Şimdi Ara

JB'den sonra Cydia'dan mutlaka indirilmesi gerekenler (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
437
Cevap
16
Favori
71.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kayıt olma yerine rastgele numaralar yaz aktif olacaktır ayarlarida kendin yapacaksın mesela ters cevirince sessize al Yada sallayinca cevap ver gibi..
  • tapatalk varmı cydia'da ben bulamadımda !!!
  • insaomnia yı hangi source da bulabilirim ?
  • arkadaşlar, mesaj karakter sayısını gösteren eklenti neydi acaba? ayrı program değil, direk iphone un kendi sms bölümünde mesaj yazarken, send butonu değişip yazılan karekter sayısını gösteriyordu.

bilen yardımcı olursa çok sevinirim.
  • SMSHelper
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

SMSHelper

hocam çok çok saolasın, çok teşekkürler
  • Çok güzel paylaşımlar teşekkürler.
  • arkadaşlar daha dün aldım ip4 ümü 4.3.3 versiyon yüklü cydai dan gereken şeyleri indirmek istiyorum çok anlamıyorum bi hata verip duruo ne indirdiysem NetDB:open nodename nor servername provided,or not know acaba bu hata nedir?

sorunu çözdüm fakat şimdi herşey ücretli oldu :S yardımcı olabilecek varsa şimdiden tşkler (:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SnakeMannn -- 25 Haziran 2011; 15:09:43 >
  • takip
  • iblack list tarzında ama "düzgün çalışan" bir program önerisi olan varmı?

Veya herhangi bir şekilde gelen mesajlari vede aramaları göstermeyen bir program lazım.
  • Arkadaşlar bir program arıyorum.

iPhone'un normal arama kaydından aramaları silsem bile , arka plan'da bütün aramaları kaydeden bir program istiyorum. Arama kaydından aramaları silicem , ancak öbür program'da bu arama kayıtlarının hepsi duracak. Taa ki oradan silene kadar..

Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler..
  • İnstallous-->crakcli ipaları itunese ihtiyaç duymadan indirmenizi sağlayan uygulama.webbrowser kısmına istediğiniz crackli ipa sunan siteyi ekleyebilirsiniz

bunu nereden indirebilirim yardım ltfn ios 5 jb
  • arkadaşlar bir sorum olacak,

Kendinizin müzik yapabildiğiniz bir programda çaldığınız melodiyi yada çıkardığınız sesleri geri planda kayıt yapabilecek bir ses kayıt programı varmı? yani program açıkken geri planda çalışacak ve ne duyarsa onu kaydedecek, tabi iç ses olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fawkes7emre

arkadaşlar photoalbums+ dan haberiniz var mı itunes'a gerek kalmadan fotoğrafları istediğiniz gibi düzenleyebiliyorsunuz iphone'un kendi fotoğraf görüntüleme programında. cydia'da mevcut fakat ücretli ve kırılmayacağı söyleniyor takip etmek lazım.

http://www.youtube.com/watch?v=oepzkS6k6Pc

Birkaç gün önce tam olarak böyle bir şey aradım bulamadım. Bu arada 1,5 sene geçmiş, Photoalbums hala paralı
  • JB silindi rahatladım be.
  • İtunes'a bağlamadan telefonda kalan hafızaya bakabileceğim ve bir de dosyaları şifreli olarak kazıyıp silen uygulama arıyorum arkadaşlar. Bildiğiniz varsa paylaşırsanız sevinirim.
  • Arkadaşlar pdaneti yükledim. Usb tetherti açtım kabloyuda pc'ye taktım ama yinede internette giremiyorum.yardım edebilecek varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.