- x
TANGO ILE GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA...
34 Cevap78269 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

223 Mesaj
16 Ekim 2010; 22:36:49 

[/

Arkadaşlar aşağıdaki linkte IP4 de var olan 3g ıle görüntülü konuşmayı şimdi TANGO adlı programla 3gs ler de de denendiği verılmıi,İlgilenen arkadaşlara sanırım yardımcı olur...

http://www.iphoneturkey...-goruntulu-gorusme.html

3gs 32 Gb...IP4 32 GB....

633 Mesaj
16 Ekim 2010; 23:25:56 

3Gs ' lerde denendiği falan yazmıssınız fakat 3Gs ' de onde kamera yok ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi irfan666 -- 16 Ekim 2010; 23:48:37 >

iPhone 6 PLUS 128 GB Gold - Apple Store Türkiye

|| Intel Core i7 3930K @3500 MHz || ZOTAC GeForce GTX 690 4GB || Asus P9X79 Deluxe MotherBoard || Corsair XMS3 4x2GB 1600 Mhz CL9 DDR3 || Microsoft Windows 7 Ultimate || CORSAIR 240GB FORCE 3 GT SERISI SATA 3.0 Solid State Disk (555MB OKUMA / 525MB YAZMA) || 2 x SEAGATE 1TB BARRACUDA SATA 3.0 64MB CACHE 7200RPM || WD 1TB CAVIAR BLACK SATA 3.0 64MB CACHE 7200RPM || Samsung XL2370 23" FULL HD LED WideScreen || Cooler Master HAF932 FULL Tower Kasa || Corsair Enthusiast Series 850W 80+ Power Supply || Logitech G9x Laser Gaming Mouse || Razer Lycosa Keyboard || CREATIVE Fatality Professional Series Gaming Headset MKII ||

677 Mesaj
16 Ekim 2010; 23:34:46 

arkadasım super uygulamaymıs tesekkurler soyledigin icin. iphone 4 ve 3gs ile denedim, 3gs te dogal olarak arka kamerayı kullanıyor ama wifi ile takılmadan gosterdi. iphone 4 te hem ön hem de arka kamera degistirerek kullanabiliyorum.

950 Mesaj
17 Ekim 2010; 1:04:04 

kullanim talimatini alabilirmiyiz kayit olduk eee sonraaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

679 Mesaj
17 Ekim 2010; 1:42:12 

Rehberinizde kayitli olan ve tango kullanan kisiler otomatik olarak tangonun kisi listesine ekleniyor.. Sonra ordan arama yapiyorsunuz.. Once sesli arama oluyor, baglanti kurulduktan sonra tango yazan sekmeye tiklayinca goruntulu konusma basliyor..

10527 Mesaj
17 Ekim 2010; 4:25:10 

çıKtigi gunden beri deliler gibi kullaniyoruz arkadaslarimla bir sikayetim su ki melodisi degismiyor kotu degilde birden calinca yeinden hoplatiyor adami.. :) multitasking ozelligide var arkaplanda acil kaldigi surece skype gibi serbest kullanim sagliyor tek korkum paraliya donmesi :)

757 Mesaj
17 Ekim 2010; 13:10:37 

2g yle olmuyor mu?

Wir leben autos.

950 Mesaj
17 Ekim 2010; 17:54:24 

quote:

Orijinalden alıntı: Shat
Rehberinizde kayitli olan ve tango kullanan kisiler otomatik olarak tangonun kisi listesine ekleniyor.. Sonra ordan arama yapiyorsunuz.. Once sesli arama oluyor, baglanti kurulduktan sonra tango yazan sekmeye tiklayinca goruntulu konusma basliyor..

tesekkur ederim arkadasim ile denedik edge baglantisi ile guzel fakat ucretlendirme nasil oluyor sadece gorusme ucretimi yansiyo

10527 Mesaj
17 Ekim 2010; 18:23:26 

Şimdi programda bir rahatsız edici unsur daha çıktı. Zaten listemde birkaç arkadaşım (konuştuğum) mevcuttu fakat; telefon rehberinde kayıtlı olupta konuşmak istemediğim insanlarıda ekliyor tango'ya ve bunlara müdahale edemiyorum yani listeyi kişiselleştirme mevcut değil . Tüm sıkıntılarımı geliştiricilere anlatan bir yazı hazırlıyorum umarım dikkate alınır da yeni versiyonda da yine ücretsiz olarak devam eder.

