online pes 11 mi yoksa fifa 11 mi?
39 Cevap1586 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

108 Mesaj
15 Ekim 2010; 19:01:07 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

pes 11 mi yoksa fifa 11 mi daha iyi orjinal cd alıcam lütfen bilgilendirin ps3te fifa 11 online müthiş diyor ama bilgisayarda tereddütüm var

457 Mesaj
15 Ekim 2010; 19:25:57 

vala gardaşım sıkı bir pesçiyim ama
pes 11 onlineyi bugün oynama fırsatı buldum. hayal kırıklıgı yarattı bana. pes online gerci türkiye içi oynamadım yabancılarla oynadım acayip sıkıcı geldi bana. lag yok ama oyun çok agır bazı yerlerde acayip agırlaşıyo oyun. top atıyon gitmiyo paslaşamıyon ama pes serverleri oturmadı biraz zaman gerek ama fifa bence gayet güzel 35 tl yede key satıyolar buda bi avantaj maddi durumun iyiyse ikisinide al sarışının yanına esmerde gider.

16 Mesaj
18 Ekim 2010; 0:52:13 

Konsolda her türlü pes valla her sene göya konsolda fifa eziyormuş ama hangi ülkenin kaynaklarına göre fifa , ben hiç bir yer de fifa oynandığını görmedim.Pes almanızı tavsiye ederim ama zorlanacaksınız gol atamayacaksınız ilk başlarda eğer zoru sevmiyorsanız fifa başlangıç için iyi bir oyundur.Pesin online seçeneği gayet güzel turnuvalar ana ligler gerçekten güzel zevkli maçlar oluyor ben her açıdan sevdim ve oyuncular sürekli güncelleniyor sadece ilave içerik seçeneğinden veri yükle yaparak ve biraz bekleyerek son güncellemelere sahip olabiliyorsunuz.Onun dışında paslar, ortalar , şutlar çok gerçekçi kaleciler arada hata yapsada bence gayet iyiler bildiğiniz klasik golleri atamıyorsunuz ve istediğiniz gibi düm düz adam geçemiyorsunuz ancak hareket yaparak ve hareket seçenekleride gayet kolay tabii ki oyuncudan oyuncuya değişiyor.Yani tek başınıza 5 kişi geçip gol atamıyorsunuz paslaşmak zorunluluğundasınız.Pas , şut , orta her türlü aktivitenin şiddetini kendiniz ayarlıyorsunuz ve hepsinde 360 derece dönme seçeneği var özelliklede ceza sahası içinde topu göğsünüze aldıktan sonra 360 derece dönüşle gol atabilmek ayrı bir zevk.Şutlar artık hiç kolay değil adımı doğru ayarlamazsanız isterseniz Ronaldo olsun dağlara taşlara vuruyor kısacası artık herşey sizin elinizde.Kamera açıları zamanla daha çok hoşunuza gidecektir.Hakikaten futbol oynamak istiyorsanız pes alın paranız hakettiği yere gider ps3 te kral her zaman pesti hala pes sitelerdeki verilmiş o yüksek fifa puanlarına aldanmayın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasincemre -- 18 Ekim 2010; 0:54:28 >

117 Mesaj
19 Ekim 2010; 11:34:53 

hertürlü pes 2011

3215 Mesaj
19 Ekim 2010; 11:38:29 

Pes bu sene harıka (konsol)

Onlıne de tek tuk lag goluyor onun dısında onlıne master lıg olsun ya da Türklere ozel Türkiye serveri olsun ya da hızlı onlıne maclar olsun hepsı sorunsuz ve super otesı zevklı.
Oynanıs bu sene cok degıstı onun ıcın taraflı tarafsız cogu ınsan bu sene Pes ı begenıyor ve oynuyor. Bu sene fıfa da kendısınden beklenmedık olcude bug ve sorun var. Hala patch beklıyor fıfacılar.

Sımdı bırılerı gelıp yıne dergı ınceleme puanlarını referans gosterebılır ama ben keyfıme bakıyorum umrumda degıl bılmemne dergısının edıtorunun futbol oyunu tercıhı

Pes

PSN: ceriko

168 Mesaj
21 Ekim 2010; 18:25:07 

Forever PES.

FİFA'nın avantajı ve daha çok talep görmesinin nedeni daha fazla LİG'e sahip olması. Onun dışında artısı bence yok.

DONANIM HABER PLAYSTATION 3
ORİJİNAL OYUN DESTEKÇİLERİ KULÜBÜ

108 Mesaj
21 Ekim 2010; 19:09:41 

quote:

Orijinalden alıntı: demirsoy33

Forever PES.

