Şimdi Ara

YENİ KIA SPORTAGE SAHİPLERİ BURAYA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
1
Favori
32.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gıptayla bakılan saatler ve belki günlerden sonra, motorun sesini duymadan satın alınan ve kavuşacağı ilk günü bir yari bekler gibi bekledikten sonra YENİ KIA SPORTAGE'A kavuşanlar.

O artık sizin...

İlk tanışma, ilk izlenimler, ilk tecrübe, ilk artılar ve belki ilk eksiler...

Gerçek bir sportage tecrübesini burada anlatalım.

• Sportageyi görmek amacıyla cumartesi günü yetkili kia satış bayiine gittim. 2.0 dizel vardı. 1.6 motorların hepsi satılmış ve bundan sonraki parti Aralık ayında imiş. O yüzden sıra dahi yazamıyoruz dediler. Kia bayileri tıka basa araç dolu olurdu. Çok seyrek insan görürdük bayilerde. Onların bir kısmı da servise araçlarını getirip bu arada vakit geçirmek, veya yeni modelleri görmek amacıyla gezenlerdi. Şimdi KİA bayileri çok hareketli. Asklında daha da hareketli olur ama, Ceratonun dizeli yok. İkincisi Sportage hazır 128 ps dizel motorla pazarlansa fırtınalar kopar. Yine de bu duruma seviniyorum. Çünkü KİAnın araçları birçok markadan daha kaliteli. Hak ettikleri yerde değiller. Bu yıl Çelik motor Kia ya ağırlık verdi. Bayidekilerin tavrı inşallah değişmez. Çok araç satınca yerinden kalkmayan kalksa bile ukala tavırlarla müşteri karşılayan bir satış temsilcisi görmek istemem.

• 1600 benzinli sportage aldık bu hafta işlemler tamamlanıyor
    ama piyasada yok tabi
    memnun kalmaz isek satacağız hemen
    (benzinli oluşundan ötürü)
    gerçi bu araba pro ceed den hafif az yakar diye düşünüyorum
  • Bu ne hız alanlardan mümkünse foto bekliyoruz ve ayrıntılı bir inceleme.
  • arkadaslar foto yokmu foto canlı canlı cekilmiş
  • Merhabalar . Bemde sizler gibi yeni aracımın elime ulaşmasını bekliyorum . Aralık ayında gelen araçlardan birisini alacağımı zannediyordumki Çelik Motor'dan arandım ve ; Aracınız haftasonu geliyor , gelip teslim alabilirsiniz .. diyince bayağı hayretler içerisinde kaldım . Çünkü her ay bayiyelere 1'er tane araç düşüyormuş ve bu ayki araç bize denk geldi . Araç istedğimiz gibi beyaz değil mavi ama bu arabaya bindikten sonra renge felan hiç gerek yok . Teslim alınca resimlerini çekip inşallah koyacağım . İyi Kia'lı günler ..
  • Evet arkadaşlar bizim arabamız olamasada bugün gördüğüm bi Sportage'nin resmini çektim buyrun;

• sportage de şu an büyük patlama var
    liste fiyatı üzerinden 5 bin tl üste veriyorlar
    yinede yok araç
  • Ama yılbaşından önce almakta var birde bu yönden bakmak lazım :D
  • ARKADAŞLAR BENDE BENZİNLİ DÜŞÜNÜYORUM AMA ŞUAN LPG TAKILMIYORMUŞ.ÜZERİNDE ÇALIŞIYORLARMIŞ GELİŞME OLURSA YAZARSANIZ SEVİNİRİM.
  • Şu an benzinli motora LPG uygulanabiliyormuş hatta garantisi bozulmadan serviste yapıtırılabiliyormuş.
  • bayiden aradılar az once. birinin kredisi reddedilmis. beyaz 1.6 su an hazırmıs, sırada siz avrsınız alıyormusunuz dediler.
  • Bende öyle düşünüyorum kardeşim,yok kro iş adamı arabası,yok osu kötü şuyu böyle,baydı herif artık..Kendini tatmin ediyo böyle galiba
  • Kardeş dün test sürüşü yaptım , aracı garajda tutuyorlar . Ama araç on numara . Mercedesi olan avukat arkadaşım bile buna hayran kaldı . O derece güzel araç
  • Eminim öyledir ve görünüşü de çok hoş ancak ben tekrar sorento düşünüyorum,şu 2011'e girelim yeni piyasa otursun 2.2crdi full bi sorento alacağım kısmetse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caspento -- 22 Ekim 2010; 15:12:38 >
  • pazartesi geliyor araç kısmetse plakayı bekliyoruz benzinli
    eski fiyatında altına tanıdıktan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi banabunno -- 22 Ekim 2010; 16:15:57 >
  • Şimdi anlamadığım 60-65.000'e 2009-2010 eski sportage'ler var iken yenisi 49.000 acaba eski araç sahipleri ne yapacak sportage'cilerin zararı büyük sanırım??
  • quote:

Orijinalden alıntı: caspento

Şimdi anlamadığım 60-65.000'e 2009-2010 eski sportage'ler var iken yenisi 49.000 acaba eski araç sahipleri ne yapacak sportage'cilerin zararı büyük sanırım??

2009-2010 model olanlar dizel ve 4x4 . bu nedenle zararları çok büyük değil. o fiyata 4x4 dizel otomatik jip var mı?
    1.6 benzinli benim işime daha çok geliyor ve daha güzel o ayrı bir konu..
  • Ee benzinli 49 ise dizelde en fazla 55 olur bide otomatik dersek 57 hadi 60 yapalım,peki ikisininde fiyatı aynı ve hatta eski kasa daha pahalıyken sadece 4*2-4*4 farkı yüzünden sizce eskisimi tercih edilir?
  • benzinli 49.900 idi yalnız 8 gün önce eski fiyatına çekildi tekrar
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.