Şimdi Ara

Limango Hediye Çeki Yardımlaşma ve Menfaatsiz Dayanışma Derneği (532. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.300
Cevap
40
Favori
720.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Aydın
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 530531532533534
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni açılan kampanyalarda da fiyatlar daha öncekilere göre yüksek. Bugün çekler uçuyor, sipariş iptalinden falan çeki olan varsa var, yoksa yok. Gerekli gereksiz birsürü alışveriş yapıyorduk. 1 aydır doğru birşey aldığım yoktu, malum çekler bitmişti. Bu konuya o kadar yazdık ama birinden çek alamadan limango defterinide kapattık artık. Biraz kafa dinleyelim artık. Birazda kargocular dinlensin :)
  • kargo çeki isteyen pm atabilir
  • batik kampanyasından verdiğim 2 siparişteki batik ürünleri iptal edilmiş ama limango basic urunlerini kargolamışlar.5 er tl de hediye çeki yüklemişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxmeteor

batik kampanyasından verdiğim 2 siparişteki batik ürünleri iptal edilmiş ama limango basic urunlerini kargolamışlar.5 er tl de hediye çeki yüklemişler.

ben sadece 1 kolye alabilmiştim sapa sağlam geldi.
  • quote:

batik kampanyasından verdiğim 2 siparişteki batik ürünleri iptal edilmiş ama limango basic urunlerini kargolamışlar.5 er tl de hediye çeki yüklemişler.

benim 2 tane batik siparişi vardı, ikisini de göndermişler, sizin ki neden iptal oldu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CERRAHPAŞALI89

quote:

benim 2 tane batik siparişi vardı, ikisini de göndermişler, sizin ki neden iptal oldu acaba?

napalım Limangonun canı sağolsun bi ara yine bişeyler yapar kargo bedava filan, 5 lik çekleri orda kullanırız ödeşiriz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CERRAHPAŞALI89

quote:

napalım Limangonun canı sağolsun bi ara yine bişeyler yapar kargo bedava filan, 5 lik çekleri orda kullanırız ödeşiriz

kargo bedavayken çek kullanılmıyo artık.Paralı oluyo çek kullanınca.Şuanda limangoda kargo bedava olan bir marka var zaten ama kullanınca 6.95 oluyo.

• Kargo bedavada çek kullanma durumu epeyden beri yazıyordu şimdi hayata geçirdi limango.
    Bence limango bugün son bulacak çekleri yakmak için yaptı bunu. yarın durum eskiye döner.
    Limango çek işde öldü anlaşılan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_80

Kargo bedavada çek kullanma durumu epeyden beri yazıyordu şimdi hayata geçirdi limango.
    Bence limango bugün son bulacak çekleri yakmak için yaptı bunu. yarın durum eskiye döner.

sadece yarın biten çekler yok ki sene sonuna kadar geçerli çekler de var hesaplarda.
  • kargo çeki isteyen varsa pm atsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_80

Kargo bedavada çek kullanma durumu epeyden beri yazıyordu şimdi hayata geçirdi limango.

Limango ölmez her zaman için bilerek ve isteyerk bize destek verir. Amaç değer maksimizasyonu.
  • 15 tl aktarılabilir çek var isteyen varsa pm atsın...
  • Gönderildi

rockerboyh@gmail.com
  • rudolfo 4 sn. geciktin
  • Kargo bedava olmayınca kargo bedavalar havada uçuşuyor, çeklerin son gününde kargo parası ödeyerek sipariş vermek durumunda kaldık. 7 TL kargo çekine ihtiyacı olan varsa göndereyim. Yarın isterseniz gönderemem, limango ile küsüyoruz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezginingünlüğü

rudolfo 4 sn. geciktin

tüh ya 15lik çek nerden geldi ki? yokmu 10luk çeki olan
  • ya ben iş bankası kodunu girdim limangoya çekim aktarılabilir tanımlanmıştı o çek işte...
  • İşbankası çekleri bize nasip olmadı. Şu kampanyadan birde diğer bankalar için yapsalar ya, dünyanın bankasında hesabımız var ama aralarında işbankası yok.
  • 25 tl limango çeki tanımlı email adresi var bilgiler ve telefon numarası değişikliğiyle kullanılabilir.markafoni çekiyle takas olur...
  • an itibariyle 7 tl ELMA veriyor.. yemek isteyen varsa buyursun
  • 
Sayfa: önceki 530531532533534
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.