Şimdi Ara

---> SAMSUNG SyncMaster B2230H İncelemesi ve Kullanıcı Kulübü (58 Kişi) <--- (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
611
Cevap
2
Favori
51.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pip uygulaması hakkında yardımcı olabılecek varmı. Uydu alıcıyı ayarlayabılıyor musunuz?
  • ayarlanmıyormuş arkadaşlar samsung u aradım oyle bişey suan için mumkun değil dediler.
  •  ---> SAMSUNG SyncMaster B2230H İncelemesi ve Kullanıcı Kulübü (58 Kişi) <---

MagicTune Premium'un son surumunu indirmeme ragmen bazi problemlerim var. Yukaridaki resimde de gordugunuz gibi bazi bolumlerde mevcut degil uyarisi aliyorum. Ayrica goruntu tam olarak gelmiyor. Sagda solda altta ve ustte siyah kisimlar var. Yardimci olabilir misiniz acaba?
  • Cozunurlugu 1680x1050 yaptigimda problem ortadan kalkiyor ancak 1920x1080 yaptigimda kenardan siyahlar beliriyor. Ekran kartim HD6950.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GooodJob

---> SAMSUNG SyncMaster B2230H İncelemesi ve Kullanıcı Kulübü (58 Kişi) <---

MagicTune Premium'un son surumunu indirmeme ragmen bazi problemlerim var. Yukaridaki resimde de gordugunuz gibi bazi bolumlerde mevcut degil uyarisi aliyorum. Ayrica goruntu tam olarak gelmiyor. Sagda solda altta ve ustte siyah kisimlar var. Yardimci olabilir misiniz acaba?

MagicTune gereksiz bir program.

HDMI ile bağlıysan ve ATI ekran kartın varsa başlıktaki ilk mesajda görüntünün nasıl oturtulacağını okuyabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

quote:

Orijinalden alıntı: GooodJob

MagicTune gereksiz bir program.

HDMI ile bağlıysan ve ATI ekran kartın varsa başlıktaki ilk mesajda görüntünün nasıl oturtulacağını okuyabilirsin.

Ilk mesaji okudum ama sanirm o kismi atlamisim. Cok tesekkur ederim ilginize
  • arkadaşlar standby ışığı hakkında bişey ilgimi çekti. tv izlerken bağzı geceler yanmıyor neden olduğunu anlamış değilim,
    bilgisi olan varmı bunun hakkında
  • arkadaşlar sistemimdeki led i geri verdim vbe bu modeli aldım. görüntü bulanık biraz yani windowsta yazılar bulanık çıkıyor. hdmi ile bağlantı kurdum.

yapmam gereken ayarlar nelerdir?
    quote:

5: Ölçekleme seçenekleri altında ki çubuğu en sona yani "Aşırı tarama" (Overscan) yönünde en sona kadar çekiniz.

bunu yaptığımda ekranı taşıyor görüntü.

neyse google amcam sağolsun çözdüm.
    quote:

Monitörün üstündenki tuşlardan:

MENU > KURULUM VE SIFIRLAMA > PC / AV Modu > PC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nohackmove -- 2 Aralık 2011; 14:57:44 >
  • arkadaşlar bende bu modelın 24 ınc olanı var, xbox hdmi dan baglıyken xbox kapanınca monıtör kapanmıyor sürekli tarama yapıyor sizde nasıl? bunun bir çözümü varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunsnroses1

arkadaşlar bende bu modelın 24 ınc olanı var, xbox hdmi dan baglıyken xbox kapanınca monıtör kapanmıyor sürekli tarama yapıyor sizde nasıl? bunun bir çözümü varmı?

bende de aynı zaten dokunmatik basıverirsin kapat tuşuna

Bu arada beni listeye ekleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nohackmove -- 2 Aralık 2011; 23:15:00 >
  • bu monitörde değişecek. bunda da üstte 1 cmlik şerit halnde beyaz çizgi var. anladığım kadarı ile vatanbilgisayar avcılar şubesinde defolu mallar var sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nohackmove

bu monitörde değişecek. bunda da üstte 1 cmlik şerit halnde beyaz çizgi var. anladığım kadarı ile vatanbilgisayar avcılar şubesinde defolu mallar var sadece.

hocam ben bu monütörü 1 yıldır kullanıyorum bimeksten almıştım ışık sızması olmayan lcd ve led yok gibidir yada ben görmedim.. yani bu durum normal defolu olmasından değil
  • yanlarda olur genelde çapraz bakınca falan ışık yansır biraz bende yıllardır lcd kullanıyorum. ama bu modelde üstten beyaz ışık sızdığı gibi alttanda monitörün mavi ışığı sızıyor.
  • bende de hem alttan hem üstten beyaz ışık sızması var bu normal, konuyu takip etmişsen herkesde var da alttaki mavi ışık ekrana sızıyorsa problem var demektir..mümkünse bi resim çekip koyarmsın..ayrıca bi yandan da kuzenimin hp 2310ei led monitörünü kullanıyorum sağ köşeden o kadar belliki ekran sadece karanlıkken değil her renkte belli oluyor nerdeyse
  • resim eklerim bi ara ben sıfır aldığım bir üründe hata olursa iade ederim ya bundan öncede 21.6" lcd samsung vardı 3 sene kullandım yanlardan çapraz bakınca görünen parlama dışında sızma vs yoktu. ayrıca lcd televizyonumuzda var onda da sızma yok
  • Aynısı ile değiştirdim altta mavi yansıma yok ama üstte beyazlık yine oluyor koyu renkler ve siyah ekranda.

samsung ile görüşücem bu konuyu. almadan önce bu sefer bayağı bir inceledik mağazada ama orda belli olmadı evde de hemen belli olmadı ama biraz ısınınca oluşmaya başlıyor olabilir diye düşünüyorum

şuanki durum bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nohackmove -- 5 Aralık 2011; 17:51:49 >
  • arkadaslar bu modelde hdmi dan xbox veya ps3 baglayınca baglı cıhazı kapatınca monitör kapanmıyor sürekli tarama yapıyor.. ama pc baglıyken pc kapanınca kapanıyor sizde nasıl?
  • ışık sızması led veya lcd her modelde oluyor bende bu modelın 24 ınc olanı var b2430h modeli ondada biraz var ama rahatsız etmıyor..sonuc olarak yıllardır bu böyle alıştık artık..yinede samsung monitörlerinde en azından kalibrasyon,renk ve ghostıng sorunları olmuyor vede doğru renkler veriyorlar..bu nedenle diğer markalar yerine samsung almak mantıklı olacaktır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 6 Aralık 2011; 11:27:20 >
  • daha önce 226bw modelini kullandım samsungun 3 sene ve en son üniversitede bir arkadaş ekrana su sızdırmış nasıl yaptıysa ortada bir çizgi oluşmuştu soldan sağa siyah. onun dışında o zamana kadar 3 yıl hiç bir problem yaşamamıştım.

karanlıkta çektim bu resmi az önce
  • bende bu monitörü kullanıyorum oyun oynarken pc'de samsung magic angle modu oyun oynarken nasıl olmalı
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.