Şimdi Ara

===> GALAXY S için 2.2.1 güncellemesi (KIES vs. ODIN) <=== (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
651
Cevap
5
Favori
89.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: igtx

Samsung İngiltere'den resmi açıklama geldi dün. Kasım başında yeni sürüm dağıtılacakmış orada.

quote:

New Android 2.2 Upgrade Announced for Samsung Galaxy S

Latest Platform upgrade provides enhanced experience on the go

LONDON , UK � October 21, 2010 � Samsung Electronics Co. Ltd., a leading mobile phone provider, today announces the Android� 2.2 (Froyo) upgrade to the Samsung Galaxy S, giving users access to new features, enhanced navigation applications and improved, faster performance.

...

The Android 2.2 software is being fully tested with UK operators and the upgrade will be available in the UK from early November. We expect all operator versions of the software to be fully tested and downloadable by the end of November.

Simon Stanford, Managing Director, Mobile, Samsung UK and Ireland, comments; 'Samsung are committed to providing our customers with the best possible mobile experience, and this upgrade enhances the incredible features of the Galaxy S handset. We also want the upgrade process to be simple and hassle-free for customers, hence the new version of our Kies software and the step-by-step video guides.'

İşlemin nasıl yapılacağına dair adım adım gösteren bir video da koyacaklarmış siteye.

O kadar muhabbetini yaptık ahada sabahına haberi geldi hahaha.Şaka bir yana neyi ve ne gibi iyileştirmeleri içericek ben çok merak ettim doğrusu.Şimdiden hayırlısı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Helsinki Vampire
    O kadar muhabbetini yaptık ahada sabahına haberi geldi hahaha.Şaka bir yana neyi ve ne gibi iyileştirmeleri içericek ben çok merak ettim doğrusu.Şimdiden hayırlısı olsun.

quote:

The key benefits include:

Improved browser performance: enhances browsing, navigation and the ‘pinch and zoom’ feature

Enhanced user interface adding vivid colours and features to the android menu structure

Google Maps with Navigation: A GPS navigation system with voice guidance for a turn-by-turn navigation

Adobe Flash Player 10.1: the latest Flash Player for viewing video content

Enhanced user experience including message editing and the ability to save applications to memory card

Search in-browser: Google™, Translate, Wikipedia, Dictionary

• quote:

quote:

quote:

Improved browser performance: enhances browsing, navigation and the �pinch and zoom� feature

Enhanced user interface adding vivid colours and features to the android menu structure

Google Maps with Navigation: A GPS navigation system with voice guidance for a turn-by-turn navigation

Enhanced user experience including message editing and the ability to save applications to memory card

Search in-browser: Google�, Translate, Wikipedia, Dictionary

Tabi biraz daha dikkatli baksam görücem ama :) Efenim gözüme soktuğunuz için teşekkür ediyorum öncelikle yenilikleri.Umarım yazılan herşey dedikleri gibi olurda rahat bir performans alırız cihazlardan.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Improved browser performance: enhances browsing, navigation and the �pinch and zoom� feature

Search in-browser: Google�, Translate, Wikipedia, Dictionary

Tabi biraz daha dikkatli baksam görücem ama :) Efenim gözüme soktuğunuz için teşekkür ediyorum öncelikle yenilikleri.Umarım yazılan herşey dedikleri gibi olurda rahat bir performans alırız cihazlardan.

est.

O kısmını kopyalamamıştım zaten. Çok bilinmedik şeyler yok gibi.

• igtx sen froyo güncellmesini buldun diye bende heyacam-na kaplıp heme aldım nasıl olsa froyo çıktı diye ancak ne yazıkkı iptal oldu..

daha önce windows mobil kullanıcısıydım ..

en başta söylemek istediğim . bimeks ten aldım .. ve nasılsa açılışta turkcell felan hiçbirşey yok .. ancak 8 GB lık hafıza kartıda yok
    bu konuda bir fikri olan var mı .. neden hafıza kartı yok .. ama turkcell olmaması bir avantaj..
    bu arada etrafında da hiçbirşey yazmıyor.. ne telpa ne C5 nede başka birşey.. haybeden bir garanti belgesi var.. özşahin iletişim
    diye bir belge var.. ayrıyeten telefon internete bağlanamıyor AVEA ayarları yapılmadığı için ancak görüntülü konuşma yaptım..
    android market felan herşey full ..

froyoyu bekleyeceğim .. ancak benim bir sorunum var..

