- x
Gta San Andreas Uçuş Okulu Yardım(halloldu) ve %99 luk kayıt dosyası
40 Cevap30901 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2922 Mesaj
9 Ekim 2005; 16:06:36 

Arkadaşlar oyunda görev olarak sadece W gözüküyor (hani şu kör çinliyle PS2 oynuyor ve kaybediyor ya:)) orası işte). O görevide almak istediğimde underwater ile ilgili bir yazı çıkıyor anladığım kadarıyla uçuş okulunu geçmemi istiyor ama haritada yok! Sürücü okulunu bitirdim onuda söyleyeyim.
Yardım edin lütfen arkadaşlar ortada bir bug(yazılım sorunu) olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhami -- 13 Ekim 2005, 18:58:48 >

1786 Mesaj
9 Ekim 2005; 16:09:37 

Underwater diyorsa nefes kapasiteni geliştirmeni istiyor.Okyanusa git suyun dibine dal ve çık.Bir süre bunu yaparsan nefes tutma kapasiten gelişir ve görevi alabilirsin.

Uçuş okulu da uçak harabesinin olduğu yerde.Haritada ortalarda üst tarafa bakarsan görürsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jakoben -- 9 Ekim 2005, 16:10:29 >

Benim yaradılışımda bir fevkalâdelik varsa, o da Türk olarak dünyaya gelmemdir.
Mustafa Kemal Atatürk

Forum Kuralları || İmza Kuralları || Şikayet Et Butonu || Nick Değişimi || SMS Onay Sistemi || Öneri ve Şikayetleriniz

2922 Mesaj
9 Ekim 2005; 16:29:44 

teşekkür ederim jakoben hemen bakıyorum

1114 Mesaj
9 Ekim 2005; 17:46:20 

peki şu kumsaldaki dans partisinde ne yapmak gerekiyor,, hani şu olumlu cevap olumsuz cevap yazan...

Ford Kuga Powershift Titanium Siyah, Mercedes C180k Luxury Beyaz

1786 Mesaj
9 Ekim 2005; 19:03:42 

DJ ile konuştuktan sonra Y tuşuna bas.Sana dans etmek istermisin diyecek.Tekrar Y tuşuna basarsan CJ kabul edecek.Dans müziği başladığında Num Lock'taki 2-4-6-8 tuşlarından uygun olana basıp dans edeceksin.Ok işaretleri dairenin tam ortasına geldiğinde basacaksın.

Mustafa Kemal Atatürk

Forum Kuralları || İmza Kuralları || Şikayet Et Butonu || Nick Değişimi || SMS Onay Sistemi || Öneri ve Şikayetleriniz

2922 Mesaj
9 Ekim 2005; 20:07:56 

jakoben sağolasın, aynı dediğin gibi biraz dalma yeteneğimi geliştirdim ve o aşamada görev aldım. Ardından bayağı bir aşama daha geçtim ve yeni şehirde uçuş okuluna geldim. Ama korktuğum başıma geldi ve ilk eğitim sınavını bile geçemedim. Ama tek suçlu ben değilim. Adamlar daha ne yapmam gerektiğini bile düzgün anlatmadan nasıl yapmamı bekliyorlar!
Yani anladığım kadarıyla sadece uçağı kaldıracağız ama kaldırmama rağmen hiç puan dahi alamıyorum!
Sürücü okulunun ilk görevinde klavye sorunu yaşamıştım belki yine aynı halttır bir bakayım!

2922 Mesaj
10 Ekim 2005; 0:57:44 

Meğer tekerlekleri kaldırmadığımdan olmuyormuş. Neyse epeyi geçtim ama helikopterle arabaların vurulduğu kısmı geçemedim. Daha fazla kasmamda! Bir yerden uçuş okulu denen can sıkıcı kısmın geçildiği save(kayıt) dosyası bulmayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhami -- 10 Ekim 2005, 0:59:05 >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
10 Ekim 2005; 1:40:35 

Uçuş okulunda helikopterli bölümü geçmek için öndeki kamyonlara doğru hızla gidi ve bir iki roket sallayın, eğer tam yerinden atarsanız vuruyor sonra diğer kamyonları helikopterin önündeki makinalı tüfek ile vurun yalnız kamyonlara yaklaşırken yavaşlayın sonra hemen geriye doğru dönüp araçları makineli tüfek ile vurun bir iki denemede geçersiniz.

