Şimdi Ara

BMW m5 Reklam dediğin böyle olur

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mokok0 -- 17 Ekim 2010; 1:03:27 >

• günaydıııın
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

günaydıııın

hakkaten ha
  • quote:

günaydıııın

sana göre günaydın olabilir ama daha gün yüzünü görmemiş milyonlarca gençlik yetişiyor.. kendin izledin diye sanırım başkalarında o hakkı görmüyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mokok0

quote:

günaydıııın

sana göre günaydın olabilir ama daha gün yüzünü görmemiş milyonlarca gençlik yetişiyor.. kendin izledin diye sanırım başkalarında o hakkı görmüyorsun

Reklam güzel 2-3 kere izlenir yani

• quote:

Orijinalden alıntı: Dupp

quote:

Orijinalden alıntı: Mokok0

quote:

günaydıııın

Reklam güzel 2-3 kere izlenir yani

ben bu filmi yıllar önce ilk çekildiğinde izlemiş ve geçmiştim ama aradan zaman geçince reklamların başarısı isimli bir konu açmak istediğimde aklıma ilk gelen film oldu.. ne adı belli nede nasıl bulunacak ip ucu var.. aylarca aklıma geldikçe çeşitli şekillerde aradım ve en sonunda bularak izlemeyenler için ekledim ama bi dayak yemediğim kaldı :)

Şimdi başka bir reklam arıyorum belki hatırlayan vardır..
    1994 yılında Hürriyet veya Sabah gazetesinde pazar günü tam sayfa bir BMW reklamı vardı. bmw almak için 10 neden yada 10 mutluluk başlığıyla bir reklamdı ve reklamın bir maddesinde " bir çocuk parkından geçerken cebinizdeki en büyük madeni paralardan birini parka atın ve onu bulan çocuğun mutluluğunu izleyin" yazıyordu.. şimdi bunu arıyorum ve vakit buldukça arşivlere bakıyorum.. Çocuk parklarından geçerken de hep bu reklam aklıma gelir ve cebimde varsa bir para bulunabilecek bir yere atarım.. Bulana izleme vaktim henüz olmadı :)

• sakin ol şampiyon bişi demedik yahu...

bunları yıllarca aramana gerek yok.. google'da BMW Advertisement, BMW Ads ya da almanca BMW Werbung diye arat ulaşırsın.. biliyorum dediğin reklamı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 5 Kasım 2010; 14:04:58 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.