FİFA'nın avantajı ve daha çok talep görmesinin nedeni daha fazla LİG'e sahip olması. Onun dışında artısı bence yok.

aslında haklısın panpa pes te oynamak daha rahat ve gerçekçi şutları fılan

1322 Mesaj
24 Ekim 2010; 15:32:32 

quote:

Orijinalden alıntı: yasincemre

Konsolda her türlü pes valla her sene göya konsolda fifa eziyormuş ama hangi ülkenin kaynaklarına göre fifa , ben hiç bir yer de fifa oynandığını görmedim.Pes almanızı tavsiye ederim ama zorlanacaksınız gol atamayacaksınız ilk başlarda eğer zoru sevmiyorsanız fifa başlangıç için iyi bir oyundur.Pesin online seçeneği gayet güzel turnuvalar ana ligler gerçekten güzel zevkli maçlar oluyor ben her açıdan sevdim ve oyuncular sürekli güncelleniyor sadece ilave içerik seçeneğinden veri yükle yaparak ve biraz bekleyerek son güncellemelere sahip olabiliyorsunuz.Onun dışında paslar, ortalar , şutlar çok gerçekçi kaleciler arada hata yapsada bence gayet iyiler bildiğiniz klasik golleri atamıyorsunuz ve istediğiniz gibi düm düz adam geçemiyorsunuz ancak hareket yaparak ve hareket seçenekleride gayet kolay tabii ki oyuncudan oyuncuya değişiyor.Yani tek başınıza 5 kişi geçip gol atamıyorsunuz paslaşmak zorunluluğundasınız.Pas , şut , orta her türlü aktivitenin şiddetini kendiniz ayarlıyorsunuz ve hepsinde 360 derece dönme seçeneği var özelliklede ceza sahası içinde topu göğsünüze aldıktan sonra 360 derece dönüşle gol atabilmek ayrı bir zevk.Şutlar artık hiç kolay değil adımı doğru ayarlamazsanız isterseniz Ronaldo olsun dağlara taşlara vuruyor kısacası artık herşey sizin elinizde.Kamera açıları zamanla daha çok hoşunuza gidecektir.Hakikaten futbol oynamak istiyorsanız pes alın paranız hakettiği yere gider ps3 te kral her zaman pesti hala pes sitelerdeki verilmiş o yüksek fifa puanlarına aldanmayın derim.

Valla fifa ya başlangıç oyunu demişsin şaştım ben 2009 a kadar pes ve wing oynayan birisi olarak sana sunu söyleyebilirim ...ya konsol kullanmıyorsun yada fifa yı 2 senedir oynamıyorsun hatta dahada eskiden ...

hiçbiryerde görmüyorum derken haklısın o konuda birşey diyemem çünkü hiç bir yer derken kendini ve arkadaş çevreni söylüyorsun ayrıca gittiğin ps3 kafelerini sanırım ...Ki ben çok şahit oldum kafelerde adam fifayı bir deneyeyim diyor alıyor adamı yanından koşarak geçmeye çalışıyor beceremeyince bu oyun olmamış diyor haliyle haklıda çünkü adam yıllardır pes e alışmış 2009 a kadarki en iyi futbol oyunu o olduğu için ...ki birde para veriyor birde alışmaya öğrenmeyemi para verecek zaten kafa dağıtmaya gelmiş istiyor pesi bildiğini okuyor...

güvenilir olmayan puanlardan bahsetmişsin ...Evet türkiyede tabiki pes daha çok sevilip daha çok oynanıyor ...Ama tüm dunyayı türkiye gibi görmek de çok yanlış ...Gamespot gametrails gibi siteler yıllardır var zaten onlarada güvenmeyeceksen sadece senin gibi düşünen sitelere güvenebilirsin haliyle ...

Ve lütfen kıyaslama yapabilmek için ilk önce ikisinide 1 ay oynayın ...1 kere denemeyle yorum yazmayın ...

Yani burada taraftar olmakdan çok gerçek kıyası yapalım.

Ben her ikisinde demosunu indirdim oynadım her ikisinide aldım ...En başda sunu diyeyim pesin demosu çıkan oyuna göre daha iyiydi...

pesin pasları zor olmuş diyorlar aslında olmamış ...elimle yanımda arkadaşıma gösteriyorum basıyorum pas hani ayakdan çıkıyor yada gönderdiğim yöne gitmiyor özellikle defansda top çeviremiyorsun ...

orta sahayı geçince rasgele bassan bile birilerinin ayağına gidiyor ...gereksiz bir hucum oyunu benimsemek zorunda bırakıyor yani insanı...Ayrıca çalım olayını biraz zorlaştırabilirlerdi çok kolay olmuş...onun dışında ise şunu söyleyebilirimki video esnası hariç yanı oyuncu değişikliğinde ve sakatlanamalarda sahaya çıkarken hariç ekran görüntüleri çok kotu hala dizlerden kırılıyor koşarken bacaklar ayak bilekleri odun gibi sabit hava toplarına çıkarken vucut sabit çıkıyor kayarken sabit kayıyor falan filan ...

