Şimdi Ara

iOS 4.2 Beta 3; AirPlay desteği uygulamaya özel mi oluyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Eylül ayıyla birlikte iOS 4.1'i yayınlayan Apple, iOS 4.2 üzerindeki çalışmalarına devam ediyor. Kasım ayında son kullanıcılara yayınlanacağı açıklanan ve iPad'e merhaba diyecek ilk iOS 4 versiyonu olacak olan iOS 4.2'nin 3.betası yaklaşık bir gün önce Apple tarafından geliştiricilere yayınlanmıştı. Geliştiricilerin sistemi kullanmaya başlamasından sonra Apple'ın 3.betada yaptığı değişikliklerde gün yüzüne çıktı.

Göze çarpan değişiklikler arasında kısa mesajlar için yeni zil tonları ve çeşitli görsel değişilikler yer alırken; iPad içinse yeni arkaplanlar; elektronik posta, gönderilmiş elektronik posta ve takvim alarmları ile kilit ve klavye sesini açıp kapama yer alıyor.

Bunun dışında 3.beta ile gelen en dikkat çeken değişiklik ise AirPlay'de yapılmış. Cihazların birbirleri arasında medya içeriklerini paylaşmasına imkan veren Airplay desteği, 3.beta ile Youtube uygulamasından geri çekilmiş (Youtube'a Safari üzerinden girildiğindeyse Airplay desteğinin mevcut olduğunu belirtelim).. Eğer sistemin son kullanıcıya sunulacak olan versiyonunda bir değişikliğe gidilmezse, iOS 4.2 kullanıcıları Youtube uygulaması üzerinden izledikleri bir videoyu Airplay destekli diğer cihazlara gönderemeyecekler.

iOS 4.2 Beta 3'deki Youtube uygulamasından

iOS 4.2 2.Beta'daki Youtube uygulamasının AirPlay desteği

• Sorması ayıp AirPlay nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erasmus78

Sorması ayıp AirPlay nedir?

+1
  • özellik mi kırpıyor şimdi apple?? benim bildiğim eklenir yeni versiyonla var olan özellikler alınmaz..
  • Uzunca bi yazi yazmistim, sinir oldum sildim. Neyse..
    Uzun lafin kisasi su; Apple'in yazilim guncelleme politikasini hic begenmiyorum.
  • Bu arada wikipedi'den 3G Improvement kısmı kaldırılmış,galiba 3G iyileşmesi hayal olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: gps.navigation

Bu arada wikipedi'den 3G Improvement kısmı kaldırılmış,galiba 3G iyileşmesi hayal olacak

Bu kötü oldu işte.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.