaşlar açıklandıktan kaç gun sonra ehliyet sahibi oluyoruz sınavı geçersek araya bayram giriyor ama
    direksiyon sınavıda var o ne zaman oluyor sınavı geçtikten sonra direk alabiliyormuyuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technik
    arkadaşlar açıklandıktan kaç gun sonra ehliyet sahibi oluyoruz sınavı geçersek araya bayram giriyor ama
    direksiyon sınavıda var o ne zaman oluyor sınavı geçtikten sonra direk alabiliyormuyuz

Sınav açıklanma tarihi: 10 Kasım
    Direksiyon sınavı: 27 Kasım
    Direksiyon sınavı sonucu: 27 Kasım
    İşlemler: 7-10 gün
    Ehliyetin en erken ele geçme tarihi: 5-7 Aralık
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakkcbyk

quote:

Orijinalden alıntı: Technik
    arkadaşlar açıklandıktan kaç gun sonra ehliyet sahibi oluyoruz sınavı geçersek araya bayram giriyor ama

Sınav açıklanma tarihi: 10 Kasım
    Direksiyon sınavı: 27 Kasım
    Direksiyon sınavı sonucu: 27 Kasım
    İşlemler: 7-10 gün
    Ehliyetin en erken ele geçme tarihi: 5-7 Aralık

oooooooo baya varmış daha ehliyeti almamıza ben bayramdan sonra gireriz diyordum dıreksıyona hemen alırız ondan sonra ama :D degilmiş
  • İlk yardımdan 4 yanlışım, trafikten 6 yanlış, motordan 2 yanlışım var.

Ayrıca ehliyeti alma süresi çok fazla. Nerdeyse 2 ayda alıyoruz. Saçmalık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevidaL -- 28 Ekim 2010; 13:17:12 >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.