Şimdi Ara

Windows Phone 7 işletim sistemli Samsung i8700 Omnia 7 tekrar kamera karşısında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
4.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Microsoft'un yeni nesil mobil işletim sistemi Windows Phone 7'i kullanan Samsung GT-i8700 tekrar kamera karşısına geçti.

Omnia 7 olarak da anılan akıllı telefonun 11 ekimde düzenlenecek etkinlik kapsamında teknoloji severlerle buluşturulacağı düşünülüyor. Henüz tüm teknik detayları ortaya çıkmayan telefonda 8 GB dahili flash bellek, led flaşlı kamera ve Bluetooth daha önceki haberimizde de olduğu gibi onaylanan özellikler arasında yer alıyor.

Video

• güzel telefona benziyor ekran tepkimeside iyi
  • offf 10 numara telefon olmus hem cok hızlı hassas ve şahane bi tasarımı var
  • Dokunmatik tepkime olayı iyi olmuş.Menüler ve geçişlerde seri.Güzel olucak güzel
  • wp7 hiç fena gözükmüyor.. şimdi buna birdolu program ve oyun desteği geldimi tadından yenmez...
  • Güzel görünüyor,dolu dolu bir işletim sistemi olmuş,beğendim ama daha da güzel olabilir..
  • bikaç kaynaktan okuduğum kadarıyla 1 ghz işlemcisi 4 inç super amoled multi-touch ekranı olduğu söyleniyo. ne kadar doğru bilmiyorum ama kulağa hoş geliyor ekran tepkimesi gayet iyi. üstüne bi de WM7 çok güzel gider valla. tasarımın şahaneliğinden bahsetmiyorum bile
  • güzel telefon ama boyut olarak biraz kaba, ayrıntıları bakalım nasıl olacak...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.