2922 Mesaj
10 Ekim 2005; 1:48:34 

quote:

Orjinalden alıntı: seyyah_seyyare

Uçuş okulunda helikopterli bölümü geçmek için öndeki kamyonlara doğru hızla gidi ve bir iki roket sallayın, eğer tam yerinden atarsanız vuruyor sonra diğer kamyonları helikopterin önündeki makinalı tüfek ile vurun yalnız kamyonlara yaklaşırken yavaşlayın sonra hemen geriye doğru dönüp araçları makineli tüfek ile vurun bir iki denemede geçersiniz.

Teşekkür ederim. Şunu biraz evvel söyleseydin yapardım. Bende diyorum bu ne kadar zor meğer taramalısı varmış .
Neyse az önce uçuş okulunun bitirildiği bir kayıt dosyası buldum artık ondan devam edeceğim.

866 Mesaj
10 Ekim 2005; 12:56:54 

ya o save nerden buldun banada gönderebilirmisin rica etsem

AMD Phenom II X4 955 3200MHz--ACER H235HBMID, 23"--SAPPHIRE Pure CrossFireX 890GX--GEIL Value Plus 4GBx2 DDR3-1333MHz--DARK KNIGHT--SAMSUNG Spinpoint (HD103SJ), 3.5", 1TB--SEASONIC M12II-620 620W--
MSI R6950 Twin Frozr II

2922 Mesaj
10 Ekim 2005; 14:08:41 

quote:

Orjinalden alıntı: breakercobra

ya o save nerden buldun banada gönderebilirmisin rica etsem

tabii ne demek
http://www.vladimir.ska...053_learning_to_fly.zip
kolay gelsin.

866 Mesaj
10 Ekim 2005; 15:29:22 

saol krşim allah razı olsun bayadr oynamıodum şimdi yeniden oynuyabilcem

AMD Phenom II X4 955 3200MHz--ACER H235HBMID, 23"--SAPPHIRE Pure CrossFireX 890GX--GEIL Value Plus 4GBx2 DDR3-1333MHz--DARK KNIGHT--SAMSUNG Spinpoint (HD103SJ), 3.5", 1TB--SEASONIC M12II-620 620W--
MSI R6950 Twin Frozr II

2922 Mesaj
10 Ekim 2005; 15:34:12 

quote:

Orjinalden alıntı: breakercobra

saol krşim allah razı olsun bayadr oynamıodum şimdi yeniden oynuyabilcem

cümlemizden. Az önce oyun beni sinir etti ve bıraktım artık. Çok zor bir görev var. Uzun bir yolu uçak radarın altında gidecek ve gittiği yere bir şey bırakacak ama ben bırakamadım ve hangi tuş olduğu belli değil. YAni Gta nın yazılımcılarının beynine edeyim. Oyunun son aşamasını bulup daha da oynamayı düşünmüyorum. Sinir bozucu bir oyun işte anlayacağın.

863 Mesaj
10 Ekim 2005; 15:36:07 

sağol ilhami banada çok makbule geçti

Her Başlangıçın Birde Sonu Vardır

Hayat Aşkı Yaşadığın Kadardır

866 Mesaj
10 Ekim 2005; 15:37:18 

ya bu san anderasın save dosyası nerde yaw bni türlü bulmadım bilen biri bana yardım edebilecek mi acaba

MSI R6950 Twin Frozr II

863 Mesaj
10 Ekim 2005; 15:38:13 

abi o görevi geçersen yada bulursan bizede gönderebilirmisin

863 Mesaj
10 Ekim 2005; 15:40:29 

belgelerimde

866 Mesaj
10 Ekim 2005; 15:40:56 

ok buldum

MSI R6950 Twin Frozr II

2922 Mesaj
10 Ekim 2005; 17:38:10 

Az önce bir kez daha baktım ve meğer kendiliğinden paketlerin düştüğünü gördüm. Ondan sonrada piste dönmemi istiyordu. Alanı inceledim ve deniz yolundan gitmenin işi çok kolaylaştırdığını farkettim. Ve geçtim.
http://s63.yousendit.co...THPK1U5AGF0OSABHWBUBI4O
adresinden geçilmiş halini indirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhami -- 10 Ekim 2005, 17:46:59 >

30 Mesaj
10 Ekim 2005; 19:45:50 

ozaman oynu yine yükle ekran kartın iyi olsun

1114 Mesaj
11 Ekim 2005; 23:19:47 

malikaneden kitap çalmalı bölümde korumaları sessiz öldürmek için hangi tuşlara basıpta öldürmem gerek?

1786 Mesaj
11 Ekim 2005; 23:30:12 

quote:

Orjinalden alıntı: adilfrom

malikaneden kitap çalmalı bölümde korumaları sessiz öldürmek için hangi tuşlara basıpta öldürmem gerek?

