- x
ANNEMİN DİZ VE EKLEM AĞRILARI GEÇTİ! SÜPER BİR TAKVİYE...
131 Cevap130752 Görüntüleme14 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1593 Mesaj
14 Ekim 2010; 17:18:56 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Merhaba arkadaşlar, özellikle son dönemde annem dizlerinden yakınıyordu. Artık neredeyse hareket etmiyordu.
Doktora da gittik ama verdiği ilaçlar işe yaramadı. En son bir akrabamız kullandığı glucosamine adlı bir üründen söz etti.
Araştırdım karides ve istiridye kabuklarından elde ediliyormuş. Annem kullanmaya başlayalı 1 ay oldu ve şuanda dizlerinden en ufak bir sorunu kalmadı.
Etkisini ilk hafta görmeye başladı. Tavsiye ederim, hatta bu dizleri ağrıyan birine verebileceğiniz en büyük haber.

EK:

Ayrıca ucuz bir ürün değil ama kısa bir araştırmayla hem kaliteli hemde uygun fiyatlı bir yer buldum.
Şuan annemin kullandığı ürün bu TIKLAYIN

Hasılı kelam çevrenizde eklem ağrılarından çok büyük sıkıntılara düşenler olabilir. %100 çözüm. Ah Bir de saçlarım için böyle bir ürün bulsam da dökülmem anında sonlanıverse ne güzel olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DELTA53 -- 14 Ekim 2010; 17:28:59 >

“Fikirlerini ve söylediklerini asla kabul edemem..Ama onları söyleme hakkını ölünceye kadar savunurum..”

3344 Mesaj
15 Ekim 2010; 16:17:54 

bir de kudret narı sürenler var diz için menüsküse iyi geliyormuş sanırım

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

94 Mesaj
18 Ekim 2010; 0:56:22 

benım annemde ondan kullanıyor

Aslolan hayattır;Hayatta Beşiktaş

I'm awesome..

6715 Mesaj
18 Ekim 2010; 11:41:21 

Benim annemde onu kullanıyor! Zaten bilimsel temelli bir besin takviyesi. Kudret narı vs. gibi şeylerde bu takviyenin özelliklerinin olduğunu hiç sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neommy -- 19 Ekim 2010; 8:44:32 >

GENS UNA SUMUS

3344 Mesaj
18 Ekim 2010; 20:52:56 

bu verdiğin linkte solgar markası herhalde başka markaların da mı var glucosamine ? asıl önemli olan glucosamine olması mı ? eczanelerde var mı yaygın mı?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1593 Mesaj
18 Ekim 2010; 21:29:00 

Başka markaların da Glucosamine i var.
http://www.hepsinatural...ategories.asp?cat_ID=33

Önemli olan glucosamine + chondroitin + msm olması. bu üçlü formül eklemler için kullanılıyor. Solgar c vitaminiyle takviye yapmış. Eczanelerde de var. Fakat nette daha ucuz.
Diğer markalara göre farkı var ama solgar daha kaliteli bir marka. Ben kapıda ödeme ile aldım kapıda araskargo'ya ödedim. Bu sitede kargo bedava...

Şimdi gördüm dize sürmek için kremleri de varmış...

http://www.hepsinatural...at_ID=33&sub_cat_ID=101

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DELTA53 -- 18 Ekim 2010; 22:51:17 >

“Fikirlerini ve söylediklerini asla kabul edemem..Ama onları söyleme hakkını ölünceye kadar savunurum..”

3344 Mesaj
18 Ekim 2010; 21:43:46 

günde 1 hap mı kullanılıyor ?

kremden daha iyidir herhalde hap

1593 Mesaj
18 Ekim 2010; 21:55:46 

Günde 3 tane, sabah öğlen akşam alıyor. Hapı tamamen geçirdi zaten kreme gerek kalmadı. Belki ileri seviye ağrılar için ekstra kremde sürenler olabilir.

