Ankara'daki ALFA yetkili servis/satış bayisi
237 Cevap15470 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3 4      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

22 Mesaj
8 Ekim 2010; 12:14:03 

Daha önce Üstün Oto'da olan yetkili satış-servis hizmeti sona ermiş. Şu anda Ankara'da Alfa satın alabileceğiniz ve var olan Alfa'nızı bakıma götürebileceğiniz yetkili bir Alfa bayisi bulunmuyor. İstanbul'daki çağrı merkezini arayıp sorduğumda bana verilen cevap bu şekilde. Müşteri temsilcisine ben arabamı servise götürmem gerekirse nereye götürüceğim dediğimde aldığım cevap size Eskişehir'in numarasını verelim oldu. Şaka gibi!..

22 Mesaj
12 Ekim 2010; 22:42:18 

Bu konuda herhangi bir bilgisi ya da duyumu olan var mı arkadaşlar? Bir arkadaş yeni bayii Ford Tan Oto olacak demişti galiba.

2888 Mesaj
13 Ekim 2010; 8:48:45 

Fiat servisleri bakıyor sanırım..
Erzurum'daki Fiat bayi artık satış yapmadıklarını ama yetkili servis hizmetlerine devam ettiklerini söylemişlerdi..
En yakın satış Ankara veya Samsun'da demişlerdi bana da.. Alırsam (TCT bekliyorum gerçi..) buraya teslim ederler mi, etmezlerse 'sıfır' araçla 1000km uzun yola çıkılır mı? Bende bu muallakta kaldım..

2010 Honda Civic HB 1.8 I-VTEC A/T Siyah

181 Mesaj
13 Ekim 2010; 10:58:44 

Umursamazlıklarının sonucu olsa gerek.

2166 Mesaj
13 Ekim 2010; 15:28:41 

barış bey in artık alfada olmamasına üzüldüm doğrusu. . . aracımı alırken de satış sonrası her yanına uğradığımda da gayet güzel ilgilenmişti ve yardımcı olmuştu bana. . umarım yeni yerde tekrar başlar . .

2166 Mesaj
13 Ekim 2010; 15:32:52 

bildiğim kadarıyla yetkili fiat servisleri alfalarla ilgileniyor (alfa olmayan iller için). . ben de 10bin bakımı için fiat servise götürmeyi düşünüyordum bulunduğum ilde alfa yok ve de verdikleri servis kitapçığında fiat servisi servis olarak gösterilmiş. . .

19 Mesaj
14 Ekim 2010; 15:15:08 

Birmot
Üstün Oto.
Alfin
Alfa Line

"Imagination is more important than the knowledge."

3690 Mesaj
15 Ekim 2010; 18:20:42 

Ben bu haberi yeni görüyorum.Ankara' da bu araçlara sahip olan vatandaşların muhattap alabileceği bir yerin olmaması düşündürücü bence.Fiat servisleri ne kadar yardımcı olabilirler orasıda ayrı bir soru işareti.Bu arada ford tan otonun yeni alfa bayisi olabileceğini ben söylemiştim.Çünkü fiat bayiliği açacaklarını biliyorum.Yanına alfa bayiliği ekleyebileceklerini düşünüyordum ve halada düşünüyorum.Şuan ne durumdalar hiçbir fikrim yok.Ama muhtemelen çok zaman geçmeden Ankara' yada alfa bayisi mutlaka açılacaktır.Valla bende o kadar para olsaydı gider ilk ben açardım

Fenerbahçe büyüklüğü, ne kupa büyüklüğü, ne de şampiyonluk büyüklüğüdür.Fenerbahçe büyüklüğü öyle bir büyüklüktür ki, adı konamaz.

İslam ÇUPİ

2166 Mesaj
15 Ekim 2010; 18:51:38 

bu ford tan bayi nerde dostum?? gerçi fiat falan açacakları yer başka bir yerde olur herhalde

22 Mesaj
16 Ekim 2010; 23:12:00 

Ankara'da eninde sonunda bir firmaya vereceklerdir satış/servis yetkisini. Ancak Julyet'in yeni lanse edildiği bir zamanda bayilik anlaşmasının biteceği gün gibi belli iken bununla ilgili anlaşmaları önceden yapmamak, Ankara'yı hiçe saymak gerçekten büyük bir yönetim zafiyetidir. Alfa'yı Koç grubu ilk defa aldığında işi gayet ciddi yapıyordu, o zamanlar 4 tane yetkili firma vardı. Kabul edelim artık Alfa ve Delta'yı sanki zul gibi görüyorlar.

92 Mesaj
25 Ekim 2010; 12:09:22 

Arkadaşlar, alfa'nın yeni Ankara bayisinin kim olduğu konusunda bilgisi olan varmı? Alfa'nın resmi internet sitesinde Ankara'da kimse görünmüyor. Başkent olduğunu unuttular mı acaba..

1798 Mesaj
25 Ekim 2010; 17:51:07 

Ankara gibi bir yerde alfa romeo bayisinin olmaması cidden trajikomik. Üstün oto cidden yetersiz kalıyordu. Dileğim, alfa romeo nun son zamanlardaki çıkışıyla beraber bu işi ciddi şekilde yapabilcek, alfa romeo kullanıcılarının araçları hakkında hertürlü konuda kendilerini güvende hissedebileceği ve alfa romeo alma düşüncesi olan Ankara lıların ihtiyaç duyabileceği her türlü ilgiyi bulabileceği bir bayinin "alfa bayisi" ünvanını alması..

181 Mesaj
27 Ekim 2010; 13:18:09 

Sadece bayi değil servis de yok.

92 Mesaj
27 Ekim 2010; 15:51:28 

Ben başka şehirlerdeki alfa bayileri ile görüştüğümde ankaradaki fiat servislerinin araçlara baktıklarını söylediler. Doğru mu acaba? bilgisi olan var mı?

204 Mesaj
27 Ekim 2010; 19:51:22 

Var arkadaşlar ankarada istanbul yolu üzerinde şaşmaz sanayisine girmeden yanda ALFA,DACIA VE FIAT servisi var aynı yerde bu üçü

"Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız. bir amacımız ya da yerimiz yok. Ne büyük savaşı yaşadık, ne de büyük buhranı. Bizim savaşımız ruhani bir savaş. En büyük buhranımız hayatlarımız.Televizyonla büyürken milyoner film yıldızı ya da rock yıldızı olacağımıza inandık, ama olmayacağız. Bunu yavaş yavaş öğreniyoruz. Ve bu yüzden çok kızgınız."

92 Mesaj
27 Ekim 2010; 22:45:39 

Sanıyorum bahsettiğiniz şaşmazdaki yer üstün oto. Onlar alfa satışını bıraktılar ama servis konusunda bir bilgim yok.

181 Mesaj
28 Ekim 2010; 21:19:00 

Alfa Romeo'nun web sitesine göre ne bayi var ne de servis.

2166 Mesaj
28 Ekim 2010; 21:26:49 

üstün oto fiata devam ediyormu arkadaşlar??

156 Mesaj
31 Ekim 2010; 18:33:23 

Büyük rezillik ya, benim gibi alfa hayranı bir ankaralı'nın alfa romeo almaması için başlıbaşına bir sebeptir bu. Bu kadar mı basiretsiz olur bir tedarikçi grup.. Bir tanıdığımın baya aklına girmiştim, giulietta almaya karar vermişti ama beni arayıp "ankarada alfa alacak bayii yokmuş" demesin mi. İnanmadım, internete baktım, hakikaten yokmuş. Utanılacak bir durum.

92 Mesaj
31 Ekim 2010; 19:22:09 

Arkadaşlar, koç grubu İstanbul izmir mersin dışındaki bütün satış bayilleri ile olan sözleşmelerini performans yetersizliliği sebebiyle feshetmiş. Yeniden ihaleye çıkmış. Ben arabamı mersinden aldım. Sanırım yeni yışın başında da ankara alfa hizmete girer (benim ki sadece bir tahmin)

2166 Mesaj
31 Ekim 2010; 21:12:40 

Bbirleşsek acaba ihaleyi biz alabilirmiyiz arkadaşlar. . dh oto alfa romeo bayi deriz. . netten de süper reklam yaparız valla :)

2166 Mesaj
14 Kasım 2010; 10:34:58 

arkadaşlar son durum nedir ankarada ? haber alan oldumu? 11000 i geçtim hala servise gidemedim ben yakında ankaraya geleceğim acaba nasıl yaptırabilirim bakımını aracın?

92 Mesaj
14 Kasım 2010; 15:15:57 

benm son durumdan haberim yok ama sanırım çağrı merkezini arayıp öğrenilebilir. ayrıca şunu da söyleyebilriim duyduğum kadarıyla fiat servislerinin alfa ya da bakma zorunluluğu varmış. Ben ankarada bir fiat bayisine sordum sadece acil yol hizmeti veriyoruz dedi, sonra bunu alfa satış yetkilisine söyledim onlarda dediler ki; sözleşmelerinde bakma zorunluluğu var....internet sitesinde hala ankara için bir bayi gösterilmiyor.

2166 Mesaj
14 Kasım 2010; 15:57:05 

ben tokattaki fiat servisi tanıyorum gittim sordum biz yapamiyoruz dedi hatta sahibinin de 159 u vardı ben de istanbula götürmüştüm dedi onbin bakımı için. . . ama henüz aramadım çağrı merkezini arayıp sormak lazım gerçekten.
quote:

Orijinalden alıntı: zzyilmaz

benm son durumdan haberim yok ama sanırım çağrı merkezini arayıp öğrenilebilir. ayrıca şunu da söyleyebilriim duyduğum kadarıyla fiat servislerinin alfa ya da bakma zorunluluğu varmış. Ben ankarada bir fiat bayisine sordum sadece acil yol hizmeti veriyoruz dedi, sonra bunu alfa satış yetkilisine söyledim onlarda dediler ki; sözleşmelerinde bakma zorunluluğu var....internet sitesinde hala ankara için bir bayi gösterilmiyor.

92 Mesaj
25 Kasım 2010; 9:31:37 

Ankaradaki son durum ile ilgili bilgisi olan var mı acaba?

404 Mesaj
25 Kasım 2010; 10:41:53 

Hala bir gelişme yok. Bırakın zaten onlara ihtiyacımız da yok. Ankara'da çok değerli özel servislerimiz mevcut.

92 Mesaj
25 Kasım 2010; 13:36:12 

İllaki iyi özel servisler vardır ama sonuçta garanti kapsamında değişmesi gereken şeyler olursa ne yapacağız....

22 Mesaj
25 Kasım 2010; 18:15:06 

Az önce cağrı merkezini tekrar aradım. "Satış yetkisi yok ama servis hizmetini Üstün Otomotiv veriyor, bu güncel bir bilgidir" şeklinde bir bilgi aldım. Garantisi devam eden Ankara'daki Alfa kullanıcılarının dikkatine...

92 Mesaj
25 Kasım 2010; 18:35:48 

Tşk ederim Aremeo.
Umarım düzgün bir şirket ankara ihalesini alır da problemlerle karşılaşmayız.

853 Mesaj
10 Aralık 2010; 16:17:42 

Ne yani, şimdi benim Ankara'da Giulietta'yı görebileceğim bir bayii yok mu

2166 Mesaj
10 Aralık 2010; 17:39:16 

bugun öğledn sonra gordion da otoparkta vardı gri renkli plaka da 06 giu ... idi. . çok hoş duruyordu valla ben de ilk defa bugün gördüm. .
quote:

Orijinalden alıntı: acsev2003

Ne yani, şimdi benim Ankara'da Giulietta'yı görebileceğim bir bayii yok mu

55 Mesaj
6 Ocak 2011; 9:43:35 

Arkadaşlar, Ankarada yetkili Alfa servisi yok maalesef ama eli kulağında açılmak üzere. Bir Japon markanın Ankara daki yetkili satıcılarından bir tanesinin Genel Müdürü mevcut görevinden ayrılıp bağımsız girişimci olarak Alfanın Ankara Yetkili servisi oluyor. Yakında duyarsınız. Ben de bir 159 sahibi olarak sabırla bekliyorum.
Scudetto ; göğüse parlatıcı vs hiç bir kimyasal sürdürmüyorum bir kez gözden kaçtı adam yapacağını yaptı. Ne sıktı bilmiyorum ama gerçekten çok zarar verdi aracıma. Önerilerin için tekrar teşekkürler kardeşim.

92 Mesaj
10 Ocak 2011; 17:01:56 

Techinn60 ankara ile ilgili gelişmeleri duyarsan ve buraya yazarsan sevinirim. Guilletta için ankarada aksesuar bulmak çok zor da.

1711 Mesaj
10 Ocak 2011; 17:03:59 

Ustun otonun fiat bayiligide daha once bitmisti.simdide alfa bayiligi bitti.birtek lanciami kaldi yoksa ustun oto tamamenmi kapandi bilen varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1798 Mesaj
11 Ocak 2011; 9:03:50 

Arkadaşlar ben size o zaman bir duyuru yapayım. Geçen gün söğütözü otokoç a ugradım, orada satış temsilcisi bir arkadaşım var. Söğütözündeki yerlerini konya yoluna taşıyıp alfanın bayiliğini alacaklarmış yani anlayacağınız alfa bayiliği(satış ve servis) yakında otokoç da olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leonheart07 -- 11 Ocak 2011; 9:07:16 >

2166 Mesaj
11 Ocak 2011; 11:18:21 

bana bir mesaj gelmişti sigorta ve yedek parçaya söğütözündeki yerlerinde devam etceklermiş artık neresiyse orası. .
quote:

Orijinalden alıntı: chn06

Ustun otonun fiat bayiligide daha once bitmisti.simdide alfa bayiligi bitti.birtek lanciami kaldi yoksa ustun oto tamamenmi kapandi bilen varmi

1711 Mesaj
11 Ocak 2011; 11:23:20 

quote:

Orijinalden alıntı: leonheart07
Arkadaşlar ben size o zaman bir duyuru yapayım. Geçen gün söğütözü otokoç a ugradım, orada satış temsilcisi bir arkadaşım var. Söğütözündeki yerlerini konya yoluna taşıyıp alfanın bayiliğini alacaklarmış yani anlayacağınız alfa bayiliği(satış ve servis) yakında otokoç da olacak

Evet dogru.anadolu kianin bulundugu yere tasiniyorlar afislerini gordum.en kisa zamanda bayiligide alirlar insallah

404 Mesaj
13 Ocak 2011; 22:34:17 

Yaw arkadaşlar ne işiniz var yetkili servisle? Ankara'da Metin usta gibi bir değerimiz var. Alfaline herzaman tek tercihim..

2166 Mesaj
13 Ocak 2011; 22:59:45 

yetkili servisin yeri bence her zaman farklı olur. . ayrıca konu alfa gibi az satıp az bulunan bir marka olunca birçok konuda malzemenin veya aksesuarın temininde daha detaylı ve özenli çalışıyorlar. .

1076 Mesaj
14 Ocak 2011; 21:41:52 

quote:

Orijinalden alıntı: esnafim35

Yaw arkadaşlar ne işiniz var yetkili servisle? Ankara'da Metin usta gibi bir değerimiz var. Alfaline herzaman tek tercihim..

Alfa Romeo özel servisleri diğer markalara göre şüphesiz çok daha iyiler. Ama garantisini bozmak istemeyen kişiler normal olarak yetkili servise giderek garantilerini devam ettirmek ve bazı parçaları garantiden değiştirmek isteyeceklerdir.

Yoksa dediğiniz doğru.

4253 Mesaj
23 Ocak 2011; 12:05:18 

şimdi ankara'da alfa romeo olabileceğimiz, en azından araçlara bakabileceğimiz bir bayi var mı yok mu?

2166 Mesaj
23 Ocak 2011; 23:40:55 

Yetkili bayii Yok hocam galerilerde tek tuk araclar varsa onu bilemem ama . . .

2166 Mesaj
28 Ocak 2011; 15:56:50 

arkadaslar son durum nedir şimdi? açtılarmı bir yer servise birşey danışacağım bunun için ille istanbula mı gideceğim yani şimdi?

1798 Mesaj
28 Ocak 2011; 17:31:59 

quote:

Orijinalden alıntı: doctac60

arkadaslar son durum nedir şimdi? açtılarmı bir yer servise birşey danışacağım bunun için ille istanbula mı gideceğim yani şimdi?

Hocam yetkili bayi ankara da otokoç olacak. Konya yolunda yeni yerlerine taşınacaklar, ben hergün işim güzergahı sebebiyle yeni açılacak olan yerlerinin önünden geçiyorum, hala yapım aşamasında. Size numarayı yollayım isterseniz bir arayın sorun ne zamana yeni yerlerine geçip alfa romeo markasıyla ilgili hizmet vermeye başlarlarmış öğrenin, hatta tam tarih verirlerse burayada yazıp bilgilendirin

0312 207 47 00 -Ankara söğütözü otokoç

2166 Mesaj
28 Ocak 2011; 19:43:55 

sağol dostum haftaiçi ankaraya geliyorum arabayla ilgili de aklımda birkaç soru vardı umarım cevabını onlarda bulurum başka yere gitmek istemiyorum çünkü. . haberim olur olmaz paylaşırım burada sizle. . .

1711 Mesaj
2 Şubat 2011; 19:23:16 

Otokoc konya yolunda acildi ama alfa hizmeti verilmiyor.sadece ford satiliyor.bugun onunden gectim.ford disinda tabela yoktu.

36 Mesaj
13 Şubat 2011; 17:52:27 

Servis hizmeti halen Üstün Otomotivde verilmekte.

92 Mesaj
24 Mart 2011; 14:06:10 

Ankara için gelişmelerden haberi olan var mı acaba?

2166 Mesaj
25 Mart 2011; 10:02:36 

Ustun oto yeni afiyla bms servis isine devam ediyor alfa vr lancianin . Burada satis icin de cherry i almislar satis grubu servis grubunda elemanlarda bir degisiklik yoktu fark edebildigim kadariyla. Alfanin satisiyla ilgili burda soylenenden farkli birsey bilmiyorum ama satis baska yerr gectiginde servis de illa oraya gececek diye bir kural yokmus yani eski mekan yine de devam edebilirmis arkadaslar.

1798 Mesaj
25 Mart 2011; 10:42:38 

Otokoç olayı da yalan oldu. Geçen bizzat uğradım, bayilik alınmayacakmış arkadaşlar bilgilerinize

2166 Mesaj
25 Mart 2011; 13:21:12 

Bu kotu haber olmus iste. Koc grubunda olmasi fiyat acisindan avantaj saglayabilirdi diye dusunmustum ben ama hala acilmamis olmasi da ayri bir ayip bence

6 Mesaj
29 Mart 2011; 7:36:16 

Alfa Romeo Marka Direktörü Arzu Çolakoğlu, demişki

"Gelecek sene bir SUV modeli ile birlikte Giulia adını taşıyan yeni bir lüks orta sedan ve SW modeli pazara sunma hazırlıklarını sürdüren markanın mevcut durumda Türkiye çapında 8 adet olan bayii ağı yazın 10’a yükselecek. Alfa Romeo Türkiye, biri İstanbul diğeri Ankara’da olmak üzere 2 bayiyi daha çatısı altında hizmet verecek biçimde hayata geçirecek. "

"Bununla birlikte Ankara’da da yeni bir yapılanma için aksiyon aldıklarını vurgulayan Çolakoğlu, “ Ankara’da açılacak yeni bir bayii ile satış/satış sonrası ağımızı 10 adete yükseltmiş olacağız ki böylece Ankara ve civarında da daha etkin bir satış potansiyeline erişme imkanı elde edebileceğiz” dedi. Mart ayı ortası itibariyle yaklaşık 140 adetlik satışa ulaştıklarını belirten Alfa Romeo Türkiye Marka Direktörü Arzu Çolakoğlu, “2011 yılında 1200 adet Alfa Romeo satmış olacağız. Bu satışın 1000 adetini ise kompakt sınıfta yer alan yeni modelimiz Alfa Romeo Giulietta oluşturacak. Yaz aylarında Giulietta’nın otomatik şanzımanlı versiyonunun satışa sunulmasıyla satışlarının daha da hareketleneceğini belirten Çolakoğlu, özellikle beyaz renkli ve dizel motorlu Giulietta model kombinasyonuna sıra yazdıklarını da belirtti"

kaynak "otomobilgazetesi"

Güncel bir haber olsa gerek. ama zaman belirtmiyor.

2166 Mesaj
29 Mart 2011; 8:48:50 

Mart da geciyor ama bakip gorecegiz nerede acilacak bu yeni yer. .

1798 Mesaj
29 Mart 2011; 9:05:39 

Vay be Gulia da geliyormuş 1 seneye..Umarım 159 gibi son derece sportif bir sedan havasında olur ve yine 159 gibi son derece seksi ve yakışıklı olur

2166 Mesaj
29 Mart 2011; 11:44:02 

Ben suv modelini de bir hayli merak etmekteyim . . Ayrica bir sene sonra uretimi baslayacak bu modellerin henuz kesinlesmis fotograflarinin sizmamasi da biraz ilginc degil mi?(benmi denk gelmedim yoksa) Eger 4c gulia ve suv ayni anda cikacakdiysa piyasaya brn sam en son 4c yi sunardim zatrn aliciso az olacak ozel bir otpmobil cunku ama tam tersini yaptilar heralde yakin zamanda onlari da gorecegiz fuarlarda

18 Mesaj
1 Nisan 2011; 19:24:51 

ARZU ÇOLAKOĞLU HAYAL GÖRÜYOR AYAKLARI YERE BASMIYOR.

BU FİYAT POLİTİKASI VE ANLAYIŞI ALFAYI KUPON ARABA GÖRÜNTÜSÜNDEN BİR ADIM İLERİ GÖTÜRMEZ.

FABRİKADA ÜRETİMDEN ÇIKAN 2. VE 3. KALİTE ARAÇLARI UYGUN RAKAMLARA İTHAL ETMELERİNE RAĞMEN

YÜKSEK FİYATTAN PİYASAYA SATTIKLARI SÜRECE BAŞARI GELMEZ.

BENİM BİLDİĞİM BİR ÜRÜN PİYASAYA ÇIKMADAN FİZİBİLİTE YAPILIP PAZAR PAYI HESAPLANIR

BUNUN DA ALT YAPISI BÖLGE BÖLGE ÖNCEDEN HAZIRLANIRKİ ALICI ALDIĞI ÜRÜNÜ KAYSERİDEN ANKARAYA BAKIMA GETİRMESİN DİYE.

ZEKAYA BAKIN ŞİMDİ ARAÇ SATILMIYOR DİYE TELEVİZYONDA AĞLAYACAKSIN SONRA BU FİYATA ALIN DİYECEKSİN VE YETİŞMİŞ KADROLU SERVİSİN OLMAYACAK.

BUNLARI YURTDIŞINA OKULLARA YOLLARIZ DAHA İYİ BİLGİLENSİNLER DİYE AMA BİR TÜRLÜ KAFALARI TÜRK PAZARINA BASMAZ.

TÜRK ZEKİDİR KOLAY LOKMA SEVER. YARADILIŞINDA BU VAR. ZAHMETLİ İŞLERİ SEVMEZ. İNADA BİNERSE ANADOLDAN FERRARİYE RAKİP YAPAR VE BİNER.

İTALYAN ARABASI DÜNYADA ZATEN UCUZ ARAÇ GURUBUNUN BAŞINDA GELİR. BİZİMKİLER İYİ PAZARLIK EDEMEDİKLERİ İÇİN ELİNE YÜZÜNE BULAŞTIRMIŞLARDIR.

İTALYANDA BU İŞLERDEN BIKMIŞ ANLAŞILAN Kİ ÜSTÜNE DÜŞMÜYOR.

BU İŞİN BAŞINA PİYASA BİLGİSİ VE İŞİN FELSEFESİNİ İYİ BİLEN BİRİNİ KOY BAK SENEDE 30 BİN - 40 BİN ARAÇ SATILIYORMU GÖR.

BARİ ÖRNEK ALMAK İÇİN ŞÖYLE ETRAFLARINA BAKSALAR BİRAZ İŞE ÇEKİ DÜZEN VERSELER GENE BİŞEYLER OLACAK.

LAFA BAK 1200 ARABA SATACAKLARMIŞ 75 MİLYONLUK ÜLKEDE , SEN OLMASANDA ZATEN GALERİDEN O KADAR ARAÇ KENDİ KENDİNE SATILIR.

BECERİKSİZ VE KABİLİYETSİZ İNSANLAR TOPLULUĞU KOÇ GURUBU HANTAL DEVLET YAPISI GİBİ. BU GÜN GİT YARIN GEL.

ONUN BUNUN ADAMI DİYE OPERASYONEL BİLGİSİ OLMAYANLARIN KOLTUK SEVDASI YÜZÜNDEN BU ALFAROMEO 10 YILDIR KEPAZELERİ OYNUYOR.

ALFAROMEO ALACAK ARKADAŞLARIN BUNLARI BİLMESİ LAZIM DİYE ANLATIYORUM.

YETKİLİ SERVİS DIŞINDAKİ BİRKAÇ İYİ PARÇACI VE ÖZEL SERVİSLERİNDE ALFA TUTKUSU OLMASA

HER MAHALLEDE İÇİNDE TAVUKLARIN TÜNEDİĞİ BİNLERCE ALFA BULURSUNUZ.

ALFAROMEO İLE İLGİLİ SORULARINIZI BANA YAZABİLİRSİNİZ.

1076 Mesaj
2 Nisan 2011; 13:47:22 

Başından sonuna kadar her cümlenizde haklısınız.

1711 Mesaj
15 Nisan 2011; 21:46:29 

Ankara bayisi konusunda gelisme varmi.bence cok gec kalindi.