Şimdi Ara

Logitech Wireless Gamepad F710 (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.014
Cevap
11
Favori
228.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SARPERBJK

quote:

Orijinalden alıntı: ALPER31

quote:

quote:

merhaba arkadaşlar.
    uzun zamandır bu f710 un gelmesini beklemiştim.baya oldu geleli ama kısmet bu zamanaymış.rumple pad alıcaktım f710 u görünce ne olursa olsun dedim bu gamepadi bekliycem alacağım dedim.sonunda ülkemize geldi.10 gün önce pc de pes 2011 oynamak için 2 adet aldım bu üründen.%100 memnunum almayı düşünenler alsın bence.süper direct ınput ve x ınputun aynı anda sunuluyor olması gerçekten çok önemli ince bir ayrıntı.öylesine bi oyunda deneyeyım dedım tak oyunu bu kolla oynamaya başladım uyum olayı harika ergonomı de süper bence.ilk başlarda biraz ağır gelebilir ..ama alısınca işin rengi değişiyor.pes 2011 manyağı oldum bu kolun yüzünden iyiki beklemişim rumplepadın abisi geldi bence
    alan herkese şimdiden hayırlı uğurlu olsun.logitech işini iyi yapıyor

kablolu olanıyla arasında başka bir fark varmı acaba?

konfor bakımından aynı hemen hemen ama iş rahatlığa gelince kablosuz bir adım önde..yani ben olsam f710 yani kablosuz alırdım yani kopma gecikme yok şu an o yüzden neden kabloya mahkum olayım ki ..karar sizin...

ben de başta öyle düşünüyordum fakat bazı kişiler kopma gecikme gibi sorunlar olduğunu söyledi. ayrıca pilli olduğu için pili değiştirmek gerekiyor devamlı. kablosuz olması rahatlık bakımından çok avantajlı ama dezavantajları da var

bu ürünün dezavantajı yok alın kullanın 3 aydır pil değiştrmeden kullandı arkadşım. benimkisi henüz yeni görcez ilerleyen zamanda. kopma sorunu bazılarında olmuş ama driver ile çözülüyor. sorunsuz gönül rahatlığıyla alın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanreall -- 19 Şubat 2011; 3:01:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tanreall

quote:

quote:

quote:

quote:

merhaba arkadaşlar.
    uzun zamandır bu f710 un gelmesini beklemiştim.baya oldu geleli ama kısmet bu zamanaymış.rumple pad alıcaktım f710 u görünce ne olursa olsun dedim bu gamepadi bekliycem alacağım dedim.sonunda ülkemize geldi.10 gün önce pc de pes 2011 oynamak için 2 adet aldım bu üründen.%100 memnunum almayı düşünenler alsın bence.süper direct ınput ve x ınputun aynı anda sunuluyor olması gerçekten çok önemli ince bir ayrıntı.öylesine bi oyunda deneyeyım dedım tak oyunu bu kolla oynamaya başladım uyum olayı harika ergonomı de süper bence.ilk başlarda biraz ağır gelebilir ..ama alısınca işin rengi değişiyor.pes 2011 manyağı oldum bu kolun yüzünden iyiki beklemişim rumplepadın abisi geldi bence
    alan herkese şimdiden hayırlı uğurlu olsun.logitech işini iyi yapıyor

kablolu olanıyla arasında başka bir fark varmı acaba?

konfor bakımından aynı hemen hemen ama iş rahatlığa gelince kablosuz bir adım önde..yani ben olsam f710 yani kablosuz alırdım yani kopma gecikme yok şu an o yüzden neden kabloya mahkum olayım ki ..karar sizin...

ben de başta öyle düşünüyordum fakat bazı kişiler kopma gecikme gibi sorunlar olduğunu söyledi. ayrıca pilli olduğu için pili değiştirmek gerekiyor devamlı. kablosuz olması rahatlık bakımından çok avantajlı ama dezavantajları da var

bu ürünün dezavantajı yok alın kullanın 3 aydır pil değiştrmeden kullandı arkadşım. benimkisi henüz yeni görcez ilerleyen zamanda. kopma sorunu bazılarında olmuş ama driver ile çözülüyor. sorunsuz gönül rahatlığıyla alın

bu üründe şu ana kadar e kopma ne bağlantı sorunu ne tuş kombinasyon çakışması vs görmedim.pilide baya iyi gidiyor arkadaşın dediği gibi bağlantı sorunu olanlar burayahttp://www.logitech.com/tr-tr/441/7361?section=downloads&WT.ac=sc|downloads||dd göz atsınlar. bağlantı uygulaması var.w7 de bunu kurmaya gerek duymadım herşeyi otomatık görüyor.bide şu ikilemde olanlar var hala tekrar cevaplamak istiyorum.
    aynı bilgisayara 2 tane logitech f710 bağlanıp karşılıklı oyun oynanabilir frekans çakışması vs olmaz kesinlikle.ama her 2 alıcıyı da ayrı ayrı bağlamak gerekiyor bilginiz olsun alanlara şimdiden hayırlı olsun.sadece pes 2011 oynamak için aldım ama araba oyunu vs süper oluyor bunla logitech forever

• büyük ihtimalle bu gamepadden alacağım. yorumlar olumlu, pillerin de çok uzun süre dayandığı söyleniyor. benim çekindiğim konulardan birisiydi açıkçası algılama sorunu da olmadığına göre almamak için bir sebep yok gibi
  • quote:

büyük ihtimalle bu gamepadden alacağım. yorumlar olumlu, pillerin de çok uzun süre dayandığı söyleniyor. benim çekindiğim konulardan birisiydi açıkçası algılama sorunu da olmadığına göre almamak için bir sebep yok gibi

zaten logitech de nano alıcı bulunan hemen hemen her ürünün pilleri oldukça uzun gidiyor. M550 mouse var aynı zamanda notebook için tam tamına 11.5 ay aynı pili kullandım varta 2700 mha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanreall -- 22 Şubat 2011; 0:33:34 >