Ayrıca formüldeki chondroitinin böbrek taşı oluşumunu önleyici bir etkisi de varmış.

quote:

Yine araştırmalar bu maddenin damar sertliğinin ve kalp krizinin önlenmesine yardımcı olduğunu da göstermektedir. Kondroitin sülfat, sülfür (kükürt) bakımından da zengindir ve bu da glukosamin ile ilgilidir. GAG’ lar vücudun oksalat’ ı (Oksalik asitin tuzu; böbrek taşları ile ilgili bir madde) nasıl işlemden geçireceği üzerine etkilidir. Geçmişinde böbrek taşları ile sorunu olan 40 kişi üzerine yapılan bir araştırmada günde 2 kere 30 mg GAG alımının üriner oksalat salgısını 15 gün içerisinde düşürdüğü görülmüştür.

10 Mesaj
22 Ekim 2010; 12:35:14 

Bu hapı uzun mesafe koşanlar da kullanıyor bildiğim kadarıyla.

1593 Mesaj
27 Ekim 2010; 18:03:58 

quote:

Orijinalden alıntı: üstsıralar

Bu hapı uzun mesafe koşanlar da kullanıyor bildiğim kadarıyla.

Evet, eklemlerini fazla yoran sporcularda da glucosamine eksikliği görülüyormuş.

26 Mesaj
8 Kasım 2010; 15:26:26 

Benim annemdede aynı problem var. www.solgar.com/ dan urunlere bakıyorum. 3 ürün var. Bunlardan ikisi arasındaki fark birinde MSM olması. Hangisini alsam karar veremedim. MSM siz olanin farkı ne olaki?
Kararsız kaldıgim urunler asagidakiler:

1- Extra Strength Glucosamine Chondroitin Complex Tablets
2- Extra Strength Glucosamine Chondroitin MSM with Ester-C® Tablets

Bu "with Ester-C" ne acaba? Bu ikisinden hangisi daha sonra çıktı bileniniz var mı? Son çıkanı almak daha iyi olur gibime geliyor ne dersiniz? Hangisini neden seçeyim. Yardımcı olursaniz çok makbule geçer...

******************* Feel the Magic *************************

436 Mesaj
8 Kasım 2010; 16:40:31 

quote:

Orijinalden alıntı: sybermagicc

Benim annemdede aynı problem var. www.solgar.com/ dan urunlere bakıyorum. 3 ürün var. Bunlardan ikisi arasındaki fark birinde MSM olması. Hangisini alsam karar veremedim. MSM siz olanin farkı ne olaki?
Kararsız kaldıgim urunler asagidakiler:

1- Extra Strength Glucosamine Chondroitin Complex Tablets
2- Extra Strength Glucosamine Chondroitin MSM with Ester-C® Tablets

Bu "with Ester-C" ne acaba? Bu ikisinden hangisi daha sonra çıktı bileniniz var mı? Son çıkanı almak daha iyi olur gibime geliyor ne dersiniz? Hangisini neden seçeyim. Yardımcı olursaniz çok makbule geçer...

Ester C: İlave C vitamini içeren

3559 Mesaj
10 Kasım 2010; 13:20:35 

aynı üründen GNC'de yok mu acaba? onda da bi üye kartı alıp %10-15-20 gibi farklı oranlarda indirim alabiliyorsunuz.

GALATASARAY MANCHESTER UNITED

45 Mesaj
20 Kasım 2010; 13:28:02 

ANNEMİN DİZ VE EKLEM AĞRILARI GEÇTİ! SÜPER BİR TAKVİYE... bu baslıgı okudugumda aklıma babaannemin kullandıgı glucosamine geldi:D gercekten cok etkili orta ve yaşlı gruptaki bütün insanların kullanması gereken dogal bir takviye

http://www.bakimstore.c...ine-chondroitin-msm.htm

uygun fiyat arayanlar için yardımcı olabilrim

REFERANSLARIM;
Menem/kachus/-dehşet-/.kubilay/sayın/Canuckss/cureshot88/orhandinc/burcink/cevresahibi/+24edition/Akay KLC /WarLord_52/johntiger/Forever79

84 Mesaj
22 Kasım 2010; 10:14:35 

Merhaba bu iherb.com da fiyatlar gerçekden çok iyi bu cun038 indirim çekini nasıl temin ettiniz?

