Şimdi Ara

Uncharted 3 multiplayer klan [TURK] (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.112
Cevap
3
Favori
58.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birde oyunda Fleet Foot ve Scoped in boosterları var. Yanlış hatırlamıyorsam Scoped in de R1 e bastığımızda yani hedef aldığımızda rakipten kurşun yesek bile sendeleme olmuyordu denge bozulmuyordu. Aslında mükemmel bir booster tabi doğru biliyorsam.

Ak47 çok tepiyor bu arada iyi bir silah bulmak lazım, m16 deneyeceğim sonrada accucary i vericem bakalım nasıl olacak :)
  • evet Mustafa oyun pro oyuncu dolu,cunku adamlar birbirileri ile yarisiyor siralamaya girmek icin,erken davranmak istemisler herhalde daha oyun cikmadan, AK47 dedigin cok tepiyor,bide cok gereksiz boosterlar var oyunda gibi geldi bana

10 defa oluyorsam 6 tanesi bomba ile,oynama tarzima cok ters geldi bu,

Haritalar genel olarak iyi,karanlik bir harita var kale gibi bir yerde oynuyoruz onu hic begenmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: V

evet Mustafa oyun pro oyuncu dolu,cunku adamlar birbirileri ile yarisiyor siralamaya girmek icin,erken davranmak istemisler herhalde daha oyun cikmadan, AK47 dedigin cok tepiyor,bide cok gereksiz boosterlar var oyunda gibi geldi bana

10 defa oluyorsam 6 tanesi bomba ile,oynama tarzima cok ters geldi bu,

Haritalar genel olarak iyi,karanlik bir harita var kale gibi bir yerde oynuyoruz onu hic begenmedim.

tam sniper haritası o işte karanlık olan ama betadaki mapler berbat maalesef grafik açısından kötü fakat o yemen ve diğer çöllü haritanın grafiği mükemmel ötesi olmuş.

Pro oyunculara karşı ne yapacağız bilmem ama KD ratio berbat olacak benim yine onu biliyorum :D camp cı alayı hepsinin 1v1 kapışma mümkün olmuyor genelde
  • valla grup halinde gelince prolardan direk oyundan cikiyorum abi,hepsi bir koseyi tutuyor oynamak iskence oluyor.

acaba yine 80 level filan mi yapicaklar en ust leveli,baska booster filanda eklerler herhalde,35. levelde hepsi aciliyor cunku,ne anlamai kalcak level kasmanin.
  • boosterlar level ile açılıyor fakat 3 boostere sahip büyük silahlar ve ya pistoller toplaman gereken hazineler ile açılıyor.
  • evet işte silahlara baktım çoğu 30 a kadar açılıyor upgrade falan ediliyor, mutlaka sonradan ekleme yapmaları gerekecek bence, madem böyle zengin bir menü koydular ;(önceki oyuna oranla zengin) o halde yeni yeni şeyler atsınlar, long gun 4 yada 5 tane gördüm ben,ki bu sayı bayaa bir az olmuş.

Hani arcade stilinden çıktı oyun, tamam ama daha geniş silah çeşidi ve bomba çeşidi olmalıydı, mesela yapışkan bombası olsa süper olurdu yada mayın

birde animasyonlarda eksiklikler var halen hand to hand kapışmalarda çok belli oluyor bu eksiklik,

birde bir eksiklik var oyunda, omuz değiştirme yok , yoksa ben mi bulamadım nasıl yapıldığını ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myresistance -- 4 Ekim 2011; 10:17:06 >
  • @V

Benim sana verdiğim hesabı 2. Ps3 n de de deneyebilir misin ? Şayet diğer sistemlerden indirme limiti olan 5 sınırı yoksa klanda dağıtalım hesabı
  • Omuz degiştrime var. Önceleri bende baya sinir oldum bulamadım.. Yapman gereken şey options /controls bölümüne girip ordan shoulderswap'ı (shouldswap) disable dan enable yapmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xleonhart -- 4 Ekim 2011; 10:32:48 >
  • Umarım yine sol stick e koymamışlardır. Fleet foot yaparken arada omuz değiştiriyordu karışıklık oluyordu hep :D
  • koşma butunuyla aynı tuş :D nişan alırken basınca swap yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: PracticeMan

@V

Benim sana verdiğim hesabı 2. Ps3 n de de deneyebilir misin ? Şayet diğer sistemlerden indirme limiti olan 5 sınırı yoksa klanda dağıtalım hesabı

denedim oldu abi,sinir yok galiba :),

ya omuz degistirme olayi nasil olmaz akil alcak gibi degil cildirmis ND :),bari default'unu enable yap.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V -- 4 Ekim 2011; 10:37:42 >
  • Bide oyunun ortasinda cikan olunca yerine baskalari join olabiliyor,onceki oyundaki cok buyuk eksiklikdi ii olmus duzelttikleri.