Ama şuda bir gerçek pes çok gol atılan bir anda pozisyona girilen bir oyun olması sebebi ile heyecanla oynanan bir oyun ...Bunuda es geçmemek lazım ...

Xbox : jarkaman
Pc gt : jarkaman
ps3 : jarkaman_79 (aktif değil )

41 Mesaj
25 Ekim 2010; 16:56:17 

pes 11

60 Mesaj
31 Ekim 2010; 20:07:53 

Fifa 11

253 Mesaj
1 Kasım 2010; 14:08:13 

bana göre pes 11 ama git bir oyna ikisinide hangisini begenirsen onu al

199 Mesaj
1 Kasım 2010; 17:37:50 

her sene ikisinide alır denerim, PES daha iyi geldi bana..

PSN : ErKaN-EG7

761 Mesaj
12 Aralık 2010; 23:21:21 

Valla bence Fifa daha iyi. Hem online da hem grafik oynanabilirlik vs. Ancak bende Pes oynuyorum ağırlıklı çünkü herkes bunu oynuyor. Özellikle üst üste oynadığınızda Pes biraz hafif kalıyor.
Benim merak ettiğim online da LAG (Gecikme) çok oluyormu?
Fifa ve Pes 11 oynayanlar açıklarsa sevinirim. Çünkü ona göre alıcam
Pes10 da kafayı yedim çünkü. Tuşa bastıktan 1 - 1.5 saniye sonra tepki veriyor bizim puanlar güm

KarşıYaka - İzmir
Nikon D7000 - Nikon Nikkor AF-S DX NIKKOR 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR - Nikon Nikkor AF 50mm f/1.8D - Samyang 8mm Fisheye

463 Mesaj
13 Aralık 2010; 13:25:02 

Pc de pes 2011 oynayan hatta ana lig online (menajerlik oyunun online şekli) bağımlsı biri olarak söyleyebilirm ki pes 2011 den pişman olmazsın .Oyun çok gerçekçi elbette bazen çıldırtacak hatalar oluyor oyunda ama güncelleştirmelerle herseferinde hataları azaltıyorlar.fifa ya Pc de merak ettiğim için bir iki el oynadım emin ol hala fifa 99 u aratıyor o nasıl bir oynanabilirlik ve grafik o nasıl bir saha küçücük.PS3 te çok güzel diyorlar o başka bir bilgim yok.
Online kısmına gelince fifa yı online oynamadım ama dediğim gibi pes te müdavimiyim 8 mbit e çıkan internet hızım var bilgisayarım çift çekirdekli orta seviye bir bilgisayar nadiren o da kısa süreli lag(takılma) oluyor onun dışında hız konusunda bir sorunu yok.Sorun biraz oyunu oynayan insanlarda var yenilgiye dayanamayıp kendilerini oyundan attırıyorlar o kadar:D ki konami buna da çözüm bulmaya çalışıyor.

ID:muptela

352 Mesaj
13 Aralık 2010; 14:33:47 

Siz galiba konsol diye Ps2 oynamışsınız. Saçma sapan kararlar, planlı oynayamama, beklemediğin anda değişik şeyler olması, topun balon gibi uçması ve Newton'a meydan okumak istiyorsanız Pes oynayın. Yeteri kadar oynadım ve resmen bana Pes dedirtti oyun. Bırakın şu fanatikliği. Tamam ben Pes çok kötü demiyorum fakat sizi gıcık edebilir türden bir oyun açıkçası. Fifa'ya gelirsek bazıları kolay demişler Fifa'ya. Onlar galiba Amatör seviyede oynuyorlar. İki oyunu da oynayan bilir zaten. Fifa refleks gerektirir. Pes'te çalım atmaktan kolay bir şey yoktur. Fifa'da çalım atmak çok daha zordur. Ayrıca Fifa'da taktiklerinizi uygulayabilirsiniz. Adam gibi futbol oyunu için Fifa oynayın ama öylesine vakit geçirmek arkadaşlarla eğlenmek için Pes oynayın. Bana göre Fifa daha eğlencelidir. Konuyu Pes yerine açarsan adamların Fifa diyecek hali yok zaten. Bazıları verilen puanlara laf etmiş bu adamlar sizden çok oyun oynuyorlar eminim sizden daha iyi değerlendirebilirler. Yabancılara güvenmiyorsanız Oyungezer ve Level gibi dergilere bakın yine Fifa'nın övüldüğünü görürsünüz. Kafelerde neden Pes oynanıyor derseniz oraya gelen adamlar zor oyunu sevmiyorlar hep ben en iyisi görünmek istiyorum düşüncesindeler ayrıca onların çoğu Fifa oynamamış adamlardır. Kısacası kolaya kaçıyorlar. Fifa hardcore oyuncular içindir bunu unutma...

