Şimdi Ara

İşte LG'nin yeni nesil akıllı telefonu: Optimus 7

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
6.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yüksek performanslı akıllı telefon pazarında bir süredir kan kaybetmekte olan LG, daha önceki açıklamalarında Microsoft'un yeni nesil mobil işletim sistemi Windows Phone 7 için övgü dolu açıklamalarda bulunmuştu. Hatta Apple'ın iOS ve Google'ın Android çözümlerinden daha iyi olacağını iddia ettiği Windows Phone 7 için hummalı bir hazırlık sürecini geride bırakan LG, yeni modelleriyle rakiplerine meydan okumaya hazırlanıyor. Güney Koreli lider elektronik üreticisinin resmi detayları gün ışığına çıkan ilk WP7 telefonu Optimus 7 oldu.

alt="İşte LG'nin yeni nesil akıllı telefonu: Optimus 7"

LG'nin E900 kod adıyla geliştirdiği yeni nesil Optimus 7 modeli, 3.8-inç büyüklüğünde ve 800 x 480 piksel çözünürlüğünde kapasitif dokunmatik ekrana sahip. Qualcomm'un 1GHz'de çalışan Snapdragon işlemcisinin güç verdiği akıllı telefon, 16GB dahili depolama kapasitesi sunuyor. 5 Megapiksel çözünürlüğündeki LED flash donanımlı kamerasıyla 720p çözünürlüğünde video kaydı yapan Optimus 7, 360 derece panoramik fotoğraf çekimine de olanak tanıyor.

Windows Phone 7 yarışında zirveyi hedefleyen LG'nin, Bluetooth 2.1, akselometre, yakınlık sensörü, GPS, dijital pusula ve ortam ışık sensörü ile donattığı Optimus 7, sahip olduğu uygulamalarla da dikkat çekebilir. Arttırılmış gerçekçilik deneyimi sunan Scansearch uygulamasıyla farklı bir deneyim yaşatmayı hedefleyen LG, Play to DLNA özelliği ile uyumlu çoklu ortam cihazlarına kablosuz olarak doğrudan veri aktarabiliyor.

Kablosuz internet erişimi için 802.11n WiFi ile donatılan Optimus 7, yaygın olarak kullanılan mevcut çoklu ortam dosya formatlarınn önemli bir kısmını oynatabiliyor. Xbox Live ve Zune servislerine hızlı erişim olanağı tanıyan telefon, bilgisayar bağlantısını ise microUSB 2.0 portu üzerinden gerçekleştiriyor. 1500 mAh kapasiteli pilden güç alan Windows Phone 7 tabanlı LG Optimus 7'nin fiyatı ise henüz açıklanmadı.

• Gözlerim yaşardı...
  • wp7nin eksilerini okuyunca artık eskisi gibi hoş bakamıyorum bu telefonlara...
  • yazılım desteği olmazsa bir işe yaramaz.
  • Ne iğrenç telefon bu :)
  • 3g desteği yok heralde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yuh bu telefonda mı 3g yok aklınız nerde kardeşim sizin
  • 720p çözünürlüğünde video kaydı
    ben beğendim valla kamera gibi telefon
  • telefon bence guzel olmus bı eksıgı yok gıbı tabı wın7 perfonması ıyı olursa cıhaz bence alınabılır ayrıca 3g var sadece bu yazıda belırtılmemıs
  • tasarımı beğenmedim..biraz daha estetiğe önem verebilirlerdi.
  • Kale küçük, ayı büyük gibi olmuş bu telefon. Kocaman kasaya küçücük ekran olmamış. Bird yamuk yumuk gereksiz çıkıntılar var.
  • 3.8 inç neyıne yetmıo:D
  • son yılların en iğrenç tasarımlı telefon yarışması yapılsa ilk sıraya yerleşirdi.
  • son yılların en iğrenç tasarımlı telefon yarışması yapılsa ilk sıraya yerleşirdi.
  • çok da tın ister beğenin ister beğenmeyin
  • Bana göre Lg'nin en güzel serisi CHOCOLATE serisidir... Bu seriye yönelip geliştirseler şahane telefonlar çıkar ortaya ama....
  • tasarım hoş değil ama eli yüzü düzgün yine de, özellikleri de iyi.
  • gözlerim kamaştı
  • facebook ta iphone fan a bir bakin nasil resim koymuşlar fanlari bu telefon hakkinda yanliş anlaşilmasinda bende isinamadim bu telefona

http://www.facebook.com/video.paylasim.grubu#!/applenerd
  • LG'den Beklemezdim I Ih Olmamış Bence Bu LG Telefon İşini Bi Kenara Kaldırsın TV Ses Sistemi Monitör Felan Yapsın Ya
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.