1. telefon kies bağlandığında telefonda hiçbir işlem yapamıyorum .. siyah kies bağlandı resmi var..
    kısaca ben telefonda kies bağladığımda telefonda işlem nasıl yapacağım ...

2. ben telefonu kablolu bilgisayara bağladığımda bilgisayarın internetiyle telefondan internete bağlanabilirmiyim..

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghaneli

igtx sen froyo güncellmesini buldun diye bende heyacam-na kaplıp heme aldım nasıl olsa froyo çıktı diye ancak ne yazıkkı iptal oldu..

en başta söylemek istediğim . bimeks ten aldım .. ve nasılsa açılışta turkcell felan hiçbirşey yok .. ancak 8 GB lık hafıza kartıda yok
    bu konuda bir fikri olan var mı .. neden hafıza kartı yok .. ama turkcell olmaması bir avantaj..
    bu arada etrafında da hiçbirşey yazmıyor.. ne telpa ne C5 nede başka birşey.. haybeden bir garanti belgesi var.. özşahin iletişim
    diye bir belge var.. ayrıyeten telefon internete bağlanamıyor AVEA ayarları yapılmadığı için ancak görüntülü konuşma yaptım..

1. telefon kies bağlandığında telefonda hiçbir işlem yapamıyorum .. siyah kies bağlandı resmi var..

2. ben telefonu kablolu bilgisayara bağladığımda bilgisayarın internetiyle telefondan internete bağlanabilirmiyim..

Maalesef kısa süre sonra geri çektiler sızan sürümü. Birkaç hafta içinde çıkacak deniliyor şimdi. Ben de uzun süre bekledim froyo için. Tamamen çıktığında Samsung üzerinden çıkanı da yükleyeceğim daha sonra. Şimdilik öyle büyük bir sorunum da yok gerçi JP6 ile.

Cevaplara gelince;

1. KIES zaten telefonu kabloyla bağlayıp yardımcı programlar aracılığıyla telefon üzerinde bilgisayarınızdan işlem yapmanıza olanak sağlıyor. Telefonda o anda işlem yapamıyorsunuz zaten. Bu bağlantıyı koparmak için ya kabloyu çıkarmak ya da home tuşuna basmak gerek. O zaman da KIES üzerinden işlem yapamazsınız.

2. Bunun mümkün olacağını sanmıyorum. Telefon kablosuz ağ veya 3G üzerinden bağlanabiliyor internete.

• ben hosts dosyasını kandırarak 2.2 yüklemek istedim beklenmeyen bir hata üretici yazılımının yüklenmemesine neden oldu diye uyarı veriyor telefonu türkcel'den alnma hard reset yaptım hafıza ile sd kartı çıkardım
    sorun ne ?
  • arkadaşlar bi yardım etseniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nick0tin

arkadaşlar bi yardım etseniz ?

KIES yöntemleri çalışmıyor bir süredir. Sorun o sanırım. Yapacak iki şey var ya Odin ile yüklemek ya da bekleyip yazılımın tamamen çıkmasından sonra KIES üzerinden yüklemek. Bu aradaki sızıntıyı yakalayanlar sadece şanslı olanlar. Ben yerinizde olsam beklerdim KIES'ten çıkacak sürümü. Acele etmeye gerek yok kanımca.
  • az önce hürriyetin sitesinde resmi froyo sürümünün Türkiye pazarına sunulacağı haberini okudum.Fakat tarih belirtmemişler.Çıkış tarihi yakındır zannımca..
  • bende güncelleme cıkmıyor acill yardım regedit kodlarını yaptım ama göremiorum güncellemeyi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nick0tin

arkadaşlar bi yardım etseniz ?