Kısacası Fifa al keyfine bak derim.

Arkadaşlar Fifa 11 oynamamışlar onları kandırmışlar. Utanmadan Fifa'nın sahasına Pes'inkinden küçük demiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rechorb -- 13 Aralık 2010; 14:36:18 >

463 Mesaj
13 Aralık 2010; 14:50:43 

quote:

Orijinalden alıntı: Rechorb

Siz galiba konsol diye Ps2 oynamışsınız. Saçma sapan kararlar, planlı oynayamama, beklemediğin anda değişik şeyler olması, topun balon gibi uçması ve Newton'a meydan okumak istiyorsanız Pes oynayın. Yeteri kadar oynadım ve resmen bana Pes dedirtti oyun. Bırakın şu fanatikliği. Tamam ben Pes çok kötü demiyorum fakat sizi gıcık edebilir türden bir oyun açıkçası. Fifa'ya gelirsek bazıları kolay demişler Fifa'ya. Onlar galiba Amatör seviyede oynuyorlar. İki oyunu da oynayan bilir zaten. Fifa refleks gerektirir. Pes'te çalım atmaktan kolay bir şey yoktur. Fifa'da çalım atmak çok daha zordur. Ayrıca Fifa'da taktiklerinizi uygulayabilirsiniz. Adam gibi futbol oyunu için Fifa oynayın ama öylesine vakit geçirmek arkadaşlarla eğlenmek için Pes oynayın. Bana göre Fifa daha eğlencelidir. Konuyu Pes yerine açarsan adamların Fifa diyecek hali yok zaten. Bazıları verilen puanlara laf etmiş bu adamlar sizden çok oyun oynuyorlar eminim sizden daha iyi değerlendirebilirler. Yabancılara güvenmiyorsanız Oyungezer ve Level gibi dergilere bakın yine Fifa'nın övüldüğünü görürsünüz. Kafelerde neden Pes oynanıyor derseniz oraya gelen adamlar zor oyunu sevmiyorlar hep ben en iyisi görünmek istiyorum düşüncesindeler ayrıca onların çoğu Fifa oynamamış adamlardır. Kısacası kolaya kaçıyorlar. Fifa hardcore oyuncular içindir bunu unutma...

Kısacası Fifa al keyfine bak derim.

Arkadaşlar Fifa 11 oynamamışlar onları kandırmışlar. Utanmadan Fifa'nın sahasına Pes'inkinden küçük demiş.

Dostum sen playstation da bahsediyorsan bilgim yok bişey diyemem.
soran arkadaş da ben de bilgisayardan bahsediyoruz.Ki sen de bilgisayardan bahsediyorsan Fifa zaten p.station a yöneldiğini kendi belirtiyor.Top fiziği ve büyük adam küçük sahalar fifanın yıllardır tekrar vurguluyorum bilgisayarda en büyük handikapı. fifa 10 da fifa 11 de bilgisayarda de Pes in çok gerisinde Lakin ps3 te duyduğum kadarıyla iki side gzel oyun olmuş ama fifa daha öndeymiş diyecek birşey yok .

1315 Mesaj
13 Aralık 2010; 14:59:11 

@rechorb kalmış burda ffayı savunuyorsniyi tamda pesi oynayanları kotuleme bari herkes istdigini oynar ve arkasında durur . ana göre fifadır bana göre kara kutu olsa bile Pes'tir her zaman .

2959 Mesaj
13 Aralık 2010; 15:55:35 

quote:

topun balon gibi uçması ve Newton'a meydan okumak istiyorsanız Pes oynayın.
Pes'te çalım atmaktan kolay bir şey yoktur.

PES 2011'den bahsettiğine emin misin? (PC, PS3 farketmez)
Balon ve PES kelimelerini aynı cümlede kullanmışsın, sanırım oyunları karıştırdın
PES 2011 Ana Lig Online'a bekleriz. Kolay attığın çalımları bize gösterirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orkunbjk -- 13 Aralık 2010; 15:57:17 >

PSN: orkhonn

108 Mesaj
13 Aralık 2010; 16:29:01 

quote:

Orijinalden alıntı: orkunbjk

quote:

topun balon gibi uçması ve Newton'a meydan okumak istiyorsanız Pes oynayın.
Pes'te çalım atmaktan kolay bir şey yoktur.