Arkadaşım C tuşuna basarak eğileceksin.Sonra eğilerek koşmaya başla.Bıçağı eline al.Mouse'un sağ tuşuna basılı tut arkasından yaklaştığın adamın üstünde yeşil bişey belirecek.İyice arkasına yaklaştıktan sonra mouse'un sol tuşuna bas ve öldürücü darbeyi indir.

Yalnız sol tuşa basmadan önce sağ tuşu sakın bırakma,basılı tutmaya devam et.

Mustafa Kemal Atatürk

2323 Mesaj
12 Ekim 2005; 0:23:53 

ya Allah aşkına bırakın şu oyunu artık..bitmez bu oyun yaaa..ben nerelere geldim, almadığım ehliyet kalmadı...en sonunda pilot ehliyetii istedi bende pes dedim(pes5 )..oyunu silmedim bazen ölesine takılıyom ama bitecek bi oyun değil yani

BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU:

UEFA & SUPER CUP

1114 Mesaj
12 Ekim 2005; 22:19:13 

zenci arkadaşın partisi olan görevde partiye neler götürmem gerek , ha biide polisler bi depo gibi yere gönderiyor beni portliftler felan war orda gizlice içeri sız diyor ne yapmam gerek thanxxx

Uzaklaştırılmış
12 Ekim 2005; 22:42:49 

quote:

Orjinalden alıntı: adilfrom

zenci arkadaşın partisi olan görevde partiye neler götürmem gerek , ha biide polisler bi depo gibi yere gönderiyor beni portliftler felan war orda gizlice içeri sız diyor ne yapmam gerek thanxxx

Hatırladığım kadarı ile birşey götürmene gerek yok ama gitmeden silah durumunu iyileştir. Çünkü parti esnasında diğer çeteler sizin olduğunuz yere saldırıyor. Forklift görevi ise eğer anladığım görev ise altı tane kutuyu kamyonun arkasına yüklemeniz gerekiyor.

Kolay gelsin.

2922 Mesaj
13 Ekim 2005; 0:06:45 

Konu dağılmış madem bende takıldığım yeri sorayım. Sweet hapisten çıktı ve ilk şehire geri geldim(diğer şehirlerde görev gözükmüyor). Sweet ten bir görev alıyorum. Kızkardeşinin kocası ile sanırım sarı gangsterlerden bir çift kurtarmamı istiyor ama tahmini olay yerine gidince herkes birbirine giriyor ve kimse arabaya binmiyor(not: görevi alınca nereye gitmem gerektiğine dair bir sarı ok falan çıkmıyor!). Ne yapmalıyım?

Uzaklaştırılmış
13 Ekim 2005; 0:19:54 

quote:

Orjinalden alıntı: ilhami

Konu dağılmış madem bende takıldığım yeri sorayım. Sweet hapisten çıktı ve ilk şehire geri geldim(diğer şehirlerde görev gözükmüyor). Sweet ten bir görev alıyorum. Kızkardeşinin kocası ile sanırım sarı gangsterlerden bir çift kurtarmamı istiyor ama tahmini olay yerine gidince herkes birbirine giriyor ve kimse arabaya binmiyor(not: görevi alınca nereye gitmem gerektiğine dair bir sarı ok falan çıkmıyor!). Ne yapmalıyım?

Anladığım kadarı ile sarı gangasterlerin bölgesi diğer çetelerce istila edilmiş sizde orayı kurtarmaya yardım etmeniz isteniyor. Eğer bu görev ise yanınıza iki eleman çete elemanı alıp araba ile tren garına gidiyorsunuz -araba ile zıplatma yarışının yapıldığı yer-orada kırmızı alana gidip sarı gangasterlerle buluşup bölgelerini kurtarmaya yardım ediyorsunuz. Gitmeden önce bayağı bir silah ce cephane hazırlasanız iyi olur.
Kolay gelsin.

2922 Mesaj
13 Ekim 2005; 18:54:36 

seyyah_seyyare teşekkür ederim. Yanıma bir iki tane bizden eleman alınca sarı işaret çıktı ve orayı geçtim. Ayrıca biraz daha oynayarak oyunu bitirdim(Çok şükür bitti ).
Oyunun son görevi bayağı uzun ve zor ama geçerseniz zevkli olur.
İşte %99.99 luk kayıt dosyam
http://s21.yousendit.co...42NIPJ71XK2N217CPR92118
Kolay gelsin

597 Mesaj
15 Ekim 2005; 4:14:20 

Bilgisayara format atılınca geçtiğim bölümleri tekrar oynamak zoronda kaldım.Uçuş okulunu bile geçmiştim.Şimdi daha önce geçtiğim ama şimdi geçemediğim 6.30 dakikada 36 tane kırmızının içinden geçmem gereken bir görev var.Şaştım kaldım ben bu oyunu nasıl geçmişim.İpucu nerecek varmı?

