Şimdi Ara

Bruce Lee 5 yıl daha yaşasaydı? Çok önemli konu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
6
Favori
90.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Bruce Lee ölmedi 2pac'le beraber rap videosu klibi çekerek dönecekler.

Böyle diyenler olmadığı için mutluyum en azından.

Ve kurşun efsanedir tıbbi açıdan bakın, bıçakla öldürülürdü. @ParaBende 'ye katılıyorum
  • Bruce Lee'yi öldürmek için 5 ayıyı 10 saniyede öldürecek kadar zehir koymalarına rağmen Bruce Lee sadece bayılmıştır, hastanede doktorlar daha önce verdikleri zehrin 10 katını (50 ayı) da vermelerine rağmen Bruce Lee'nin her hücresi zehirle savaşmış. Uyanmadan 10 saniye önce tüm kanını çekmişler ve yerine su koymuşlar. Ona rağmen 2 ay komada kalmış, daha sonra ölmüştür. (2 ay boyunca her gün su basmışlar damarlara yoksa 2 gün sonra su tamamen normal kan haline dönüyormuş.)
  • Şimdi mermi işlemez falan onlar hikaye, bıçak derseniz düşünün arkasından biri bıçakladı, Bruce Lee gibi çevik biri bir bıçak darbesiyle ölüp gitmez bruce fark ettiğinde o adamın sonu gelmiştir zaten, bruce ' un nasıl öldüğü kanıtlanmış değil, bir bakarsınız ölmemiştir ve çıkar gelir?
  • aspirin den bir karışımla zehirlendi bu doğrudur aşırı dozda aspirini ezip suya katarsan zehirleme etkisi yapar
  • Einstein kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi sağlıklı insan kendisine zehir verdirir?
  • Eminmisiniz hocam kanıt varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erryano

Üstat ölmeden once aduket atma üzerinde uğraşıyormuş silah tüccarları eğer bu tekniği keşfederse insanların silahla degil aduketle savasacaklarini düşünüp zehirlemeye kalmış bunuda zehirli bir iğne ile yapmak istemişler fakat iğne vücuda girmediği icin once matkapla vücudu delip sonra zehri akitmislar en sonunda ateş etmeye başlamışlar eğer ölmeseydi 2 ay sonra aduket atabilecekti.

son noktayı koymuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: -AncientLord

Hocam hangi sağlıklı insan kendisine zehir verdirir?

Zehir verdirmemiş ki. Başkaları yemeğine katmış.
  • otopsisinde bizzat var incelemişler kaslarını hatta kanınıda incelemişlerdir tedavi ederken aspirin karışımı birşey zehirlemiş
  • küçüklüğümde büyük abiler havada mermi tutabildiğini falan söylerlerdi
  • Yinede Bruce Lee gibi bir insan bir daha çok zor görülür.

http://www.youtube.com/watch?v=aOD8cNs5OBs
  • funkmaster kullanıcısına yanıt
    adamdaki kanat Kasına hayranım la o nasıl Bir vücut tipidir öyle Yag oranı cok düşük hacimlide biridğeil kollar bacaklar vücut kompile ince :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris195

quote:

Orijinalden alıntı: -Tesla-

oğlum çoluk çocukmusunuz hala kurşun işlemez diyonuz ya bide yazmışsın ölmeden önce bıçak işlemiyodu o zaman 10 sene yaşasa bazuka falanda işlemezdi buna

ohho senin haberin yok
    amerika hiroşimaya atom bombası attığında tek kurtulan bruce lee miş hemde tam yanına düşmüşken

Bruce Lee Çinli olup aynı zamanda Amerikada yaşadığından olabilir mi ? Hiroşima Japonya'da

• csb

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caner_Gnc

Nedense "Bruce Willis" olarak algıladım . Ne oluyoruz moduna girdim.

aynen bende o diye geldim dedim adam ne zmn öldü ya felan ama o değilmiş gidiyorum şimdi

ayrıca bu 5 yıl daha yaşasaydı kurşun felan diyenler beyin kullanmıyormu ?
  • Bruce lee gerçek hayatında filmlerindeki dövüş hareketlerini yapabiliyor muydu yoksa boşuna mı bu kadar abartıldı bu adam?Kendisini çok severim filmleri de muhteşem ama gerçekte nasıl dövüşüyordu merak ediyorum.Kurşun olayını falan sallayın asıl önemli olan muhteşem dövüşmesidir.Bilen biri varsa beni haberdar ederse sevinirim.Uzun zamandır araştırma yapıyorum bir şey bulamadım
  • medya şişirmesi yok kurşun işlemiycekmiş yalan medya şişirmesi hep
  • quote:

Orijinalden alıntı: The wind blow

medya şişirmesi yok kurşun işlemiycekmiş yalan medya şişirmesi hep

Hocam kurşun olayı bana gerçekçi gelmiyor ve umrumda da değil.Beni ilgilendiren mesele bruce'un nasıl dövüştüğü.Filmlerindeki gibi gerçek hayatında da dövüşebiliyor muydu?
  • Valla kafasıyla duvar kıran 8 yaşında çocuklar, başşaklarını tekme yememek için içine çekebilen dedeler bunlar. Her şeyi beklerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler; Bruce Lee yi asıl efsane yapan uzakdoğu sporlarını batıya tanıtmış olmasıdır bence
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.