- x
Tüm Kot Pantolonlarımın Ağı Yırtılıyor.
115 Cevap21267 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<      [2]
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

2566 Mesaj
5 Temmuz 2012; 2:32:24 

quote:

Orijinalden alıntı: Ata

Mavi'nin pantalonlara para vereceğinize biraz daha ekleyip Levi's alın. Mavi'nin kot pantalon kumaşları eskisi gibi değil, çok dandik, hemen şekli bozuluyor.

O hatayı bir kez yaptım ve bir daha asla tekrar etmem ama işin kötüsü Levi's dışı jeans alışverişi yapmaya korkuyorum param boşuna gidecek diye. Öyle bir fobi oluştu. Ancak gömlek konusunda Mavi Jeans çok daha başarılı. Levi's üst ürünlerini sevmiyorum. O mağazadan aldığım sadece jeans.

Üç yıl yatılı olarak okumuş olduğun lisenin kapısının önünde sigara içen yetişkin bir adam olarak kendilerini sokağa fırlatan öğrencilere hayretle bakıyorsun. Bunlar çocuk yahu, diye düşünüyorsun içinden. Oysa lise dediğinde, kendini hep sabah soğuk suyla tıraş olurken anımsıyorsun. Erkekliğe adım attığın yıllar olduğu için kendini hep büyük düşünmüşsün. Oysa düşlerinin dehlizlerinde umutsuzca çıkış aradığın o bina bile ne kadar küçükmüş.

921 Mesaj
5 Temmuz 2012; 2:52:11 

Basen bölgesi kalınsa yürürken birbirine sürtünüyorsa yazın terlemeyle birlikte yırtılması kaçınılmaz olur. Ter de bol miktarda tuz bulunduğundan çok çabuk götürüyor. Ağır terleyen pantolonu yıkayın mutlaka. Bol pantolon giysenizde farketmez ki sonuçta sürtünen kısım yine erir.

LORD OF THE RINGS STORE

499 Mesaj
5 Temmuz 2012; 3:30:11 

Sürtünme yapıyor ki yirtiliyor. Düşük bel ve bol pantalon giymeyin. Dar her zaman iyidir hem zayıf gösterir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Söz uçar, yazı kalır.

Samsung Galaxy SIII 32GB / Lenovo Z580 / İpod Touch 4G 32GB

4476 Mesaj
5 Temmuz 2012; 4:03:42 

Bende de yırtılıyor diye 90 TL'ye kıydım YKM'den Levi's aldım. Ne zaman patlarsa artık.

38 Mesaj
5 Temmuz 2012; 9:37:00 

Beyler pantolonlarımdan birini terziye götürdüm adam 3 liraya pantolonun ağını vs. güzelce tamir etti şimdi o tamir edilen pantolonu giyinebiliyorum. Tecrübeli bir terziye götürürseniz sorun hallolacaktır.

36 Mesaj
13 Ekim 2012; 17:36:23 

Ben de google'da arayınca konuya rasgeldim. Bu nahoş durum yüzünden yakında pantolon müzem olacak... Ve en en en iyisi de olsa erimeye yırtılmaya mahkum... sadece dayanma süreleri farklılık gösteriyor...

1069 Mesaj
13 Ekim 2012; 19:36:04 

aynen. şimdi apış aramın fotosunu göstermek istemiyorum ama bacak yapısı birleşik olanların kot pantolonları dayanmıyor. :)

712 Mesaj
4 Kasım 2012; 23:30:24 

Arkadaşlar terziler biraz yapabiliyor ama tam olmuyor, yapıştırıcı siparişi verdim zannedersem bunla beraber kökten çözüm bulucam bu işe
Kotun arkasına içeriden kumaş takviyesi yapıp yapıştıracam, yakında sslerde kotların yeni halleri gelebilir.

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isviçreli bilim adamı -- 4 Kasım 2012; 23:31:03 >

1324 Mesaj
4 Kasım 2012; 23:50:20 

oha lan adam 2 sene sonra aklına gelip konuyu editlemiş

VOLVO,SAAB,SCAINA,H&M,IKEA,AVICII,SHM,LOREEN,ICONO POP,ERICSSON' UN İSVEÇ ÇIKIŞLI OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ ?

