Bruce Lee 5 yıl daha yaşasaydı? Çok önemli konu
131 Cevap50149 Görüntüleme8 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

6747 Mesaj
10 Ekim 2010; 21:39:11 

0

0

Hepimiz Bruce Lee'nin nasıl biri olduğunu biliyoruz. Kendisi gelmiş geçmiş en iyi dövüş sanatları uzmanlarından biri.

Bu noktaya kimse oturduğu yerden gelemez, bu çok ciddi bir çalışma ve sabır isteyen bir olay.

Bruce Lee geldiği noktayı zaten şu lafları ile mükemmel bir şekilde özetlemiştir:

quote:

Empty your mind! be formless! Shapeless. Like water. now, you put water into a cup, it becomes the cup. you put water into a bottle, it becomes the bottle. You put water in the teapot, it becommmmes the teapot. Now, water can flow, or it can crash. Be water my friend!

Yıllardır dövüş ve savunma sanatları forumlarında tartışılan bir konu var. Amerikan forumlarından çevirerek alıntı yapıyorum:

quote:

Bruce Lee 5 yıl daha yaşasaydı vücudu öyle bir hale gelecekti ki, vücuduna kurşun bile işlemeyecekti. Zaten ölmeden önce vücuduna bıçak işlemiyordu, kurşun işlemesi de şüpheli olduğundan zehirlenerek öldürüldü.

Sizler bu konuda neler biliyorsunuz ve düşünüyorsunuz? Forumda çok fazla Bruce Lee hayranı olduğunu biliyorum, özellikle onların düşüncelerini öğrenmek isterim.

0

0

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Polemik -- 10 Ekim 2010; 21:39:56 >

oçkd fiao ifrs stat çgu iüd nnu ir n
Kim ulan bu Erol Egemen?

3146 Mesaj
10 Ekim 2010; 21:55:43 

çok saçma hakkatten de demiri delen kurşun bu adamın vücudunu mu delemeyecekti

1236 Mesaj
10 Ekim 2010; 21:55:46 

vücudundaki yağ oranını çok merak ediyorum bu adamın

Eski nick:TheLastMohican
Cs nick: LuciD`

380 Mesaj
10 Ekim 2010; 21:56:14 

quote:

Orijinalden alıntı: Polemik

@F.Eroglu

Alıntı yapıp da yazman şart mı? Sayfanın şaftını kaydırdın maşallah.

Ayrıca bunu ben demiyorum, Amerikan forumlarında yazan dövüş ve savunma sanatları ile ilgilenen adamlar yazmış, ben de konuyu buraya taşıdım.

demek başka ülkelerde de beyin bedavaymış la

Kulakları tırmalayan aynı şikayet: bu memlekette yaşanmaz. Doğru! Kapitalizm, Bizansın canım havasını fabrika bacaları, egzoslar, genzi ve ciğerleri kemiren murdar kokularla yaşanmaz hale getirdi. Ama efendilerimizi tedirgin eden bu lağım kokusu, bu kıyamet gününü hatırlatan insan ve makina uğultusu, bu toz, bu sinek değil ki. Onlar İstanbul'un insanından şikayetçi. İstanbul'un insanından yani kendilerinden. Aynaya tahammülleri yok. Bu memlekette yaşanmaz diyenin yüzüne tüküresim geliyor.

1791 Mesaj
10 Ekim 2010; 21:57:52 

Nedense "Bruce Willis" olarak algıladım . Ne oluyoruz moduna girdim.

7831 Mesaj
10 Ekim 2010; 21:59:12 

Tek kolda 20 yada 30 kilo barbell çalıştığını duydum ( dumbell). Standart bi insan evladının 5 kiloda başladığını düşünürsek...
Ayrıca youtubeda tek parmakla şınav çektiği video var. İddaasına da girerim bu forumun %50 si tek bir şınavda bile zorlanıyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halleluja -- 10 Ekim 2010; 22:01:50 >

824 Mesaj
10 Ekim 2010; 22:00:49 

quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

Tek kolda 20 yada 30 kilo barbell çalıştığını duydum ( dumbell). Standart bi insan evladının 5 kiloda başladığını düşünürsek...

