Şimdi Ara

Logitech Wireless Gamepad F710 (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.014
Cevap
11
Favori
228.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 adet f710 satılıktır ilgilenen arkadaşlar pm atsınlar

http://forum.donanimhaber.com/m_85301929/f_//tm.htm#85301929
  • pilleri ney bunların aaa falan var? Bilen yazabilir mi bide hangi pili önerirsiniz şarz cihazı var bende
    http://www.teknosa.com/urunler/130070524/varta-professional-2-xaa-2700-mah-sarj-olabilir-pi

bu nasıldır ne kadar gider? bittikçe şarz ederim
  • aa pil kullanıyor şarjlı pile gerek yok yeterince uzun gidiyor zaten.
  • bugün öğleden sonra vatandan 85 TL. ye 5 taksitle aldım. pc ye taktığım gibi tanıdı kendi kurulumunu yaptı. x modunda fifa 14 te 3-5 maç oynadım hiç takılma olayına rastlamadım. ama titreşimede rastlamadım vibration tuşuna bastığımda titriyor ama oyunda hiç titremedi bozuk mu acep..
  • aslannyurek kullanıcısına yanıt
    Top direkten döndüğünde ve çok sert müdahalelerde titriyor bildiğim kadarıyla. Vibration tuşuna bastığınızda titriyorsa bozuk değildir oyunla veya sürücüyle alakalı bir sorun var demektir. Direkten döndüğünde de titremiyorsa farklı bir oyunda da denemek, yine titremiyorsa sürücüyü internetten kendiniz indirip elle kurmak işe yarayabilir.
  • Bu alet PS4'te ya da XBOX One'Da çalışır mı sizce ?
  • logitech sen değilmisin :D
    bir sor firmaya istersen burda ps4 sahibi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAZUYA MISHIMA

logitech sen değilmisin :D
    bir sor firmaya istersen burda ps4 sahibi yok.

Ben çakmayım hocam. :D

PS3'te çalışan 4'te de çalışır heralde.
  • Hahaha PS3'te sorunsuz kullanmıştım bir dönem fakat PS4 hakkında hiçbir fikrim yok. Biraz daha pahalı belki evet ama PS4'ün kendi kontrolcüsü varken, F710'unuz da mevcut değilse PS4 için yeni alacaksanız bence DS4 alın çünkü üzerinde birçok özellik var fazladan kendine has oyunlarda ve arayüzde kullanabileceğiniz.
  • F710 var hocam ondan soruyorum zaten. Çalışmazsada yapacak bir şey yok.
  • Şahsi kanaatim çalışmaz çünki ps4 kolu dokunmatik ve çok işlevli bir yapıda oyunlarda bu kola göre uyumlu olacaktır.
    Tabi deneyip bilgi verirseniz sevirim.
  • Ürünü dün aldım ve maalesef pişmanım.
    Tuşları kesinlikle sert tuşlar.
    Yönlendirme tuşu sanki biraz ufak yapılmış.
    Ve en nefret ettiğim L1 ve R1 tuşları kütük gibi ve acayip ses çıkartıyor. Gece evde arkadaşım uyuyamadı o derece. Böyle bir kol yap ve oradaki tuşlar hayvani bir ses çıkartsın.

SON OLARAKTA BU ÜRÜNÜ ÖVEN ÖNEREN ARKADAŞLARI AÇIKCASI KENDİMCE KINIYORUM. ÇÜNKÜ BİR GAMEPADDA BAKILACAK ÖNEMLİ BİR FAKTÖRDÜR YUKARIDAKİ 3 SORUN. NASIL BU BAŞKALARI İÇİN SORUN OLMAMIŞ ANLAMADIM.
  • haklısın gerçektende pek alternatif yok ondan sanırım övülmesi, kalite olarakta bi önceki serinin çok uzağında.
  • Arkadaşlar Logitech'in kalitesi tartışılmaz bu bir gerçek..
    Garanti bakımından hiç kuşkum olmadan, 90 küsür lira vererek aldım.
    1 hafta içinde sol analog bozuldu garantiye verdim, sıfırı ile değiştirdiler.