2854 Mesaj
4 Kasım 2012; 23:58:52 

quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

Arkadaşlar terziler biraz yapabiliyor ama tam olmuyor, yapıştırıcı siparişi verdim zannedersem bunla beraber kökten çözüm bulucam bu işe
Kotun arkasına içeriden kumaş takviyesi yapıp yapıştıracam, yakında sslerde kotların yeni halleri gelebilir.

0

O nasıl yapıştırıcı öyle nereden aklına geldi de buldun sonucu bildir işe yararsa ve fiyatı da makulsa denenebilir .
Acaba diyorum ki pantolanları yırtanlar diye klup mü kursak başına gelmeyen bu meseleyi anlatmak zor oluyor hele ucuz pantolon alıyorsunuz ondan demiyorlar mı deliriyorum neredeyse demir olsa yırtılacak

Nefsine yenik düşen dervişin Dergahında izzet bekleyen şeyhin Nefesinden aşk dökülen fakirin
Dilinden HU, Yüreğinden HU, Zihninden HU dökülen garibin
Emeğinden ter damlayan işçinin
Diktatörün, zorbanın ve zalimin
Nefretin karanlığına yenik düşenlerin Haramdan medet, medetten hayır umanların
Hep birlikte buyurun;
EDEP YA HU! deme zamanı…

4630 Mesaj
5 Kasım 2012; 0:09:13 

LCW 'den kot mu alınır..

Steam ID : ilhan_j0 (DOTA 2 - Counter Strike : Global Offensive)
Origin ID : j0ffline (FIFA 15 - Battlefield 3)
Uplay : CookinSmoke (The Crew)
-
Fan of :
Galatasaray - 2Pac - Kobe Bryant
-

272 Mesaj
5 Kasım 2012; 0:14:17 

Kesinlikle yürüme ile ilgili birsey bu.

712 Mesaj
5 Kasım 2012; 0:30:10 

quote:

Orijinalden alıntı: kara duman

O nasıl yapıştırıcı öyle nereden aklına geldi de buldun sonucu bildir işe yararsa ve fiyatı da makulsa denenebilir .
Acaba diyorum ki pantolanları yırtanlar diye klup mü kursak başına gelmeyen bu meseleyi anlatmak zor oluyor hele ucuz pantolon alıyorsunuz ondan demiyorlar mı deliriyorum neredeyse demir olsa yırtılacak

Hocam yeni çıkmış bu yapıştırıcılar, çinden gelme ürün, artık 1 liracı tüm alışveriş sitelerinde satışı olur
Kimi yerde 7 lira kimi yerde 15 lira ama ürünler aynı, valla elimdeki kotları halledeyim rahatlayacağım biraz
Dikiş olunca bir zaman sonra kopacakmış gibi oluyor, belki yapıştırmak kökten çözüm olur.
Hiç unutmam geçen yaz giyilecek kotum kalmamıştı, okula giderken yırtık kotu giyip mağazadan yeni bir tane almıştım sonra eskisini de çantaya attım
Kulüp işi olur valla, benden ss çok çıkar

1457 Mesaj
24 Kasım 2012; 0:42:55 

Up

•••GalataSaray•••
•••R-Y-Z•••

424 Mesaj
24 Kasım 2012; 1:00:18 

Ağ kısmı neresı oluyor

2854 Mesaj
24 Kasım 2012; 12:37:41 

quote:

Orijinalden alıntı: Absyrtos

Ağ kısmı neresı oluyor

iki bacak arasının yere bakan kısımı .

Nefsine yenik düşen dervişin Dergahında izzet bekleyen şeyhin Nefesinden aşk dökülen fakirin
Hep birlikte buyurun;
EDEP YA HU! deme zamanı…

691 Mesaj
8 Ocak 2013; 20:54:03 

Benzer sorunu yaşadığım için arama yapim dedim burası çıktı karşıma.

Konunun marka dar esnek ile alakası yok.Bir arkadaş terleme oluyorsa yapar demişti fakat bundan da emin değilim.Kışın bile oluyor.