30 kilo hiçbir şey değil ama adamın zayıf olduğunu düşürsek iyi bir kilo mu acaba ?

7831 Mesaj
10 Ekim 2010; 22:02:19 

quote:

Orijinalden alıntı: Kestane Korkusu

30 kilo hiçbir şey değil ama adamın zayıf olduğunu düşürsek iyi bir kilo mu acaba ?

Kafan iyi galiba ? tek kolda 30 kilo indirip kaldırabilirmisin? tutabilmekten bahsetmiyorum.

393 Mesaj
10 Ekim 2010; 22:05:05 

Bruce Lee film çekimleri sırasında üstüne,büyük projökter ışığı düştüğü için öldü diye biliyorum,yanılmıyorsam NTV'de yayınlanan bir belgesel'de izlemiştim.Bruce Lee'nin ne kadar iyi bir dövüşcü olduğunu göstermek için dolaşan bir efsane,bu kurşun geçirmicekti muhabbeti.Gerçekten çok üzücü,çok genç yaşta kariyer'inin zirvesiydeyken ölmesi doyamadık açıkcası Brucee Lee'ye daha ne filmler çekecekti kimbilir?

_____SEAN PAUL_____

|||ωєℓℓ ωσмαη тнє ωнєαтнєя тυяη ¢σℓ∂ ι ωαηηα вє кєєριη' уσυ ωαям ι gσт тнє яιgнт тємρєяαтυяє тσ ѕнєℓтєя уσυ ƒяσм тнє ѕтσям|||

113 Mesaj
10 Ekim 2010; 22:06:07 

quote:

Orijinalden alıntı: Polemik

@F.Eroglu

Alıntı yapıp da yazman şart mı? Sayfanın şaftını kaydırdın maşallah.

Ayrıca bunu ben demiyorum, Amerikan forumlarında yazan dövüş ve savunma sanatları ile ilgilenen adamlar yazmış, ben de konuyu buraya taşıdım.

ilk olarak harbi çok haklisin neden alinti yaptim bende bilmiyorum heralde çok heycanlandım
ikinci olarak ben senin dediğini düşündüm affet beni üstat

824 Mesaj
10 Ekim 2010; 22:08:38 

quote:

Kafan iyi galiba ? tek kolda 30 kilo indirip kaldırabilirmisin? tutabilmekten bahsetmiyorum.

Kendi adıma konuşmuyorum, body vb. ile uğraşan adamlar için demiştim

Edit:Bir de PM atarmısınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kestane Korkusu -- 10 Ekim 2010; 22:09:28 >

4278 Mesaj
10 Ekim 2010; 22:10:33 

quote:

Kendi adıma konuşmuyorum, body vb. ile uğraşan adamlar için demiştim

Edit:Bir de PM atarmısınız

ben 16 yaşımdayken 20 kilo kaldırabiliyodum.tek sefer olsada (1sene civarı body yapmıştım) yani 30 kilo çok uzak bi hedef değil ayrıca barbell farklı bi olaydır dumbell dan farklıdır.

393 Mesaj
10 Ekim 2010; 22:15:50 

Şimdi wikipedi'den baktım orda'da başka bir şekilde öldüğü yazıyor.

