Şimdi Ara

JB'den sonra Cydia'dan mutlaka indirilmesi gerekenler (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
437
Cevap
16
Favori
71.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar ben cydia da bigboss source daki iclassic i yuklemek istiyorum. Cydia ya girip sağ alttan search e basip iclassic yaziyorum. İstedigim sey cikiyor fakat normalde install yazan yerde purchase yaziyor bu nedenle yukleyemiyorum. Acaba bir yolu varmi.
    Hani sanmiyorum 1-2 dolarlik seyler icin jb yapan birisi buna para versin. Varmi bir yolu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrebozok
    Cydia dan indirdigin seyleri cydia nin icinden siliyorsun sadece.

Hayir. Cydelete ile normal app siler gibi silebiliyorsunuz
  • Dostlar jb geldiğine göre artık 3g görüşmelerimiz her 3g kameralı tel ile yapabilecekmiyiz ? Varmı böyle bir app yada çıkıcak mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shehzade

quote:

Orijinalden alıntı: Àhmet

apt.iguides.ru reposunu ekledim ama eklenmedi ayrıca her repo eklerken bu repoyla ilgili hata veriyor.Nasıl düzeltebilirim acaba?

bende de ayni sorun var , yarisi eklendi yarisi kaldi :( ve sürekli error aliyorum

ilk önce verdigi hatayi bir kagida yaz..

WinSCP ile iphoneye baglan.

/ private / etc / apt / sources.list.d dosyasina gir.

cydia.list dosyasini pcye at...

WORDPAD la açip içinde hata veren adresleri sil, yani senin basta dedigim gibi kagida yazdigin hata sources leri sil ve kaydet, yani speichern.

sonra diger list leri kontrol et. kagidindaki hata listeleri diger list lerin icinde varsa onlari da sil ve kayit et, yani speichern.

dosyayi tekrar iphoneye at.

üzerine yazilsin mi sorar, evet de.

var\lib\cydia içindeki metadata.plist dosyayida silin

islem tamam.

SONRA BOSS PREFS LE RESPRING YAPIYORSUN.

ACILINCA BEN REBOOT YAPTIM. COK AZ UZUN SÜRDÜ ACILMASI. COOOK AZ

sonra cydia yi calistirdim ok.

source hatasi almayacaksiniz.

ben denedim arkadaslar bad url hatasindan kurtuldum nihayet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Natsukaw.S

Dostlar jb geldiğine göre artık 3g görüşmelerimiz her 3g kameralı tel ile yapabilecekmiyiz ? Varmı böyle bir app yada çıkıcak mı ?

Yokmudur bir cevap
  • quote:

Orijinalden alıntı: teomanr

ARkadaşlar bu callclear 3.2 yi kurup çalıştırabilen varmı.
    Siliyorsun hala duruyor orda aramalar bi ilaç durumu var sanırım varmı bilen??

ip4 ios 4.1 jB

bende de aynı sorun var :(
  • Arkadaslar cydia daki My3G programi ise yariyor bilen varmi?
  • My3g wireles ile calisan uygulamarin 3g ilede calusmasini sagliyormus, demekki facetime ida 3g ile kullanabiliriz
  • My3g ile 3g uzerinden goruntulu konusma yapiliyor ancak iphone4lerin onundeki kamera kalitesi yuzunden destekler mi suan icin onu bilemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaan™
    Arkadaslar ben cydia da bigboss source daki iclassic i yuklemek istiyorum. Cydia ya girip sağ alttan search e basip iclassic yaziyorum. İstedigim sey cikiyor fakat normalde install yazan yerde purchase yaziyor bu nedenle yukleyemiyorum. Acaba bir yolu varmi.
    Hani sanmiyorum 1-2 dolarlik seyler icin jb yapan birisi buna para versin. Varmi bir yolu.

Yardimm..!
  • Bir soru da benden... Her JB sonrası restore sonrası 100 lerce programı CYDIA üstünden tekrar tekrar kurmaktan bıktım... Bunların Backupunu alıp, daha sonra CYDIA yı kurduktan sonra, bunları tek seferde CAT CAT CAT geri koymanın yolu yokmudur?
  • quote:

quote:

Arkadaslar ben cydia da bigboss source daki iclassic i yuklemek istiyorum. Cydia ya girip sağ alttan search e basip iclassic yaziyorum. İstedigim sey cikiyor fakat normalde install yazan yerde purchase yaziyor bu nedenle yukleyemiyorum. Acaba bir yolu varmi.