Jack Jones+Levis+Polo kullandım hepsinde durum aynı.180tl verip levis aldım şuan yırtık değil fakat aynı noktada hafif zedenelnem var gibi.Yani oda gidcek.Bunun gibi tam 4 adet kotumu giyemiyorum.Atıcaktım ama çok iyi yama yada dikimle düzeliyor diyorsunuz,birde öyle deniyecem.O kdr kaliteli terziyi bulursak,Sorun sanırım yürüme şeklindenmi nedir çözemedim.95 kiloyum belki ondandır.Çünkü bu sorun 85 kilonun üstüne çıkmaya başlayınca baş gösterdi.

Modellerden dar olan var bol olan var.Hepsinde durum birebir aynı ve birebir aynı noktada oluşuyor.Yarın gene pantolon bakıcaz mecburen,evde 5 pantolon öyle leş gibi yatıyor,deli oluyorum her yıl kot almaya kafayı yicem.

2652 Mesaj
8 Ocak 2013; 22:57:43 

Gençler bende de aynı sorunn vardı. Kilo verdim spor yaptım bacaklar inceldi ve kotların yırtılması ortadan kalktı. Bacaklar affedersiniz baton gibi olunca sürtünüyor ve de yırtılıyor. Az tutun boğazınızı yemeyin kotunuzdan olupta ağlamazsınız hemde zayıflarsınız.

273 Mesaj
8 Ocak 2013; 23:00:50 

Pantolonla ilgili bir olay değil. Geçen sene benimde bütün pantolonlarım aynı şekilde yırtılıyordu. Yaklaşık 25 kilo verdim artık hiçbir yıpranma olmuyor...

2854 Mesaj
9 Ocak 2013; 10:09:57 

pantolonun ağı neresi diyen arkadaşlar olmuş resimde ki yer .
0

yırtılma sebebi kilo denmiş mantıklı çünkü ben zayıfken yırtılma olmuyordu gerçi çokta kilolu değilim ama 85 kğ .

Hep birlikte buyurun;
EDEP YA HU! deme zamanı…

629 Mesaj
9 Ocak 2013; 11:37:53 

kiloyla da alakalı kotun cinsiyle de alakalı genelde buz mavisi açık renkler çabuk yıpranıyor aynı marka 2 kotum var (levis) lacivert olan taş gibi hiç bişey olmadı fakat açık renk olan daha çok yıprandı ağ kısmını terzi içerden parça koydu yama yaptı dışardan sadece dikiş ipleri görünüyor. zaten atacaktım 5 liraya yaptı şimdi giyiyorum günlük olaraki görünmüyor zaten. ceplerin altında tam üçgen kısım ve üst köşelerde de yıpranma var sürtünmeyle alakalı olması muhtemel.

terziye götür 5-10 liraya yapar. kötü olur endişesi olabilir ama dediğim gibi zaten kottan vazgeçtiysen kaybedeceğin 5-10 lira olacak.

730 Mesaj
24 Temmuz 2013; 10:03:41 

baldırım mezura ile ölçülünce 66 cm ye denk geliyor dolayısıyla tüm pantolonların vs ağı yırtılıyor.Bir abi deri yama yap dedi daha dayanıklı diye sizce ne yapayım.

2854 Mesaj
24 Temmuz 2013; 17:13:17 

quote:

Orijinalden alıntı: Y.Sarıyıldız

baldırım mezura ile ölçülünce 66 cm ye denk geliyor dolayısıyla tüm pantolonların vs ağı yırtılıyor.Bir abi deri yama yap dedi daha dayanıklı diye sizce ne yapayım.

deri o bölgede dayanmaz sürtünmeden ve terleme yapar ben iç taraftan kumaş parçası koydurup terziye zikzak yaptırıyorum yama da parçalanana kadar ömrü uzamış oluyor .