677 Mesaj
17 Ekim 2010; 19:02:43 

1dk da 3mb veri alisi oluyor demisler diger sitelerde. 3gden baglanacaklar hesabi yaklasik buna gore yapabilirler

679 Mesaj
17 Ekim 2010; 19:09:15 

Ücretlendirme, normal data kullanımı üzerinden oluyor. Eğer paketiniz varsa, kullanılan veri miktarı paketinizden düşüyor. Eğer wireless ile konuşursanız herhangi bir ücreti yok.

3313 Mesaj
17 Ekim 2010; 19:26:25 

Diğer marka telefonlarla konuşuluyor mu edge/3G üzerinden? Sadece bu program yüklü iki adet iPhone 3GS ve/veya 4 ile mi mümkün?

950 Mesaj
17 Ekim 2010; 20:23:51 

quote:

Orijinalden alıntı: Shat
Ücretlendirme, normal data kullanımı üzerinden oluyor. Eğer paketiniz varsa, kullanılan veri miktarı paketinizden düşüyor. Eğer wireless ile konuşursanız herhangi bir ücreti yok.

peki dakika ucreti oduyoruz degilmi yanlis anlasilma olmasin yoksa gece gunduz durmadan konusan olabilir

677 Mesaj
17 Ekim 2010; 20:26:50 

quote:

Orijinalden alıntı: cevdetay

peki dakika ucreti oduyoruz degilmi yanlis anlasilma olmasin yoksa gece gunduz durmadan konusan olabilir

hayır odemiyorsunuz. skype veya msn den nasılsa oyle. sadece internet veri indiri yapıyor. heywire.com dan pc icin uygulaması ve android tabanlıtelefonlar icinde uygulaması var. bilgisayardan iphone ile goruntulu konusuluyormu denemedim ama olması gerekli.

10527 Mesaj
18 Ekim 2010; 0:51:04 

quote:

Orijinalden alıntı: pckopat_6

Diğer marka telefonlarla konuşuluyor mu edge/3G üzerinden? Sadece bu program yüklü iki adet iPhone 3GS ve/veya 4 ile mi mümkün?

Dolaylı olarak evet TANGO proramı yüklü tüm iphone'larla konuşabiliyorsunuz, unutmadan programın Android versionuda mevcut.

10527 Mesaj
19 Ekim 2010; 20:24:02 

Bugün tango'dan cevap geldi yorumlarıma ilerki version için dikkate alıcaklarını söylediler tavsiyelerim ne kadar inandırıcı bilemiyorum fakat ben üstüme düşeni yaptım. Bir sonraki mailimde ses kalitesinin gelişimi üzerine olabilir. Skype'tan sonra yavan geliyor :) Nankörde olmamak lazım epey işe de yarıyor. Örneğin bugün çok ilginç bir amaca hizmet etti tango. Arkadaşım aracı ile giderken ona bir adres tarifi yaptırdım. Tango ile arka kameraya geçip bana ön cam görüntüsünü aktardı bende onu izleyip yolu yönlendirdim.

Oldukça işe yarayan bir program indirin !

10527 Mesaj
15 Kasım 2010; 15:00:53 

Tango fanatikliğim geçtiğimiz hafta son buldu buradan bunıu paylaşmak isterim. Tango'nun şöyle bir huyu var;

Program kapalı olsa dahi (multitasking'dende çıkış yapılmış olsa bile) telefon açılınca otomatik olarak birlikte açılıyor, ve açık kalıyor. Bunu nasıl anladığımızı sorarsanız da,

Program kapalı olsa ble, ben arkadaşımı aradığımda program otomatik olarak başlatılıp, çağrı geliyor. Buda arka planda çalıştığına delalet. Buda pili gereksiz boşaltıyor.

Kullanan tüm ailem ve arkadaşlarım fring'e geçtik. Onu deneyin derim.

