Şimdi Ara

Medal of Honor Eklentileri İçin Kollar Sıvandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  

Geçtiğimiz günlerde çıkışını yapan ve dün, beş gün içinde 1.5 milyon'dan fazla sattığı açıklanan Medal of Honor'ın yeni multiplayer eklentileri için kollar sıvandı.

Yapılan açıklamaya göre, 2 Kasım'da oyunun multiplayer seçeneğine "Clean Sweep" adında bir mod eklenecek. Diğer oyunlarda "Elimination" adında karşımıza çıkan bu modda oyuncular, bir kez öldüğünde, tur bitene kadar tekrar oyuna başlayamayacak.

Ayrıca bu modla birlikte, "Bagram Hangar" ve "Khyber Caves" adında iki adet harita da oyunun multiplayer seçeneğinde karşımıza çıkacak. Açıklamada, bu eklentinin ücretsiz olacağı söylendi.

Bunların yanı sıra, dün akşam 1.5 milyon olarak açıklanan oyunun satış rakamında, bu rakamın sadece %5'inin PC platformuna ait olduğu görülüyordu. Bu duyuruyla beraber, bu %5'lik dilimde oyunun Steam üzerinden yapılan satışların etkisinin olmadığı da açıklandı.

• steamde oyun alımları çok az o zaman haftanın en satan oyunu steamde medal of honor.pc oyunculugu ölüyor artık millet oyun oynamak için 1000tl iyi bir sistem yapmaktansa 600 luk konsol alıp oyunlarda hiç takılma yapmadan 5 6 yıl rahat ediyor.

bu mod tam moh'luk bişe deil oyun biraz daha seri olsa uygun görürdüm ama 'BEDAVA'
  • Steam'de oyun alımları nereye az ya? Emrecan şu siteyi kaç aydır takip ediyorum 1 tane adam akıllı yorumunu görmedim.
    http://bolumsonucanavari.com/Haberler-Steamin_Kullanici_Sayisi_Aciklandi-10253.htm
    al şu haberi bir oku!
  • ben artık ekran kartı ile ram almaktan bezmiştim,konsol almak en mantıklısı zaten bi çok oyun pc ye çıkmıyor re dead,alan wake,dantes inferno vsvs bir çok exc ve sadece konsollara özel oyunlar ...xbox 360 forever,LIVE better.
  • Steam'e ben de üyeyim ama onuda tek bir oyun indirmek için almıştım.Yani benim gibi yapan kimbilir kaç kişi vardır.
  • emrecan haklı bsc misafiri pc oyunculuğu ölüyor o kadar çok steam üyesi olduğuna bakma sn artık pc sadece böyle siteler girmek için fln işe yarıo
  • Key aldık oynuyoruz, o kadar parayı bayılamazdık. KEy rakamlarını açıklasınlar bir de artık "PC" öldü, olmuyor "türünden" yaklaşımlarla açıklamasınlar bu "rakamları!"
  • Medal of Honor değilde Black Ops alacaktım. Biraz düşünsem iyi olacak.
  • steam kullanıcısı akıllıdır her oyuna para vermez bc 2 ve mw 2 rakamlarını versinler bakalım
  • yinede ne olursa olsun devir konsol devri arkadaşlar.yapımcılarda konsola önem veriyor çoğu kaliteli oyun pc ye gelmiyor.
  • Millet herkesi kendi gibi sanıyor. CS oynamak için steam alanlar herkesin öyle yaptığını sanıyor. Eğer tüm dijital satışlar (EADM,Steam,DirectDrive...) bu listede yoksa PC oranın kafadan %15 yapabilirsiniz.
  • bence korsan olarak pc de oynayanları da toplarsan, konsolları bile geçer
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.