PES 2011'den bahsettiğine emin misin? (PC, PS3 farketmez)
Balon ve PES kelimelerini aynı cümlede kullanmışsın, sanırım oyunları karıştırdın
PES 2011 Ana Lig Online'a bekleriz. Kolay attığın çalımları bize gösterirsin

EVEEEET PES 11 VE FIFA 11 İ ALDIM BU GÜN DENİCEM ARTIK

16866 Mesaj
14 Aralık 2010; 12:52:26 

quote:

Orijinalden alıntı: yasincemre

Sakın ol ve klavyeni yavaşça yere bırak..... Fifa 11 en hızlı satan spor oyunu oldu

!!!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

352 Mesaj
14 Aralık 2010; 13:40:46 

Ben Pes oynayanları kötülemedim sadece kendi görüşümü yazdım. Fakat bu konunun Pes bölümünde olması tepki almamı şaşırtmadı. Bu arada bana göre Fifa'da çalım atmak Pes'e göre daha zordur. Arkadaş Online Lig'de beklerim demiş fakat Pes fanatiği değilim o yüzden gelemem. Ayrıca top bildiğiniz balon kardeşim çok fazla havalanıyor. Kulaktan duyma laflarla ve internetteki videolarla yorum yazmayın. Bilgisayar olarak değerlendirirsek ki arkadaş bilgisayara alacakmış Fifa 11 bu sene çok ilerleme kaydetti ve konsola yakın hale geldi. Bunu her iki platformda da oynamamdan çıkardım. Pes kendini geliştirmek yerine yenilik yapmaya kalkışmış. Fifa'yı savunmam doğal bir şey çünkü resmen kötülemişsiniz oyunu. Fakat ne kadar yazsam da boş çünkü bütün Pes fanatikleri toplanmış burada. Arkadaş zaten her iki oyunu da almış.

2959 Mesaj
14 Aralık 2010; 14:35:14 

quote:

Ben Pes oynayanları kötülemedim sadece kendi görüşümü yazdım. Fakat bu konunun Pes bölümünde olması tepki almamı şaşırtmadı. Bu arada bana göre Fifa'da çalım atmak Pes'e göre daha zordur. Arkadaş Online Lig'de beklerim demiş fakat Pes fanatiği değilim o yüzden gelemem. Ayrıca top bildiğiniz balon kardeşim çok fazla havalanıyor. Kulaktan duyma laflarla ve internetteki videolarla yorum yazmayın. Bilgisayar olarak değerlendirirsek ki arkadaş bilgisayara alacakmış Fifa 11 bu sene çok ilerleme kaydetti ve konsola yakın hale geldi. Bunu her iki platformda da oynamamdan çıkardım. Pes kendini geliştirmek yerine yenilik yapmaya kalkışmış. Fifa'yı savunmam doğal bir şey çünkü resmen kötülemişsiniz oyunu. Fakat ne kadar yazsam da boş çünkü bütün Pes fanatikleri toplanmış burada. Arkadaş zaten her iki oyunu da almış.

Senin eleştiri sebebin oyunu bilmemenden kaynaklanıyor. Fifa'yı da 2-3 kere oynamış biri, topa balon, sahaya ufak, futbolcuların sahada kayar gibi olduğunu söyler. Pes'in en eylenceli modlarınan biri olan Ana Lig Online Kurtları en kötü forvetlerle bile topu havaya uçurmadan şut çekmesini biliyor. Pes2011'de şut çekmeyi bilmeyen biri, gerçek hayatta topa vurmamış biri gibi vurar topa. C.Ronaldo ile bile vursa topu dağlara taşlara atar. Aynı şeyi Fifa severler söylemiyor muydu geçen sene siz şut çekmeyi bilmiyorsunu Fifa'da top balon değil diye.
Konuya dönersek Fifa11'in online'ını bilmiyorum ancak PES2011'de lagsız maçlarımı yapıyorum. Hatta PES'de single hiç oynamadım. Ya Ana Lig Online ya da arkadaşlarımla oynuyorum sıfır lagsız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orkunbjk -- 14 Aralık 2010; 14:36:29 >

352 Mesaj
14 Aralık 2010; 14:41:11 

Şimdi de konuyu benim futbol oynayamama bağlamışsınız tebrik ederim. Ayrıca eklemeyi unutmuşum Pes'in Fifa'ya göre daha yavaş bir sunumu var. Yani Fifa daha akıcı. Benim oyununum bana, sizin oyununuz sizedir fakat seçim yapmak isteyenlerin aklını karıştırmayın