823 Mesaj
22 Kasım 2010; 15:26:18 

quote:

Orijinalden alıntı: mcloud

Merhaba bu iherb.com da fiyatlar gerçekden çok iyi bu cun038 indirim çekini nasıl temin ettiniz?

uye oldugumda verıldı
bende yılbasında baska bır ındırım kuponu kullanıyordum
o bıttı ocak ayından sonra :(
suan en avanatajlı kupon bu
tek kotu yanı kupon tek kullanımlık
yanı uye olan kısı ılk alısverısınde kullanabılıyo
ıkıncı alısverıse ındırım yok
bende ikinci alısverislerde indirim kuponu kulanabılmek ıcın yenı uyelık acıp alısverıs yapıyorum :)

790 Mesaj
22 Kasım 2010; 17:09:35 

Bendede menisküs yırtıkları var acaba bu ilaçla geçermi?

Acı çekmeden alınan ders anlamsızdır. Çünkü karşılığında başka bir şey vermeden bir şey kazanılamaz.
Ama acıya dayanıp üstesinden geldiğinizde, herkesten daha güçlü bir kalbe sahip olursunuz. Evet. Metal bir kalbe..

823 Mesaj
22 Kasım 2010; 18:00:28 

quote:

Orijinalden alıntı: Trio

Bendede menisküs yırtıkları var acaba bu ilaçla geçermi?

artık cok gec
cok gecmıs olsun :(

790 Mesaj
22 Kasım 2010; 20:10:02 

Saolasın olucaz bi ara ameliyat bakalım.

Acı çekmeden alınan ders anlamsızdır. Çünkü karşılığında başka bir şey vermeden bir şey kazanılamaz.
Ama acıya dayanıp üstesinden geldiğinizde, herkesten daha güçlü bir kalbe sahip olursunuz. Evet. Metal bir kalbe..

84 Mesaj
23 Kasım 2010; 9:23:03 

Ben 2 yeni üyelik açtım ama bir indirim çeki vermedi :)neysem artık alışverişten sonra birşeyler veriyor sanırım fiyatlarda türkiye ye göre oldukça uygun zaten ...teşekkürler.

823 Mesaj
23 Kasım 2010; 10:50:54 

quote:

Orijinalden alıntı: mcloud

Ben 2 yeni üyelik açtım ama bir indirim çeki vermedi :)neysem artık alışverişten sonra birşeyler veriyor sanırım fiyatlarda türkiye ye göre oldukça uygun zaten ...teşekkürler.

benım verdıgım cekı kullanın
ayrıca az bekleyın yıl basına 30 gun kala dan itibaren
kargoda %50 ındırım oluyor her yıl onuda degerlendırn ;)
bende bircok ıhtıyacımı bırıktırdım yıl bası toplu sıparıs verecegım

84 Mesaj
24 Kasım 2010; 9:31:36 

quote:

Orijinalden alıntı: McOrco

benım verdıgım cekı kullanın
ayrıca az bekleyın yıl basına 30 gun kala dan itibaren
kargoda %50 ındırım oluyor her yıl onuda degerlendırn ;)
bende bircok ıhtıyacımı bırıktırdım yıl bası toplu sıparıs verecegım

ilginize teşekkürler %25 indirim yaptı dediğiniz gibi, olmazsa bekleyim bir kaç gün daha kargodan da indirim kazanalım bu arada solgarın kas güçlendirmeye etkisi olan bir ürünü varmı bildiğiniz aradım ama pek sağlıklı birşey bulamadım...

2410 Mesaj
24 Kasım 2010; 12:26:16 

arkadaşlar sonuç nedir ..

bana direk link verirmisiniz.

bende annemin diz ve sırt ağrılarından şikayetçiyim .

ilaç +krem mi yoksa sadece ilaç mı ???

valla duacınız olurum sizin.

INTEL - E6400 C2D ; ASUS P5B ANAKART ; ATİ X1600 XT 256 MB EKRAN KARTI ;4X512 mb 533 mhz kingston ram ,2X250 GB SAMSUNG SATA II HDD ; ENERMAX 535 WATT PSU ; PHİLİPS 170X6FB LCD MONİTÖR

2410 Mesaj
5 Aralık 2010; 9:59:01 

http://www.aktivon.com/...ML&utm_campaign=Aktivon

yukarıdada benzer bir şey var.

gruplama yapılmış.

