Şimdi Ara

Vertu'nun ilk akıllı telefonu Constellation Quest Londra'da düzenlenen partide tanıtıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• (Partiden bir fotoğraf - Seal ve Kevin Spacey)

Dünyanın önde gelen lüks cep telefonu üreticilerinden Vertu, Constellation serisinin yeni üyesi Quest'i, Londra'daki Lancaster House'da düzenlediği partide Kevin Spacey, Holly Valance, Nick Candy, Ben Fogle, Brigitte Nielsen, Paloma Faith, David Gandy, Serena Rees, Phillip Treacy, Tom Parker Bowles, Ben Eliott, Tamara Beckwith, James Caan, Olivia Inge gibi isimlerin huzurunda tanıttı.

Vertu'nun ilk akıllı telefonu olarak lanse edilen Quest'in QWERTY klavye ile önemli verilerin saklanması, korunması için kullanıma sunulan vertu.me servisi desteği dışındaki detayları henüz bilinmiyor. Aynı şekilde fiyat hakkında herhangi bir bilgi verilmedi. Ancak her zaman olduğu gibi yeni Vertu'nun cüzdanlarda açık oluşturacağına kesin gözüyle bakıyoruz.

• Resimlerden telefonu göremiyorum ki
    amaç resimleri bir araya getirmek mi ?
  • E71'in Vertu versiyonu.

.

Biliyorsunuz, Vertu'nun donanımı Nokia tarafından hazırlanıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: floydrose

Resimlerden telefonu göremiyorum ki
    amaç resimleri bir araya getirmek mi ?

akılları sıra gizem yaratmışlar
  • gereksiz ötesi bir yatırım olacağıda kesin..
  • Dışı deri kaplama sanırım veya öyle bir madde baya hoş gözüküyor görünen kısımları:D
    genelde dış tasarıma bu kadar önem verilen telefonların özellikleri biraz tırt oluyor. Bakalım...
  • Bu telefona anlam veremedim hiçbir zaman kim ne amaçla bu kadar para veriyor bunlara?
  • vertu nun kendi sitesinden bakarsanız ayrıntıları görebilirsiniz dış dizaynı seramik ve deriden oluşuyor bence harika bi telefon tabiki fiyatı uçuk olacak çünkü vertu bu iphone veya blackberry e benzemez genelde tarz sahibi insanların seçimidir ve özellik olarak smart phone olması yetmez mi?
  • vertu türkiye teknik servis sitesi yayına girdi..
    www.vertuturkiye.com ilgilenenler bakabilir inceleyebilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.