Yardimm..!

Başka sourcelerde ilaçlısı olabilir... Araştırmak lazım...
  • arkadaşlar konu çok faydalı oldu elinize sağlık, ama birde oyunları nasıl ve nereden yükleyeceğimize dair yol gösterirseniz çok sevineceğim.

şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: NiHilistt

quote:

Orijinalden alıntı: shehzade

quote:

Orijinalden alıntı: Àhmet

apt.iguides.ru reposunu ekledim ama eklenmedi ayrıca her repo eklerken bu repoyla ilgili hata veriyor.Nasıl düzeltebilirim acaba?

bende de ayni sorun var , yarisi eklendi yarisi kaldi :( ve sürekli error aliyorum

ilk önce verdigi hatayi bir kagida yaz..

WinSCP ile iphoneye baglan.

/ private / etc / apt / sources.list.d dosyasina gir.

cydia.list dosyasini pcye at...

WORDPAD la açip içinde hata veren adresleri sil, yani senin basta dedigim gibi kagida yazdigin hata sources leri sil ve kaydet, yani speichern.

sonra diger list leri kontrol et. kagidindaki hata listeleri diger list lerin icinde varsa onlari da sil ve kayit et, yani speichern.

dosyayi tekrar iphoneye at.

üzerine yazilsin mi sorar, evet de.

var\lib\cydia içindeki metadata.plist dosyayida silin

islem tamam.

SONRA BOSS PREFS LE RESPRING YAPIYORSUN.

ACILINCA BEN REBOOT YAPTIM. COK AZ UZUN SÜRDÜ ACILMASI. COOOK AZ

sonra cydia yi calistirdim ok.

source hatasi almayacaksiniz.

ben denedim arkadaslar bad url hatasindan kurtuldum nihayet

Süper
    Uyguladım aynen başarılı, teşekkürler paylaşım için...
  • arkadaşlar kaynak ekleyemiyorum hata verip duruyor nasıl yapacam, acaba jbde sorun mu var?
    4.1 iphone 4.. did not find repository hatası veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: nıghtguardian

arkadaşlar mesaj gelince ekranda mesajı göstermeyen programın adı neydi?

bitesms

ayrıca removebg 4.1 de calısmıyor, 4.0.2 de calısıyor
  • activator programı sayensinde telefonun bazı kısımlarına dokunarak , surterek , telefonu sarsarak komutlar verebiliyorsunuz cok faydalı bir program.

mesela ben ilk sayfaya 1 -2 icon koydum sadece.

telefonun ustunde saat kısmına 2 tık removeBG, 1 basılı tutmak sbsetings, saga cekmek kamera, sola cekmek fotograflar, alta cekmek ise telefon aramaları isine yarıyor. ayrıca masa ustunde iken telefonu sarsınca mesajlar acılıyor. manyak oldu telefon :D
  • quote:

My3g ile 3g uzerinden goruntulu konusma yapiliyor ancak iphone4lerin onundeki kamera kalitesi yuzunden destekler mi suan icin onu bilemiyorum

My3G iOS 4.1'de şuan için FaceTime'ı desteklemiyor diye biliyorum... dün programın içinde böyle bir ibare vardı bugün göremedim... ama destekleyecektir en kısa sürede...

Bir de 3G Unrestrictor var... şuan FaceTime'ı destekliyor 3G'de....
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhanuygur
    Bir soru da benden... Her JB sonrası restore sonrası 100 lerce programı CYDIA üstünden tekrar tekrar kurmaktan bıktım... Bunların Backupunu alıp, daha sonra CYDIA yı kurduktan sonra, bunları tek seferde CAT CAT CAT geri koymanın yolu yokmudur?

İnstallous ile indiriyosan settingsden iTunes senkronize i ac blgsyra baglayinca oraya kopyalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xphoid

quote:

My3g ile 3g uzerinden goruntulu konusma yapiliyor ancak iphone4lerin onundeki kamera kalitesi yuzunden destekler mi suan icin onu bilemiyorum

My3G iOS 4.1'de şuan için FaceTime'ı desteklemiyor diye biliyorum... dün programın içinde böyle bir ibare vardı bugün göremedim... ama destekleyecektir en kısa sürede...

Bir de 3G Unrestrictor var... şuan FaceTime'ı destekliyor 3G'de....

aslında benim istedigim normal arama yapar gibi görüntü konuşma yapabilme, yani internet şart olmadan olan görüşme.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.