INTEL - E6400 C2D ; ASUS P5B ANAKART ; ATİ X1600 XT 256 MB EKRAN KARTI ;4X512 mb 533 mhz kingston ram ,2X250 GB SAMSUNG SATA II HDD ; ENERMAX 535 WATT PSU ; PHİLİPS 170X6FB LCD MONİTÖR

281 Mesaj
17 Kasım 2011; 19:31:03 

iyi günler arkadaşlar.benimde uzun yıllardan beri sağ dirseğimde ve elime kadar uzanan çok şiddetli bi agrı vardı.dinlendirince geçerdi.üstüne fazla gitmedim bende.spora başlayınca tekrar başladı doktora gittim tenisçi dirseği dedi.tedavi yönteminin yanında glikozamin+chondroitin tavsiye etti.hapını kullandım ama pek faydasını görmedim.enson bi arkadaşta Sansurface spreyyi tavsiye etti manyak bişey ve sonuç inanılmaz.dakikalar içinde ağrıyı kesti.annemin dizinde ve sırtında ağrı vardı ona kullandık annemde çok iyi oldugunu ve ağrı sızının kalmadığını söylüyor.adamlar değişik bi form yapmışlar.ve sprey olarak uygulanıyor.1 aylık dozu 40 küsür bişeydi bulmak zor biraz ama tavsiye ederim.
alikemalparmaksiz@hotmail.com

740 Mesaj
17 Kasım 2011; 21:49:49 

elimde var.diz ağrılarım için almıştım.isteyen varsa satarım bilginize.

dj.trust.06 > NİCKLİ ŞAHIS DOLANDIRICIDIR!!!KODLARIMI ALIP TAKAS KODLARINI VERMEMİŞTİR.BENDEN ÖNCEDE SORUNLAR YAŞAMIŞTIR.ŞAHSI İYİCE ARAŞTIRMADAN ALIŞ VERİŞ YAPMAYIN ÖZEL KİMLİK BİLGİSİ VERMEYİN!CANINIZ YANMASIN!!!

46 Mesaj
18 Kasım 2011; 11:16:06 

takip

740 Mesaj
18 Kasım 2011; 11:54:06 

quote:

Orijinalden alıntı: hayaletmavisi

elimde var.diz ağrılarım için almıştım.isteyen varsa satarım bilginize.

bendeki hap gnc nin.bunun dışında: ature- min (180tablet ) ve aloe heat krem ve arı poleni öneririm pm atın.

dj.trust.06 > NİCKLİ ŞAHIS DOLANDIRICIDIR!!!KODLARIMI ALIP TAKAS KODLARINI VERMEMİŞTİR.BENDEN ÖNCEDE SORUNLAR YAŞAMIŞTIR.ŞAHSI İYİCE ARAŞTIRMADAN ALIŞ VERİŞ YAPMAYIN ÖZEL KİMLİK BİLGİSİ VERMEYİN!CANINIZ YANMASIN!!!

283 Mesaj
6 Aralık 2011; 13:45:54 

eşimin diz kapaklarında var bu ağrı. doktor glukozamin önerdi. bende ilk bu sitede arattım, gördüm ki ilk değilmişiz :)

bu konuyu okuyana kadar glukozamin in bir marka olduğunu düşünüyordum ki; glukozamin bir ilaç türüymüş, farklı farklı markalar çıkartıyormuş. bunu öğrendim; merak ettiğim birde şu var; kondroitin sülfat nedir? glukozamin'i kondroitin sülfat la alırsak daha faydalı oluyormuş.
bu üçü aynı kutuda bulunabiliyormu? yoksa ayrı ayrı ilaçmı almak lazım? birde bu ilaç tedavi edici mi, yoksa ağrı kesicimi?

ufak bir not, dize vurulan bir iğne türü varmış tanesi 90tl civarı. 6 ay boyunca iğneyi kullanmak gerekiyormuş, bu tedaviyi sağlıyormuş. bu iğneyi bilen varmıdır?

