Şimdi Ara

SPB Mobile Shell 5.0'a ait tanıtım videoları yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
5.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• SPB firmasının akıllı telefonlar için hazırladığı arayüz programı Mobile Shell 5.0, Android, Windows Mobile 6.5 ve Symbian ^3 işletim sistemli telefonlarda görüntülendi.

SPB'nin i arayüz uygulaması olan Mobile Shell'in eski sürümleri Windows Mobile tabanlı telefonlarda son derece popüler bir uygulama olarak dikkat çekiyordu. Yaklaşık 8 aydır üzerinde çalışılan Mobile Shell 5.0 ise çoklu platform desteği ile kullanıcı sayısını kat kat arttıracak gibi görünüyor. Yenilenmiş arayüzü, efektleri ve ivme sensörü desteği ile dikkat çeken Mobile Shell 5.0, Android, Symbian ^3 ve Windows Mobile için hazırlanıyor.

SPB Mobile Shell 5.0, Samsung Galaxy S, HTC HD2 ve Nokia N8 gibi sınıflarının en iddiaları telefonlarında görüntülendi. SPB'nin Mobile Shell 5.0'ı yakın bir zaman içerisinde kullanıcıların beğenisine sunması bekleniyor.

• android ve nokianın symbianı için neysede HD2'nin kütük gibi menü tasarımını biraz daha estetik bir hale sokarsa iyidir..
  • Kesinlikle mükemmel bir stabilite ile çalışıyor.Telefonumu bana sevdiren program.Yeni versiyonunu dört gözle bekliyorum...C6 CFW kullanıyorum ama hiç memnun kalmadım.v60 gelsin (gelmezse de v51 devam) hemen yükleyip bu programa geçicem.
  • belki renk olarak değil ama en güzel htc ye yakısmıs dev gibi :))
  • Aslinda hd2 nin menusu kullanisli,hesey tek parmakla elinizin altinda ama biraz daha goruntu guzellesirse fena olmaz. Ne zaman cikacak ? Xperia x1 kullanirken SPB mobile Shell cok ise yariyordu.
  • Akıcılık konusunda birşey diyemem fakat "dinik glass iconları ile energy rom lu hd2 nin sense 2.5" i(ne kadar uzun olmuş :)) ) bence spb den daha güzel.Spb nin kullanışlılığını artık birçok sense yakalıyor...
  • yine çok güzel, windows mobile ve mobil shell alışkanlık yaptı iyibir telde bana göre en iyi ikililerden, erken çıkarsa güzel olur...
  • Olay nedir anlamadım .
  • Thanks for spending time on the comptuer (writing) so others don't have to.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.