Şimdi Ara

Lantic pasif soğutmalı GeForce GT 430 modelini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Nvidia tarafından iki gün önce lanse edilen GeForce GT 430 için farklı alternatifler gelmeye devam ediyor. Uzakdoğu kökenli ekran kartı üreticisi Lantic, pasif soğutmalı GeForce GT 430 hazırlayan ilk isimlerden biri oldu. Tam boyutlu baskılı devre kullanan yeni model, GF108 GPU'sunun karakteristik özelliklerini bünyesinde taşıyor.

128-Bit bellek veri yolu desteğine, 96x paralel işlem birimine ve 1GB GDDR3 bellek kapasitesine sahip olan ekran kartı 700MHz GPU, 1400MHz paralel işlemci ve 1400MHz bellek hızlarında çalışıyor. Güç tüketim değeri 49 Watt olan DirectX 11 destekli ekran kartında, DVI ve HDMI ile birlikte D-Sub konnektörü de bulunuyor.

Medya bilgisayarları için hazırlanan pasif soğutmalı GeForce GT 430, 80-100$ civarında fiyatlandırma ile kullanıcıların beğenisine sunulacak.

• iyide ne kadar media bilgisayarıda olsa insan oyun oynamak ister.. hani büyükler neysede küçükler illaki isterler.. bu yüzden bir media bilgisayarı böylesine aciz bir kartla donatmak bence yanlış bir yatırım olur. küçüklerde sevinsin dimi ama!! :)
  • hazır pc üreticilerinin yeni gözdesi bu kart 2,8 gb diye sattıkları için alan kişinin pek umrunda olmuyor
  • 4 ropluk kart

oyun için bir b* * yaramaz

100 usd bundan çok daha iyi kart alırsınız hatta peşin 67 usd satılan GT 240 512MB DDR5 bu karttan çok daha iyi

GeForce GT 430 = Ölü doğdu ( Bu kart 65 usd bile etmez )

PALIT GT240 512 128B DDR5 CRT DVI.........67 usd = 112 TL
    http://www.netsiparis.com/detay/12821480070/PALIT-GT240-512-128B-DDR5-CRT-DVI

VTX HD5750 (128BIT) 1GB GDDR5 DUAL DVI/TVO PCIx............peşin fiyatı 120 usd = 201 TL
    http://www.netsiparis.com/detay/12833163017/VTX-HD5750--128BIT--1GB-GDDR5-DUAL-DVI-TVO-PCIX

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 13 Ekim 2010; 18:56:20 >

• 49 w nedir yahu ? giderim bunu alana kadar ati hd5450 alırım 20w tüketiyor . zaten iki karttada oyun oynamak çok zor (gt 430 daha iyidir o konuda birşey diyemem) az tüketeni alınır daha iyi .
  • benim aklıma takılan "lantic". bu nereden çıktı şimdi her ülkeninin ekran kartı satıcısımı var nedir.dakika başı yeni markalar doğuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.Kahriman

49 w nedir yahu ? giderim bunu alana kadar ati hd5450 alırım 20w tüketiyor . zaten iki karttada oyun oynamak çok zor (gt 430 daha iyidir o konuda birşey diyemem) az tüketeni alınır daha iyi .

koyacan ofis pc sine olacak işte
  • bu pasif soğutmaalrı hiç sevmemişim dir hele internet cafe için kesinlikle tavsiye etmem ..çok sorunların yaşandığını gördüm..
  • hd5570in rakipi ama hd5570 geçer hemde 11w daha az güç çekior..

gt 440ıda hd5670geçer..

sadece gf104 Gpusunda bişeyler yapabildi..

ordada amdnin bozuk gpusu olduğu için daha iyi Fp yapmış..

bence hd5850nin maliyeti gtx 460dan daha az..

ama prestij kaybı olmaması için 6xx serisi getiriyor 5xx serisinede ondan sonra fiyat indirimi yapacak ve kendimle yarışıyorum diyor :)
  • bu karta bakarken bir de şöyle düşünün:::::::: alışık olduğumuz medya kartı özellikleri ddr2,64bit,düşük ram/gpu hızı, kalitesi düşük pcb(lp) vb vb

bu karta baktığımızda
    quote:

128-Bit bellek veri yolu desteğine, 96x paralel işlem birimine ve 1GB GDDR3 bellek kapasitesine sahip olan ekran kartı 700MHz GPU, 1400MHz paralel işlemci ve 1400MHz bellek hızlarında çalışıyor. Güç tüketim değeri 49 Watt olan DirectX 11 destekli ekran kartında, DVI ve HDMI ile birlikte D-Sub konnektörü de bulunuyor.

segmentine göre gerçekten donanımlı bir kart
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.