1666 Mesaj
6 Aralık 2011; 17:33:56 

benim de omuzda sıkıntı var faydası olur mu acaba.. ayrıca verdiğin linkler açılmıyo dostum

Death is Certain
Life is Not

6715 Mesaj
6 Aralık 2011; 20:37:19 

Eklem ağrılarından şikayeti olanlar, Glukozamin-KondroidinSülfat-MSM gibi besin desteklerini doktorlarına sorarak veya doğrudan doktor tavsiyesiyle denerlerken, doktorlarına bir de NC-II 'yi sorsunlar. NC II eczanelerde satılan bir besin desteği ve diğerleri etkili olamazken annemin eklem ağrılarında çok etkili oldu...

GENS UNA SUMUS

740 Mesaj
6 Aralık 2011; 22:49:51 

evet,aloe urunlerinin faydasını gorursunuz.bu urunlerin distribütörüyüm.

ayrıca:
elimde gnc trıflex var.acılmıs ve kısa sure kullanılmıs.son kullanma tarihi: 02/2014

eklem agrıları için balık yağı tablet(omega3 ve omega9)
arı ürünleri
forever calcium-magnezyum ve d vitamini ile birleştirilmiştir.(kalsiyumun maksimum emilimini en yüksek seviyede sağlamak için bu iki element kullanılmıstır.)

740 Mesaj
6 Aralık 2011; 23:03:36 

bu arada gnc triflex aradıgınız urundur

sodyum
glukozamin Hcl
kondroitin sülfat,sodyum
msm

içerir.elimde mevcuttur,bu tarz ilaçlar duzenli kullanılmalıdır.gunde 3 tab tok olarak alınırlar.duzenli kullanımda agrıyı bitirirler.uzunca bir süre agrısız surec baslar.ancak eklemleri yormamak gerekir.kilo almamalıdır.asırı yuk tasınmamalıdır.diz bukulu olarak uzunca sureler oturulmamalıdır.boylece uzunca bir sure bu ilaca ihtiyac duyulmaz.kremden fayda görenler de az dgldir.özellikle ilaç içmek istemeyenler tercih edebilirler.saygılar.

18 Mesaj
7 Aralık 2011; 3:20:33 

Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

740 Mesaj
7 Aralık 2011; 16:37:17 

Sayın : lethe_57 diz kapak agrisi olmayabilir.direk diz eklemleri agriyor olabilir.

bu agri sabah ilk uyandiginda olan bir agri mi? yani gece uyuyor sabah dinlenmis agrisiz olarak kalkmasi lazimken..uyandigi an dizleri agriyor ve yurudukce aciliyor mu yurudukce agri azalıyor mu? kisacasi sabah dizleri tutuk olarak mı kalkıyor acaba_?

saygılar_?

283 Mesaj
7 Aralık 2011; 21:26:50 

sabahta akşamda ağrı var. yürüdükçe de ağrı artıyor. birde eşim topuklu ayakkabı giyince diz kapağının arkası tamamen pert olmuş. çok daha ağrıdığını söyledi. ömür boyu sürecek dedi doktor. tedavisi yokmuş, sadece yavaşlatabilirmişiz :( bu çok bozdu moralimizi

1472 Mesaj
8 Aralık 2011; 0:05:53 

kaynanamda da var çok fena dur bakalım şu ilaca bir...

740 Mesaj
8 Aralık 2011; 9:52:30 

quote:

Orijinalden alıntı: lethe_57

sabahta akşamda ağrı var. yürüdükçe de ağrı artıyor. birde eşim topuklu ayakkabı giyince diz kapağının arkası tamamen pert olmuş. çok daha ağrıdığını söyledi. ömür boyu sürecek dedi doktor. tedavisi yokmuş, sadece yavaşlatabilirmişiz :( bu çok bozdu moralimizi