Hep birlikte buyurun;
EDEP YA HU! deme zamanı…

473 Mesaj
10 Eylül 2013; 23:03:16 

zayıf veya kilolu kendimi bildim bileli bu problemi yaşadım. tamamen kalın apış/basen yapısı ve terlemeyle alakalı bir durum. (65 kiloyken de eriyordu, 110 kiloyken de eriyor)
burada dikkat edilmesi gereken nokta pantolonların kumaş cinsi (pamuk, yün, polyester vb.) ve apreleme tekniğidir. hatta apreleme tekniği o kadar çok önemlidir ki aynı marka kotlarda bile farklı aprelenmiş bir tanesi 1 ay giderken diğeri 3 sene gider. (tarafımca denenmiş, onanmıştır) bu durumu bana bundan on sene kadar önce lcw'in ankara'da üst düzey bir yöneticisi anlatmıştı. o da aynı dertten müzdarip olduğu için sorunu ve nedenini biliyordu. ben de dediğim gibi aynı marka farklı model iki pantolon üzerinde denedim, biri bir ayda kendini bıraktı, öbürünü üç sene giydim. bu başıma daha sonraları lewis pantolonda da geldi, genelde 3-6 ayda bir pantolonları erirken bir tanesini yine iki üç sene giydim.
bir keresinde paraya kıyıp damattan oldukça pahalı bir yün pantolon almıştım. pantolon acayip yakışıyordu ama sadece bir gün, evet bir gün giymeden sonra baktım ki bacak arası tüylenmiş toplanmak üzere... anında götürdüm ayıplı ürün diye iade ettim. oysa ayıplı falan değildi, o yündü ve illaki benim bacak yapımda pamuktan daha çabuk eriyecekti.
demekki kumaşın cinsi en önemli diğer bir faktör. mesela mesleğim gereği hep takım elbise giymek zorundayım. takımların fiyatı malum... sürekli pantolon değiştirmeye kalksam maaşımı sadece pantolona vermiş olurum. bu yüzden polyester ağırlıklı pantolonları tercih ediyorum. mesela şu anda altınyıldız ve sarar iki takımım var ve üç senedir değişimli giyiyorum, gram aşınma yok. neden, içindeki polyester güzel işlenmiş. tamam polyester sağlığa zararlı sonuçta petrolden üretiliyor ama maalesef şu anda bundan başka seçenek yok.
zira pamuklu kumaşların, bizim yapımıza dayanacak şekilde aprelenmiş modelleri hangisidir bulmak oldukça zor. bilhassa daha çok pantolon satmak için özellikle üretilmiyordur...

May the force be with you

473 Mesaj
10 Eylül 2013; 23:14:33 

bu konuyla ilgili, altınyıldıza bir kez mail atmıştım. hani nanoteknoloji kumaşları var ya, durumumuzu anlatıp bizim hangi model kumaşlarını tercih etmemiz gerektiğini sormuştum. ama geri dönen olmamıştı. belki şimdi daha ilgili bir müşteri ilişkileri varsa cevaplayabilirler. sormak, araştırmak hatta sendika dernek kurmak lazım

473 Mesaj
11 Eylül 2013; 0:14:40 

Apreleme demişken, bir kumaşta neler yapabileceğine ilişkin fikir vermesi bakımından: www.rudolf-duraner.com....tici-apre-maddeleri.htm

31 Mesaj
13 Eylül 2013; 13:41:20 

levis al sorun çözülür diyen arkadaşlara cevap aynı sorun levis dede var markaya bi ton para verip çöpe gidiyor
kumaş incelmesinden dolayı levis pantolonlar yırtılıyor levis pantolonları geri kabul etmiyor
sikayetvar olarak googleda arama yapın görün

Quer Willy

1230 Mesaj
12 Ekim 2013; 9:06:42 

levis falan hikaye
hepsinde oluyo bu sey
pantolonun sirf o bolgesinde sorun oluyo diye cope atiyorum :)
bikere inat edip giymistim
boxer sarkiyodu :)
ben hep dieselden alirim hepsinde ayni sorun oldu

251 Mesaj
12 Ekim 2013; 9:21:39 

Markayla falan alakası yok kilodan oluyor o bende de vardı aynı problem kilo verdim normale döndüm bacaklar baldırlar incelince kalmadı öyle bir sorun

71 Mesaj
12 Ekim 2013; 16:26:43 

Bende de aynı problem var kilo dan oluyor bencede. Özellikle kalın bacaklı bir yapıya sahipseniz. Bende bir bende oluyor sanıyordum .

