Şimdi Ara

Razer'dan MMO oyuncuları için iki yeni fare: Naga Maelstrom ve Naga Molten

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Naga Maelstrom

Oyunculara özel çevre birimleri üretiminde sektörün saygın isimlerinden biri olan Razer, popüler oyuncu faresi Naga'nın iki yeni özelleştirilmiş versiyonunu hazırladı. MMO oyuncuları için geliştirilen Naga Maelstrom ve Naga Molten isimli fareler, standart modele göre tasarımdaki farklı çizgileri ve aydınlatma sistemleriyle farklılık yaratıyorlar.

Modeline göre Mavi ve Kırmızı aydınlatma özelliğine sahip olan yeni farelerin her ikisi de 116 x 69 x 41.6 mm boyutlarında olup, 5600 DPI çözünürlüğünde lazer sensör kullanıyorlar. Tepki süresi 1ms olan yeni farelerde, Zero-acoustic adı verilen ultra-kaygan teflon ayaklara yer veriliyor ve her ikisinde de standart butonlara ek olarak 12 adet özelleştirilebilir buton bulunuyor.

Kablolu tasarıma sahip olan ve bilgisayar bağlantısını USB ara birimi üzerinden gerçekleştiren Naga Maelstrom ve Naga Molten, 79.99$ seviyesindeki tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatıyla yurt dışında kullanıma sunuluyorlar.

Naga Molten

• Çok etkileyici tasarım..

Ama 80dolardan bulmak imkansız olur TRde naga 105$ + devlet baba haracı..
  • Yazın ellerinde ki sıcaklığına dikkat etsin alanlar..
  • Müthiş Görünüyor valla adamlar yine yapmışlar sitesindeki resimler daha etkileyici.

http://store.razerzone.com/store/razerusa/en_US/pd/productID.219936200/parentCategoryID.35208800/categoryId.37466100

Özellikle Molten benim ilgimi çekti Deathadder almasaydım sırf görüntüsü için bile alırdım bunu
  • donanımhaberin inceleme videosunda o yandaki tuşlara basmak çok zor diyorlardı, bence de pek kullanışlı değil..
  • bizzat kullaniyorum ilk 6 tus son derece rahat kullanisli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pillibebek

Müthiş Görünüyor valla adamlar yine yapmışlar sitesindeki resimler daha etkileyici.

http://store.razerzone.com/store/razerusa/en_US/pd/productID.219936200/parentCategoryID.35208800/categoryId.37466100

Özellikle Molten benim ilgimi çekti Deathadder almasaydım sırf görüntüsü için bile alırdım bunu

Ben birisine son kalan Deathadder ı mı ne satmıştım geçen sene. Yoksa sen misin o ?

• O kişiden kişiye değişir benim arkadaşım aldı mesela WOW için diyorki 5 elli katil gibi hissediyorum kendimi...
  • yalnız üzerlerindeki desenler ve aydınlatma vs. çok çocuksu geldi bana.. elinin altında da kalınca pek bir anlamı kalmıcak zaten..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.