2959 Mesaj
14 Aralık 2010; 14:56:57 

quote:

Şimdi de konuyu benim futbol oynayamama bağlamışsınız tebrik ederim. Ayrıca eklemeyi unutmuşum Pes'in Fifa'ya göre daha yavaş bir sunumu var. Yani Fifa daha akıcı. Benim oyununum bana, sizin oyununuz sizedir fakat seçim yapmak isteyenlerin aklını karıştırmayın

Beni yanlış anladınız. PES2011de şut çekmek eski PES serilerinden farklı olduğu için alışmak gerekiyor. alışma sürecinde olan biri gerçek hayatta topa deymemiş biri gibi şut çekebiliyor. Bu sebeple muhteşem bir top fiziği olan PES2011 oyunundaki topa balon dediğiniz için böyle bir örnek verdim.
Fifa11, PES2011'e göre daha akıcı bir oyun ama bu akıcılık benim hoşuma gitmiyor. Futbolcular sanki buz pateni yapıyorlar gibi geliyor. PES2011'de ise futbolcuların ağırlığını hissediyorum sahada. Fifa severler bu ağırlığa, "PES takoz" diyor
Seçim yapmak isteyenlerin aklını karıştırmıyoruz, Bir oyunun çok satması o oyunu beğeneceğim anlamına gelmez. isteyen istediği oyunu alır oynar. bize de yorum yapmak düşer sizin yaptığınız gibi.

3198 Mesaj
15 Aralık 2010; 0:34:40 

pes aştı arkadaslar daha nekadar gercekci yapilabilir sonucta biz yonetiyoruz oyuncuları....inanilmaz oldu inanilmaz...

1402 Mesaj
15 Aralık 2010; 10:13:39 

quote:

Orijinalden alıntı: Mariachi@

pes aştı arkadaslar daha nekadar gercekci yapilabilir sonucta biz yonetiyoruz oyuncuları....inanilmaz oldu inanilmaz...

İstersen 1 hafta fifa oyna gör pesin nasıl bir komedi filmi olduğunu.
Yukarıdaki pes şöyle böyle yazan arkadaşların sanırsam fıfayı oynamak değil kapagını bıle gormemısler senelerdır pes oynadım buyuk bır zevkle fıfa donup bakmadım bıle takı pes 2011 cıkana kadar pes 2011 tam bır komedı fılmı olmus eksılerını saymakla bıtmez.Pes 2011 cıktıgı gun aldım takı 1 hafta oncesıne kadar oynadım hıcbırsekılde sarmadı.Fıfayı aldım gercekten pes 2011 tam bır komedı fılmı fıfanın yanında gercek futbol gercekten fıfadır.bı arkadas demıs onlıne master lıg sutlar cok guzel paslar ıyı olmus yaw arkadasım onlıne master demısın sen ultımate team oynadımnı fıfada onlıne master lıg hıcbısey sutlar ıyı demıs sen fıfada sut cektınmı acın gozunuzu beyler ben actım sızede tavsıye ederım.
pes 2010 benım ıcın cok ıyıydı ama pes 2011 tam bır bıtık.

50 yaşındaki babamın üstümde gördüğü fedayı sabah taksiye çıkarken dolabımdan çarpmasıydı sevda...

16866 Mesaj
15 Aralık 2010; 12:08:36 

Forum yüzlerce dünyada milyonlarca kisi pes den Fifa ya gecti.....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

299 Mesaj
15 Aralık 2010; 13:45:33 

PC için her ikisini de kurup oynamıştım ve PES2011 de karar kıldım. Son 1.02 güncellemesiyle oyun daha da bir gerçekçi oldu. Fifada aynı gerçekçiliği göremedim. Fifada hep aynı tarz golleri görüyoruz.
Bu yüzde yeni PS3ümü alırken orjinal bir pes aldım ve online keyfine varmayı düşünüyorum.