423 Mesaj
12 Ekim 2013; 16:49:37 

US Polo'dan ve GAP'ten aldığım kot pantolonlarda da da aynısı oldu. Ama US Polonunkiler çok iyi 1 sene dayanıyor. GAP 5 para etmez. Aşına aşına fare deliği gibi olmuş sonradan farkettim. Bu bizim gibi balık etli insanların üstüne yapışan pantolon almasından kaynaklanıyor. Bende gidip biraz bol aldım. Çirkin duruyor ama zayıflayana kadar idare edicez :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darrenjonas -- 12 Ekim 2013; 16:50:35 >

Bu mesajda bahsedilenler: @garintsi

280 Mesaj
12 Ekim 2013; 16:55:29 

Dostum bende o sorun 120kg iken vardı:) şuan 80 kg yim ve hiç yırtılmıyor neredeyse.sadece collezionenin pantolonlarında oluyor o dediğin

Protein Tozu,Amino Asit,Yağ Yakıcı,Kilo Aldırıcı

378 Mesaj
12 Ekim 2013; 17:57:34 

kaliteyle alakası yok bence.zira levis kot pantolonumun ağ kısmında 2 tane yuvarlak delik oldu,çapı yarım cm diyebilirim.neden bilmiyorum.şuan ltb den bi kot pantolonumda da aynı delikler oluştu.yürürken pantolonun o kısmı sürtünüyor birbirine ondan olabilir mi.ama neden 2 delik üst üste onu anlamış değilim.

669 Mesaj
12 Ekim 2013; 18:39:35 

Mavi pant aldım gayette yırtılıyor.Adam 3 liraya iyi fiyat vermiş ben iki pantolana 10 lira veriyorum.

Samsung Galaxy S4 Black Edit.,Sony A58,Punto 1.3 Multijet,İpad air

3792 Mesaj
12 Ekim 2013; 18:43:11 

ne emanet varmış ha sizde de

bunca yıldır kot giyerim daha apış arası yırtılmadı

Citroen Xsara VTS mk2 2.0 16v 167hp turbo yok lpg yok
2004 üyesi

2208 Mesaj
12 Ekim 2013; 18:49:12 

quote:

Orijinalden alıntı: jakess

levis falan hikaye
hepsinde oluyo bu sey
pantolonun sirf o bolgesinde sorun oluyo diye cope atiyorum :)
bikere inat edip giymistim
boxer sarkiyodu :)
ben hep dieselden alirim hepsinde ayni sorun oldu

Evet maalesef marka fark etmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

1230 Mesaj
12 Ekim 2013; 20:10:54 

quote:

Orijinalden alıntı: Nihilous

Evet maalesef marka fark etmiyor.

ben genelde kemersiz kullanıyorum
zayıf oldugum için belimden düşüyo
sonra sürtünme sonucu yırtılıyo
aslında kemerli kullansam biraz da o ag kısmı bol olan kotlar alsak belki yırtılmaz :D

1241 Mesaj
12 Ekim 2013; 20:17:51 

quote:

Orijinalden alıntı: garintsi

Evet beyler, başlıkta zaten konuyu özetledim. Aldığım bir kot pantolonu en fazla 3-4 ay giyinebiliyorum, sonra ağları yırtılıyor. Genelde LCW'den alıyorum kot pantolonlarımı. Hafif balık etliyim acaba ondan mı oluyor, yoksa aynı sorun herkeste mi var? Ayrıca, ağı yırtılan pantolonu terziye götürsem belli olmayacak şekilde diker mi?

Yaklaşık 2 sene sonra gelen edit: Beyler pantolonlarımdan birini birkaç ay önce terziye götürdüm adam 3 liraya pantolonun ağını güzelce tamir etti şimdi o tamir edilen pantolonu giyinebiliyorum. Tecrübeli bir terziye götürürseniz sorun hallolacaktır.

