Şimdi Ara

1e1: 20 Dolara oyun seti! Havit ürünleri 1e1 masasında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
16.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İzleyicilerimizden gelen eleştirilere kulak verdik ve ucuz oyun aksesuarlarını mercek altına aldık. 1998'den beri aksesuar üretimi yapan Havit'in 6,5 ile 16 dolar arasında değişen fiyatlarıyla tüm aksesuarları inceleme masamızda!

• Videonun Giriş Kısmındaki Mükemmellik İşte Ürün Tanıtımı Budur :)
  • videonun giriş kısmı süper :D
  • dh haber çalışanları tebrik ederim.Böyle ekonomik ürünleri tanıtmanız iyi oluyor..
  • Fiyat olarak çok iyi
    günümüz şartlarında tabiri caizse dandik diyebileceğimiz klavye ve fareler bunlardan daha fazla pahaya satılıyor.
    kesinlikle katılıyorum kullanıcıların çoğu için bile fiyatından ötürü kullanılabilecek durumda olduğunu düşünüyorum.
    dh ekibinin ilgisini bile çekmeyi başardığı için başlangıç seviyesi için tavsiye edilebilir olarak buluyorum

video girişi
  • videoda sorun var sanırım
  • genius ürünlerine de göz atmanızı tavsiye ederim. scrollu bozulan genius navigator farem vardı. hassasiyet ve tepki olarak pahalı farelere yakın performansı vardı. fareyi masaüstünde kaydırırken bile a4tech x7 arasındaki fark belli oluyordu.
  • Giriş kısmında AE ve kalıp efect denemesi gercekleştirilmiş sanırım ;) gelişim aşaması ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artenis -- 19 Ekim 2010; 0:04:44 >
  • genius ürünlerine de göz atmanızı tavsiye ederim. scrollu bozulan genius navigator farem vardı. hassasiyet ve tepki olarak pahalı farelere yakın performansı vardı. fareyi masaüstünde kaydırırken bile a4tech x7 arasındaki fark belli oluyordu.
  • Çin malları hediye oldu

10 dolarlık ürünü ben kazansaydım şansıma çok fantezik küfürler ederdim şahsen
  • ya 1 e 1 severek izliyorum seviyorum ama artık 3 seferdir mouse klawye mouse klawye biraz sıktı artık başka bişiler inceleseniz yani 1 mouse 1 klawye gibi oldu bu program :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

genius ürünlerine de göz atmanızı tavsiye ederim. scrollu bozulan genius navigator farem vardı. hassasiyet ve tepki olarak pahalı farelere yakın performansı vardı. fareyi masaüstünde kaydırırken bile a4tech x7 arasındaki fark belli oluyordu.

Hobar'ın dediği gibi ucuz ve güzel ürünler arıyorsanız Genius'a bakın muhakkak. Havit de gayet güzelmiş tabi. Tanıtımı seyretmeden dışarda görsem ilgimi çekmezdi. Ben Genius SlimStar 335 klavye kullanıyorum. 15 tane programlanabilir makro tuşu, multimedya tuşları ve anti ghosting koruması var. Yani aynı anda 4 tuşa bassanız bile hiçbiri göz ardı edilmiyor. Fiyatı 32 TL

Benim kullandığım Genius faremin de scrollu bozulmuştu. Genius'un bu konuda da dönen bir tekerlek yerine dokunmatik touchpadi olan bir faresi de bulunuyor.

Şu an A4Tech X7 kullanıyorum. Güzel, ihtiyacı karşılayan bir model. 3600 dpi'a kadar çıkan çözünürlüğü, lazer alıcısı ve programlanabilir hafızası var. Fakat 1 yıldan sonra üzerindeki şık etiketi yırtılmaya başladı.

• Mesut Çevik size havit ürünleri için kız arkadaşınızı hediye edin diyor anlayın artık ürünler dandik yani
  • Facebook sayfanızı beğendim fakat 5-6 dolarlık klavye yollamassınız değilmi
  • şakamı bu biraz baktım kapadım
  • Ne tasarım olarak nede kullanım bakımından alınacak cihazlar değiller.
    Tanıtacak birşey kalmamış bari bunla idare edelim tarzı bir inceleme olmuş bence.
  • Keşke düşük fiyatlı ürünler daha çok incelenme fırsatı bulsa... Ama tabii bu videodaki gibi fiyata "gülmeden" incelense daha güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UzmaN345

Mesut Çevik size havit ürünleri için kız arkadaşınızı hediye edin diyor anlayın artık ürünler dandik yani

nası yani ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gökhan70

quote:

Orijinalden alıntı: UzmaN345

Mesut Çevik size havit ürünleri için kız arkadaşınızı hediye edin diyor anlayın artık ürünler dandik yani

nası yani ?

"Kız arkadaşınıza hediye almayı düşünüyorsanız (ucuzda olsun istiyorsanız) Havit ürünlerini hediye edebilirsiniz" diyor. Kız arkadaşınıza yeterli gelecektir, fazla masrafa gerek yok demek istenmiş.
  • iyi bir inceleme havit firması kalite ve ucuzluğu bir araya getirerek bizim güzümüzü güldürdü.başrıların devamıdileriz.

bizim gibi gariban olanlar anca böle firmaların cıkmasıyla yüzümüzü güldürüyo.

benim puanımda 10/9 olup hüseyinin seciçimi :)

hüseyintavsiye eder:)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.