440 Mesaj
15 Kasım 2010; 19:58:05 

arka planda çalıştığını sanmıyorum push sayesinde birisi sizi aradığında direkt açılıyor olması lazım bildirimleri kapatıp da denediniz mi aradıklarında ulaşıp ulaşmadıklarını bende yüklü ama etrafta yüklü olan olmadığından deneyemedim ...

ve tahmin ettiğim gibi push ile çalışıyorsa kesinlikle fring den daha iyi demektir o zaman ...

10527 Mesaj
15 Kasım 2010; 20:41:38 

quote:

Orijinalden alıntı: ponchik
arka planda çalıştığını sanmıyorum push sayesinde birisi sizi aradığında direkt açılıyor olması lazım bildirimleri kapatıp da denediniz mi aradıklarında ulaşıp ulaşmadıklarını bende yüklü ama etrafta yüklü olan olmadığından deneyemedim ...

ve tahmin ettiğim gibi push ile çalışıyorsa kesinlikle fring den daha iyi demektir o zaman ...

Benimde aklima ilk bu geldi ama denemedim, lakin oyle olsa bile ses kalitesi ve sinir bozucu melodisi yuzunden bile degistirilebilir..

679 Mesaj
16 Kasım 2010; 0:42:22 

Pushla calisiyor zaten mt destegide yok

440 Mesaj
16 Kasım 2010; 2:21:39 

quote:

Orijinalden alıntı: yusuf

kalitesini deneme şansım olmadı ancak fring eşimde n97 olduğundan denedik onun da çok bi randımanlı olduğunu söyleyemem ... (ses konusunda)

ses konusunda skype üstüne yok ...
quote:

Orijinalden alıntı: yusuf

quote:

Benimde aklima ilk bu geldi ama denemedim, lakin oyle olsa bile ses kalitesi ve sinir bozucu melodisi yuzunden bile degistirilebilir..

fring in de ses kalitesi pek iyi diil eşimde symbian olduğundan görüntülü konuşma için onu denedik ama sesten pek randıman alamadık

ayrıca push olmaması çok büyük handikap bence

ses olayında en iyi skype gibi ama onda da push yok ne yazıkki zaten push da ekleseler men ederler sanırım :D herkes bi internet paketi alır skype dan konuşur :D

290 Mesaj
16 Kasım 2010; 6:55:05 

quote:

Orijinalden alıntı: DOBERDEN2009

[/

Arkadaşlar aşağıdaki linkte IP4 de var olan 3g ıle görüntülü konuşmayı şimdi TANGO adlı programla 3gs ler de de denendiği verılmıi,İlgilenen arkadaşlara sanırım yardımcı olur...

http://www.iphoneturkey...-goruntulu-gorusme.html

teşekkürler hocam paylaşım için

10527 Mesaj
16 Kasım 2010; 17:10:07 

quote:

fring in de ses kalitesi pek iyi diil eşimde symbian olduğundan görüntülü konuşma için onu denedik ama sesten pek randıman alamadık

ayrıca push olmaması çok büyük handikap bence

ses olayında en iyi skype gibi ama onda da push yok ne yazıkki zaten push da ekleseler men ederler sanırım :D herkes bi internet paketi alır skype dan konuşur :D

Haklisiniz.

Pusha gerek yok skype hep acik ve tum yakinlarimla iphone a gectigimden beri skyoetan ucretsiz konusuyorum. (bis paketim var) Gectigimden nberi cok komik telefon ucretleri oduyorum turkcelle :)

Ayrica evet fringide denedik ses gercektrn cok kotu ayrica goruntulu konusma da oldukca kotuydu, tangonun goruntulu konusma destegi oldukca tatminkardi ama yinede o sinir bozucu ses icin cekerim.