geçmiş olsun.
gnc triflex deniz canlılarından uretilen bir urun
aloe vera bitkisel bir urun. dolayisi ile hangisini secerseniz secin yan etki anlaminda buyuk olasılıkla sıkıntı yasamazsınız.(gnc de kilo alımı olabilir.iştah acıyor kullanırsanız buna dikkat ediniz.aynı zamanda cok cok nadir olarak idrar atımı sıkıntısı olabilir.bu sıkıntı olursa ilacı kesin.olmazsa ilaca devam edebilir.bunların dısında sıkıntı oldugunu duymadım gormedim.ancak her bunye farklıdır bunu unutmayalım.ornegin bazı insanın agrısını minoset keser digerini majezik anca keser vb)
gnc yi bir cok dr hastalarına öneriyor.sadece 3 aylık kullanımda diz agrılarından kurtulan bir suru insan var.
bu ilac kıkırdak olusumunu saglıyor.meniskus yırtık derecesine gore(?) de tedavi imkanı var.

gelelim aloe vera urunlerine.bu urunler bitkisel.aloe vera bitkisinden imal ediliyorlar.usa da uretiliyorlar.tam 150 ulkede saglık bakanlık onaylı satılıyorlar.milyonlarca insan kullanıyor.ben bu firmanın urunlerinin rahatlamadıgı memnun olmayan insana rastlamadım henuz.yinede her bunye farklıdır temkinli olmak gerekir.

syg

307 Mesaj
15 Aralık 2011; 22:31:03 

takip.

283 Mesaj
16 Aralık 2011; 9:58:13 

teşekkür ederim, bilgi için. ellerine ve klavyene sağlık.

1582 Mesaj
5 Ocak 2012; 14:57:10 

Solgarın 300 adetlik aşağıdaki ürününden bir arkadaşım getirmiş. Aldığı fiyata vermek istiyor.
170 TL ye malolmuş o fiyattan satmamı istedi. İlgilenen olursa aklınızda olsun..

http://www.amazon.com/S...8&qid=1325767668&sr=8-4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -YağmurAdam- -- 5 Ocak 2012; 15:05:50 >

SATILIK TÜRKİYE GARANTİLİ LG G3 D855 16 GB 1340 TL
SATILIK TÜRKİYE GARANTİLİ LG G3 D855 32 GB 1500 TL

4806 Mesaj
21 Ocak 2012; 21:16:58 

Arkadasimin elinde orjinal Glucosamine chondroitine&MSM markasi shiffa home 120 kapsül var ve kâr amaci gutmeksizin satmak istiyor maksat elinde kalmasin

Fiyat olarak 60 70 civar olur almak isteyenlerle fiyatta anlasiriz. Dh profilim referansimdir guvenebilirsiniz

Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi
iPhone 4 ve Nikon D7000 kullanıcısı.. :)

Fotoğraflarım: http://500px.com/ergunemr

1366 Mesaj
1 Şubat 2012; 14:03:43 

GNC den triflex aldım umarım işe yarar...

1754 Mesaj
1 Şubat 2012; 22:45:49 

sansurface içerigi nedir ?

• İnsan vav şeklinde doğar, bir ara doğrulunca kendini elif sanır.
  • İnsan iki büklüm yaşar, oysa en doğru olduğu gün ölmüştür.
  • Kulluğun manası vavdadır, elif uluhiyetin ve ehadiyetin simgesidir.
  • O yüzden Lafz-ı ilahi elifle başlar.
  • Elif kainatın anahtarıdır, vav kainattır.

•  
    0 Mesaj
    2 Şubat 2012; 1:11:34 

Arkadaşlar,size 8 aydır kullandığım bir ürünü tavsiye ediyorum.Benim de diz ağrılarım vardı.Her merdiven atışta dizim dizim derdim,şimdi 8 aydır Allaha şükür hiç dizim demiyorum.Ağrılarım gitti.Sadece diz değil boyun ağrılarım da vardı o da gitti.sol kolda uyuşma vardı.o da yok denecek kadar aza indi.Bu ürün inanılmaz bir şey.1 sefer alıyorsunuz.ömür boyu kullanıyorsunuz.hiç bitmiyor.Ne kimyasal ne bitkisel.Görseniz inanmazsınız.Çünkü ilk gördüğümde bende inanmamıştım.Hatta bu ürünün vücutta o kadar faydası varki bunun üstüne kitaplar yazılabilir.Bu ürüne 100 yılın ürünü diyorlar.İsteyenlere ayrıntılı bilgide gönderirim.e-mail adreslerini bırakırlarsa.

