Şimdi Ara

Apple yeni iPhone 4 reklamında retina ekranın altını çiziyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
4.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Apple hazırladığı yeni televizyon reklamında iPhone 4'ün en güçlü özelliklerinden biri olan retina ekranın altını çiziyor. 960 x 640 piksel ile akıllı telefonlardaki en yüksek ekran çözünürlüğüne sahip olan iPhone 4'e karşı Meizu ve Sharp'ın da retina ekranlı telefon hazırladıklarını duyurmasını takiben Apple, hazırladığı son reklam filminde retina ekranlı tek telefonun iPhone 4 olduğuna dikkat çekiyor.

Temmuz ayında yayınlanan 4 iPhone 4 reklamındaki sonraki ilk çalışma olan "Every" isimli yeni video çalışmasına buradan ulaşabilirsiniz.

• İphone 4'ün ekranı hakkaten çok başarılı. Ne kadar övünülse az.
  • biraz da ne kadar iyi çektiğinden bahsetseymişler.. verdikleri bumper ile telefonun ne kadar daha genişlediğinden.. :)) ip5 güzel olur..
  • Pc topladıktan sonra bütçe zorlanıyor, düzelsin biraz bütçem, alacağım ilk şey :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

biraz da ne kadar iyi çektiğinden bahsetseymişler.. verdikleri bumper ile telefonun ne kadar daha genişlediğinden.. :)) ip5 güzel olur..

gayet iyi çekiyor kusura bakma da ellerimle her tarafını kapatıyorum en fazla 1 bar düşüyor.3g açıkken o da.sadece abartıdan ibaret
  • Konuyu açan arkadaş beni kalpten götürmeye çalışıyor herhalde.Hala alamadım şu aleti ne zor be bu aleti piyasada bulmak.
  • ekran abartıldığı kadar var gerçekten de..
  • quote:

Orijinalden alıntı: culers
    ekran abartıldığı kadar var gerçekten de..

Aynen.
  • ekran fazlasıyla iyi. parlaklığı full yapıp bir film yada klip seyrettin mi farkına daha iyi varıyorsun.
  • özellikle yüksek grafiklere sahip hd oyunlar çoğaldığı zaman daha fazla anlaşılacak diğer cihazlara göre retina ekranın güzelliği
  • 3g ve 3gsten soğumama neden olmuştu
    belki de en iyiisi hiç görmemek
  • ekrana polarize destekli bir cam (polarizeli gunes gozlugu) ile bakıldıgında retina ekranın beyaz renkte olan kısımlarına bakın renk cumbusunu gorebiliyorsunuz..
  • Polarize gozlukle sanki uç boyutmus gibi görünüyor sizde de öyle mı bana mı öyle geliyor??
  • Bende simdi baktim gokkusagi gibi oluyor
  • Only on Iphone 4 and Ipod Touch 4 ama reklam at&t nin olduğundan only Iphone 4 demesi normal bence..
  • yani hakikaten herşeyi geçtim.telefonu ilk aldığımda ve açtığımdaki keskinlik gerçekten mükemmel.video ve retina display destekli bir kaç oyunu açınca tadından yenmiyor.bulamıyorum diyen arkadaşlar için nasıl aldığımı ve edindiğimi başka bir arkadaşın açtığı konuda ayrıntılı bir şekilde elimden geldiğince anlatmaya çalıştım oraya bir göz atarsınız isterseniz.ama ekran gerçekten harika.eleştirilecek tek bir yani yok ama yukarıda arkadaşında dediği gibi düşük parlaklıkta farkı anlamak biraz güçleşebiliyor ama dışarıda güneşte (ki artık pek kalmadı :) ) daha da bir farklı hal alıyor.

konuya göz atmak isteyenler için

http://forum.donanimhaber.com/m_43521308/tm.htm

• İpod ve iphone almama nedemlerinden biride radyo olmaması
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo
    İpod ve iphone almama nedemlerinden biride radyo olmaması

Appstoreda yeterince yerli yabanci radyo kanallari var indirip kullanabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: NiHilistt

quote:

Appstoreda yeterince yerli yabanci radyo kanallari var indirip kullanabilirsiniz

evet hem de artı olarak diğer şehir ve ülkelerdeki radyoları da dinleyebiliyorsunuz
  • quote:

yahu sanki radyo çok çok önemli bi özellik???
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.