Şimdi Ara

Fallout: New Vegas - Xbox 360 vs PS3 vs PC

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
3.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
        Çıkmasına 3 gün kala başarılı inceleme puanları ile kendini daha da çekici bir hale getiren Fallout: New Vegas için şimdi platformlar arası grafik karşılaştırma zamanı.

Aşağıdan da görebileceğiniz üzere sizlerin önüne 5 farklı ekran görüntüsü karşılaştırması sunuyoruz. Yorumlarken ince eleyip, sık dokumayı ihmal etmeyelim. Fallout: New Vegas 22 Ekim'de PS3, Xbox 360 ve PC'ye çıkışını yapıyor.

Görüntülere tıklayarak büyültebilirsiniz:

• ps3 daha iyi gözüküyor renkler daha canlı ve detaylı..
  • Fallout'un daimi adresi PC'dir. Hem görsel açıdan daha başarılı ve de asıl önemlisi mod desteği var. Daha yeni Fallout 3'ü bıraktım. Delicesine mod kurup oynuyordum geçen haftaya kadar. Konsollarda ömrü malesef oyunun kendisi kadar.
  • Fallout'un daimi adresi PC'dir. Hem görsel açıdan daha başarılı ve de asıl önemlisi mod desteği var. Daha yeni Fallout 3'ü bıraktım. Delicesine mod kurup oynuyordum geçen haftaya kadar. Konsollarda ömrü malesef oyunun kendisi kadar.
  • PC de görüntü daha güzel.PS3 ve Xbox da fırça ile boyanmış gibi duruyor.
  • Bazılarımız resimlere bakmadan yorum yapıyor heralde. Bariz şekilde PS3'te daha koyu ve mat bir renk paleti kullanılıp, Xbox 360'da PS3'e oranla daha net ve daha çeşitli bir renk paleti kullanılırken gelip renkler daha canlı ve detaylı diyorlar. Bir de PS3'te o AA ne öyle, diğer oyunlarda da AA sorunu vardı da, bunda aşırı fazla. Yapımcılar PS3'e üvey evlat muamelesi yapmış.
  • Noluyo ya mesajım 10 kere gitmiş :)
  • ps3 de AA çok kötü pc>xbox 360>ps3
  • benim sıralamam ps3>pc>x360
  • bsc misafiri göz var nizam var fanboyluğu bırak

pc -> x360 -> ps3

ps3 ile x360 ın da farkı sadece anti-aliasing'den
  • yaa fanboyluğunu bırakın lütfen

pc>=ps3>x-box360
  • Pc yine fark atmış. Özellikle AA'nın etkisi muazzam.
    PS3 diyenler 3. resimden sol üstteki su kulesini iyice inceleyin.
    Herhalde 1. karede PS3'ün olduğunu zannettiniz. Kare sıralamaları şöyle : PC-PS3-XBOX360

Benim sıralamam ise PC-XBOX360-PS3
  • fanboyluğa gerk yok bariz şekilde pc > ps3 > xbox360
  • Her zaman olduğu gibi PS3 yine sonuncu sırada.

Renk kalitesi: Xbox360>PC>PS3
    AA ve AF: PC>Xbox360>PS3
  • ahahha xbox diyenler ilk iki resimdeki pencereden gelen ışığın nerde olduğunu sölesinler bakalım xD bariz bir biçimde PC>PS3>xbox360 şu dandik konsolu savunmayın artık yaw :D ve pc den de şaşmamak gerekdiği bu karşılaştırmadanda anlaşılıyor. önü herzaman açık yeni işlemciler, ramler, anakartlar ve ekran kartları olsun bunlar gelişdikce ancak oyun şirketlerin grafik anlayışı gelişcek.
  • PS3 daha iyi gibi.
  • PS3 ve Xbox da resimler boyanmış gibi duruo , daha renkli olduğu doğru ama gerçekçi durmamış pek. Bnce PC biraz daha önde yine ama pek bi fark yok yinede.

PC > Ps3 > Xbox 360
  • İlk resimde xbox da pencerede ışık yok ışığı daha gösteremio ne kadar dandik =P
  • yine doluşmuş xbox fanboyları.....ps3 den daha detaylıysa xbox versiyonu 1. ve 2. resme bi bakın.bi obje eksik sanki....
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.