Şimdi Ara

90/4 Kasım celp döneminde askere gidecek arkadaşlar buraya (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
662
Cevap
0
Favori
42.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben samsuna düştüm. samsun sahra sıhhiye var mı başka?
  • 6. Jan.Komando Eğitim Alayı Komutanlığı Manisa/Kırkağaç Aralık 1'inde teslim, varmı benle aynı yere düşen
  • 125'İNCİ J.EĞT.A.K.LIĞI SAFRANBOLU/KARABÜK 27.11.2010 TESLİM ARKADAŞLAR
  • tek_tower kardeş aynı yerdeyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CyberTurk -- 26 Kasım 2010; 13:29:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

quote:

Orijinalden alıntı: cenkyyy

quote:

Orijinalden alıntı: Rádèøή

quote:

Benmi bekleyim torunnnnnnn sizin askerlik başladı beklemeye alisin artık daha cok bekliyeceksiniz benmi bekleyim torunnnnnnnn

$:142

Hani çıkıyodu senin kanun yasa?

Sen beklicen tabi kim beklicek! Daha çok beklersin!

ben terhis olurum sen 20 gün daha beklersin poşet karışma uzun dönemlerin topiclerine !

Ztn sen bizden yaklaşık 300 gün fazla beklemişsin 20 de bizden sana kıyak olsun ;) Şunu belirteyim askerde ne yapacam falan diye düşünüyordum sen bile askerlik yapıyorsan ben horon tepe tepe yaparım. Seni gördükten sonra gerçekten içim rahatladı.

Cakma dj sen askerde nobet tutarsin ben 300 gu dur istanbukda geziyirum herkez konutta askerlik yapamaz ha bide kolordu komutanin habercisi olarak yapamaz sen git 158 gun nobet tut neyse arkadaslarin topiclerini kirletmiyelim onlarda torunlari gelince takilacak siz anlamazsiniz
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Benmi bekleyim torunnnnnnn sizin askerlik başladı beklemeye alisin artık daha cok bekliyeceksiniz benmi bekleyim torunnnnnnnn

ben terhis olurum sen 20 gün daha beklersin poşet karışma uzun dönemlerin topiclerine !

Ztn sen bizden yaklaşık 300 gün fazla beklemişsin 20 de bizden sana kıyak olsun ;) Şunu belirteyim askerde ne yapacam falan diye düşünüyordum sen bile askerlik yapıyorsan ben horon tepe tepe yaparım. Seni gördükten sonra gerçekten içim rahatladı.

Cakma dj sen askerde nobet tutarsin ben 300 gu dur istanbukda geziyirum herkez konutta askerlik yapamaz ha bide kolordu komutanin habercisi olarak yapamaz sen git 158 gun nobet tut neyse arkadaslarin topiclerini kirletmiyelim onlarda torunlari gelince takilacak siz anlamazsiniz

Arkadaşlar cenky ilk defa olarak haklı, 90/4 arkadaşlarımızın topic ini kirletmeyelim, cenky nin kendi açtığı topige uğrayacak yüzünün olmaması bizlere bu hakkı vermez.

Bu arada bütün 90/4 arkadaşlara sorunsuz bir askerlik ve hayırlı teskereler diliyorum.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yazdıklarının yalan olduğunu sen benden daha iyi biliyorsun. Ya arkadaşım sen hani çok gizli belgelerin başındaydın hani askerliğin uzaması yada kısalması ile ilgili belgeler senin elinden geçiyordu sen yazıyordun. Şimdi kalkmış konuttayım, haberciyim diyorsun. kısacası hp printer gibisin dk da 4 sayfa yazıosun :))bak sen istanbulda 300 gündür geziomuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dj_Gençkan -- 25 Kasım 2010; 20:21:09 >
  • evet arkadaşlar bende zrh birlikler Ankara / Etimesgut
    (sür-102) ZPT.SÜR.ER
    olarak 2 aralıkta teslim oluyorum istanbuldan gidiyorum sabiha gökçenden uçakla gideekler varsa görüşelim olmadı girişte görüşürüz.
  • quote:

quote:

quote:

Süpersin ya vallahi süpersin!

Terhis olacakmışta ben 20 gün daha yapacakmışım :D :D 15 ay yapmışın zaten varmı ötesi? Ben şu an asker değilim ama sen öylesin. Ben 1 ay öncede asker değildim ama sen askerdin. Yetmez mi? Ben 3 ay öncede asker değildim ama sen yine askerdin ve gelip buralarda atıp tutuyordun "Benim Askerliğim Kısalacak!" yerine "Sizin Askerliğiniz Uzayacak!" tarzında muhabbetlerde...

