Şimdi Ara

AMD Radeon HD 6000 serisinin teknolojik derin dalışı için Los Angeles'tayız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• AMD'nin merakla beklenen Radeon HD 6000 serisi ekran kartları için geri sayım başladı. Firma tarafından ikinci jenerasyon DirectX 11 kartları olarak tanımlanan yeni grafik kartlarının, son dakika değişikliği olmadığı takdirde iki haftadan kısa bir süre içerisinde lanse edilmesi bekleniyor. AMD resmi lansman öncesinde, dünya genelinden önde gelen basın mensuplarını Los Angeles'ta toplayarak "teknolojik derin dalış" olarak nitelendirdiği özel bir etkinlik düzenliyor. Etkinlik kapsamında özel bir teknik seans düzenleyecek olan AMD, yeni grafik kartlarını geliştiren ekibin yöneticilerini de sunum alanında getirerek, merak edilen tüm soruları yanıtlayacak ve ne gibi yenilikler sunduğunu anlatacak.

Türkiye'den katılan tek donanım sitesi olarak bugün itibariyle Los Angeles'taki yerimizi aldık ve teknik sunumları beklemeye başladık. NDA altında yapılacağı yani yayın yasağı olacağı için sunumları eş zamanlı olarak paylaşmamız pek mümkün görünmüyor. Ancak burada yapacağımız tüm röportajları, elde ettiğimiz tüm bilgi ve detayları, ilerleyen günlerde sitemizde bulabilecekseniz.

• 6970 ne zaman lanse edilecek belli mi? niye önce orta segment çıkıyorki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiesTorN -- 13 Ekim 2010; 1:56:14 >
  • Number One DH
  • skateboarding is not crime
  • tebrikler
  • En kısa zamanda yayınlanabilecek düzeydeki ipuçlarını bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fx57

Türkiye'den katılan tek donanım sitesi olarak bugün itibariyle Los Angeles'taki yerimizi aldık

Siz olmasaydınız napardık bilemiyorum.. Teşekkürler
  • Teknolojik gelişmeleri birinci elden takip etmenizdeki başarıdan dolayı Donanımhaber'i tebrik ediyorum..
  • kolay gelsin

intelin dün akşam bilançosu açıklanmıştı, @fx57 es geçmezdi diyordum, demek başka haberler peşinde koşuyormuş
  • Tebrikler DH! Yakında Tomshardware gibi bir site olacaksınız :)
  • DH yakında Dünya genelinde tanınan bilinen testleri ile öne çıkan site olacak..:D buna inanıyor vede bekliyoruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cestvrai

Tebrikler DH! Yakında Tomshardware gibi bir site olacaksınız :)

Burada DH'yi övdün mü yerdin bilemedim bir an. En iyisi Toms yerine "Anandtech gibi" diyelim de yanlış anlamaya yol açmayalım.
  • TOMS büyük sitedir. Anandtech'te oldukça iyidir ancak TOMS kadar profesyonel değil.

İncelemelere gelince iş farklı tabi. Anandtech, Gurud3d ve Hardware Canucks'u
    çok beğeniyorum tabi DH'yi de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cestvrai -- 13 Ekim 2010; 14:22:40 >
  • DH kadroyu büyütmek isterseniz ben ilk talibim :)
  • Bu haberi kaçırmışım. Güzel haber, demek ki tanıtma ihtiyacı duyulan yeni özellikler var.

DH'yi de tebrik ederim.
  • Benim aklıma gelmişti :D: :D:d
  • toms u da gördük 5 4 yıllık üyesiyim birhalta cevap veremyorlar en iyisi donanımhaber tüm donanısıkıntılarının adam akıllı cevaplandığı tek site tanırım oda bu site:)) fazla yağ olu ama olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.