- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
İkametgah başka şehirden aldırma ? Acill!!!
7 Cevap2557 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

858 Mesaj
15 Ekim 2010; 22:09:34 

Arkadaşlar bir araba için kapora verdim çanakkaleden alanyaya gidicem ama ikametgahım kocaelideydi bir türlü ç.kaleye aldırmadım zaman ayırıp.Şimdi ikametgahımı alanyadaki valilikten kocaeliden -çanakkaleye aldırabilirmiyim?

Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler.Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

M.Kemal ATATÜRK

1332 Mesaj
15 Ekim 2010; 22:12:28 

Bulunduğum şehirin valiliğinden aldırabilirsin.

| Corel Draw x5 | Adobe Photoshop CS5 | Adobe Illustrator CS5 | Adobe Flash Professional CS5 |
"Yerinde söz söylemesini bilen, özür dilemek zorunda kalmaz..."
F. Sultan Mehmed

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
15 Ekim 2010; 22:12:51 

valilik kaymakamlık veya. git görüş

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
15 Ekim 2010; 22:14:36 

Valiliğe git direk ordan değiştirirsin adres kağıdınıda hemen verirler

858 Mesaj
15 Ekim 2010; 22:18:26 

quote:

Orijinalden alıntı: YDG

Bulunduğum şehirin valiliğinden aldırabilirsin.

Bende öyle düşündüm ama yinede başka şehirden alınabiliyorsa 1 gün kaybetmek istemiyordum.
Bu arada ikametgah adresinize başka kiracı taşındıysa 350 küsür cezası varmış.
Bugünün işini yarına bırakmamak gerek

Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler.Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

M.Kemal ATATÜRK

1332 Mesaj
15 Ekim 2010; 22:20:48 

quote:

Orijinalden alıntı: !nF3Rno

Bende öyle düşündüm ama yinede başka şehirden alınabiliyorsa 1 gün kaybetmek istemiyordum.
Bu arada ikametgah adresinize başka kiracı taşındıysa 350 küsür cezası varmış.
Bugünün işini yarına bırakmamak gerek

Başka şehirden alınmıyor diye biliyorum. 1 gündede yeni kiracı ikametgahı değiştirmez heralde.

| Corel Draw x5 | Adobe Photoshop CS5 | Adobe Illustrator CS5 | Adobe Flash Professional CS5 |
F. Sultan Mehmed

858 Mesaj
15 Ekim 2010; 22:24:36 

1 gün değil hocam 9-10 ayı vardır

M.Kemal ATATÜRK

1332 Mesaj
15 Ekim 2010; 22:33:00 

quote:

Orijinalden alıntı: !nF3Rno

1 gün değil hocam 9-10 ayı vardır

O zaman bilemeyeceğim. Cezadan da haberim yok malesef.

F. Sultan Mehmed

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » İkametgah başka şehirden aldırma ? Acill!!!
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.250