KIES yöntemleri çalışmıyor bir süredir. Sorun o sanırım. Yapacak iki şey var ya Odin ile yüklemek ya da bekleyip yazılımın tamamen çıkmasından sonra KIES üzerinden yüklemek. Bu aradaki sızıntıyı yakalayanlar sadece şanslı olanlar. Ben yerinizde olsam beklerdim KIES'ten çıkacak sürümü. Acele etmeye gerek yok kanımca.

ben güncellemeyi görüyorum hatta güncellemeyi bilgisayara yükledi yükseltme bölümüne geldi birkaç saniye sonra kurtarma moduna geçmesi için evet yada hayıra basın diye seçenek çıktı
    kurtar diyosun belli bir süre geçtikden sorna yine kurtarma moduna giriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghaneli

igtx sen froyo güncellmesini buldun diye bende heyacam-na kaplıp heme aldım nasıl olsa froyo çıktı diye ancak ne yazıkkı iptal oldu..

Sizin telefon paralel ithalat ile gelmiş. Yani Tam resmi değil, yarı resmi
    Özşahin İletişimin ithalatı yani. Bu yüzden de Ne Turkcell Rom var ne de extra SDkart.

• Arkadaşlar Samsung KIES'ten update'i geri çekmiş diye bas bas bağırılıyor. Duymuyormusunuz?
    KIES'ten froyo update'i yoooooook.
  • Arkadaş ben bir türlü 320x480 çözünürlükteki duvar kağıtlarını tam ekran kullanamıyorum.Masaüstü yapmak istediğimde illa resimin yarısını seçebiliyorum geriye kalan kısmı ise çıkmıyor (hani bir sarı bir pencere içinde hangi kısmını koymak istersek orayı seçiyoruz ya).Bunun bir çözümü var mı? Ki resimleri bulduğum sitede bu duvar kağıtlarını N1 için koymuş ve orada önizleme panelinde tam ekranda olmuş gözüküyor.Ama benim SGS'e atınca iş yaş.Çözemedim bir türlü.Umarım anlatabilmişimdir derdimi.
  • quote:

Arkadaş ben bir türlü 320x480 çözünürlükteki duvar kağıtlarını tam ekran kullanamıyorum.Masaüstü yapmak istediğimde illa resimin yarısını seçebiliyorum geriye kalan kısmı ise çıkmıyor (hani bir sarı bir pencere içinde hangi kısmını koymak istersek orayı seçiyoruz ya).Bunun bir çözümü var mı? Ki resimleri bulduğum sitede bu duvar kağıtlarını N1 için koymuş ve orada önizleme panelinde tam ekranda olmuş gözüküyor.Ama benim SGS'e atınca iş yaş.Çözemedim bir türlü.Umarım anlatabilmişimdir derdimi.

O sarı çerçeveyi büyütüp küçültebiliyorsunuz. Çizgiden tutup çekin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Arkadaş ben bir türlü 320x480 çözünürlükteki duvar kağıtlarını tam ekran kullanamıyorum.Masaüstü yapmak istediğimde illa resimin yarısını seçebiliyorum geriye kalan kısmı ise çıkmıyor (hani bir sarı bir pencere içinde hangi kısmını koymak istersek orayı seçiyoruz ya).Bunun bir çözümü var mı? Ki resimleri bulduğum sitede bu duvar kağıtlarını N1 için koymuş ve orada önizleme panelinde tam ekranda olmuş gözüküyor.Ama benim SGS'e atınca iş yaş.Çözemedim bir türlü.Umarım anlatabilmişimdir derdimi.

Abi olmuyor işte.Resmin yarısına kadar geliyor anca.Tam boydan almıyor resmi içerisine.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Abi olmuyor işte.Resmin yarısına kadar geliyor anca.Tam boydan almıyor resmi içerisine.

960 x 800 olması lazım duvar kağıdı boyu. Sonra o turuncu çerçeve alttan üstten aynı anda tutunca genişletilebiliyor.

• 320x480 boyutunda yapamıyor muyuz resimleri? Aaa şok oldum.O zaman sadece N1 da oluyor bu çözünürlük.Çünkü indirdiğim sitede resimlerin üstüne gelince N1'ın o an seçili olan resim üzerindeki hali çıkıyor.Tamam fazla uzattım.Uygun çözünürlüğü kullanmaktan başka çarem yok anladığım kadarıyla.
  • Arkadaslar yeni galaxy s aldim turkcell cihazi. Ancak androidden bu dediklerinizden cogu seyi anlamiyorum. O yuzden bana bu android teli neyi nasil yapacagimi anlatan bir site forum veya konu soyleyebilir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.