Birde isin can sikan tarafi su ki ornegin ben bir arkadisimi ariyorum adam toplantida yada derste oluyor, bir anda calmaya basliyor telefon elin ayagin titremeyeasliyor. Hele birde sessize almayi unuttuysan.

tum bu sikintilari email olarak tangoya yazdim bakalim ileriki surumlerde zaman ne gosterecek :)

196 Mesaj
15 Aralık 2010; 12:54:55 

Bu tango programı kesinlikle çok ama çok başarılı. Yani aramak için dokunduğumda anında karşı tarafın telefonu çalmaya başlıyor. Bu kadar hızlı bağlanabilen başka program görmedim. Viber de güzel ancak tango çok daha başarılı neden viber kadar populer olmadı anlamadım. Sonuçta görüntülü konuşma zorunluluğu yok. Viber gibi sadece sesli görüşmede yapmak mümkün...

10808 Mesaj
22 Aralık 2011; 16:54:20 

az önce tango yu denemek için pc. versiyonunu http://www.tango.me/ (googleden buldum) indirip kurdum email adresimi falan yazdıktan sonra kaşıma bir çok kimsenin adı çıktı çıkanların hiç birisini tanımıyorum. birde türkçe olduğundan bahsedeler olmuş settings den böyle bir ayara bulamadım yani language diye bir kısım yok. acaba ben yanlış yerden mi indirdim
birde neden karşıma tanımadığım şahısların isimleri çıktı acaba

Bu konuyla ilgili özelden mesaj yazmayın lütfen, Uydunet kopmaları ve wifi hız düşmesi sorunu olanlar, çözüm bu konuda....TIKLA

75 Mesaj
26 Mayıs 2012; 14:03:37 

arkadaşlar benim tel sony xperia arc s model görüntülü konuşma özleliği yok tango ile bu mümkün olurmu işime yarar mı ?

135 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
alpersunter
11 Eylül 2012; 8:53:47 

Tango çok iyi de; acaba görüşmelerimizin kayıtlarını bulabileceğimiz bir yer var mı?

14656 Mesaj
12 Kasım 2012; 10:21:36 

quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

az önce tango yu denemek için pc. versiyonunu http://www.tango.me/ (googleden buldum) indirip kurdum email adresimi falan yazdıktan sonra kaşıma bir çok kimsenin adı çıktı çıkanların hiç birisini tanımıyorum. birde türkçe olduğundan bahsedeler olmuş settings den böyle bir ayara bulamadım yani language diye bir kısım yok. acaba ben yanlış yerden mi indirdim
birde neden karşıma tanımadığım şahısların isimleri çıktı acaba

10808 Mesaj
12 Kasım 2012; 11:34:36 

quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

Bu konuyla ilgili özelden mesaj yazmayın lütfen, Uydunet kopmaları ve wifi hız düşmesi sorunu olanlar, çözüm bu konuda....TIKLA

7888 Mesaj
12 Kasım 2012; 11:47:40 

quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

1 Mesaj
10 Mayıs 2013; 11:40:50 

MERHABA,

BEN BİLGİSAYARIMA TANGO PROGRAMINI KURDUM ARKADAŞIMLA GÖRÜŞME YAPTIĞIMDA ARKADAŞIMIN SESİ BANA GELİYOR FAKAT BENİM SESİM GİTMİYOR. BU KONUDA BANA YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ?

CANDAN KADİR

16 Mesaj
5 Kasım 2013; 7:32:00 

bu program internet üzerinden mi ücretsiz görüntülü görüşme imkanı mı sağlıyor yoksa hat sahibinin faturasına birşeyler yansıyor mu? bilginiz var mı?tşkrler...

696 Mesaj
5 Kasım 2013; 8:53:14 

internet üzerinden görüşme sağlar

Wifi olursa wifi olmazsa 3g de belirli paketiniz varsa ondan kullanır yoksa ya da paketiniz bitmişse data ücreti ödersiniz

Ayrıca konuşma ücreti faturanıza yansımaz

Korkmayın. İlla Korkacaksanız Allah'tan (cc) korkun.

16 Mesaj
5 Kasım 2013; 9:46:02 

çok teşekküler konu hakkında aydınlattığınız için. detay bilmiyordum...

Bu mesajda bahsedilenler: Ehlisafa

35 Mesaj
30 Ocak 2014; 12:19:38 

kişilerden gelen mesajları satır satır değilde toplu silinebiliyor mu? Android de.

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.360