- x
Toyota otomobillerin kronik sorunları nelerdir
52 Cevap22256 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

135 Mesaj
8 Ekim 2010; 15:19:54 

Toyota otomobillerin kronik sorunları nelerdir. Alacak arkadaşlara yardımcı olmak amaçlı olarak yardımcılarını bekliyorum.(Auris,Corolla v.b)(KAÇ MODEL OLDUGU UNUTMAYALIM)!!!!

hüseyin özkan

5 Mesaj
21 Kasım 2010; 15:44:51 

bakıyorum da toyota sorun deyince kimseden çıtyok:)) toyotadan memnuniyet deyince bin kişi görüş yazardı:)) toyotanın genelinin rahatlığı, sağlamlığı bir yana; özellikle 2000-2002 vvti kasalarının yağ eksiltmesi en büyük kronik sorunu, emme manifoltundan gelen seste diğer bir sorun. bazen diğer kasalarınında yağ eksilttiğini duyuyorum. birde toyotada ciddi bir tip sorunu var. diğer markalarla toyotaları kıyaslayınca (honda, reno, chavrolet gibi) toyota baya bi tipsiz kalıyo. hele o 1999 da çıkardığı kasa tam bir felaket.

507 Mesaj
22 Kasım 2010; 19:35:46 

99 kasa için doğru.Ama diğer modellerde düzelltti durumu.Doğru söze ne denilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi can6 -- 16 Ekim 2012; 16:46:08 >

6688 Mesaj
23 Kasım 2010; 13:37:18 

Hangi kronik sorun dediğinizi anlamadım. Ben kendi adıma konuşuyorum,.2004 te COROLLA mı aldım....Bu yıl 7. yılın içindeyim...Çok şükür...Kontağı çevirip gidiyorum....Hiç bir sorunum olmadı....Yaşamadım...Çok şükür....2012 de yeni kasa gelirse yine COROLLA düşünüyorum....O zamana daha çok var.....Diğer topikte bir forum arkadaşımız JETTA almış 20 günlük....Benzin pompası arızalı çıkmış....Gelecekmiş ve takılacakmış....Bir benzin pompası yedeği olmazmı ? Bilemedim...... İnsanlar bir çok şeyin farkındalar...temiz, boyasız, kazasız, COROLLA ve dizel AVENSİS ikinci elde satışta yok...Çok çok az....Tek tük satışa çıkıyor....Ve kapışılıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 28 Nisan 2011; 19:50:59 >

HİLE İLE İŞ GÖREN MİHNET İLE CAN VERİR,

NAMUSA HÜRMET EDEN NESLİNE ŞEREF VERİR....

114 Mesaj
4 Aralık 2010; 23:31:46 

debriyaj balatası koku yapıyor yüksek devire çıktığında.Kışın çok buğu yapıyor camlar.Başka bişey yok işte.

533 Mesaj
5 Aralık 2010; 2:21:21 

havalandırma iç sirkülasyonda kalırsa buğu yapıyor. her arabada böyle. yoksa olan buğu 2 dakikada kayboluyor. sorun yok..

273 Mesaj
5 Aralık 2010; 12:20:14 

ben de birşey eklemek istiyorum, radyatörlerinde kaçak olabiliyor toyotoların genelinde...yetkili servisler pek ilgilenmiyorlar ama toyota aracınızı mutlaka bir radyatörcüye gösterin derim. kardeşim kaza yapmıştı kaportacı arkadaşım arabayı satın aldı "2004 model avensis comford" arkadaşım parçaları toplarken bir umutla radyatörü iş görürmü acaba diyerek usta bir radyatörcüye götürdü adamın dediği ilk cümle eğer araba kaza yapmasaymış radyatörün suyu boşalacağından motor giderdi...kaçak varmış radyatörde ve ben her kullandığımda park ettiğim yerden çıkarken yere bakarım bişey var mı diye, inanın anlamadım... lütfen dikkatli olun toyota kullanılcarı, 4-5binlira durup dururken masraf çıkmasın....radyotörcüye en fazla 10-20 tl verirsiniz şuna bi bakarmısın bi kaçak var mı vs. diye...

