Şimdi Ara

Aurisimi ne renk alayım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
3.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende size katılmak üzereyim ama en makul renginin ne olduğuna eşimle karar veremedik..
    kullana arkadaşların fikirlerini merak ediyorum

• fikri olan yok mu acaba...
  • Açıkçası renk seçimi aslında daha çok kişisel zevk meselesi. O nedenle aslında, mümkün olduğunca Toyota plaza'lara giderek bizzat kendiniz renk seçeneklerini görerek hoşunuza en çok gideni almanız en doğrusu.
    Eğer ki renklerin avantaj ve dezavantajları konusunda kullanıcı deneyimlerini soruyorsanız da ben kendi adıma şu bilgilerle size yardımcı olmaya çalışacağım.

Bundan önceki aracım koyu gri (metalik gri) Auris idi. Bu aracı almadan önce siyah almayı çok istiyordum. Ancak ÖTV indirimi döneminde siyah olmadığı için mecburen bunu aldım. Sonrasında iyi ki siyah olanı alamamışım dedim. Çünkü siyah alan çok arkadaşım ve tanıdığım gerçekten ya çok zorlandılar ya da pişman oldular. Çünkü gerçekten siyah araç çok çabuk kirleniyor ve kötü görünüyor. Ayrıca kılcal çizikler çok kısa sürede belli olmaya başlıyor. Metalik gri ise siyaha göre hem kılcal çizikleri hem de kirliliği gerçekten daha az gösteriyor. O nedenle koyu renk olarak metalik griyi öneririm.

Şu an ki aracım ise beyaz renkli makyajlanmış Auris. Bana göre gerçekten çok yakışıklı :)

Bana göre klasik renkler koyu olarak siyah ve metalik gri, açık olarak da beyaz ve gümüş gri. yine şahsi fikrim bunlardan kullanışlı olanı koyu olarak metalik gri, açık olarak da beyaz.

Diğer renk seçenekleri ise iddialı renkler. Bunlardan da Barselona kırmızısı ve koyu (parlament) mavi açıkçası çok yakışıyor Auris'e. Ama dediğim gibi de gerçekten biraz iddialı renkler.

Sonuçta benim görüşüm bu şekilde renk konusunda. Esas olan sizin kişisel zevklerinizdir.

• Bana en çok yakışan renk beyazmış gibi geliyor ama zevk meselesi tabi.
  • Beyaz veya metalik gri olabilir.Barcelona kırmızısı çok dikkat çekiyor.
  • Şahsi görüşüm Gri renklerin Aurisi daha bi küçülmüş olarak gösterdiği şeklindedir.
    Siyah kullanıyorum. Çokda memnunum. Cam filmi ve boya korumada yapılınca araç daha bi heybetli duruyor.
    Bence Siyah.
  • benim tercihim beyaz ve kendi aracımıda beyaz aldım.Cam filmi ve birkaç aksesuar aracı gerçekten müthiş hale getiriyor.tercihim beyaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BEYAZ AURİS

benim tercihim beyaz ve kendi aracımıda beyaz aldım.Cam filmi ve birkaç aksesuar aracı gerçekten müthiş hale getiriyor.tercihim beyaz.

ben beyaz aldım zaten bir çok arabada favorim ama kırmızı da hiç fena değil oldukça tatlı görünüyor. m. gri ve füme aracı çok basit gösteriyor. beyaz al cam filmi yaptır bence
  • gerçekten yardımlarınıza çook teşekkür ederimmm...gümüş gri ya da beyaz almayı düşünüyorum..
  • BEYAZ
  • Bence de beyaz daha alımlı ve kullanışlı. Alternatif olarak da gümüş gri düşünülebilir.
  • beyaz dostum
    kesınlıkle beyaz
    gecenler de trafıkte gordum ne kadar yakısıyormus dıye kendı kendıme dusundum
  • Beyaz ve kırmızı eskiden Corolla nın gölgesinde kaldığını düşündüğüm Auris te makyaj sonrası tersini düşünmeme neden olan renkler oldu
  • Kırmızının tonları pek tutulmasa da bu ara ,bence pek çok araca yakışıyor. Mesela Range Rover veya büyük Mercedes'lerin bile bordoları çok güzel bence.
  • Eğer alacak olsaydım Gece mavisi var çok güzel duruyor. Arka camlarda siyah olacak birde spor spoiler..
  • beyazz. aurise yakışıyor.
  • ben beyaz alırdım.

Aurisimi ne renk alayım?
  • gümüş gri
  • Beyaz + Boya Koruma+ 3 Numara film
  • metalik gümüş gri
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.