O zamanlar nedense ait olduğun yerde değil de bizim başlıklarda dolaşıyodun! Yetmezmiş gibi konular açıp artistlik yapıyodun! Ne oldu oralara gelmedin sesin soluğun çıkmadı! Şimdi bi arkadaş söyledi buralarda olduğunu... Keşke en başından beri bu mantıkla hareket etseydin de böyle aciz bi duruma düşmeseydin!

Dinime söven müslüman olsa... Karışmaymış uzun dönemlerin topicine... Nerde 3 ekimde yasa çıkaran zatı muhterem? Nerde bizim başlıklarda askerliğiniz uzayacak diye göbek atan kişi? Noldu? Ne değişti? Birden akıllanmışta mantıklı düşünmeye başlamış... Vay beee gözlerim yaşardı! O zamanlar sana bunları anlatamıyoduk! Bildiğin gibi asıl sevineceğin şey yerine farklı şeylere sevinecek bi düşüncedeydin...

Neyse daha fazla uzatmayalım. Senin zamanında yaptığın saygısızlığı daha fazla uzatmayalım burdaki arkadaşlara ayıp oluyor.

He unutmadan sen 5 ay önce de askerdin ama ben değildim... ;) Bu kafayla gidersen çooooookkkkkk milleti güldürürsün daha çooookkk!

He bi de unutmadan;

337. KISA DÖNEM!

Not: 90/4 askere giden kardeşlerim kusura bakmasınlar... Yukarıdaki yazı kesinlikle ama kesinlikle sizinle uzaktan yakından ilgili değil. Az-çok konulardan haberi olan kardeşlerim hak verecektir zaten de bilmeyenler yanlış anlamasınlar... Allah herkese hayırlısıyla askerliğini yapıp hayırlısıyla sağ-salim ailesinin yanına dönmeyi nasip etsin... Konunuzda böyle bi yazı yazmak istemezdim ama malum muhabbetleri zamanında çok yaptı bu üye. Fakat o muhabbetleri yaptığı konularda bi daha göremedik kendisini. Meğersem buralarda takılıp millete şafak yazmaya başlamış akıl vermeye başlamış. Üst devre ya hani... Böyle bi durum işte.

Hepinize hayırlı tezkereler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fr.BJK -- 25 Kasım 2010; 22:36:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tek_tower

6. Jan.Komando Eğitim Alayı Komutanlığı Manisa/Kırkağaç Aralık 1'inde teslim, varmı benle aynı yere düşen

olmazmı ben varım
  • ankara etimesgut veeeeeee (TOP-130) K/M TOP.ŞOF.Er
    ,
    MİŞİM :D
  • 116. Jandarma Er Eğitim Alayı Çanakkale
    beni de ekleyin
  • vay be gidiyorsunuz demek he şimdi siz bizim(şubatta gideceklerin) dedemiz'mi olcaksınız
  • İyi akşamlar arkdşlar..Teslim olcak arkadaşlara hayırlı teskereler inş. İnsan başına gelmeyince anlamıyomuş ama artık her yerden herkesten tüm bilen kişilerden umut bulur olduk.. Benim nişanlım kasımın 25 inde teslim oldu bilecik merkezde jandarma ulaştırma eğitimi alıcak. acemi birliği kaç gün bilmiyoruz ama bi çok kişi doğu garanti diyoo. Önceden hani kütüğünün bulunduğu yerlere göre de ayarlama yapılıyordu hala öyle mi acaba .Nişanlım erzincanlı ve oraya kayıtlı sizce bi etkisi olur mu ?
  • sabah saatlerinde indim teslim olmadan önceki son saatlerim içimde bir sogukluk ve sıcaklık aynı anda güle güle dh..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proevo.Legend

sabah saatlerinde indim teslim olmadan önceki son saatlerim içimde bir sogukluk ve sıcaklık aynı anda güle güle dh..

Allah'a emanet devrem..
  • 9.jan eğiti
    bilecik merkez.
    1 aralık teslim.
  • Yarın 1'de yolculuk başlıyor kısmetse tüm tertiplerime hayırlı teskereler.
  • deniz er eğitim alayı iskenderun hatay 2 aralıkta ordayım
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.