20 Temmuz 1973'teki Bruce Lee'nin ölümünü çevreleyen koşullar Asya'da bir bilinmezlik fırtınası ve dünyanın her tarafında ölümüne dair bir sürü iddianın gezindiği bir trajedi olarak kaldı. Fiziksel sağlığının insanlar tarafından çok iyi olduğu biliniyordu. Ve ölüm sebebinin doğal sebeblerden olabileceği düşünülüyordu.
Tabi ki kimsenin gelecek felakete dair bir önsezisi yoktu.Betty'inde başrol oynayacağı "Game Of Death" adlı filmini bitirmek için yapımcısı Raymond Chow'la görüşmek üzere Betty'nin dairesine gitmişti.Raymond öğleden sonra akşam tekrar konuşmak üzere onlardan ayrıldı.Başağrısından şikayet eden Bruce, Betty'i herzaman kendisininde kullandığı bir aspirin karışımı olan Equogesic verdi.Ondan sonra Bruce uzanmak üzere yatak odasına gitti.
Raymond akşam niçin gelmediklerini öğrenmek için onları aradığında Betty , Bruce'un uyuya kaldığını söyledi.Raymond Betty'nin dairesine gidip Bruce kaldırmayı çalıştı ama başaramadı. Panik olmaya başladılar.Ve Betty doktor çağırdı.Onu kurtarmak için yapılan birçok başarısız denemeden sonra ambulans çağırıldı.
Küçük ejder Bruce hastaneye gittiğinde ölüydü.Acil müdahalede kalp ve solunuma müdahale edildi..Ama bir hayat belirtisi yoktu. Bruce'nin nasıl öldüğü aslında tartışma konusu oldu.Ölümünün beynindeki tümörden olabileceği söylendi. Bunun doğuştan mı yoksa daha sonra mı ortaya çıktığı meçhuldu ama kafasında her an patlamak üzere olan hasar görmüş bir damarla birlikte de çok vakti yoktu. Hatta ölümünden 2 ay önce bir beyin travması geçirdi. Bruce Lee'nin ölümüyle Hong Kong yasa boğuldu..Binlerce insan sokaklara dökülüp, son yolculuğunda onu yalnız bırakmak istemediler.Kalabalığı durdurmak için polis tarafından barikatlar bile kuruldu..Diğer bir trajedide oğlu Brandon Lee'nin 31 Mart 1993'te Amerika'nın Kuzey Carolina eyaletinde "The Crow" filminin çekimleri sırasında karnından vurularak ölmesidir.

_____SEAN PAUL_____

|||ωєℓℓ ωσмαη тнє ωнєαтнєя тυяη ¢σℓ∂ ι ωαηηα вє кєєριη' уσυ ωαям ι gσт тнє яιgнт тємρєяαтυяє тσ ѕнєℓтєя уσυ ƒяσм тнє ѕтσям|||

6747 Mesaj
10 Ekim 2010; 22:19:58 

quote:

Orijinalden alıntı: JUSTIN

Şimdi wikipedi'den baktım orda'da başka bir şekilde öldüğü yazıyor.

20 Temmuz 1973'teki Bruce Lee'nin ölümünü çevreleyen koşullar Asya'da bir bilinmezlik fırtınası ve dünyanın her tarafında ölümüne dair bir sürü iddianın gezindiği bir trajedi olarak kaldı. Fiziksel sağlığının insanlar tarafından çok iyi olduğu biliniyordu. Ve ölüm sebebinin doğal sebeblerden olabileceği düşünülüyordu.
Tabi ki kimsenin gelecek felakete dair bir önsezisi yoktu.Betty'inde başrol oynayacağı "Game Of Death" adlı filmini bitirmek için yapımcısı Raymond Chow'la görüşmek üzere Betty'nin dairesine gitmişti.Raymond öğleden sonra akşam tekrar konuşmak üzere onlardan ayrıldı.Başağrısından şikayet eden Bruce, Betty'i herzaman kendisininde kullandığı bir aspirin karışımı olan Equogesic verdi.Ondan sonra Bruce uzanmak üzere yatak odasına gitti.
Raymond akşam niçin gelmediklerini öğrenmek için onları aradığında Betty , Bruce'un uyuya kaldığını söyledi.Raymond Betty'nin dairesine gidip Bruce kaldırmayı çalıştı ama başaramadı. Panik olmaya başladılar.Ve Betty doktor çağırdı.Onu kurtarmak için yapılan birçok başarısız denemeden sonra ambulans çağırıldı.
Küçük ejder Bruce hastaneye gittiğinde ölüydü.Acil müdahalede kalp ve solunuma müdahale edildi..Ama bir hayat belirtisi yoktu. Bruce'nin nasıl öldüğü aslında tartışma konusu oldu.Ölümünün beynindeki tümörden olabileceği söylendi. Bunun doğuştan mı yoksa daha sonra mı ortaya çıktığı meçhuldu ama kafasında her an patlamak üzere olan hasar görmüş bir damarla birlikte de çok vakti yoktu. Hatta ölümünden 2 ay önce bir beyin travması geçirdi. Bruce Lee'nin ölümüyle Hong Kong yasa boğuldu..Binlerce insan sokaklara dökülüp, son yolculuğunda onu yalnız bırakmak istemediler.Kalabalığı durdurmak için polis tarafından barikatlar bile kuruldu..Diğer bir trajedide oğlu Brandon Lee'nin 31 Mart 1993'te Amerika'nın Kuzey Carolina eyaletinde "The Crow" filminin çekimleri sırasında karnından vurularak ölmesidir.