Abi bide etraf yemyesil oluyor,iskelet oluyor dusmanlar filan 1-2 kere denk geldi ama anlamadim ne oldugunu,sanirim dost dusman karisiyor.
  • <@Dreladion

Fleet Foot yalan bana o zaman o tuştan çıkarsalar iyi olur omuz değiştirmeyi ama onlarda haklı başka nereye koyacaklarki :) Scoped in kasacağız artık o booster da manyak ötesi bir şey, nişan alırken mermi yiyince sendelettirmiyor.

@V

Paylaşalım o zaman face de hesabı
  • Benimde hiç aklıma gelmedi ilk olarak baya sinir olmuştum ilk etapda. Sonra dedim dur şu control ayarlarına bakim orda yazar ne oldugu diye girip baktım öyle gördüm
  • quote:

<@Dreladion

Fleet Foot yalan bana o zaman o tuştan çıkarsalar iyi olur omuz değiştirmeyi ama onlarda haklı başka nereye koyacaklarki :) Scoped in kasacağız artık o booster da manyak ötesi bir şey, nişan alırken mermi yiyince sendelettirmiyor.

@V

bana scoped deme dün gece acayip sinirlerim bozuldu.. Ben zaten scoped kullanamaya karark vermiştim 2. lvl'e yapamadım bir türlü.. Facebook sayfasınada yazdım sebebini... Burayada yapıştırayım...

Selamlar millet bir şey sorcam. Dün gece baya ugraştım yapamadım. Ya bende bir sorun var ya da beta da bug var. Long range madalyası almam gerekiyor 8 tane scoped in booster upgrade için.. Beta başladıgından beri long range madalyası alamamışım hiç. Sizler alabildiniz mi? Long range madalyası nedir? nasıl alınır? Bu madalya isimden anlaşıldıgı üzere uzak mesafeden 3 adam öldürünce kazanılıyor bu uzak mesfa ise 70metre ve daha uzagı olarak baz alınıyor. Ne hikmetse ben oyun icerisinde 3 den fazla magripden maşruga adam vuruyorum yinede alamadım şu lanet olası madalyayı...

• quote:

Orijinalden alıntı: xleonhart

koşma butunuyla aynı tuş :D nişan alırken basınca swap yapıyor

@Drelodian

ben o zaman Fleet Foot kullanamayacağım bu oyunda, çünkü o adımları yaparken stick e basıyorum yanlışlıkla, Scoped in de Fleet Foot kadar iyi booster bence nişan alırken denge kaybetmiyor mermi yesen bile sendelemiyorsun , Scoped in akar :)

@V

O zaman dağıtıyorum hesabı, siz sakın silmeyin oyun çıkana kadar, şifre değiştirecek bir embesil çıkacaktır. Zümrüt halleder bu işi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: xleonhart

quote:

<@Dreladion

@V

bana scoped deme dün gece acayip sinirlerim bozuldu.. Ben zaten scoped kullanamaya karark vermiştim 2. lvl'e yapamadım bir türlü.. Facebook sayfasınada yazdım sebebini... Burayada yapıştırayım...

Selamlar millet bir şey sorcam. Dün gece baya ugraştım yapamadım. Ya bende bir sorun var ya da beta da bug var. Long range madalyası almam gerekiyor 8 tane scoped in booster upgrade için.. Beta başladıgından beri long range madalyası alamamışım hiç. Sizler alabildiniz mi? Long range madalyası nedir? nasıl alınır? Bu madalya isimden anlaşıldıgı üzere uzak mesafeden 3 adam öldürünce kazanılıyor bu uzak mesfa ise 70metre ve daha uzagı olarak baz alınıyor. Ne hikmetse ben oyun icerisinde 3 den fazla magripden maşruga adam vuruyorum yinede alamadım şu lanet olası madalyayı...

bende acemiyim daha dün açtım o booster ı , oyunun Türkçesi çıkınca çok rahat anlarız artık çözeriz .

bu arada hepsisony halen preorder açmadı oyuna, bayramda elimizde olsa bari

• quote:

bende acemiyim daha dün açtım o booster ı , oyunun Türkçesi çıkınca çok rahat anlarız artık çözeriz .

bu arada hepsisony halen preorder açmadı oyuna, bayramda elimizde olsa bari

dostum uc2 de kaç gün kala açmışlardı acaba preorder ı
  • Sure Foot'u kaldirmislar,cok kullanmiyordum ama gerekli bir booster bence.
  • Zaten ben boosterın üzerindeki yazıyı okuyorum. Diyor ki 70metreden daha uzaktan adam öldür 3 kez üst üste diyor. 3 kez öldürünce 1 tane long range madalyası alıyorsun. scoped in 2. seviye yapmak icin 8 tane long range madalyası lazım. Lakin adamları vuruyorum cok cok uzaktan buna ragmen long range alamadım..
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.