47 Mesaj
9 Aralık 2010; 2:08:13 

Daha yolum o taraflara düşmedi ama yorumlardan çıkardığım;
En kronik sorun Toyota Servislerinin Ücret Tarifeleri :))))))

E 5200 (3,5 Ghz), P45-DS3L, ZOTAC 9600 GT, Thermaltake WingRS 101,

1488 Mesaj
9 Aralık 2010; 7:27:58 

quote:

Orijinalden alıntı: nathannever

kim şikayetçi değil ki
hundai ve fiat hariç tabi.

371 Mesaj
9 Aralık 2010; 10:21:33 

2006 corolla hb dizel aracım var. Debriyaja her bastığımda kapı gıcırtısı gibi ses geliyor. Serviste 2-3 kez yağlanmasına rağmen 1-2 ay sonra bu ses tekrar başlıyor. 2 gün önce servise tekrar gittiğimde debriyaj üst merkezinin değişmesi gerektiği söylendi. Fakat bunun için de ön konsolun komple sökülmesi gerekiyormuş. Üst merkezi değiştirseler bile 1-2 ay sonra bu ses tekrar olabiliyor gibi şeyler söylediler. Hem ön konsolu söktürmek istemediğimden hem de sesin kesilmesi ile alakalı net konuşamadıklarından yağlama ile sesi şimdilik kestik. Servis görevlisinin söylediğine göre yaris ve corollalarda bu ses KRONİK bir sorun maalesef ve servis çözüm üretemiyor.

474 Mesaj
9 Aralık 2010; 15:18:39 

2000 model corolla 1.6 sol aracım var 170 binde . lpg li (atiker)
yağ eksiltme dışında problemi yok .
sadece periyodik bakım için servise uğruyorum..
Allah nazardan saklasın

Helal dairesi keyfe kafidir, harama girmeye gerek yok.

1488 Mesaj
9 Aralık 2010; 23:24:10 

quote:

Orijinalden alıntı: ahniz

2006 corolla hb dizel aracım var. Debriyaja her bastığımda kapı gıcırtısı gibi ses geliyor. Serviste 2-3 kez yağlanmasına rağmen 1-2 ay sonra bu ses tekrar başlıyor. 2 gün önce servise tekrar gittiğimde debriyaj üst merkezinin değişmesi gerektiği söylendi. Fakat bunun için de ön konsolun komple sökülmesi gerekiyormuş. Üst merkezi değiştirseler bile 1-2 ay sonra bu ses tekrar olabiliyor gibi şeyler söylediler. Hem ön konsolu söktürmek istemediğimden hem de sesin kesilmesi ile alakalı net konuşamadıklarından yağlama ile sesi şimdilik kestik. Servis görevlisinin söylediğine göre yaris ve corollalarda bu ses KRONİK bir sorun maalesef ve servis çözüm üretemiyor.

aynı gıcırdama benim araçta da (2004 avensis) var.ben de çözümü basittir diye uğraşmıyordum.ne kadar fiyat biçtiler bu iş için size

11676 Mesaj
12 Aralık 2010; 12:02:18 

benimde kalorifer ısıtmıyor iyimi bakalım yarın ne diyecekler

Daihatsu Sirion 1.0 12v 69 hp+lpg tasarrufta son nokta...

3 Mesaj
12 Aralık 2010; 12:35:25 

kalıriferin ısıtmama sebebi radyatör suyunu hiç değiştirmiyorsanız kalorifer peteği küflenip tıkanmış olabilir.