Uzaklaştırılmış
15 Ekim 2005; 10:07:54 

Sanırım çölde büyük tekerlekli kamyon ile yapılan yarıştan bahsediyorsunuz. Eğer bu bölümse 2-3 tane dikkat etmeniz yer var oralara yavaş girip diğer yerlerde son sürat geçerseniz bir dakikaya kadar bir fark yapabiliyorsunuz.
Kolay gelsin.

61 Mesaj
15 Ekim 2005; 13:20:22 

+1

TÜRKLER ESİR OLMAKTANSA YOK OLSUN DAHA İYİDİR.

M.KEMAL ATATÜRK

2 Mesaj
26 Temmuz 2010; 16:30:23 

abi ben senin sölediğin yerde pilot oklunu arıyodum askeler beni gebertti napıcam?

2 Mesaj
26 Temmuz 2010; 16:54:52 

abi ordan geçtim ama uçak harabelerinde yoooooook nerde söyle lütfeeeeeeeeeeeeeen:(

11 Mesaj
7 Aralık 2011; 12:18:50 

quote:

Orijinalden alıntı: ilhami

Az önce bir kez daha baktım ve meğer kendiliğinden paketlerin düştüğünü gördüm. Ondan sonrada piste dönmemi istiyordu. Alanı inceledim ve deniz yolundan gitmenin işi çok kolaylaştırdığını farkettim. Ve geçtim.
http://s63.yousendit.co...THPK1U5AGF0OSABHWBUBI4O
adresinden geçilmiş halini indirebilirsiniz.

Link kirik tekrar upload ederseniz sevinirim acil bende su ucus yerini gecemedim

30 Mesaj
22 Şubat 2012; 13:44:48 

hortunuza hort :D

biraz nostalji yapalım dedik yıllar önce gectiğimiz yollarda ayagımız takıldı be arkadaslar hünerimizi kaybetmişiz
gelelim konuya
arkadaslar şu learning to fly uçuş okulunu gecebilecek olan bir yardımsever varsa eğer benim save dosyamı göndermeme değer var mi bir babayiğit

"Ne MuTLu TÜRK'üM DiYeNe"

31 Mesaj
5 Mart 2012; 8:31:01 

arkadaslar ben ucak kursunu gecemiyorum savem burda gecebilcek var mı http://hotfile.com/dl/1...5453099/GTASAsf1.b.html

Saha kapatacaklarına lögar kapaklarını kapatsınlar , millet düşüp ölüyor .

30 Mesaj
29 Temmuz 2012; 12:22:32 

daha önce yardım eden olmadı sinirden sildim oyunu şimdi tekrar kurdum zaman geçmiyor biraz vakit gecirelim dedik

ama lanet olası learning to fly da takıldık yine arkadaslar hala benim gibi nostalji yapan varsa bi zahmet yardım etsin birisi
msn den yada mail olarak atarım yapcak olan insan evladı varsa

hadi eyvallah

"Ne MuTLu TÜRK'üM DiYeNe"

7 Mesaj
14 Ağustos 2012; 8:22:38 

Şu truckları patlatma görevi çok zor ya bir kere hepsini patlattım arabaları da patlattım piste iniş yaptım ama yüzdeyi tutturamadım :S

Edit:Sonunda yaptıııım şimdi başka bir tane geldi bu sefer planör görevi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bakoti -- 14 Ağustos 2012; 8:32:39 >

1 Mesaj
11 Temmuz 2013; 0:40:47 

Selam arkadaşlar ben gta san andreas real cars 2 oynuyorum onda şu araba modifiye etme yerinde hata veriyor bikaççını atlıyorum yaptıktan sonra o gösterdiği yere gidiyorum ancak bomboş bana yardımcı olabiilirmisin ?

HeroBrk bu mesajı paylaştı

127 Mesaj
15 Ağustos 2013; 18:12:49 

uçuş okulu çok kolay

178 Mesaj
15 Ağustos 2013; 22:02:13 

Ben Oyunu Kimseden Yardım Almadan Oynadım.. Gayet Güzel Ve Kolay Görevleri. Gta San Andreas Rockstar Games İçin Bir Dönüm Noktası.

XBOX360 GTA5 PES2014 FORZA4 FORZAHORIZON GEARSOFWARIII RED DEAD REDEMPTION CODMW3 NFSRIVALS AC4 SPLINTER CELL BLACKLIST GTAIV
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Oyun] » Pc Oyunları » Gta San Andreas Uçuş Okulu Yardım(halloldu) ve %99 luk kayıt dosyası
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.406