Şimdi Ara

Logitech Wireless Gamepad F710

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.014
Cevap
11
Favori
228.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben Logitech Wireless Gamepad F710'i BSC de Logitech Yeni Dönem Oyuncu Aksesuarları videosunda gördüm ve gözüme bayağı şık ve kullanışlı geldi.Ardından logitech in sitesinde inceledim gayet hoşuma gitti.Ürünün daha çıkmadığını biliyorum ama ne zaman çıkıcak fiyatı ne civarda olucak ? bunlar hakkında hiçbir bilgi bulamıyorum internet üzerinden acaba bilgisi olan birisi yardımcı olabilirse çok memnun olurum.

• 2012 Temmuz'da aldığım F710'un geçen sene alıcısı bozulmuştu. Ben de yeni F710 almıştım. Geçenlerde aklıma geldi Logitech Support'a yazdım yedek parça olarak alıcı varsa alayım diye. Adamlar ücretsiz olarak Hollanda'dan kargoladılar, 14'ünde kargoya verildi bugün elime ulaştı. Müşteri memnuniyeti budur!
  • bende bu modeli bekliyorum umarım uygun bi fiyattan giriş yapar
  • Fiyatıda önemlide ne zaman çıkıcak hiçbir fikir yok ortada ona göre kendimizi yönlendirsek bizde çıkış tarihini bilsek
  • bende almayı düşünüyorum ama bir sorum var size. mesela araba yarışlarında falan anolog joystick ile gaz kontrolü yapılabiliyormu? mesela nekadar ittitrirsem okadar fazla gaz falan gibi?
  • o dediğin gaz kontrolünü joystickle değilde right veya left trigger'a gazı ayarlarsan yapılıyor sanırım bu gamepadde.Aynı xbox 360 gamepadi gibi düşün. ama joystickle oluyorsa bilmiyorum ben daha önce duymadım veya görmedim.
  • o dediğin gaz kolu xbox contorller ve logitech chillstream de olduğu gibi LB ve RB tuşlarında oluyor ne kadar basarsan o kadar gaz veriyor bu yeni modelde de onlardan var. ama şuan rumblepad2 kablosuz bile 90tl civarı bu ne kadar olur düşünemiyorum. bence chillstream in pc için olanını almanı öneririm...
  • aynen o civar olur büyük ihtimmalle rumblepad2 kablosuz gibi de hala çıkış tarihi konusunda bi bilgisi olan birisi yok sanırım
  • 50 dolar yurt dışında. Almayı düşündüm ama garantili almak daha mantıklı bozulursa paraya yazık olacak. Rahat 100-110 TL eder burada. Velhasıl Rumplepad 2 den tek farkı renkten ziyade alıcısının nano oluşu. Yer ve kablo sıkıntısından kurtarıyor. Birde chillstream'in kablosuz ve titreşimlisini yapsa PC için. Şayet Microsoft'un var ancak yurtdışında satılıyor ve alıcısı pek hoş değil.
  • NE ZAMAN ÇIKICAK YA HARBİ BU...LOGİTECHİ BİLE ARADIM (SİTESİNDEKİ 00800 LÜ NOYU) Kİ ORASI AVRUPA OFİSİ...BİŞEY DEMEDİLER....RUMPLE PAD DEĞİL BENCE BU YENISI DAHA IYI ALICI BİLE GÜZEL...BENIM LOGİTECH MK 710 KLAVYE ALICISI GİBİ NANO ALICI VAR GERÇEKTEN ADAMLAR BU İŞİ BİLİYORLAR...BEKLIYCEM ACELEM YOK...
  • bencede şuanki rumblepadlerden daha güzel daha şık ve daha kullanışlı gözüküyor zaten ondan ilgimi çekti de Bekliyoruuuzzz bakalımm
  • Bayrama yetişirse alırız.
  • bende logiteche maıl attım gelen cevabı google translate ıle cevırdım umarım kasımda alırız harika gamepad

Sevgili hüseyin şen,

Logitech Müşteri Hizmetleri için teşekkür ederiz. Ben Türkiye'de Logitech Kablosuz Gamepad F710 durumu hakkında bilmek istediğiniz anlıyorum. Ben bu konuda size yardımcı olmak için çok mutluyum.

Logitech Kablosuz Gamepad F710 Kasım 2010 sonunda perakende mağazalarında mevcut olmalıdır.

Lütfen başka sorunuz varsa bize geri yazmaya çekinmeyin veya sizin içinwww.logitech.com gidebilirsiniz
    Daha fazla bilgi. Logitech Müşteri Hizmetleri temas kurmak için tekrar teşekkür ederiz.

