- x
PES 2011 Klavye'den oynayanlar buraya.
15 Cevap9116 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

381 Mesaj
5 Ekim 2010; 22:16:39 

Arkadaşlar klavyeden oynayanlar için bu bağlı çalımları, ipuçlarını vs öğrenmek açısından bilgi paylaşımı olursa güzel olur..

sormak istediğim birşey var bu bağlı çalımlar klavyeden olmuyor nedense bi çözümü varmı ?

Kulakları tırmalayan aynı şikayet: bu memlekette yaşanmaz. Doğru! Kapitalizm, Bizansın canım havasını fabrika bacaları, egzoslar, genzi ve ciğerleri kemiren murdar kokularla yaşanmaz hale getirdi. Ama efendilerimizi tedirgin eden bu lağım kokusu, bu kıyamet gününü hatırlatan insan ve makina uğultusu, bu toz, bu sinek değil ki. Onlar İstanbul'un insanından şikayetçi. İstanbul'un insanından yani kendilerinden. Aynaya tahammülleri yok. Bu memlekette yaşanmaz diyenin yüzüne tüküresim geliyor.

249 Mesaj
5 Ekim 2010; 22:48:06 

Niye olmasınki cnm. Tuşları atarsan hertürlü olur

Steam ID: ZaPo31

1778 Mesaj
6 Ekim 2010; 12:34:51 

Tuşları atadığın takdirde olur. Ama gamepad gibi kolay değil tabi.

Ben ASD'ye yakın olduğu için FGHT kombinasyonu oluşturdum. Ama alıştın mı dersen, alışamadım :)

381 Mesaj
6 Ekim 2010; 14:26:26 

numpad tuşlarına atadım ama, sanırm yapmak için ayrı bir tuşa daha basmak gerekiyor.

Kulakları tırmalayan aynı şikayet: bu memlekette yaşanmaz. Doğru! Kapitalizm, Bizansın canım havasını fabrika bacaları, egzoslar, genzi ve ciğerleri kemiren murdar kokularla yaşanmaz hale getirdi. Ama efendilerimizi tedirgin eden bu lağım kokusu, bu kıyamet gününü hatırlatan insan ve makina uğultusu, bu toz, bu sinek değil ki. Onlar İstanbul'un insanından şikayetçi. İstanbul'un insanından yani kendilerinden. Aynaya tahammülleri yok. Bu memlekette yaşanmaz diyenin yüzüne tüküresim geliyor.

634 Mesaj
6 Ekim 2010; 14:29:40 

quote:

Orijinalden alıntı: BMNR

numpad tuşlarına atadım ama, sanırm yapmak için ayrı bir tuşa daha basmak gerekiyor.

Q ya basılı tutup yapabilirsin

781 Mesaj
6 Ekim 2010; 17:56:28 

quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Tuşları atadığın takdirde olur. Ama gamepad gibi kolay değil tabi.

Ben ASD'ye yakın olduğu için FGHT kombinasyonu oluşturdum. Ama alıştın mı dersen, alışamadım :)

SAMSUNG Galaxy S4 Kulübü
8 Çekirdek İşlemci (1,6 GHz Dört İşlemci 1,2 GHz Dört İşlemci) | 2 Gb Ram | Exynos 5 Octa 5410 | HSDPA 42.2 Mbps | Android 4.2.2 Jelly Bean | 2.600 Mah Battery |
|Full HD Super Amoled Display | 5 Inc | 1920 x 1080 | 441 PPI | 16M Colors | Corning Gorilla Glass 3 | 13 Mp Kamera |

381 Mesaj
8 Ekim 2010; 22:58:07 

messi ile müthiş çalımlarla attığım gol :)

http://tinypic.com/player.php?v=2d1lc04&s=7

not : muziğe bakmayın arka planda calıyorken kapatmayı unutmsm
edit : en iyi oyuncu modunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BMNR -- 8 Ekim 2010; 22:58:54 >

360 Mesaj
9 Ekim 2010; 12:08:23 

quote:

bu hareketleri klavyeyle yapmadın heralde dimi ?

Origin : erdenyavuz34
Pro Clubs : istanbuLLs

169 Mesaj
9 Ekim 2010; 19:48:58 

Ahh NazliCan Ahhhhh

★★★ Fenerbahçe 2014-2015 ★★★

1889 Mesaj
9 Ekim 2010; 23:32:06 

Klavye ile zor oynanacak bundan sonra, gamepad'a alışmak en iyisi...

381 Mesaj
10 Ekim 2010; 18:50:29 

quote:

Orijinalden alıntı: erdenyavuz

bu hareketleri klavyeyle yapmadın heralde dimi ?

aynen hocam klavye ile yaptım :) V ye atadım oyuncu değiştirme R zaten R ye basılı tut V ye bas fazla zor olmadı :)

360 Mesaj
11 Ekim 2010; 17:02:12 

quote:

aynen hocam klavye ile yaptım :) V ye atadım oyuncu değiştirme R zaten R ye basılı tut V ye bas fazla zor olmadı :)

iyi helal ozaman

Origin : erdenyavuz34
Pro Clubs : istanbuLLs

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
11 Ekim 2010; 17:03:35 

quote:

Bu PES 2010. 2011'de at kolaysa

381 Mesaj
11 Ekim 2010; 18:16:37 

quote:

Orijinalden alıntı: _AsiL_

Bu PES 2010. 2011'de at kolaysa

ayıp ettin şimdi pes 10 da nerde görülmüş gökkuşağı çalımı filan PES 2011 işte çaktım

1 Mesaj
7 Eylül 2011; 11:47:33 

ARKADAŞLAR ÇÖZÜM ŞÖYLE İLK ÖNCE PES 2011 SETTİNGSE GİRİN ÜSTTE KLAVYE YAZAR ONA TIKLAYIN KIRMIZIYLA B GÖSTEREN YERİN ALTINDA R YAZAR ORAYA TIKLAYIN VE ORAYA CTRL YAZIN. SONRA TAMAM DİYİN VE OYUNU AÇIN, VE ANTREMANA GİRİN ONDAN SONRA OYUN PLANI DİYİN VE BAĞLI ÇALIMLARA TIKLAYIN YENİ OLUŞTURUN A TIKLAYIN VE ADINI GİRİN VE ORDA SAĞ ÇUBUK YUKARI YAZAR ONA TIKLAYIN.ORDA İSTEDİĞNİZ BİR HAREKETİ SEÇİN AM BİR TANE VE ENTER BASIN SONRA YUKARDA ÇIKIŞ YAZA ONA TIKLAYIN BİDA TIKLAYIN VE KONTROLLERİ ATA DİYİN.VE SONRA YENİ YAPTINIZ ADIN ÜSTÜNE TIKLAYIN VE ÇIKIN ANTREMAN DEVAM EDİN.SONRA CTRL İLE Q YA BASIN VE HAREKET OLACAKTIR

347 Mesaj
16 Ekim 2011; 14:11:53 

sen en iyisi bi joyistic al

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Oyun] » Oyuna Özel Forumlar » PES - Pro Evolution Soccer » PES 2011 Klavye'den oynayanlar buraya.
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.270