mu3838@hotmail.com

2410 Mesaj
    2 Şubat 2012; 4:13:14 

quote:

Orijinalden alıntı: mu38

Arkadaşlar,size 8 aydır kullandığım bir ürünü tavsiye ediyorum.Benim de diz ağrılarım vardı.Her merdiven atışta dizim dizim derdim,şimdi 8 aydır Allaha şükür hiç dizim demiyorum.Ağrılarım gitti.Sadece diz değil boyun ağrılarım da vardı o da gitti.sol kolda uyuşma vardı.o da yok denecek kadar aza indi.Bu ürün inanılmaz bir şey.1 sefer alıyorsunuz.ömür boyu kullanıyorsunuz.hiç bitmiyor.Ne kimyasal ne bitkisel.Görseniz inanmazsınız.Çünkü ilk gördüğümde bende inanmamıştım.Hatta bu ürünün vücutta o kadar faydası varki bunun üstüne kitaplar yazılabilir.Bu ürüne 100 yılın ürünü diyorlar.İsteyenlere ayrıntılı bilgide gönderirim.e-mail adreslerini bırakırlarsa.

buradan neden paylaşmıyorsun ürünü.

77 Mesaj
    2 Şubat 2012; 8:45:28 

gercekten ise yarayan bi urun ama doktor kontrolunde ve ilaclarla birlikte kullanilmali her diz agrisinin sebebi ayni degil cunku.

http://inciswf.com/1288477568.swf

77 Mesaj
    2 Şubat 2012; 8:52:54 

quote:

Orijinalden alıntı: mu38

ya git. kolye satiyor herif, enerjiymis bilmem ne akli sira bulduguna kakalayacak elindeki sacma sapan urunleri.

he he kolye takiyosun kotu ruhlar diz agrisi yapmiyor. yil 2012 ya insaf.

http://inciswf.com/1288477568.swf

0 Mesaj
    2 Şubat 2012; 10:15:23 

İnanmayana cep telefonu ile bir test yapabiliriz.Bilimsel bir ürün tabii bazıları bilmeden ön yargılı davranıyor.çünkü hakikaten ürün normalde inanılacak bir ürün değil ama dediklerimizi yapıyor.her gören alan kkullanan resmen şok oluyor şaşırıyor.

mu3838@hotmail.com

100 Mesaj
    2 Şubat 2012; 11:14:57 

bu ürünü alabileceğim uygun fiyatlı ve güvenilir bi site biliyo musunuz ?
    ya da gidip alabileceğim bir yer

annem de uzun süredir diz ağrısı çekiyo

740 Mesaj
    3 Şubat 2012; 2:22:55 

GNC NİN SİTESİNDEN ALABİLİRSİNİZ.GNC OLDUKÇA İYİ BİR ÜRÜNDÜR.YALNIZ AĞRIYA EŞLİK EDEN EKLEM ŞİŞLİĞİ VARSA DİKKATLİ OLUN.ÜRÜNÜ ALMADAN ÖNCE BİR DR A GÖRÜNÜN.

1621 Mesaj
    4 Mart 2012; 12:52:04 

quote:

Orijinalden alıntı: PearBear

benim de omuzda sıkıntı var faydası olur mu acaba.. ayrıca verdiğin linkler açılmıyo dostum

Aynen benim de omuzda sorun var. Yardımı dokunur mu?

Kimilerini boğan deniz, kimilerine yeni kıtalar gösterir.

31 Mesaj
    8 Mayıs 2012; 13:56:35 

quote:

Orijinalden alıntı: Einstein

Aynen benim de omuzda sorun var. Yardımı dokunur mu?

Bir cevap veren olacakmi?

740 Mesaj
    8 Mayıs 2012; 14:08:06 

gnc , oneririm.

http://www.gnc.com.tr/t....asp?ID=7&CID=5&PID=245

ayrıca kaliteli omega 3 te eklem agrılarına iyi geliyor.ama kalitelisi olması lazım buna dikkat edin.ayrıca krill yağı omega 3 ten çok daha iyi bir urun ama kaliteliyi bulup almanız lazım geliyor.

elimde gnc var ama kutusu açılmış.isteyen olursa pm atabilir.

herkese geçmiş olsun.