Hocam o olay sadece kilosu fazla olanlarda olmuyor. Bacak yapısı ile alakalı. Bazı insanların bacakları birbirine daha yakındır, bacaklar birleştirilerek bu anlaşılabilir. Birleştirildiğinde arada boşluk kalmıyorsa sebep budur. Öte yandan düzgün bacak bu şekilde olan bacaktır.

Bu mesajda bahsedilenler: @kara duman Bu mesaja 1 cevap geldi.

1217 Mesaj
13 Ekim 2013; 1:19:03 

Kro gibi Zıcma Pozisyonunda çömelme her köşe basına bisey olmaz :)

Quaresmaaaa!!! Ayağının Dışıyla Öyle Vurulur mu Topaaaa...

Üniversite Öğrencisinin Aylık Giderleri [ANA KONU]

2854 Mesaj
13 Ekim 2013; 13:40:36 

quote:

Orijinalden alıntı: melyyh

Hocam o olay sadece kilosu fazla olanlarda olmuyor. Bacak yapısı ile alakalı. Bazı insanların bacakları birbirine daha yakındır, bacaklar birleştirilerek bu anlaşılabilir. Birleştirildiğinde arada boşluk kalmıyorsa sebep budur. Öte yandan düzgün bacak bu şekilde olan bacaktır.

yorumunuza katılıyorum bu olay kesinlikle bacak yapısı ile alakalı pantolonun kalitesi ile alakalı değil iyi pantolon daha geç yırtılıyor sadece ama kaçınılmaz son oluyor sonunda ben onun için kasmayı bıraktım orta karar bir pantolon alıp yırtılınca terziye içeriden parça koydurup zikkak yaptırıyorum çok dikkatli bakılmadıkça bellide olmuyor ,
bacak güzelliği ile alakalı söylediğinize katılıyorum eşim her zaman bacaklarımın çok düzgün olduğunu kız olsam güzel bacaklı bir kız olacağımı söyler

Hep birlikte buyurun;
EDEP YA HU! deme zamanı…

1241 Mesaj
13 Ekim 2013; 15:23:05 

quote:

bacak güzelliği ile alakalı söylediğinize katılıyorum eşim her zaman bacaklarımın çok düzgün olduğunu kız olsam güzel bacaklı bir kız olacağımı söyler

Benimde ablam moda tasarımcısı (stilist-modelist) o da bacaklarımın çok düzgün olduğunu, Allah ın bacaklarımı ona vermiş olması gerektiğini söyler

2854 Mesaj
13 Ekim 2013; 15:47:49 

quote:

Orijinalden alıntı: melyyh

Benimde ablam moda tasarımcısı (stilist-modelist) o da bacaklarımın çok düzgün olduğunu, Allah ın bacaklarımı ona vermiş olması gerektiğini söyler

Bu can sıkıcı durumdan olumlu bir şeyde çıkmış olması da güzel bacaklarımızın güzel olması bize pek bir şey kazandırmaz ama bardağın dolu tarafını da görelim

Hep birlikte buyurun;
EDEP YA HU! deme zamanı…

1258 Mesaj
30 Ekim 2013; 14:48:42 

quote:

Bu can sıkıcı durumdan olumlu bir şeyde çıkmış olması da güzel bacaklarımızın güzel olması bize pek bir şey kazandırmaz ama bardağın dolu tarafını da görelim

Havalar da ılıdı

Bu hesap iki kişiliktir.

2020 Mesaj
30 Ekim 2013; 16:10:37 

kumaşlardan da olabiliyor,veya bacağın kasık kısmı sürtüyor ise sürekli ondan da olabiliyor.(not belki 4 yıldır giydiğim pantalon eskimiştir artık ).