Ölümü hakkında spekülasyonlar var.

Kim ulan bu Erol Egemen?

6747 Mesaj
10 Ekim 2010; 22:46:52 

Kuşa dönmüş konu.

Kim ulan bu Erol Egemen?

6747 Mesaj
11 Ekim 2010; 20:29:58 

Bilen yok mu arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

3815 Mesaj
11 Ekim 2010; 20:31:38 

vay be, aynı benim gençliğim

Killers

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
11 Ekim 2010; 20:45:53 

benim büyüklerden duyduğum karatenin sırlarını sattığı gerekçesiyle birileri tarafından öldürüldüğü.

ama hepsi bi yana oğlunun film çekimleri esnasında ölümü gerçekten üzücüdür. crow/karga filmini izlemenizi tavsiye ederim...

4233 Mesaj
11 Ekim 2010; 20:58:45 

nereye kadar kurşun geçirmez, kurşun adamın vücuduna gelip geri sekicekse hiç bişe olmadan bu hayal ürününe girer

he mesela bi kurşun normal bi insana 6 cm saplanıyo buna 3 cm saplanıyo, bu daha mantıklı

Uzaklaştırılmış
11 Ekim 2010; 21:16:16 

kurşun namludan çıktığında çok yüksek bir sıcaklığa erişir.
bu da bir insan tenine teması halinde deriyi eritip delmesi demektir.

konuda bahsi geçen "kurşun geçirmez" olayı , kurşunun vücuda girmemesi değil, kurşunun çarpma etkisine dayanabilecek kas gücünün olması anlamındadır.
Yani sıradan bir insanda kurşun 250 kg lik bir basınç yaratıyorsa Bruce Lee de bu olsa olsa 50 kg olur....
gibi bir mantıkla söylenmiş bir söz o.

yoksa metal olan ve sıcak olan bir kurşunun insan derisinden geri sekme ya da girememe gibi bi durumu olamaz.

1890 Mesaj
11 Ekim 2010; 21:18:25 

bruce lee hakkında uretilen tum efsaneler yanlıstır

2917 Mesaj
11 Ekim 2010; 21:21:28 

quote:

Orijinalden alıntı: exerion

bruce lee hakkında uretilen tum efsaneler yanlıstır

dağılabiliriz.

Uzaklaştırılmış
11 Ekim 2010; 21:24:34 

bruce lee en büyük dövüş ustasıdır gerçekten yazık oldu adama dil uzatanın dilini keserim ölü adamın arkasından atıp tutmayın ulen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ps3man -- 11 Ekim 2010; 21:35:06 >

631 Mesaj
11 Ekim 2010; 22:03:06 

Bruce Lee çok çalışmış o hale gelmiş bir adam.

Vucudu çok iyi yağ oranını cok merak ediyorum. Kurşun olayı hikaye, ama bıçakda saplanırken bir fark olabilir. Yağa saplamakla çok gelişmiş bir kasa saplamak arasında fark olur herhalde

Ölümüne gelince, bu adam vucudu için ek bir takviye kullanıyormuydu bilinmiyor kullanıyorsa onun etkisi olabilir. Genel kanı zehirlendiği yönünde. Yaşasaydı daha iyi yapımlara imza atacaktı eminim...

aziz-i kavim, aziz-i millet, aziz-i vakit idik, a'da zelil kıldı bizi...

3233 Mesaj
11 Ekim 2010; 22:05:33 

vücut yapısı değişik bu adamın ya hayvan gibi kanat var bi acayip gözüküyo hep gözüme

bang! bang!