Yeni gelen kol daha 2. gününde RT tuşu gevşedi bu seferde. LT'e kaymak gibi basarken, RT'e baskarken gıcırtı oluyor, sallanıyor.

Yani bu kolu fifa için kullananlar yandı. Sol analog ve RT tuşuna çok bastığınız için max. 3 ay ömrü var.
    (ben 1 haftayı tamamlayamadım sorunsuz daha orası ayrı)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brandt

Arkadaşlar Logitech'in kalitesi tartışılmaz bu bir gerçek..

Yeni gelen kol daha 2. gününde RT tuşu gevşedi bu seferde. LT'e kaymak gibi basarken, RT'e baskarken gıcırtı oluyor, sallanıyor.

Yani bu kolu fifa için kullananlar yandı. Sol analog ve RT tuşuna çok bastığınız için max. 3 ay ömrü var.

Benim 1 seneyi aştı tuşlarda en ufak sıkıntı yok. Korkmamak lazım;)

• quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

Siz sanırım hiç fifa oynamadınız. Çünkü fifa'nın sürekli kullanmak zorunda olduğu tuşlar var, RT ve Sol analog..
    Günde bunu 7-8 saat kullandığım için (ne kadar narin kullansam da) bozuluyor işte. Şimdi versem garantiye eminim yenisi ile değişicekler, ona güvenim tam ama işte biraz kalitesiz olmuş.. sağlam olmamış demek daha doğru olur.

• fifa hariç pes+nba oynuyorum
    Tüm 3 person oyunları oynuyorum.
    Tüm yarış oyunlarını oynuyorum. 1,5-2 sene oldu bu arada yanlış demişim:) Pes 2011 zamanı almıştım.

Belki o seride bir sıkıntı vardır. Ondan kaynaklanabilir. Bu kadar cabuk çartlayan bir kol değil bu. Teknolojik şanssızlık olmuş sana.
  • quote:

fifa hariç pes+nba oynuyorum
    Tüm 3 person oyunları oynuyorum.
    Tüm yarış oyunlarını oynuyorum. 1,5-2 sene oldu bu arada yanlış demişim:) Pes 2011 zamanı almıştım.

Belki o seride bir sıkıntı vardır. Ondan kaynaklanabilir. Bu kadar cabuk çartlayan bir kol değil bu. Teknolojik şanssızlık olmuş sana.

Sanırım öyle oldu, çünkü biraz takıntılıyım ben bu konularda. Gamepad'in içine toz falan kaçmasın diye poşetin içine koyup, çekmecede saklıyordum o derece narin kullandım düşünün. Bir şeyler atıştırdıktan sonra ellerimi yıkamadan kolu elime almazdım..
    Fazla sakınınca böyle oluyor demek ki. Neyse, artık tepe tepe kullanırım bozuluncada garantiye veriririm artık

• quote:

quote:

quote:

Siz sanırım hiç fifa oynamadınız. Çünkü fifa'nın sürekli kullanmak zorunda olduğu tuşlar var, RT ve Sol analog..
    Günde bunu 7-8 saat kullandığım için (ne kadar narin kullansam da) bozuluyor işte. Şimdi versem garantiye eminim yenisi ile değişicekler, ona güvenim tam ama işte biraz kalitesiz olmuş.. sağlam olmamış demek daha doğru olur.

+1
    Ben 2 tane f710 ve birer tane de f510 ile f310 cope attim.Ben sadece fifa oynuyorum ama kol dayanmiyor.RB tusu 1 haftada icine gocuyor.Yon tuslari yamuluyo resmen paslar yamuk gidiyor.Baya zarara soktu bu logitech.Xbox kolu aldim bi de simdi onda da yon tuslari ile oynamak cok zor:(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.