Şimdi Ara

90/4 Kasım celp döneminde askere gidecek arkadaşlar buraya (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
662
Cevap
0
Favori
42.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 274 mü serinledim valla :p sadece 158 bitmiyorrrrrrrrr offfff
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeceMavisi18

bozulmamış 460 allah yardımcınız olsun atarsa 275

vishh!! ohhh!!! baya serinletici şaka bir yana Allah sabır versin.atarsa70 başka yok335ksd
  • quote:

Orijinalden alıntı: imbus_civata

quote:

Orijinalden alıntı: GeceMavisi18

bozulmamış 460 allah yardımcınız olsun atarsa 275

vishh!! ohhh!!! baya serinletici şaka bir yana Allah sabır versin.atarsa70 başka yok335ksd

Kısa dönemsin dostum ne şafağı sayarsın anlamam ufak bire tatile çıkıyorum de git gel hayırlısıyla :) bırak biz sayalım şafağı gitme hesaplarını :)

• quote:

Orijinalden alıntı: isbankonur

quote:

Orijinalden alıntı: hakanweb1907
    quote:

Orijinalden alıntı: xswordfishx

quote:

quote:

Beyler bizim arkadaş kısa dönem gidiyor aralıkta o bana dedi ki askerlik şubesine gittim orada da herkese 11 kasımda bellı oluyor 22den sonra sulusu alcaksınız 29unda teslım olcaksınız dıyordu soranlara dedi.. Bakalım hele 11 kasım gelsin de sonra burada tartışırız..
    Bu arada kütüğünüz neresi ise arayın pazartesi günü gidecekler kısmında ismim var mı diyin..
    Ben aradığım zaman cuma ara listeler geliyor demişti ama cuma unuttum aramayı pazartesi arıyacağım.
    Bilginize..

Bu arada askerde yüzük takılıyor mu yaa :)

zanetmiyorum pazartesi günü liste gelsin o liste yalnış bilmiyorsam yerlerle birlikte geliyor nereye düştüğüyle birlikte ama gene de aramaktan zarar çıkmaz pazartesi günü ararım bende sende ararsın nerenin ne dedigi hiç belli olmuyor hepsi ayrı şeyler söylüyor başlarından salsınlar diye direk cevap veriyorlar galiba

aynen öle valla aramaya korkar oldum ya. öle bir hale geldiki sanırsın iki kelam etsen bağırcak çağırcak ama bende boş durmuycam hemen arıycam bakalım ne dicekler.

yalnış bilmiyorsam cumartesi pazar,da askerlik şubeleri telefonlara cevap veriyor ama genede pazartesi arıcam büyük ihtimalle bi degişiklik olmaz bizim arkadaş bize 1inde belli olcak demişlerdi dedi 7sinde belli olmuş onların yer giderlerken yani sonradan da bekleyebiliriz millet soruyo nezaman nereye gidicen diye kaldı 20gün diyorlar daha ögrenemedinmi hatunla sitres evle sitres milletle sitres sıyırcam sonunca bu gidişle benim gidicegim yer erkenden belli olcak Sevk yerim : İstanbul/Bakırköy^^

beyler soyle yapalim herkes bulundugu kutukteki askerlik subesini arasin pazaqtesi gunu.. Gidecekler kisminda ismim var mi desin.. Eleman bana 10unda ara yerini soleyelim dedi.

Degişen bişi olabilir denemekten zarar çıkmaz sonuçta ama dedigim gibi liste sevk yeriyle birlikte geliyor sanırım genede dedigin gibi ararız belli olmaz var yok derler belki^^

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xswordfishx

quote:

quote:

Beyler bizim arkadaş kısa dönem gidiyor aralıkta o bana dedi ki askerlik şubesine gittim orada da herkese 11 kasımda bellı oluyor 22den sonra sulusu alcaksınız 29unda teslım olcaksınız dıyordu soranlara dedi.. Bakalım hele 11 kasım gelsin de sonra burada tartışırız..
    Bu arada kütüğünüz neresi ise arayın pazartesi günü gidecekler kısmında ismim var mı diyin..
    Ben aradığım zaman cuma ara listeler geliyor demişti ama cuma unuttum aramayı pazartesi arıyacağım.
    Bilginize..

Bu arada askerde yüzük takılıyor mu yaa :)

zanetmiyorum pazartesi günü liste gelsin o liste yalnış bilmiyorsam yerlerle birlikte geliyor nereye düştüğüyle birlikte ama gene de aramaktan zarar çıkmaz pazartesi günü ararım bende sende ararsın nerenin ne dedigi hiç belli olmuyor hepsi ayrı şeyler söylüyor başlarından salsınlar diye direk cevap veriyorlar galiba

aynen öle valla aramaya korkar oldum ya. öle bir hale geldiki sanırsın iki kelam etsen bağırcak çağırcak ama bende boş durmuycam hemen arıycam bakalım ne dicekler.

yalnış bilmiyorsam cumartesi pazar,da askerlik şubeleri telefonlara cevap veriyor ama genede pazartesi arıcam büyük ihtimalle bi degişiklik olmaz bizim arkadaş bize 1inde belli olcak demişlerdi dedi 7sinde belli olmuş onların yer giderlerken yani sonradan da bekleyebiliriz millet soruyo nezaman nereye gidicen diye kaldı 20gün diyorlar daha ögrenemedinmi hatunla sitres evle sitres milletle sitres sıyırcam sonunca bu gidişle benim gidicegim yer erkenden belli olcak Sevk yerim : İstanbul/Bakırköy^^

beyler soyle yapalim herkes bulundugu kutukteki askerlik subesini arasin pazaqtesi gunu.. Gidecekler kisminda ismim var mi desin.. Eleman bana 10unda ara yerini soleyelim dedi.