• Arkadaşlar şu ürün nasıl sizce? Tamam Logitech bununla karşılaştırılmayabilir ama bu da iyi gibi görünüyor.

http://www.hepsiburada.com/Liste/genius-grandias-12v-pcps3-kablosuz-usb-turbomacrotitresimli-gamepad/ProductDetails.aspx?productId=bd100678&categoryId=1086

• quote:

Orijinalden alıntı: OziiX

Arkadaşlar şu ürün nasıl sizce? Tamam Logitech bununla karşılaştırılmayabilir ama bu da iyi gibi görünüyor.

http://www.hepsiburada.com/Liste/genius-grandias-12v-pcps3-kablosuz-usb-turbomacrotitresimli-gamepad/ProductDetails.aspx?productId=bd100678&categoryId=1086

denemek lazım tabi. yalnız malzemesi çok kaliteli gelmedi bana uzaktan ve alıcısı büyük gibi. xbox uyumluluğu olduğunu düşünmüyorum. (tak oyuna gir modu)

• Dün 2 tane aldım.. Gerçekten memnun kaldım şimdilik bir problem yok.. Umarımda Olmaz..Sadece merak ettiğim nasıl kapanıyor yada kendi kendinemi kapanıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanreall

quote:

Orijinalden alıntı: OziiX

Arkadaşlar şu ürün nasıl sizce? Tamam Logitech bununla karşılaştırılmayabilir ama bu da iyi gibi görünüyor.

denemek lazım tabi. yalnız malzemesi çok kaliteli gelmedi bana uzaktan ve alıcısı büyük gibi. xbox uyumluluğu olduğunu düşünmüyorum. (tak oyuna gir modu)

O zaman dediğin gibi tak oyuna gir modu için, malzeme kalitesi için 20 lira daha konup Logitech alınır.

• quote:

O zaman dediğin gibi tak oyuna gir modu için, malzeme kalitesi için 20 lira daha konup Logitech alınır.

kesinlikle değer. pişman olacağınızı düşünmüyorum dün bir tane daha aldım

NFS Hot Pursuit de denedim analog da gaz verme olayı bence gayet başarılı.
  • sonunda ben de aldım bugün bir tane F510 ile bunun arasında kalmıştım, çok düşündüm ve F710 almaya karar verdim. doğru tercih yaptığımı düşünüyorum, herkese tavsiye ederim, mükemmel bir gamepad
  • Bu gamepadin tuşları fazla ses yapıyormu arkadaşlar..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: badb0y

Bu gamepadin tuşları fazla ses yapıyormu arkadaşlar..?

hayır
  • Arkadaşlar f710 aldım ancak ilk gün sorunsuz oynamama rağmen 2 gün USB takılınca başka bir ses çıkıyor yeşil ışık yanıp sönüyor başka denetim masasından kolu görmüyor kolun yanında soru işareti var. Başka bilgisayarda çalıştı benim bilgisayarda xp yüklü
  • beylet f710 almayı düşünüyorum öneriyormusunuz yani daha iyisi varmı çıktımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: help21

beylet f710 almayı düşünüyorum öneriyormusunuz yani daha iyisi varmı çıktımı

ben alalı daha 1 hafta olmadı, çok memnunum. genellikle PES 2011 oynuyorum ve hiçbir eksi yanını görmedim oynarken çekme problemi hiç yaşamadım, pili de iyi gidiyor diyorlar. onu ilerde görücez tabi
  • Ah Logitech keşke Chillstream'in bu şekilde kablosuz nanosunu çıkarsan.

Fan özelliği değilde sol analoğun yeri kesinlikle daha rahat xbox tarzında.
  • xbox360 controller alın o zaman çok iyi
  • Evet onunda çok iyi olduğunu biliyorum ama alıcısı biraz bozuyor olayı.

Chillstream kullanıyorum şuan zaten de , yakın zamanda geçebilirim kablosuz xbox joystiğine.
  • Yaklaşık bir ay önce Vatandan aldım. İlk başta tereddüt etmiştim bu fiyatı verirken ama kullanmaya başladıktan sonra açık ve net bir şekilde söyleyebilirim ki sektörün her açıdan lideri budur.

DS3 falan halt etmiş yanında. Özellikle kullanılan malzeme kalitesi ve çeşitliliği, ergonomisi ile tartışmasız 1 numara.
  • quote:

Evet onunda çok iyi olduğunu biliyorum ama alıcısı biraz bozuyor olayı.

Chillstream kullanıyorum şuan zaten de , yakın zamanda geçebilirim kablosuz xbox joystiğine.

kuzenimde var çok başarılı gerçekten.

quote:

Orijinalden alıntı: ca3sar

Yaklaşık bir ay önce Vatandan aldım. İlk başta tereddüt etmiştim bu fiyatı verirken ama kullanmaya başladıktan sonra açık ve net bir şekilde söyleyebilirim ki sektörün her açıdan lideri budur.

DS3 falan halt etmiş yanında. Özellikle kullanılan malzeme kalitesi ve çeşitliliği, ergonomisi ile tartışmasız 1 numara.

bir numara demeyelim microsoft xbox360 controller var. pc alıcısını takınca rakipsiz olur. ama ondan sonra budur kesinlikle. zira biri 120 TL biri 80 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanreall -- 24 Şubat 2011; 23:16:24 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.