Şimdi Ara

Ttnet ten 24 ay taahhüt almak için arayıp duruyorlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
5.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ttnet ten 24 ay taahhüt almak için arayıp duruyorlar kabul etmeyincede sanki enayimisiniz bu kabul edilmezmi tepkisi veriyorlar.Sanırım yakında yeni tarifeler açıklanacak yoksa bu kadar uğraşmaları için hiç bir sebep yok .

• Altyapı hazır olmadan yeni tarifeler açıklanmaz, ilk bakışta 3-5 ay yarı fiyatına fatura ödemek avantajlı gelsede 24 ay sizi kelepçeleyen türk telekom en büyük avantajı elde ediyor. Sizinde ağzınıza bir parmak bal çalıyor.
  • sakın taahhüt verme aramaları kesilmediği taktirde savcılığa suç duyurusunda bulunacağını söyle
  • hanım 2 kez

SU AN SESINIZI KAYDEDİYORUM, 1 KEZ DAHA ARARSANIZ EŞİM AVUKAT VE SİZİ MUSTERİYİ RAHATSI ETMEKDEN
    HAKSIZ REKABETDEN HEM DAVA EDECEK HEMDE ŞİKAYET EDECEK

dedikden sonra birdaha aramadılar dedi... hemde BAGIRARAK yeter be kardeşim de başa ekleyerek.

hakaret etmeden öfkenizi de azıcık gösterirseniz size dönmezler
  • kabul etmeyin tahadüt işi sakat

yeni paket çıkıyor alamıyorsun
  • Şimdiye kadar vermedim çok cazip bir şey olmadıktan sonrada 3-5 e bakmak devam ederim. Zaten işe yarar bir şey olsa aramazlar..
  • 6 ay boyunca 29 lira diyerek az önce aradılar. kabul etmiyorum teşekkürler diyince de sorguya çeker gibi niye diyor salak. sanane yahu, sen kimsin bana hesap soruyorsun
  • paso arıyorlar bıktık bizde hayır diyip kapatıyoruz..
  • Girmeyin 24 aylık taahhüde.
    ttnet kazıklayacak abone arıyor.
    Avrupa'da 30 mbps hız normal sayılırken, 8 mbps hızı beceremeyen, sabit telefonu zorunlu tutan, dünyanın en pahalı internetini vatandaşa kaktırmaya çalışan bir kuruma güvenilmez.
    Şimdilik tekel olduğu için katlanmak zorunda kalıyoruz.
    Ben şahsen bu hafta ttnet'i iptal edeceğim, cepden bağlanırım (bilgisayar bağlantısı ile) daha iyi. Üstelik daha ucuz.
  • cepten nasıl bağlanacaksın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: talaria

cepten nasıl bağlanacaksın ?

Zaten 3-4 gündür deniyorum, vodafone telefonla dial-up bağlantı yapıyorum. (üstelik sınırsız internet)
    Film, video seyretmelerde takılmalar oluyor, yüklemesini beklediğinde rahatlıkla seyredebiliyorsun.
    Bunun dışında e-posta, facebook, dh, siteler vs gayet iyi (tabi ttnet sorunlarına göre)
    Dün bir film indirdim, süre adsl'ye göre uzun olmasına rağmen hiç kopma olmadı ve başarılı bir şekilde indirdi.
    adsl bağlantısında sık sık sorun yaşamasaydım (çok düşük hız, internettin saatlerce kesilmesi gibi) tabiki böyle birşey yapmazdım.
    Yahu şu ttnet adamı tansiyon hastası yapacak.
    Sonuç da tabiki yapacaklarınız adsl'ye göre birazcık sınırlı.

• sadece görüşseler iyi
    son 2 aydır çaldırıp kapatıyor adamlar ya şaka gibi
  • Benide çok aradılar 12 ay taahhüt için, sonunda kabul ettim, faturam 35tl ye düştü. Fakat 1 sene dolmadan iptal ettirmek zorunda kaldım. Normalde ceza ödemem gerekiyodu ama ttnet unuttu heralde:D son faturayı ödedim kapandı.
  • Küfür etsem ceza alırmıyım bunlara bıktım artık
  • En iyi savunma SALDIRIdır! Aslında birşeyleri bahane edip BİZ TTNET'i aramalıyız devamlı! Adamlar da bizden bıkmalı! Böyle bir eylem yapılabilir.

Veya aklıma birşey daha geldi... TTNET'ten aradıkları zaman saçma sapan şeyler sorup, lafı uzattıkça uzatıp, karşı tarafı bezdirin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogan23 -- 22 Ekim 2010; 15:45:07 >
  • Sizi arayanlar şahısların işlettiği ttnet bayileridir. İşlem alabilmek için herkesi arıyorlar. Forumda birkaç konuda hiç haberleri olmadıkları halde tarifelerini değiştiğini yazan arkadaşlar olmuş. Bayi oldukları için bilgisayardan müşterinin her bilgisine erişebiliyor ve her değişikliği yapabiliyorlar. Bazıları sırf işlem alabilmek için tarifeyi kasıtlı olarak yanlış tanıtıyor. Net pakete geçirmek isteği müşteriye hızda düşme olmayacak diyebiliyor. Yanında antivirüs, bedava konuşma, e-posta verilceğini söyleyip ev kullanıcısını daha pahalı olan işyeri paketlerine geçiriyorlar. Ve bunu gibi birçok kandırmaca... Dürüstü var mı, tabiki var. Ama siz yinede bir işlem yapmak istiyorsanız ttnet bürolarına gidin yada ttnetin müşteri hizmetlerini arayın veya online işlem merkezini kullanın.
  • benide aradilar 4gb sinirli baglantim var aylik 29 lira 8 ay 15 lira odeyeceksiniz 8 ay sonunda 29 liradan devam ediceksiniz kabul ediyormusunuz diye.Taahahut varmi dedim hayir istediginiz zaman aboneliginizi iptal edebilirsiniz dedi bende kabul ettim.4 yildir kullaniyorum ttneti.Umarim oyuna gelmemisimdir teklif cazipti.
  • Aradılar aradılar en sonunda kapattırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardday

benide aradilar 4gb sinirli baglantim var aylik 29 lira 8 ay 15 lira odeyeceksiniz 8 ay sonunda 29 liradan devam ediceksiniz kabul ediyormusunuz diye.Taahahut varmi dedim hayir istediginiz zaman aboneliginizi iptal edebilirsiniz dedi bende kabul ettim.4 yildir kullaniyorum ttneti.Umarim oyuna gelmemisimdir teklif cazipti.

Böyle birşey olamaz. Yani mantık olarak "8 ay indirim yapıyoruz, kabul ediyor musunuz" diye bir soru olmaz. Muhtemelen taahhütlü bir tarifeye geçtin... Artık yalan da söylemeye başladılar demek!
  • valla kardes iki kere sordum taahhut yok degilmi diye evet yok dedi.simdi ben nasil anlarim bunu valla ugrasirim.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.