1582 Mesaj
    8 Mayıs 2012; 14:17:57 

quote:

Orijinalden alıntı: Samednr

Bir cevap veren olacakmi?

Şimdi görünce kısaca yazmak istedim. Genel olarak eklemlerdeki sorunlara iyi delen birşey değil. Vucudun zamanla üretimini düzgün yapamadığı maddeyi ilaç şeklinde alıyorsunuz.
    Onuzda vb yerlerde eklem ağrısı mevcutsa doktora gidip muayene olmakta fayda var.
    Özellikle genç yaştaki arkadaşlarda bu şekilde sorun varsa tendon vb sorunlar olabilir.

SATILIK TÜRKİYE GARANTİLİ LG G3 D855 16 GB 1340 TL
    SATILIK TÜRKİYE GARANTİLİ LG G3 D855 32 GB 1500 TL

740 Mesaj
    8 Mayıs 2012; 17:18:25 

antiromatizmal ilaçlar veriyorlar genellikle:) o ağrı kesiciler keser elbette.yani o ağrı kesicilerin dahi kesmediği bir takım romatizmal hastalıklar var.bunlar iltihaplı romatizma hastalıklarıdır.aslında şu konuda haklısınız sadece omuz ağrısı ile yada sadece karpal tünel sendromu ile başlayan romatizmal rahatsızlıklar var.özellikle ağrıyan eklemde şişlik varsa mutlaka dr gidin.ve gideceğiniz dr romatologlar olmalıdır.herkese geçmişler olsun.

283 Mesaj
    8 Mayıs 2012; 17:23:35 

eşim uzun zamandır Glucosamine kullanıyor.
    hiç bir faydası olmadı; sorduğumuz doktorların hepsi de Glucosamine kandırmaca, para tuzağıdır dedi. bilimsel olarak kanıtlanmış hiçbirşeyi, tedavi edici bir özelliği yoktur dedi.
    bizde 3 ay önce kullanmayı bıraktık.
    içince ağrılarında azalma olmamıştı; bırakınca da ağrılarında artma olmadı.
    sıfıra sıfır, elde var sıfır.
    olan heray verdiğimiz 80 tl ye oldu :)

740 Mesaj
    8 Mayıs 2012; 17:32:15 

eşiniz omega 3 alıyor mu dışarıdan acaba? balık tuketimi nasıldır? ayrıca hangi branstaki dr soyledi onu? ben bizzat omega 3 ü tavsiye eden proflar biliyorum bizzat.ortopedistler de gnc oneriyor.açıkçası gncden fayda gören çok fazla vücut geliştirmeci var.zaten sporcu ürünü diye gecer bu urunler.ilaç adı altında satılamazlar.gıda takviyesi seklinde isimlendirilirler.ayrıca kullanılan mg onemli .misal omega 3 . gunde 1000 mg bir işe yaramıyor.bazı hastalıklarda 2000mg 2500mg kullanmak gerekebiliyor.size aşağıdaki hocanın makalelerini okumanızı öneririm.kendisi profesördür.

prof dr ahmet aydın.

283 Mesaj
    9 Mayıs 2012; 9:59:05 

ortopedistler önermiyor. biz prof.lara gittik, spor sakatlanması konusunda uzman ortopedistlere gittik. enaz 15 doktora göründük.
    eşim profesyonel sporcudur, ağrılarından bir süredir antremanlarına da çıkamadı.
    balık konusunda, pek balık yemiyoruz, 2011 yılında 6-7 kere belki balık yemişizdir.
    aldığımız Glucosamine markasını hatırlamıyorum ama C vitaminli, içinde 3-4 madde daha olan geniş içerikli bir üründü.
    aylarca kullandı, en son eczacımızda dedi, çok satıyoruz bu ürünü ama pek olumlu yanıt veren olmadı demişti.
    verdiğin doktoru araştıracağım. teşekkürler.