4056 Mesaj
11 Ekim 2010; 22:13:00 

Buda mı oğlu gibi film setinde öldü?

208 Mesaj
11 Ekim 2010; 22:19:04 

Ecel.

Bu hayat benimse eğer kimse karışamaz ve bilirim ki herkesle dost olunmaz.. Aşka gelince bir kere sevdim işte, bir daha işim olmaz.
(C.Süreya)

12234 Mesaj
12 Ekim 2010; 22:56:20 

Olur mu lan öyle şey

"Bize her yer Nişantaşı!"

923 Mesaj
12 Ekim 2010; 23:27:33 

Mafya Bruce Lee'yi çapraz ateşe alıp öldürmüş çünkü tek bi taraftan ateş edince kaslarını sıkıp o yönden gelen kurşunu etkisiz bırakabiliyormuş.

3169 Mesaj
12 Ekim 2010; 23:53:53 

Beyler manyak mısınız Batista bulletproof o zaman öyle şey mi olur.

IF BLOOD IS YOUR DESIRE
BLOOD SHALL FLOW

835 Mesaj
12 Ekim 2010; 23:56:46 

oğlum çoluk çocukmusunuz hala kurşun işlemez diyonuz ya bide yazmışsın ölmeden önce bıçak işlemiyodu o zaman 10 sene yaşasa bazuka falanda işlemezdi buna

1485 Mesaj
12 Ekim 2010; 23:57:28 

bruce lee nükleer bomba yardımıyla öldürülmüştür üstüne atılan el bombalarını yakalayıp yutup midesinde eritme gücüne sahiptir

2903 Mesaj
12 Ekim 2010; 23:59:13 

kangal alırdı

Jason Becker

3102 Mesaj

[5 Ağustos 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

13 Ekim 2010; 0:00:16 

quote:

haha çok komik ya ben 20 yaşındayken 25 kiloluk dambıl aldım tek elle en yukarıya kaldırıp indirdim
hatta mağazada uzun demirli halter vardı oda 50 kiloydu ve tek elle kaldırdım en yukrıda tuttum
bunda ne varki çok komik ya
ama zamanında bady yaptım ondandır

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

3102 Mesaj

[5 Ağustos 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

13 Ekim 2010; 0:02:18 

quote:

Orijinalden alıntı: -Tesla-

oğlum çoluk çocukmusunuz hala kurşun işlemez diyonuz ya bide yazmışsın ölmeden önce bıçak işlemiyodu o zaman 10 sene yaşasa bazuka falanda işlemezdi buna

ohho senin haberin yok
amerika hiroşimaya atom bombası attığında tek kurtulan bruce lee miş hemde tam yanına düşmüşken

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

Uzaklaştırılmış
13 Ekim 2010; 0:02:28 

quote:

Orijinalden alıntı: cimilliden

benim büyüklerden duyduğum karatenin sırlarını sattığı gerekçesiyle birileri tarafından öldürüldüğü.

ama hepsi bi yana oğlunun film çekimleri esnasında ölümü gerçekten üzücüdür. crow/karga filmini izlemenizi tavsiye ederim...

ölümünümü göstermişler filmde :S

3072 Mesaj
13 Ekim 2010; 0:03:01 

oglu kazayla öldü onada yazık oldu the crow guzel filmdir diger filmleride guzel brandon lee'in

steam id :wingsaber3 dota 2

12234 Mesaj
19 Ekim 2010; 12:25:09 

Şöyle bir şey buldum, böyle fikirli bir adam zaten kurşun geçirmez beni gözümde:

http://www.facebook.com...ideo.php?v=147341125853

"Bize her yer Nişantaşı!"