925 Mesaj
12 Aralık 2010; 15:58:49 

quote:

Orijinalden alıntı: ahniz

2004 corolla sol aracımda da aynı gıcırtı vardı. Birkaç kez motorda debriyaj telinin bağlantı kısmını ve debriyaj pedalından yağlattım. Arkadaşın belirttiği gibi bazen yapıyor bazen yapmıyor. Fazla dert etmiyorum yine de. Genel olarak bakarsak oldukça sorunsuz bir araba diyebilirim. Benim model için buğu eleştirisine katılmıyorum. Araca çalıştırıp otomatik klimadan ön düğmesine basınca buğu saniyeler içinde kayboluyor..

2839 Mesaj
12 Aralık 2010; 19:18:50 

Selam Arkadaşlar,
toyota da sorunlar bitiyor mu ki?
2008 model aurislerde depo doluyken çalkantı sesi geliyor, ön ve iç panellerde gıcırtı ve çabuk çizilme, mmt ler tam kabus düşman başına, ne yokuş çıkabiliyorsunuz ne yoğun trafiğe girebiliyorsunuz, 2010 larda motor yağı eksiltme sorunu baş gösterdi dizellerde.
kapı işkenceleri denen kısımlarda paslanma ve kapı açıp kaparken gıcırtı. berpat silecek kalitesi yüzünden 3 ayda üzrinde en ufak bir sorun olmadığı halde iyi silmeyen silecekler vs.. vs..
bunlar önemli değil deniyorsa alınacak araç tabi..

Kia Ceed Concept SW- 2012 Model - 1.6 LT CRDi - 128 BG - Tam Otomatik

1574 Mesaj
12 Aralık 2010; 19:51:33 

Araç 2008 Model benzinli Comfort...29.600 km.de...
Ön göğüsten gelen tıkırtı,zırıltı...Özellikle bozuk asfaltta...
Boyanın zayıflığı...

Şimdilik aklıma bunlar geldi...

119 Mesaj
10 Ocak 2011; 9:42:21 

Bende de aynı problem 2008 comfort 73.000km ön göğüs içi sağ taraftan gelen tıkırtı. Toyota forumunda ön fren balatalarından gelebilir diye duydum ama sanki daha yukarda direksiyonun hemen arkasından geliyor parke yolda falan. Bu tip tıkırtıyı bulup kesecek usta var mı arkadaşlar bildiğiniz?

1125 Mesaj
17 Ocak 2011; 15:15:50 

quote:

Orijinalden alıntı: Killer Loop

Selam Arkadaşlar,
toyota da sorunlar bitiyor mu ki?
2008 model aurislerde depo doluyken çalkantı sesi geliyor, ön ve iç panellerde gıcırtı ve çabuk çizilme, mmt ler tam kabus düşman başına, ne yokuş çıkabiliyorsunuz ne yoğun trafiğe girebiliyorsunuz, 2010 larda motor yağı eksiltme sorunu baş gösterdi dizellerde.
kapı işkenceleri denen kısımlarda paslanma ve kapı açıp kaparken gıcırtı. berpat silecek kalitesi yüzünden 3 ayda üzrinde en ufak bir sorun olmadığı halde iyi silmeyen silecekler vs.. vs..
bunlar önemli değil deniyorsa alınacak araç tabi..

Hepsine katılıyorum arkadaşım. Bende de Auris vardı. Toyota'nın en kötü modeli diyebilirim. Depoyu fulleyesim gelmiyordu çalkantı sesinden dolayı. Sattım gitti...

2306 Mesaj
23 Ocak 2011; 0:03:29 

quote:

Orijinalden alıntı: hfatih

bakıyorum da toyota sorun deyince kimseden çıtyok:)) toyotadan memnuniyet deyince bin kişi görüş yazardı:)) toyotanın genelinin rahatlığı, sağlamlığı bir yana; özellikle 2000-2002 vvti kasalarının yağ eksiltmesi en büyük kronik sorunu, emme manifoltundan gelen seste diğer bir sorun. bazen diğer kasalarınında yağ eksilttiğini duyuyorum. birde toyotada ciddi bir tip sorunu var. diğer markalarla toyotaları kıyaslayınca (honda, reno, chavrolet gibi) toyota baya bi tipsiz kalıyo. hele o 1999 da çıkardığı kasa tam bir felaket.

