Şimdi Ara

Logitech Wireless Gamepad F710 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.014
Cevap
11
Favori
228.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir de Nfs Hor Pursuitte sol analog yanı dıreksıyon hıc hassas degıl.Ne kadar az cevırsem de dıreksıyonu tam cevırıyor.Platoon marka kablolu dandık gamepad bıle hassas bır sekılde cevırebılıyordu dıreksıyonu.Gamepadde analog stıck normalde cok hassas ona bırsey demıyorum ama oyunda neden boyle?Nasıl ayarlayabılırım bunu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurt_eren_1993

quote:

Orijinalden alıntı: tanreall

quote:

Orijinalden alıntı: kurt_eren_1993

DirectInput ve XInput desteği

Beyler bu özellikler nedir detaylı açıklma yaparsanız sevinirim :D

tam anlamıyla inceleyebilirsiniz BURADA

Şunları biri 1 cümleyle açıklasa oku oku hiç bişey anlamadım ..!

• arkadaşlar alıcınızda unifying yazıyor mu?
  • Arkadaşlar Logitech'in sitesinde bağlantı kopması ile ilgili bir driver gördüm sanırım denediniz mi?

Sonuca göre almak istiyorum link:http://www.logitech.com/en-us/441/7361?softwareid=7495&osid=14&section=downloads
  • denemedım
  • quote:

Orijinalden alıntı: XPerience

Arkadaşlar Logitech'in sitesinde bağlantı kopması ile ilgili bir driver gördüm sanırım denediniz mi?

Sonuca göre almak istiyorum link:http://www.logitech.com/en-us/441/7361?softwareid=7495&osid=14&section=downloads

o program bağlantı testi alıcıyla bağlanabilirliğini kontrol ediyor ;)
  • iyi akşamlar arkadaşlar yedek xp kurdugum bi hdd var sistem cökerse diye bugün itibari ile güncel olsun diye yeni xp kurdum gamepadi bitürlü tanıtamıyorum ne yaptımsa nerde hata yapıyorum bilmiyorum esas kullandıgım sistemde calışıyor Driver Magician ile driverı backup aldım ama işe yaramadı sizde de böyle bi sorun oldumu acaba yada nasıl yüklediniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkante

quote:

Orijinalden alıntı: XPerience

Arkadaşlar Logitech'in sitesinde bağlantı kopması ile ilgili bir driver gördüm sanırım denediniz mi?

o program bağlantı testi alıcıyla bağlanabilirliğini kontrol ediyor ;)

Yahu alanlar şikayet ediyordu ne oldu da herkes memnun şimdi anlamadım.Doğru düzgün inceleme yapan bir arkadaş vardı o değişim talep edip F510 aldı.Yok mu bize referans olabilecek bir arkadaş.Nedir çözümü bağlantı kopmasının? 2.parti üretimde mi düzeldi ne oldu kullanıcı arkadaşlar bir anlatsın lütfen

• arkadaşlar fotografta görüldüğü gibi driver yüklense bile bi değişiklik olmuyor bende rumblepad2 vardı onda bi sorun yoktu bunda böyle bi sorun olması acıkcası beni şaşırttı

Logitech Wireless Gamepad F710
  • Ben bağlantıda kopma falan yaşamıyorum gayet güzel...
  • arkadaşlar iyi akşamlar, konunun uzmanına soru sormak istiyorum ben beceremedim logitech g700 farem var bide logitech f710 gamepadim var. 2 ürünü aynı usb alıcı altında tanıtamadım. logitechin sitesinde connection programlarınıda indirdim gene olmadı. şimdi usb alıcınız desteklenmediğinden diceksiniz ama g700 faremin alıcısı 5 tane wireles cihaz destekliyormuş internetten okudum. desteklemedi diye usb unifying alıcı taktım logitech ondada aynı problem yaşıyorum bu konu hakkında bilgisi olan lütfen yardım etsin... teşşekür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: xserhanx

arkadaşlar iyi akşamlar, konunun uzmanına soru sormak istiyorum ben beceremedim logitech g700 farem var bide logitech f710 gamepadim var. 2 ürünü aynı usb alıcı altında tanıtamadım. logitechin sitesinde connection programlarınıda indirdim gene olmadı. şimdi usb alıcınız desteklenmediğinden diceksiniz ama g700 faremin alıcısı 5 tane wireles cihaz destekliyormuş internetten okudum. desteklemedi diye usb unifying alıcı taktım logitech ondada aynı problem yaşıyorum bu konu hakkında bilgisi olan lütfen yardım etsin... teşşekür ederim

