Şimdi Ara

Medal of Honor - İlk 14 Dakika

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
8.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Medal of Honor'un ilk 14 dakikalık oynanış videosu karşınızda

• kolay ölüyor adamlarımız ama karsı tarafında yapay zekası biraz zayıf, önünde adam var vurmuyor. belki en kolayda acmıstır o yüzden öyle. ama kolay ölmemiz hoşuma gitti gerçekçilik katıyor. birde ses ler çok iyi.
  • şuna biri oynamasını öğretsin :)
  • sanki kaplamalar o kadar eii degil gerci adam konsolda oynamış ama en iyisi 15 ekimi beklemek oyun cıktıktan sonra incelemeyi bekliyoruz
  • oyun tam anlamiyla rezalett! grafikler idare eder oynanis berbat bomba patlama efektleri resme felaket bide bu oyun ps3'de oynanmaz adam nasil nisan aliyodu xD ea bu oyunla Cod'a aklasamaz bile...
  • bu oyuna para verene lanet olsun. Çeçen diyor Afgan diyor bunlara terörist diyor, bizi amerikan katili yapıp taraf ediyor. oyunda çeçen veya afgan veya bilimum müslüman seçilyosa amennah, ama aksi türlüsünü almayın oynamayın...
  • cikarin su at gozluklerinizi oyun cok guzel gozukuyor. atmosferde muthis alacam coda nooblerle mac yapacama daha olgun kisilerle oynarim
  • Videoyu beğendim ama yapay zeka biraz kötü gibi geldi bana :-/
  • Grafikler hoşuma gitmedi,kaplamalar çok kötü..
    Arabanın icindeki ön cam fitilleri çok kötü,duvarlar çok kötü..
    Efsane medal of honor yinede oynanır,Pc de oynamakta fayda var.Konsol versiyonu sanki olmamış.
  • oyunu şimdi aldım bu videou izlemeyim :)
  • Ya dice neden bc2den sonra böyle bir oyun yaptı şu patlama efektine bak te allasen!
  • Heyecanı,kullanılan silahları yeter bu oyunu oynamak için.
    Ben denemek taraftarıyım
    ...
  • sitesinde 12 ekim yazıyooo ne zaman çıkacak 15 ekimde mii ????
  • Medal of Honor'un değişimi call of duty kadar etkili olamicak gibime geliyor.Oyunu alır almaz xbox'ta denemeyi planlıyorum.Yapay zekası berbat görünüyor.
  • TEK KELİMEYLE DEHŞET OYUN MERMİ SESLERİ MANYAK OLMUŞ YANINDAN SEKİYO FLN HARBİ SUPER OYUN AMA CODU KİMSE GEÇEMEZ :D
  • tam bir epic fail bıde o kadar ovduler ya el bombası atışı sılahı tutuşu falan iğrenç yıne umıdımız cod
  • ya gerçekten elbombası falan hiç olmamış ama genede ben beğendim oyunu pc de oynanır bu medal of honor bu kadar değişiklik yapmasına rağmen oyun batacak gibi
  • arkadaşlar cod yokken bu vardı en gerçekci en güzel savaş oyunu kımse bılmez daha zor daha gerçekçi bi oyun herkez cod da bakıyor bı deneyin derim bi arkadaş grafikler kötü demiş neresi kötü oyunu alıp oynadınmı da kötü boş boş yorumlar yapmışın grafikler hakkında konsolda oynanlmaz diyorsunuz ama bu oyunlar konsol oyunları
  • el bombasının atışını boşuna eleştirmeyin cod kadar iyi ondan iyi dersem şimdi topa tutacaksınız beni.Oyunun şu an görebildiğim tek eksiği yapay zeka onuda zorluk derecesinin düşük seçilmesi (inşallah öyledir) e bağlıyorum...
  • oyun harika.. ps3 e aldım oynuyorum killzone3 çıkana kadar daha oyun almam...ac brotherhood u bile almıcam.. felaket oyun. bomba efektleri falan
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.