EVET katılıyorum size 20 gün önce 2001 1.6 vvti corollanın emme manifoltunu değiştim 750 tl ye maloldu.ayrıca yağ eksiltme sorunu.

birde 2011 model 6200 km de sıfır aracımın motorunu değiştiler aksilik ya binde bir olan geldi beni buldu

PİONEER DEH B 9850 UB****HELİX A6 ****PİONEER TSC 131 PRS****FOCAL P21 V2****100 AMPER 13.8 VOLT SMPS

6335 Mesaj
23 Ocak 2011; 1:08:12 

açılan konu ilgili başlıklarda yüzlerce kez yazıldı çizildi. Ayrıca tekrar kimse mesaj atmaz. Merak eden araştırır bulur. Kronik sorun her arabada olur.

SYM Symphony SR125

93 Mesaj
23 Ocak 2011; 10:15:47 

Bende 2008 camry sport var sorun olarak arac cabuk gevsiyor :D cok ses geliyo arabadan oteki
sorun gaz verince ilk basta bi kesinti yapiyo ama dunyalara degismem arabami

Yasa Camry

2008 Passat Variant 1.8 TSİ 160 HP
Lacivert

2839 Mesaj
24 Ocak 2011; 16:40:48 

kronik sorun her arabada olur. sakın buralarda da söylemeyin. cızz..
sonra araçların ikinci el fiyatları düşer.. sonra siz tüketicisiniz, haklı olamazsınız, üretici hep haklıdır, kronik sorunları çözmeme konusundada haklıdır.. siz onların kölesinizdir.. cızz.. aman haa..

1711 Mesaj
24 Ocak 2011; 16:44:01 

Toyota yavas yavas cvt sanzimana tekrar donecek gibi gorunuyor.gerci prius land cruiser gibi modellerde cvt kullaniliyor.mmt arizalari nedeniyle cvt daha iyi bir secim olacaktir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

3240 Mesaj
26 Şubat 2011; 19:12:21 

quote:

Orijinalden alıntı: zaferpanch

kalıriferin ısıtmama sebebi radyatör suyunu hiç değiştirmiyorsanız kalorifer peteği küflenip tıkanmış olabilir.

neresınden degısecez o suyu?.yada radyatordekı su nasıl bosaltılır?

Formula 1 tarihinde bir sezonda yapılan 16 yarışın 15 ini kazanan,10 unda da duble yapan,o sezon içerisinde 27 tur dışında tüm yarışlarda lider giden,halen bu rekorun tek sahibi,f1 tarihinin en mukemmel ikilisi alain prost ve ayrton senna ya sahip olan tek takım.McLAREN

229 Mesaj
4 Mart 2011; 10:31:12 

quote:

Orijinalden alıntı: zaferpanch

yada termostat arızası...

Honda Stream 2.0 i-VTEC

Renault Twingo 1.2 alize

207 Mesaj
6 Mart 2011; 2:25:46 

Toyota da kronik sorun olmaz. Münferit sorunlar vardır ancak. Dünyanın güvenilirliği( reliability index i ) en yüksek iki markasından biri Toyota diğeri Honda'dır.

838 Mesaj
10 Mart 2011; 22:57:24 

quote:

Orijinalden alıntı: nathannever

En önemlisi bu bence
Bir corollanın rutin bakım masrafı
Bir üst sınıf başka bir markayı geçiyor

İkincisi ise boş satıyorlar. Donanım genelde zayıf yada çok para istiyorlar

HTC Sensation, Nikon D5100, VW Passat 2011

759 Mesaj
10 Mart 2011; 23:54:47 

ses yalıtım zaafiyeti ciddi derecede...