f710 un alıcısı ile g 700 unıfying alıcısı şekil olarak birbirlerine benzeyebilir ama aynı şey değilller yani f710 un alıcısı sadece nano alıcı unıfyıng ayrı bir olay.kısaca f 710 alıcısını da takacaksın pc nın uygun usb portuna iyi günler (ben öyle kullanıyorum aynı anda 2 alıcı yan yana usb portlarında çalısıyor çakısma vs yaratmıyor aralarında yarım santım var)

• şöyle bir sorum olacak,bu kablosuz olan modelinde(F710),bu modelden 2 tane aldık diyelim,ikisininde vericileri aynı,aynı anda 2 kişi maç yapalım desek bu sinyalleri birbirinden nasıl ayırıyor?
  • quote:

şöyle bir sorum olacak,bu kablosuz olan modelinde(F710),bu modelden 2 tane aldık diyelim,ikisininde vericileri aynı,aynı anda 2 kişi maç yapalım desek bu sinyalleri birbirinden nasıl ayırıyor?

10 puanlık uzman sorusu
  • Rumblepad2 için bir yanıt buldum muhtemelen F710'da durum farklı değildir.

quote:

teutara
    logitech.com 'a mail atmıştım dün, "kablosuz 2 rumplepad2 aynı bilgisayarda bağımsız çalışır mı?" diye..
    gelen maili sizlerle paylaşmak istedim.

logitech'ten gelen maile göre;
    her kablosuz gamepad farklı bir ID'ye sahip olarak geliyormuş, şu alışagediğimiz MAC adresleme türünden. aynı bantta çalışsalar dahi ( rumblepad2 2,4ghz) bu farklı kimliklerinden dolayı bilgisayar bunları farklı adresliyormuş. bana aynı ortamda kullanacağım gamepadlerin bilgisayar bağlantı cihazlarına etiket koymamı tavsiye etmişler, gamepad1-gamepad 2 olarak. zira farklı bağlantı kabul etmeyecekmiş.yani birinin aıcısı diğerini çalıştırmazmış.

denemek nasip oldu, ve aynen anlattıkları gibi herşey. problemsiz çalışıyor en önemlisi bu.

Saygılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kulspruta -- 4 Şubat 2011; 13:21:23 >

• Arkadaşlar bir şey danışcam. Gamepad'imdeki D ve X seçenekleri bulunan mandalı X tarafına alınca gamepadi görmüyo bilgisayar. Neden olabilir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAVİSAKAL 2

F710'un alıcısını hiç beğenmedim! Rumblepad 2 gibi bir alıcısı olsa F710'u alırdım ama böyle çok küçük ve kaybolursa yazık olur.

Küçücük olduğu için mi beğenmedin? Büyüğünü beğenmenin nedeni nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLeX_ThE20

Arkadaşlar bir şey danışcam. Gamepad'imdeki D ve X seçenekleri bulunan mandalı X tarafına alınca gamepadi görmüyo bilgisayar. Neden olabilir acaba?

X seçeneği Xbox'ta da kullanılabilsin diye var, yani X, Xbox demek. Sen bilgisayarda kullandığına göre D'de tutmalısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mykt

quote:

Arkadaşlar bir şey danışcam. Gamepad'imdeki D ve X seçenekleri bulunan mandalı X tarafına alınca gamepadi görmüyo bilgisayar. Neden olabilir acaba?

X seçeneği Xbox'ta da kullanılabilsin diye var, yani X, Xbox demek. Sen bilgisayarda kullandığına göre D'de tutmalısın.

Anladım. Bir de bir şey daha sorayım. Araba yarışlarında bu right trigger ve left triggerı fren ve gaz olarak kullanabilir miyim bilgisayarda? Yoksa o da Xbox için olan bir özellik mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mykt

quote:

konuyu takip etmediğin belli x xinput demek buda oyundaki tuşları otomatik ayarlıyor anlamına gelir bilgin olsun ;)
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.