Degişen bişi olabilir denemekten zarar çıkmaz sonuçta ama dedigim gibi liste sevk yeriyle birlikte geliyor sanırım genede dedigin gibi ararız belli olmaz var yok derler belki^^

Aynen öyle zarar çıkmaz. Hayırlısıyla bir yarın olsunda arıyacağım sonra dicem ordakine isim listeleri ne alemde diye.. Çıkmadı derse eyv ama bende daha şifre yok almadım en kısa surede almam lazım ya.

• bence yarın git al şifreyi hemde şubeye ugrarsın daha ii olmuş olur tabi müsaitsen ben 7/24 evdeyim bu aralarda:P
  • walla is yeri guneslide. Oralarda yakin bi ptt den alcam sifreyi.. Askerlik subesi var mi yok mu bilmiyorum oralarda ama yarin aricam buraya yazarim olup biteni.
  • quote:

walla is yeri guneslide. Oralarda yakin bi ptt den alcam sifreyi.. Askerlik subesi var mi yok mu bilmiyorum oralarda ama yarin aricam buraya yazarim olup biteni.

ozaman en güzeli sen şifreyi al bide ararsın daha ii olur bende yarın arıcam bakalım nedicekler
  • saat 12i geçsin e devletten bakıcam ben genede ama kimse kimseye güvenmesin herkezinkisi açıklancak diye bişi olmayacagından belki bana çıkmaz boşa yalnış yönlendirebilirim hergün kontrol edin sizlerde
  • quote:

saat 12i geçsin e devletten bakıcam ben genede ama kimse kimseye güvenmesin herkezinkisi açıklancak diye bişi olmayacagından belki bana çıkmaz boşa yalnış yönlendirebilirim hergün kontrol edin sizlerde

Dostum aradım şimdi şubeyi çarşamba perşembe tekrar arayın o zaman yerlerde belli olur gitceğiniz de dedi.
  • quote:

quote:

saat 12i geçsin e devletten bakıcam ben genede ama kimse kimseye güvenmesin herkezinkisi açıklancak diye bişi olmayacagından belki bana çıkmaz boşa yalnış yönlendirebilirim hergün kontrol edin sizlerde

Dostum aradım şimdi şubeyi çarşamba perşembe tekrar arayın o zaman yerlerde belli olur gitceğiniz de dedi.

isim listelerini, gidecekler arasında adının olup olmadığını sordunmu?
  • quote:

quote:

dogrudur benim demek istedigimde oydu zaten yerler belli oldugunda kesinleşiyorsun liste ozaman geliyor diye biliyordum ben öyleymişte ayın 11i perşembe zaten 3gün kaldı kesinleşcek ozamana sanırım tabiki sonraki bir tarihe atmazlarsa ^^
  • quote:

quote:

quote:

dogrudur benim demek istedigimde oydu zaten yerler belli oldugunda kesinleşiyorsun liste ozaman geliyor diye biliyordum ben öyleymişte ayın 11i perşembe zaten 3gün kaldı kesinleşcek ozamana sanırım tabiki sonraki bir tarihe atmazlarsa ^^

Şimdi ben önceden aradığım zaman oradaki görevli isim listeleri gelmedi daha cuma günü ara o zaman söyleriz çarşamba yerler belli oluyor sonrasında da sülüs alacaksınız dedi. Zaten benım yerım bellı oldugu zaman gideceğim kesin değil mi sence de ??

O yüzden bana saçma oluyor yani. Bana desinki isim listesinde adın var heee derim tamam adım var gidicem sıra geldi acemiliğin neresi çıkacağına ;)

• quote:

quote:

quote:

Beyler isim listesi falan yokmuş yine aradım yerler belli olmadı olduğu zaman öğrenebilirsiniz diyor. Ne kadar sıkıcı bir olay dalacam ya bırıne dalga geçer gibişler

• çok saçma iş yapıyorlar neyse takma az kaldı zaten 11ine bugünü sayma 2 gün var belli olur, aslında kesinleşmesi açısından bir liste koysalar sevk yerini sonradan söyleselerde olur ama bunlar sanırım şöyle yapıyorlar o celp dönemini seçmiş herkezi bilgisayara veriyorlar bilgisayar otomatik atıyor atamayanlarda gidemiyor^^
  • merhaba arkadaşlar bende eskişehirdenim kaç gündür sülüs peşinde koşmaktan yoruldum..az önce aradım belli deil dediler 11 kasımı beklicez sanırım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: GRYAKSÖZ

merhaba arkadaşlar bende eskişehirdenim kaç gündür sülüs peşinde koşmaktan yoruldum..az önce aradım belli deil dediler 11 kasımı beklicez sanırım..

evet 11 kasımda açıklanır sanırım bu konuyu sıkkullanılanlar,a ekle sürekli takip et birimizinkisi açıklanır belki biz hergün takipteyiz tabii hiç bişiyok ^^
  • o kadar bekledik şu 2 gün geçmek bilmez şimdi adımız varmı yokmu onuda öğrenemiyozki
  • quote:

Orijinalden alıntı: yousuff

o kadar bekledik şu 2 gün geçmek bilmez şimdi adımız varmı yokmu onuda öğrenemiyozki

Aynen öyle çarşamba veya perşembe günü ama bence perşembe belli olur asalın duyurusunda 11 kasım diyordu .. Belki şifre ile çarşamba öğrenilebilir ama kısmet artık. Günler geçmiyor hele birde gidemezsek o zaman oturduk şapa demektir bekle bekle sıkıntı yap gitme :(:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: GRYAKSÖZ

merhaba arkadaşlar bende eskişehirdenim kaç gündür sülüs peşinde koşmaktan yoruldum..az önce aradım belli deil dediler 11 kasımı beklicez sanırım..

vayy toprağım
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.