Şimdi Ara

online pes 11 mi yoksa fifa 11 mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • pes 11 mi yoksa fifa 11 mi daha iyi orjinal cd alıcam lütfen bilgilendirin ps3te fifa 11 online müthiş diyor ama bilgisayarda tereddütüm var

• quote:

Orijinalden alıntı: kiesling

quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

pes te siz 2 vs 2 falan lagsız oynyuorsunuz

biz fifa da 11 vs 11 lagsız oynuyoruz o yüzden karşılaştırmak saçma

Peste de 22 kişi online oynayabildiğinde ancak karşılaştırılır bu 2 oyun

Valla arkadaşım o kadarını da oynayamıyoruz:D
    Şaka bir yana da pes te şu an bir ana lig online var ki(lag sız oynanıyor) galiba bu oyun şu anda sensible soccer da olsa yine binlerce kişi oynardı.
    Gerçekten merakımdan soruyorum fifa da şu an böyle bir bölüm var mı yani menajerlik oyunun online ı ama bu kadar detaylı şekilde yani :güncel transferler ,antrenör ve normal mod un olması turnuvalar puanlama sistemi,klasmanlar.Bu şekilde bir bölüm yapmışlar mı?

Selam Dostum Ultimate team var.Pes master onlınesınden daha ıyı.Peste oyuncu fıyatları var sadece ama fıfanın ultımate teamınde satılan butun oyuncuları kullanıcalar satıyor ıstedıgı paralara ve sadece oyuncuyla bıtmıyor ınanılmaz bırsey anlatsam belkı 10 sayfa surer.Ama aşağıdaki linkten biraz bakarsan anlarsın.Oyuncuları istersen açık arttırmaya koyuyosun çok farklı çok :) sadece ps3 ve xbox360 özel pc de ultaimte team yok.

http://forum.donanimhaber.com/m_44233694/mpage_22/f_/key_ultimate%2Cteam//tm.htm#45244159

Hatta şöyle söyliyim bildiğin manegerlık oyunu gıbı bazen saatlerce mac yapmıosunuz takım kurucam ucuza oyuncu contrat alıcam derken bir yandan oyuncu kontrat saglık tıcaretı yapıosunuz bır yandan oyuncu satıyorsunuz bır yandan kart sıstemı var ınanılmaz detaylı ve bır o kadarda kolay anlasılır.Hatta her oyuncu bır bırıyle oynamıyor.oyuncunun uygun oldugu taktık yanında oynıyan adamın hangı lıgde oynadıgı hangı ulkelı oldugu ona gore performans verıyor oyuncu pes master onlıne lıgınıde oynadım cıktıgı gunden 2 hafta oncesıne kadar ama turnuva saatı beklemekten canım cıkıyodu saatı beklıon gırıon adam gelmıo karsına :)
    Fıfa ıse ıster onlıne turnuva ıster oflıne turnuva ıstersen normal mac hepsını yapabılıosun ultımate team'de anlatılmaz yasanır derler ya ole ısteeee be kardesım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kmlyurdabak -- 16 Aralık 2010; 11:10:34 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.