Şimdi Ara

general mobile w2 alacam nasıl tel yardım??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • meraba arkadaşlar öncelikle kullanan var mı aranızda hiç görmedim bi tel almayı düşünmemim nedeni ise tabiki windows mobile 6.5 olması be wifi + gps
    sizce nasıl fiyat konusunda ise vatanbilgisayarda 386tl şimdiden sağolun

http://www.vatanbilgisayar.com/general-mobile-w2_white-w2-cep-telefonu-(beyaz)/productdetails.aspx?I_ID=48046

resim http://forum.donanimhaber.com/m_40547986/tm.htm

Teknoloji WM 6.5 Professional
    Platform Marvell PXA300 624MHz + NXP 5209
    Frekans 850 / 900 / 1800 / 1900MHz
    ekran QVGA LCD / 65 Bin Renk / 2.8’’ Dokunmatik Ekran/ 240 x 320 piksel
    Wi-Fi Var
    GPS Var
    GPRS Var
    EDGE Var
    WAP Var
    MMS Var
    E-posta Var
    Bluetooth® Var
    Java Var
    MP3/MPEG4 Var/Var
    telefon Rehberi Limitsiz (Dahili hafıza ile sınırlı)
    Ağırlık 104gr
    Boyutlar 103 x 54 x 14.5mm
    Hafıza 256MBytes NAND flash+128MBytes DDR RAM
    Kamera 3.0 MP
    Ses Kayıt Var
    Titreşim Var
    Ahizesiz Görüşme Var
    Konuşma Süresi 300 dakika
    Bekleme Süresi 198 saat
    Pil 1100 mAh
    Aksesuarlar AC Şarj Adaptörü, Kulaklık, USB Kablo, CD
    Diğer Özellikler Microsoft Ofis Programları (Word®, Excel®, Power Point®), Windows Live Messenger,MPEG4/ 3GP/ WMV, AAC/ MP3/ WMA/ AMR/ MIDI, PC Senk.

general mobile w2 alacam nasıl tel yardım??

• Bugun Teknosadan aldım General Mobile w2 'yi size belki yardımım dokunmaz ama
    Yeni almayı düşünen arkadaşlara yardımcı olmak isterim çünkü bende aradığımda kaynak bulamamıştım şansa diyip aldım.

Öncelikle daha önceden Windows Mobile işletim sistemiyle çalışan bir telefon kullanmışmıydınız önemli olan bu!
    Bende HP ipaq rw6815 vardı 4 yıla yakın kullanıp ihone benzeri telefonlar , dolia G1 elegance nokia N72 iphone gibi birçok telefon deneyimi sonrası yeniden Windows Mobile 'a dönmek için GM w2 aldım.

Eğer Windows Mobile seviyorsanız ve 6.5 dan önceki sürümlerini kullandıysanız emin olun bu telefona bayılacaksınız.
    Ben 379 TL ye aldım bu fiyata durmayın koşun alın :))

Ama iphone nokia gibi telefonlardan sonra Özellikle mesaj yazmak için büyük tuş tercih edenlere yaramaz çünkü tuşlar acayip küçük gelecektir.
    Alışmanızda uzun sürecektir AMA sonra alışınca gözünüz hiçbirşey görmüyor evinizde gibi hissetmek için laptopunuz yerine cepten maillerinizi okuyup cevaplıycaksınız :)

Teşefonun özellikleri ortada , Windows kullandıgı için klasik pocketPC olarak yavaş davrandıgı oluyor, hatta bende ilk günde donma bile yaptı bataryayı çıkartıp taktım klasik WM işte :D
    Sonra şarjıda çok hızlı tükenir bu telefonların bilmeyenler varsa,
    AMA WM telefonlara koyulabilecek her türlü özellik daahda güzelleştirilip iphonedaki özellikler eklenip konulmuş
    G sensör olsun
    ekranın heryerde yatay dönebilmesi olsun normal ana ekran bile dönüyor isterseniz :D
    mesajdada ayarlardada heryerde işte anlayın :D
    Sonra slide ile tuş klidi
    Ne biliyim msn facebook twiter felan full girebileceginiz gibi
    Email editörüne bayıldım ilk başta ayarları beni bile zorladı ama sonra tüm maillerimi hiç sorun çıkarmadan kabul etti
    hotmail , gmail , kendi özel domainim onu bile sorunsuz halletti,
    gprs ayarı çok kolaymış bende kastırı durdum çıldırıcaktım 1 saat :))
    Yapamayan olursa yardımcı olurum her konuda, Ama googleda w2 diye değilde "PocketPC internet ayarları" diye aratın yada bir program aratırken ya windows mobile 6.5 yada pocketpc diye aratın ...
    GPS miş FacebOk muş kamera kalitesiymiş hiç denemedim
    ama nav66 programı içinde geldi de trial herhalde bir yerden ücretsiz haritası bulunsa yeter gps chipi olduktan sonra :D

Telefonu çok sevdim şarjı aşırı hızlı bitsede 1 günde 2. kez şarjını bitirecek kadar oynadım :D
    WM sevenler kaçırmayın alın bu teli :) General Mobile da neymiiş demeyin benimde ilk tecrübem aam secdim :))

• Piyasada htc'nin touch modelleri varken bunu almak mantıksız geliyor bana. Ayrıca çok kalın göründü fotoğraflardan bakınca.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.