Dear hüseyin şen,

Thank you for contacting Logitech Customer Care. I understand you want to know about Logitech Wireless Gamepad F710 availability in Turkey. I'm happy to help you with this issue.

Logitech Wireless Gamepad F710 should be available in retail stores in the end of november 2010.

Should you have other questions, please do not hesitate to write us back or you can go towww.logitech.com for
    more information. Thank you once again for contacting Logitech Customer Care.

Kind Regards
    Harri Kayhko
    Logitech Europe S.A.
    Customer Care - Europe, Middle East and Africa

Please note; while waiting for your response, we put all support requests to a waiting status. If we do not hear back from you within 2 weeks, we assume that your request is solved and change its status accordingly. A survey will then be automatically sent asking for your feedback. If you received a message saying your support request is solved, you can still write back to us by responding to the last email and update your support request.

Saygılarımızla
    Harri Kayhko
    Logitech Avrupa S.A.
    Müşteri Desteği - Avrupa, Orta Doğu ve Afrika
  •  Logitech Wireless Gamepad F710

Bu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeknikYardım -- 3 Kasım 2010; 21:30:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HQ Member

Logitech Wireless Gamepad F710

Bu mu?

Evet. Merakla bekliyoruz.

Keşke Chillstream'ı kablosuz yapsalardı. Zaten 3 yılda bir gamepad çıkarıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsenx

bende logiteche maıl attım gelen cevabı google translate ıle cevırdım umarım kasımda alırız harika gamepad

Sevgili hüseyin şen,

Logitech Müşteri Hizmetleri için teşekkür ederiz. Ben Türkiye'de Logitech Kablosuz Gamepad F710 durumu hakkında bilmek istediğiniz anlıyorum. Ben bu konuda size yardımcı olmak için çok mutluyum.

Logitech Kablosuz Gamepad F710 Kasım 2010 sonunda perakende mağazalarında mevcut olmalıdır.

Lütfen başka sorunuz varsa bize geri yazmaya çekinmeyin veya sizin içinwww.logitech.com gidebilirsiniz
    Daha fazla bilgi. Logitech Müşteri Hizmetleri temas kurmak için tekrar teşekkür ederiz.

Dear hüseyin şen,

Thank you for contacting Logitech Customer Care. I understand you want to know about Logitech Wireless Gamepad F710 availability in Turkey. I'm happy to help you with this issue.

Logitech Wireless Gamepad F710 should be available in retail stores in the end of november 2010.

Should you have other questions, please do not hesitate to write us back or you can go towww.logitech.com for
    more information. Thank you once again for contacting Logitech Customer Care.

Kind Regards
    Harri Kayhko
    Logitech Europe S.A.
    Customer Care - Europe, Middle East and Africa

Please note; while waiting for your response, we put all support requests to a waiting status. If we do not hear back from you within 2 weeks, we assume that your request is solved and change its status accordingly. A survey will then be automatically sent asking for your feedback. If you received a message saying your support request is solved, you can still write back to us by responding to the last email and update your support request.

Saygılarımızla
    Harri Kayhko
    Logitech Avrupa S.A.
    Müşteri Desteği - Avrupa, Orta Doğu ve Afrika

Hadi bakalım kasım sonuda bile satışta olsa iyidir
  • çok pahalı olmazsa bende alacağım.
  • 100 liraya yurtdışından bizzat getirebilirim. isteyen pm atsın. tr de satışa çıkmamış ama eski kablosuz rumblepad bile 100 den aşağıda değil bilmiyorum iyi fiyat verdim sanırım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: arielortega77

100 liraya yurtdışından bizzat getirebilirim. isteyen pm atsın. tr de satışa çıkmamış ama eski kablosuz rumblepad bile 100 den aşağıda değil bilmiyorum iyi fiyat verdim sanırım :)

eski rumble 77tl

http://www.amazon.com/Logitech-Wireless-Gamepad-Support-Vibration/dp/B0041RR0TW

bu ürün heralde free shipng diyor 71 tl buysa

amazon tr göndermiyor heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert1905x -- 12 Kasım 2010; 9:27:23 >
  • nerde yaw 77 ye cordless rumblepad 2 ben goldda buldum en ucuz 99 tl idi
  • quote:

Orijinalden alıntı: arielortega77

nerde yaw 77 ye cordless rumblepad 2 ben goldda buldum en ucuz 99 tl idi

http://www.vatanbilgisayar.com/logitech-940-000062-kablosuz-rumplepad-2-gamepad/productdetails.aspx?I_ID=38641
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.