[font="Arial"]fakirliğin alemi yok.

intel Haswell 4670k | Asrock Extreme 4 z87 | 7870 Xt [Tahiti] | Corsair Vengeance Ddr3 2x4 1600 Mhz | Corsair Cx 750 [Moduler] | Corsair Air 540 Case | Corsair 128 Gb Gs Ssd | Corsair H100i [Pull~Push] | Asus Vn247h 1920x1080p Full Hd Monitör | qCk Fnatic edition Mouse Pad | SteelSeries Kinzu v2 Pro | Logitech G105 Gaming Keyboard | Thermaltake Shock Gaming HeadSet

8046 Mesaj
30 Ekim 2013; 19:38:48 

Benim de oluyor, demin anneanneme 2 kotumu yamaya verdim, birininki bayagi genisledi, arka cep iptali yapilacak, cep pantolona dikilecek, cebin bacaga temas eden ic tarafi yamada kullanilacak, oburununki daha ufak, sag cepteki ufak cakmak cebi midir nedir o iptal edilecek onla yama yapilacak.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

782 Mesaj
31 Ekim 2013; 8:43:16 

Avva kullaniyorum kesinlikle iyi

2013 BMW 520D - 2008 Toyota Corolla Comfort (KN AİR)-iPhone 5 İOS 7.0.4 JB-HP Pavilion DV7-iPad Mini Retine 16 GB

1448 Mesaj
31 Mayıs 2014; 12:31:41 

Kolay bir çözümü yok sanırım.

8046 Mesaj
31 Mayıs 2014; 12:34:26 

Valla ben cozumunu buldum, surekli giymemek gerek ayni pantolonu. Kampanyadan 3 tane kot aldim, mavi marka bir de yani agi en kolay yirtilanlardan biri.

3 gunde bir degistiriyorum, ve yikiyorum. 1 seneden fazla oldu hic birinde ag kisminda bir asinma yok.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1109 Mesaj
31 Mayıs 2014; 13:12:01 

levis alacağına 3 tane kot alır değişik değişik giyersin.
Mantığım ben hep 50 liralık alıyorum kafası ama olsun

.
If your hate could be turned into electricity, it would light up the whole world..
-Nikola Tesla-
Yavru Programmer

68 Mesaj
31 Mayıs 2014; 14:36:25 

Sarar interview kotları deneyin.

473 Mesaj
28 Haziran 2014; 0:26:41 

Pantolon hangi marka olursa olsun kumaşının aşınmaya dayanıklı aprelenmiş olması gerekir. Uzun süre aşınmamış kotlarımdan edindiğim tecrübeyle artık bu tür kumaşları çoğunlukla ayırt edebiliyorum. İç kısmı sarımsı çokça noktadan oluşmuş ve sanki hafif yağlı gibi oluyor. Garip bir tabir oldu kabul

1271 Mesaj
28 Haziran 2014; 0:43:07 

ağına bir parça koyup dikiyorlar, sevdiğim bir pantolon olunca ister istemez atmaya kıyamıyorum.
Artık yazın kısa pantolon, kışın ise eşoftman altı giyerim genelde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erco35coast -- 28 Haziran 2014; 0:48:40 >

(-e(RC)o-...(..._35_1/2_KSK_...) http://ercoloji.blogspot.com.tr/ http://alfalogy.blogspot.com.tr/ http://erco35coast.blogspot.com.tr/

80 Mesaj
28 Haziran 2014; 2:15:36 

Pantolonun ağı neresi oluyor acaba?

1448 Mesaj
28 Haziran 2014; 8:31:57 

Koç yumurtalarının alt kısmı

278 Mesaj
28 Haziran 2014; 8:47:40 

Maviden aldigim son 4 kotun aglari yirtildi 4 ayda ve cepleri iz yapti cok kalitesiz , armani aldim bu da gitmeye basladi ama en azindan maviden 3 ay fazla gidicek gibi .

DH Solo Top Kulübü

Yeditepe University

80 Mesaj
28 Haziran 2014; 12:57:15 

Tamam o zaman bende de var o problem [;) sırf bu yüzden çok para vermemeye çalışıyorum sürekli indirim kovalıyorum pantolon alırken. Sürtünmeden kaynaklı amanasıl çözeceğim bilmiyorum

Bu mesajda bahsedilenler: Extralarge

Sayfa:   <<      [2]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı Özel » Tüm Kot Pantolonlarımın Ağı Yırtılıyor.
Sayfa: <<      [2]