121 Mesaj
11 Mart 2011; 10:37:38 

2004 corolla terra ön göğüsten gelen tıkırtı ama yaşadığım yerin yollarını görseniz ses az bile

87 Mesaj
21 Mart 2011; 17:17:59 

Arkadaşlar, 2004 Yaris SOL var tam otomatik. Hiç bir sorun yok mekanik olarak. Arka koltuktan gelen cik cik cik sesi haricinde ses falan da yok. O kuş sesini de geçiremedim. Heralde kuş yuva yaptı:)...Tipik döşeme sesi.
Yaris'ten o kadar memnun kaldık ki, eşime auris almayı düşünüyorum mmt dizel. Bazı forumda çok övüyorlar bazı forumlarda hiç övgü almamış.
Nedir bu auris neyin nesidir kestiremiyorum. Yok mu hiç memnuniyetini belirtecek?Sonuçta toyota bu, çıkarım senle her yola...

25 Mesaj
21 Mart 2011; 22:04:29 

2003ten beri önce 2003 terra, ekim 2005'ten geçen ocak'a kadar 2006 corolla sol kullandım. ilki ikinci eldi ikinciyi sıfır almıştık. ekim 2005'ten ocak 2011'de ben bariyerleri ve aydınlatma direklerini yaslayıncaya kadar bunca yıl boyunca sadece bir kez çalışmadı o da aracın orijinal aküsünün ömrünü tamamlaması nedeniyleydi. rutin bakımlar harici servis yüzü görmedi. onlara da babamın zorlamasıyla götürdüm. tüketim konusunda da fena araç değildi düşününce. en son km'de 25 kuruş civarlarına kadar inmiştim tabi gaza tüy koyarak:P

52 Mesaj
22 Mart 2011; 12:33:48 

efsane kasa kullanıcısıyız.. efsaneciler bölümünde aracın fotolarınıda dün akşam koydum.. 96 model GLi kullanıyoruz, aracın 2. sahibiyiz..2001 senesinde satın aldık şu anda da 2011 senesindeyiz.. kısmetse bir dahaki sene en son kasasını almayı düşünüyoruz ama inanın 10 senedir araç bizde, ne yağ eksiltti ne su sızdırdı ne orası yamuldu ne burası çatladı.benzinini koyup marşa bastık o kadar...şükür birçok arabaya göre 'toyota' markası aşırı sorunsuz araçlardır..tek tük nadir sorun yaşanırsada fabrikasyon kaynaklı oluyor genelde durup durupken orası burası arıza veren bir marka değil o yüzden süper...
şunuda belirtiyim efsane kasanın en büyük sorunu dışardaki sesi ve araç giderken yolun sesini içeriye çok vermesi.. bence tek eksiği bu..
ee gülü seven dikenine katlanır.. o kadar olucak

TODAY, TOMORROW, TOYOTA ....

2 Mesaj
1 Nisan 2011; 0:53:12 

2009 D4D CørøLLa Cømført aracımdan Genel anlamda Çok memnunum, bir de su bakım masrafları ve arka hoparlörlerin bulunduğu bölümdeki plastik bölümden gelen gıcırtı olmasa

2144 Mesaj
26 Nisan 2011; 23:50:55 

98 yılında corolla xei aldık 3. sahibi olarak 2008 de gaz bağlandı 12 yıldır altımızda rotlar değişti akslar değişti ancak araba problemsiz hiçbir motor arızası vermedi 12 yıldır 1 kez yolda kalmadık varmı daha ötesi:D

Referans listemhttp://forum.donanimhaber.com/m_76718336/f_//tm.htm http://forum.donanimhaber.com/m_76718336/f_//tm.htmReferans listem PANASONİC 42ST50 2000 HZ Neoplazma \ HP ENVY14 i7 \ MacBook Pro i5 4 gb ram 750 gb hdd /Canon mark 2 \ İpad 2 WİFİ \ \ ps3 320 gb \ WD MY BOOK LİVE 1 TB \ Note 2 3100 mah Selvi Photography Arkadaşlar elimden geleni yaptığım bir sayfadır nacizane sayfama katılırsanız memnun olurum