Uzaklaştırılmış
19 Ekim 2010; 12:43:14 

Tabii ki işler fakat normal bir insandan daha zor işleyecektir. Bıçağı sokmak için dik olarak ve hızlı bir şekilde sokmak gerekecektir. Ama kurşun delip geçer. Fakat şurada bir video gördüm. Bıçak işlemiyor, ve sanırım kuru sıkı kurşun elinde deforme oluyor. Bu olayları yapabilirsiniz fakat bir dövüş esnasında konsantre olarak bunu yapmak daha zor olacaktır.
http://www.youtube.com/watch?v=RAAB0dbc3Es

520 Mesaj
19 Ekim 2010; 13:45:40 

Onlarda Bruce Lee warsa Bizdede Cüneyt Arkın war

835 Mesaj
19 Ekim 2010; 13:51:42 

quote:

Orijinalden alıntı: zotee

Onlarda Bruce Lee warsa Bizdede Cüneyt Arkın war

işte ona laf söyleyemem kralı gelsin kapıştıralım 25 tane ok yediği halde dövüşür

2321 Mesaj
19 Ekim 2010; 13:54:16 

10 yıl daha yaşasada tanka dönüşecekmiş. 25 yıl sonunda ise nükleer başlıklı füze olarak karşımıza çıkacakmış.

-Öldürecek ve uğruna ölünecek bir şey yok.-
John Lennon

521 Mesaj
19 Ekim 2010; 13:58:13 

yok öyle birşey..abi sözü dinleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AthabaskA -- 19 Ekim 2010; 13:59:08 >

I am young, I am handsome, I am fast, I am pretty and can’t possibly be beat either.
The rest is up to you…

Muhammed Ali

http://eu.battle.net/d3/en/profile/SonGoku-2126/hero/14376188

1118 Mesaj
19 Ekim 2010; 13:58:33 

hocası koskoca Ip Man bi zahmet kurşun geçirmesin

Diziler: Spartacus ,The Office ,True Blood ,How I Met Your Mother ,Big Bang Theory ,Friends ,Community,
Anime: Death Note ,Shaman King ,Naruto ,Naruto Shippuuden ,Bleach ,One Piece,Another ,Fairy Tail , Shingeki No Kyojin
Oyunlar: Dragon Age Origins ,Skyrim ,Oblivion ,Warcraft ,Second Life ,FIFA 13 ,Witcher 1-2, Fable
Takım: Galatasaray

1 Mesaj
19 Ekim 2010; 13:58:51 

5 yıl daha geç ölürdü

1406 Mesaj
19 Ekim 2010; 14:00:01 

0

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

3352 Mesaj
19 Ekim 2010; 14:03:35 

Arkadaşlar,baba oğul ikisi de film setinde öldürüldü.

Bruce ve oğlu Brandon,film setinde silah sahnesinde silahların gerçek mermi ile doldurulması sonucu yaşama veda ettiler.

0

Ekteki dosya (1)

Tek bir hayatın var,ona göre seçimini yap,ıssız dağ yamacındaki bir ot gibi ölmektense;dolu dolu yaşa,namın senden sonra yaşasın.

Uzaklaştırılmış
19 Ekim 2010; 14:17:33 

quote:

Orijinalden alıntı: faho

Arkadaşlar,baba oğul ikisi de film setinde öldürüldü.

Bruce ve oğlu Brandon,film setinde silah sahnesinde silahların gerçek mermi ile doldurulması sonucu yaşama veda ettiler.

şakamı lan bu oha ilk defa duyuyorum

25 Mesaj
19 Ekim 2010; 14:21:17 

tamam kurşun işlememesi abartı olabilirde , bazı arkadaşlar fazla dalga geçmiş ulan o adam sizin çenenize bir vursa 10 yerinden kırar neden bahsediyorsunuz

751 Mesaj
19 Ekim 2010; 14:43:22 

aynen usta sanalda atıp tutuyolar işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bowers wilkins -- 19 Ekim 2010; 14:44:31 >

Front:Yamaha Ns-555 Center:Yamaha C-444Surround:Yamaha Ns-333Subwoofer:B&W Asw 675
Avr:Sony Dh730 Speaker Cable:Monster Xp Tv:Panasonic 42pv500e Dvd Player:Sony hx-520 dvd recorder Media Player:Philips Hmp3000 Satallite:Sunny HD-14500At Surge:Belkin Pure AvGame:Ps3 Super Slim

206 Mesaj
19 Ekim 2010; 15:21:11 

quote:

Orijinalden alıntı: baris195

haha çok komik ya ben 20 yaşındayken 25 kiloluk dambıl aldım tek elle en yukarıya kaldırıp indirdim
hatta mağazada uzun demirli halter vardı oda 50 kiloydu ve tek elle kaldırdım en yukrıda tuttum
bunda ne varki çok komik ya
ama zamanında bady yaptım ondandır

yaş kaç ?
bu arada o dambıl tek 1 kere kaldırmalık değildir o 25 veya 30 kiloluk dambılları 20 kere sağ sol durmadan kaldır sana üyeliğimi verem

"War is an ugly thing, but not the ugliest of things. The decayed and degraded state of moral and patriotic feeling which thinks that nothing is worth war is much worse. The person who has nothing for which he is willing to fight, nothing which is more important than his own personal safety, is a miserable creature, and has no chance of being free unless made or kept so by the exertions of better men than himself."

3536 Mesaj
19 Ekim 2010; 16:03:08 

quote:

full dolu dabacaba 20kilo.sen hesapla

Let them come...Frostmourne Hungers!
iPhone 5S Silver 32GB
PSN : KochakTR

Uzaklaştırılmış
19 Ekim 2010; 19:19:00 

quote:

Orijinalden alıntı: YIPman

tamam kurşun işlememesi abartı olabilirde , bazı arkadaşlar fazla dalga geçmiş ulan o adam sizin çenenize bir vursa 10 yerinden kırar neden bahsediyorsunuz

Valla salağın biriside şöyle abartmıştı, 40 kişilik mafya ile dövüşürken taramalı ile ateş ediyorlarmış havada uçarken bir an karın kaslarını gevşetince kurşunun birisi girmiş ve ölmüş. Bende doğrudur abi demiştim. ne yapayım bunu söyleyen adamda mantık var mıdır? Fakat bıçağın derisini çizmediği doğrudur , bir Türk sporcuda var karnını kesici aletler kesemiyor, nasıl yapıyorsun dediler , 30 sene uğraşıyorum bu sporla hiç birşey olmayacağını düşünüyorum konsantre oluyorum dedi. İman gücü gibi birşey. Fakat tutupta bıçağı sokarsanız girer, beton değil ya!

950 Mesaj
19 Ekim 2010; 19:28:48 

Body Building yapmayan adam Dumbell'lar hakkında atıp tutmasın komik oluyor

Ha birde Sallamayı bir koysam Kafadan t--şağa kadar yararım ben bu adamı nasıl bıçak işlemiyor

DH 13 Eylül Gazileri

Uzaklaştırılmış
19 Ekim 2010; 19:38:33 

quote:

Orijinalden alıntı: Spoon!

Body Building yapmayan adam Dumbell'lar hakkında atıp tutmasın komik oluyor

Ha birde Sallamayı bir koysam Kafadan t--şağa kadar yararım ben bu adamı nasıl bıçak işlemiyor

Dövüşürken eli armut tutmuyor ya belki onun için bıçak işlemiyor demişlerdir.

Uzaklaştırılmış
19 Ekim 2010; 19:46:19 

quote:

Orijinalden alıntı: Tornado42

çok saçma hakkatten de demiri delen kurşun bu adamın vücudunu mu delemeyecekti

yeniçeriler kurşunu elleriyle saf dışı bırakırlardı

Uzaklaştırılmış
19 Ekim 2010; 19:58:54 

Bruce birşey mi heman olarak lakab takılan 10.dan da ustalar var , adam yumruğu ile boğayı deviriyor. Birde bu amcalar var ki bunlar yakında matrix olacaklarmış.

http://www.youtube.com/watch?v=nu99GRUUN6Y
http://www.youtube.com/...qVA9xc4&feature=related

61 Mesaj
19 Ekim 2010; 20:02:59 

quote:

Orijinalden alıntı: ParaBende

bruce lee nükleer bomba yardımıyla öldürülmüştür üstüne atılan el bombalarını yakalayıp yutup midesinde eritme gücüne sahiptir

haluhalasmamda :D:D:D:D:DD: