Şimdi Ara

Meebo, Retina ekran ve Multi-Tasking desteği sunmaya başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • AppStore'un popüler anlık mesajlaşma uygulamalarının başında gelen Meebo, iOS 4.0 ve iPhone 4 ile daha uyumlu çalışacak.

Son versiyon güncellemesi 1.3 ile Meebo, iPhone 4 ve 4.Nesil iPod Touch'ın Retina Ekranı yani 960x640 piksel çözünürlüğünü desteklemeye ve iOS 4.0 ile gelen Multi-tasking desteği sunmaya başladı. Ayrıca son güncellemeyle birlikte uygulamadaki reklamlarda artık iAd ve Meebo üzerinden çalışacak. Ücretsiz olarak satışta olduğu için reklamlardan kurtulmak için ancak ücretli versiyonunun çıkmasını beklemekten başka bir çözüm şimdilik mümkün görünmüyor.

Şimdilik iPad'e özel uygulaması bulunmayan Meebo'nun AppStore'daki sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

iPhone 4 üzerinden alınmış AppStore ekran görüntüsü (düşey çözünürlük 640 piksel)

• msn gibi kullanabılcekmıyız yoksa sadece ıphone ları olanlarlamı aramızda yazışabilcez?
  • @okty_ksk

Msn gibi kullanmak ne demek? Bu tür programların amacı zaten bu? Msn, yahoo messenger, google talk gibi instant message programlarını tek bir paket altında toplamak..

Ben IM+ kullanıyorum mesela. En başarılılarından biri diyebilirim. Bejeive de çok başarılıdır. Moobu yu hiç kullanmadığım için bilemeyeceğim.
  • walla ben arkadaşımda direk orjinal Microsoft Windows Live Messenger denedim ve çok hoşuma gitti... başka prog. kullanacağımı sanmıyorum ihtiyaç olmadıkça.. ama böyle programların geliştiğini görmek sevindirici tabii
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

walla ben arkadaşımda direk orjinal Microsoft Windows Live Messenger denedim ve çok hoşuma gitti... başka prog. kullanacağımı sanmıyorum ihtiyaç olmadıkça.. ama böyle programların geliştiğini görmek sevindirici tabii

bende onu kullanıyor(d)um İM PRO yu yükleyince bi daha onu açmadım sende dene bidaha orjinal wlm yi açmassın çünki orjinal wlm çok yetersiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: prooge

quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

walla ben arkadaşımda direk orjinal Microsoft Windows Live Messenger denedim ve çok hoşuma gitti... başka prog. kullanacağımı sanmıyorum ihtiyaç olmadıkça.. ama böyle programların geliştiğini görmek sevindirici tabii

bende onu kullanıyor(d)um İM PRO yu yükleyince bi daha onu açmadım sende dene bidaha orjinal wlm yi açmassın çünki orjinal wlm çok yetersiz

e yetersizlik mevzusu herkese göre değişiyor zaten... ben daha sade olan WLM'yi seviyorum.. konuşabileyim, birde standart smileyler olsun yeter bana.. IM+'in artıları neler WLM'ye göre?

• neden özellikle meebo ile ilgili haberler yayınlanıyor? bir sürü msn programı çıkıyor güncellemesi yapılıyor ama donanımhaberin haberlerinde bir tek bu meebo ile ilgili haber oluyor.hafızam beni yanıltmıyorsa bu program çıktığındada gene böyle haber çıkmıştı.ama diğer hiç bir msn programının haberini okumadım ben burada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erasmus78

@okty_ksk

Msn gibi kullanmak ne demek? Bu tür programların amacı zaten bu? Msn, yahoo messenger, google talk gibi instant message programlarını tek bir paket altında toplamak..

Ben IM+ kullanıyorum mesela. En başarılılarından biri diyebilirim. Bejeive de çok başarılıdır. Moobu yu hiç kullanmadığım için bilemeyeceğim.

**** msn gibi kullanmak derken. ilk baktıgımda sankı sadece ıphone içi msjlasma gibi geldi. ama acıklamalardan da bu programın secmenın pek elzem olmadıgı kanısına vardım.
  • evet güzel bir program..
  • Güzel programa benziyor,IP4 için güncellenmesi de hoş ama kullanmadan kesin birşey söyleyemeyeceğim..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.