2510 Mesaj
28 Nisan 2011; 0:18:40 

servisi kazık 2el yaris aldım 80bin bakımı 1250tl
birde mmt kampanyası var 1500tl tutarında o bedava
baskı balata değişiyor para almiyorlar. ama bakımdan o parayı
çıkariyorlar
yarisin dergisine baktım dedim şu paspaslar nekadar 89tl dedi
bende tamam bakımda birde paspas koyun dedim
paspas koymuşlar ama o dergidekinin 5yıl kullanılmış hali
çakma bir yaris yazısı piyasada edeceği para 20tl. 74tl yazmışlar
jant sordum 1440tl fiyat verdi cms marka jant aldım 2011 model 600tl
servis neyapsın vw ve hondaya bakınca bizde yolalım diyorlar

6688 Mesaj
28 Nisan 2011; 20:02:36 

En makul ve mantıklı çözüm..Orjinal parçayı servisten satın alıp dışarıda güvendiğiniz bir yerde araba gözünüzün önünde dururken taktıracaksınız...Bizler öyle yapıyoruz..Saygılarımla..

HİLE İLE İŞ GÖREN MİHNET İLE CAN VERİR,

NAMUSA HÜRMET EDEN NESLİNE ŞEREF VERİR....

2839 Mesaj
28 Nisan 2011; 21:35:14 

quote:

Orijinalden alıntı: pampilo

Toyota da kronik sorun olmaz. Münferit sorunlar vardır ancak. Dünyanın güvenilirliği( reliability index i ) en yüksek iki markasından biri Toyota diğeri Honda'dır.

nasıl yani? toyotada sorun olmayacağı konusunda ayet mi var? sanmam.. zira mmt sorunu nedir? kronik diilmidir?

2694 Mesaj
30 Nisan 2011; 16:10:18 

Tıkırtı yani özellikle parkeli yollarda arabanın içinden tıkırtıların gelmesi. Özellikle aurislerde var bu sorun. Bir de mmt olayı var işte herkesin bildiği. 10binde baskı balata değiştirenler var.

2 Mesaj
30 Mayıs 2011; 16:56:19 

Bence sorunsuz corolla yokk.. 16 nisan da 2011 corolla( 1.6 benzinli comford extra) aldım araç 250 km de debriyaj pedalından uğultu şeklinde ses geliyo, devir saatinde oynama var sabit durmuyo....

365 Mesaj
7 Haziran 2011; 13:24:06 

2011 dizel L.Cruiser Prado sahibiyim, en ufak bi problem çıkarmadı - 40b km bakımına yaklaşık 1300 istemeleri hariç...
İlk arabam da 2006 model Yaris'ti, 4yıl boyunca türlü işkenceye maruz kaldı, bazı mühendislik problemleri vardı kabul ama tek bozulan yeri sol silgeç jeti tıkanmış o kadar.Satarken bu kadar iyi fiyata gideceğini tahmin bile etmemiştim.

İndirin şu ÖTVyi, kurtulalım şu akülü arabalardan be ya :)

365 Mesaj
7 Haziran 2011; 13:37:33 

quote:

Orijinalden alıntı: xenonfk

Arkadaşlar, 2004 Yaris SOL var tam otomatik. Hiç bir sorun yok mekanik olarak. Arka koltuktan gelen cik cik cik sesi haricinde ses falan da yok. O kuş sesini de geçiremedim. Heralde kuş yuva yaptı:)...Tipik döşeme sesi.
Yaris'ten o kadar memnun kaldık ki, eşime auris almayı düşünüyorum mmt dizel. Bazı forumda çok övüyorlar bazı forumlarda hiç övgü almamış.
Nedir bu auris neyin nesidir kestiremiyorum. Yok mu hiç memnuniyetini belirtecek?Sonuçta toyota bu, çıkarım senle her yola...

