Şimdi Ara

PES 2011'e Bedava DLC Yolda

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
4.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

pes20113

Bugün resmi olarak çıkışını yapan PES 2011 için Konami'den güzel bir haber geldi. Deneyimli firma, tarih 12 Ekim'i gösterdiğinde PES 2011 için bedava DLC'nin (İndirilebilir İçerik) PC, Xbox 360 ve PS3 için çıkışını yapacağını duyurdu.

Oyuncuların tüm durumlarını güncelleyecek olan bu güncelleme, aynı zamanda Şampiyonlar Liginde gruplara kalan takımları da oyunun 'dedicated' moduna ekleyecek. Takımların son kadroları da güncellenecek.

Bu güzel DLC aynı zamanda oyunun Extra Content dosyasına Lionel Messi'nin bulunduğu 3 yeni duvar kağıdı da ekliyor. Konami ayrıca sene sonuna dek yeni güncellemeler ile oyuncuları mutlu edeceğini de belirtti.

• bunu yapmaları lazımdı para ile yapsalar adamlar...
  • oh be kadrolar resmen 2009 dan kalmaydı :D + bjk nin lisansı yoktu :D
  • Bu dlc değil updatetir. Bunu da paralı yapsalar adam diye yüzüne bakmazdı kimse Konami'nin.
  • Fifa ne yaparsa yapsın ısınamıyorum fifaya adamlar küçücük saha büyük. PES forever!
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharprock

Fifa ne yaparsa yapsın ısınamıyorum fifaya adamlar küçücük saha büyük. PES forever!

Ters dedin galiba bence FIFA şuan yer yüzünün en iyi futbol oyunu. Tabi zevk meselesidir buna karışmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Connor.Kenway -- 9 Ekim 2010; 18:03:08 >
  • Bebnde fifaya ısınamadım bi türlü ne yaparsa yapsın ama pes ufacık bişi bile yapsa cok ii gelior bana
  • GS da carrusca var DLC ile oyunu yeni bürünüme sokmak orjinal oyun sattırmak için iyi yöntem çok görür olduk bedava DLC leri :)

Şifo mehmet bile BJK de mi diye baktım :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.