Love is Nothing without ....ing
PSN : myTn_

463 Mesaj
15 Aralık 2010; 14:08:18 

quote:

Orijinalden alıntı: kmlyurdabak

quote:

İstersen 1 hafta fifa oyna gör pesin nasıl bir komedi filmi olduğunu.
Yukarıdaki pes şöyle böyle yazan arkadaşların sanırsam fıfayı oynamak değil kapagını bıle gormemısler senelerdır pes oynadım buyuk bır zevkle fıfa donup bakmadım bıle takı pes 2011 cıkana kadar pes 2011 tam bır komedı fılmı olmus eksılerını saymakla bıtmez.Pes 2011 cıktıgı gun aldım takı 1 hafta oncesıne kadar oynadım hıcbırsekılde sarmadı.Fıfayı aldım gercekten pes 2011 tam bır komedı fılmı fıfanın yanında gercek futbol gercekten fıfadır.bı arkadas demıs onlıne master lıg sutlar cok guzel paslar ıyı olmus yaw arkadasım onlıne master demısın sen ultımate team oynadımnı fıfada onlıne master lıg hıcbısey sutlar ıyı demıs sen fıfada sut cektınmı acın gozunuzu beyler ben actım sızede tavsıye ederım.
pes 2010 benım ıcın cok ıyıydı ama pes 2011 tam bır bıtık.

Dostum ben her iki oyunu da oynadım (PC).Senin tarzın gerçekten de şu anki Fifa ya daha uygun(oyun pes2010 a benziyor çünkü).Ben çok kritik hataları olsada özellikle Pes 2011 i çok beğendim.Ama pes çi yada fifa cı gibi oyun fanatikliği yapmanın bir anlamı yok ,3 sene öncesine kadar da fifa da sabahlardım:D Çok beğendiğim yönleri olsada özellikle sahanın küçüklüğü adamların çok sıkışık bir ortamda maç oynaması ve gerçekçiliğin biraz pes in altında kalmasından dolayı Pes 2011 i oynuyorum.Kim bilir belki bir sonrakinde fifa 2012 oynarım:D

351 Mesaj
15 Aralık 2010; 14:12:15 

Bende 2009 a kadar PES delisi, hatta turnuva şampiyonlukları olan biri olarak, Fifa 2009 dan sonra bir daha PES e dönüp bakmadım. 2011 de PES e bir şans daha vereyim dedim, denedim ama fifayla aralarında yine dağlar kadar fark olduğunu gördüm, en azından kendi beklentilerim açısından.

Bu nedenle ben Fifa 11 diyorum.

XBOX GT: onculcan

2146 Mesaj
15 Aralık 2010; 18:44:23 

ikisinide denemiş biri olarak tereddütsüz fifa 11 derim

Playstation sosyal medyası olarak beni takip edebilirsiniz :) >>>> https://twitter.com/serhat_oden

Playstation 4 oyunları incelemelerim bir oyun almaya değer mi değmez mi hemen öğrenin:>>>> http://psorigins.tumblr.com/

8311 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
thecaliph16
15 Aralık 2010; 19:01:00 

pes te siz 2 vs 2 falan lagsız oynyuorsunuz

biz fifa da 11 vs 11 lagsız oynuyoruz o yüzden karşılaştırmak saçma

Peste de 22 kişi online oynayabildiğinde ancak karşılaştırılır bu 2 oyun

352 Mesaj
15 Aralık 2010; 19:42:53 

quote:

Fifa'da biz yönetmiyor muyuz oyuncuları? Kaç aydır Fifa oynuyorum saha bana bir kere bile küçük gelmedi, ilginç

1402 Mesaj
16 Aralık 2010; 10:06:06 

quote:

quote:

Fifa'da biz yönetmiyor muyuz oyuncuları? Kaç aydır Fifa oynuyorum saha bana bir kere bile küçük gelmedi, ilginç

Fifada saha kucuk degıl zaten peste asırı buyuk durumda
pes tam bır ps3 kafe oyunu ıkı arkadas oturup oynıycan ama fıfa cok daha profesyonel hazırlanmıs ınanın cok buyuk bır pes hayranıydım gecem gunduzum pestı ama fıfa gercekten cok guzel fıfada sutlar oyle bır gıdıyorkı vurus durumuna gore sutlar gıdıyor once havalanıp sonra bırden asagı ınen toplar 2 haftadır aralıksız oynuyorum hala ıkılı mucadelerde gormedıgım seyler oluyor.stad atmosferı muthıs seyırcı tepkılerı harıka baskıyı yıyorsunuz 10 dk ev sahaıbı ısenız top adamlara gecınce ıslıklar yuhlamalar baslıyor.contraya kalkıyosunuz seyırcıde sankı sızle beraber gelıyor hava toplarında kontrol etmeler topun gelısıne gore kontrol edıyor adam.Fıfanın bana gorede soyle bır eksısı var.belkı ben daha yenıyım dıye bana ole gelıyor dedım ya cocuklugumdan berı pes oynuyorum.karsı takım defansın arasında pas yapamıyorum.defans adamları cok ıyı :):)
Denemekten bısey kaybetmessınız.Ama gerçekten 2 hafta oynayın ozellıkle ultımate team ve karıyer modunu super lıgde :):)

50 yaşındaki babamın üstümde gördüğü fedayı sabah taksiye çıkarken dolabımdan çarpmasıydı sevda...