Bende anneme alcaktm, deneme sürüşüne çıktık herşey çok güzel görünüyodu, adam Türk malı deyince vazgeçtim acık paraya kıyıp Golf aldım.

İndirin şu ÖTVyi, kurtulalım şu akülü arabalardan be ya :)

132 Mesaj
19 Eylül 2011; 16:29:33 

toyotadan şaşmayın derim.

121 Mesaj
25 Eylül 2011; 15:19:22 

toyota!!!

33 Mesaj
16 Ekim 2012; 11:48:06 

2001 model corolla jaguar farlardan var bende. kimileri yağ eksiltiyor, sızma oluyor karterde diyolar ama hiç olmadı. gayet problemsiz, temiz ve dinamik bir yapısı var.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
16 Ekim 2012; 15:10:06 

2010 Model Auris 1.6 Elegant Benzinli ile ilgili bildiğiniz bir kronik sorun varmıdır?

202 Mesaj
20 Ekim 2012; 17:16:51 

[font="Trebuchet MS"]2.el aldığımız aracımızı Bakım hariç Servis yolu gözükmedi Terra(Orta) Paket Fazla Elektronik eklenti yok kafamız rahat

Arıza oranı;
Yıllık yapılan kilometreye göre
Aracın birden fazla kişi tarafından kullanılması
Yanlış devirlerde vites değişimi
Bakım zamanının geçmesi
Vs. çeşitlendirilebilir[/font]

Ø7 Țoyotà Corollà 1.4 d-4d MMT Țèrrà ßlack

2389 Mesaj
28 Ekim 2012; 15:21:51 

2006 yarisim var v kayışı ötmesi kronik sorun, özel servisteki elamanın yalancısıyım. kayış çok fazla hareketli parça üstünde dönüyor o yuzden kolay senkron tutmuyor dedi.

153 Mesaj
11 Aralık 2012; 13:23:42 

sorun yok imzamdaki araç halen devam tık yok ...77000 km .

2006 Toyota Corolla Sedan 1.6

1 Mesaj
21 Aralık 2012; 17:18:09 

slm arkadaslar benim 3 senedir toyota avansis d4d dizel 2.0 var sukur buzamana kadar sorun yapmadi ama simdi motor isininca seyir halindeyken ayagii gaz pedalindan cekim geri bastigim da gaz yemiyor butun viteslerde oyle ve asiri kara duman atiyir (gaz takildi an )ama motor soguk ken hic bi sorun yok lutfen bilen kisi yardim ederse tesekur ederim :)

282 Mesaj
22 Aralık 2012; 0:40:08 

ne kadar doğru bilmiyorum ama arkadaş ım aldı sıfır coralla yağ yakmasından şikayet ediyordu

599 Mesaj
18 Ocak 2013; 23:50:27 

2000/2002 arası modellerde manifold problemi var. E tabii genel anlamda Toyota'da tip problemi var. Hele o ortada gösterge panelli modelleri yok mu? Bunu ne tür bir yaratık hayal etmiş ve hangi beyinsiz onaylamış diye düşünmeden edemiyor insan. Ama Japon milletinin çok ayrı bir estetik ve fonksiyonellik anlayışı olduğu gibi bir açıklama ile kendinizi sakinleştirebilirsiniz.

ONUNCU KÖYDEN

1366 Mesaj
24 Ocak 2013; 19:13:06 

98-99-00 Avensislerde direksiyon pompası arızası var. 2-3 Bİn tl orjinali. Ancak kimisi yağ kaçırması falan bir keçe ile çözülebiliyor. 150-200 TL ye yakın bir ücretti sanırım. Çok mühim değil :)
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Markalar » Toyota » Toyota otomobillerin kronik sorunları nelerdir
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.500