Şimdi Ara

Fifa 11'deki Kaleci-Oyuncu Bug'ını Açıklıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
2.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben promu kasmak için karşıma güçsüz bir takım aldım.(Macclesfield).Yarım yıldızlı bir takım bu Macclesfield.
    Kadro ayarlarından Macclesfield'ın kadrosunu 1-7-2 gibi bir diziliş yaptım.Kaleciyi defans,defansı kaleci yaptım ve promu kasmaya başladım.Yanılmıyorsam o videoda maçın sonlarıydı.Maçın sonuna kadar o asıl kaleci kurtarışlar yaparken o zenci defansta benden top kapmaya çalışıyordu.Bu benim başıma tek bu videoda gelmedi.Aynı şey daha dün gece oldu.Maçın sonlarına doğru Macclesfield'a kaleci ile defans yer değiştiriyor.Defansta oynayan kaleci sıkılıyor herhalde arada bende 1-2 kurtarış yapıyım diyor.
    Hile yada photoshop yok videoda.Olsa zaten easports sitesine yükleyemezdim.Goalkeeper moduymuş şuymuş buymuş,onlarda yalan.Kick off maç bunlar.

o video:

http://www.easports.com/media/play/video/41715015

• Neden fifa bölümünde açmıyorsunuz böyle detay konuları anlamıyorum sizi

Fifayla her derdi olan herkes böyle alt konu dışına konu açarsa o bölümün açılma amacı ney ????
  • Hocam takımda ırkçılık falan varsa o da kendinin ön plana çıkarmak için böyle şeyler yapmıştır.
  • İyiymiş.
    Bu arada uzaktan şutlar için rakip kaleciyi değiştirmek benim aklıma neden gelmedi ya o kadar uğraştım. Neyse world class accomplishmentlarını böyle alırım artık.
  • spr
  • Konuyu hemen facebookta paylaşıyorum. Bu olay üzerinden PES'i övenlere cevap olsun. Her ne kadar yine bir bug da olsa olayın özünü öğrensinler. Seni tanısınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: joedumars

http://www.sporxtv.com/futbol/Genel/fifa-2011de-bir-hayli-ilginc-olay-oyuncu-kaleciSXTVQ19028SXQ

Oha Haberlere başlık bile oldu

• Yuh heryerde bu olay var ünlü oldun
  • Esas kalecide hiç bozuntuya vermiyo yandan uzuyo

• quote:

Orijinalden alıntı: joedumars

http://www.sporxtv.com/futbol/Genel/fifa-2011de-bir-hayli-ilginc-olay-oyuncu-kaleciSXTVQ19028SXQ

Alttaki yorumların çoğu komedi.
  • Umarım ea banlamaz seni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sagropa1 -- 16 Ekim 2010; 20:31:41 >
  • Kaleci-Oyuncu
  • Ulan oyunun karizmasını yerle bir ettin liseli

• bug 2011vs pes 2011
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firenze

Ulan oyunun karizmasını yerle bir ettin liseli

ne karizması varki..FIFA10 ve World cupdan sonra iğğğrenççç ötesi bir oyun çıkardılar..anladık paslaşmalar oynanış zorlaşacakda oyunun genetiğiyle bukadar oynanmaz ki..akıcı bir oyundan sonra bukadar hantal bir oyun çıkmasına dencek bişey bulamıyorum..

yediğim ve attığım goller çok basit ve adam ayağını çime takıyormuş gibi vuruyor sonra top yavaşca kalecinin altından gol oluyor..bu kaç kez başıma geldi.....

FIFA09, FIFA10 ve World cup öylemiydi baya oynamışımdır bir tane benzer gol görmedim hep farklı tarzda goller felan atıp yiyorduk..

İnş. dahada dalga gecerlerde bir değişime gider FIFAEA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nburak.com -- 16 Ekim 2010; 22:34:00 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.