463 Mesaj
16 Aralık 2010; 10:56:45 

quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

Valla arkadaşım o kadarını da oynayamıyoruz:D
Şaka bir yana da pes te şu an bir ana lig online var ki(lag sız oynanıyor) galiba bu oyun şu anda sensible soccer da olsa yine binlerce kişi oynardı.
Gerçekten merakımdan soruyorum fifa da şu an böyle bir bölüm var mı yani menajerlik oyunun online ı ama bu kadar detaylı şekilde yani :güncel transferler ,antrenör ve normal mod un olması turnuvalar puanlama sistemi,klasmanlar.Bu şekilde bir bölüm yapmışlar mı?

1402 Mesaj
16 Aralık 2010; 11:02:33 

quote:

Orijinalden alıntı: kiesling

quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

Valla arkadaşım o kadarını da oynayamıyoruz:D
Şaka bir yana da pes te şu an bir ana lig online var ki(lag sız oynanıyor) galiba bu oyun şu anda sensible soccer da olsa yine binlerce kişi oynardı.
Gerçekten merakımdan soruyorum fifa da şu an böyle bir bölüm var mı yani menajerlik oyunun online ı ama bu kadar detaylı şekilde yani :güncel transferler ,antrenör ve normal mod un olması turnuvalar puanlama sistemi,klasmanlar.Bu şekilde bir bölüm yapmışlar mı?

Selam Dostum Ultimate team var.Pes master onlınesınden daha ıyı.Peste oyuncu fıyatları var sadece ama fıfanın ultımate teamınde satılan butun oyuncuları kullanıcalar satıyor ıstedıgı paralara ve sadece oyuncuyla bıtmıyor ınanılmaz bırsey anlatsam belkı 10 sayfa surer.Ama aşağıdaki linkten biraz bakarsan anlarsın.Oyuncuları istersen açık arttırmaya koyuyosun çok farklı çok :) sadece ps3 ve xbox360 özel pc de ultaimte team yok.

http://forum.donanimhab...2Cteam//tm.htm#45244159

Hatta şöyle söyliyim bildiğin manegerlık oyunu gıbı bazen saatlerce mac yapmıosunuz takım kurucam ucuza oyuncu contrat alıcam derken bir yandan oyuncu kontrat saglık tıcaretı yapıosunuz bır yandan oyuncu satıyorsunuz bır yandan kart sıstemı var ınanılmaz detaylı ve bır o kadarda kolay anlasılır.Hatta her oyuncu bır bırıyle oynamıyor.oyuncunun uygun oldugu taktık yanında oynıyan adamın hangı lıgde oynadıgı hangı ulkelı oldugu ona gore performans verıyor oyuncu pes master onlıne lıgınıde oynadım cıktıgı gunden 2 hafta oncesıne kadar ama turnuva saatı beklemekten canım cıkıyodu saatı beklıon gırıon adam gelmıo karsına :)
Fıfa ıse ıster onlıne turnuva ıster oflıne turnuva ıstersen normal mac hepsını yapabılıosun ultımate team'de anlatılmaz yasanır derler ya ole ısteeee be kardesım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kmlyurdabak -- 16 Aralık 2010; 11:10:34 >

463 Mesaj
16 Aralık 2010; 11:13:42 

Valla baya iyiymiş tek kötü yanı var o da PC de olmaması:D
Ben PC de oynuyorum.Boşuna demiyorum Fifa pc ye önem vermiyor diye.

1402 Mesaj
16 Aralık 2010; 11:22:33 

quote:

Orijinalden alıntı: kiesling

Valla baya iyiymiş tek kötü yanı var o da PC de olmaması:D
Ben PC de oynuyorum.Boşuna demiyorum Fifa pc ye önem vermiyor diye.

O zaman pc de tabıkıde pes master onlıne ama ps3 de hem onlıne hemde oflıne oyun olarak fıfa 2011.

108 Mesaj
18 Aralık 2010; 9:13:08 

sonuçtaaaaaa pes 11 online master lig müthiş gerçektende hayran kaldım tavsiye ederim

108 Mesaj
28 Aralık 2010; 17:47:06 

Pes 11 de rakip bulmak çok zor ama fifa 11 de anında karşına bir rakip geliyor pesin tek kötü yanı bu

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Oyun] » Oyuna Özel Forumlar » PES - Pro Evolution Soccer » online pes 11 mi yoksa fifa 11 mi?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.375