Şimdi Ara

Pulse Smartpen bir kalemden çok daha fazlası video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
21.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teknoloji hızla gelişmeye ve alışkanlıklarımızı değiştirmeye devam ediyor. Pulse Smartpen hiç umulmayan bir şeyin günlük hayatta sıkça kullandığımız tükenmez kalemlerin bilgisayar ile bir araya getirilmiş hali.

Alüminyum gövdesi ve ekranıyla standart dışı bir ürün olduğunu belli ediyor olsa da Pulse Smartpen'i kullanmaya başladığınızda not alma alışkanlıklarınızı değiştirebilecek nitelikte bir cihaz olduğunu hemen anlayacaksınız.

• video mu var anlayamadım ama ne varsa açılmıyor
  • Tek dezavantajı kendine has kağıtla kombin olarak çalışmasıdır. Ülkemize TESAN tarafından getirtilmiştir
  • Abi yok böyle bir şey yaa, izledim ve teknolojinin hayranlığı içindeyim hala, bu kalemi kullanmayı bilen çok iyi işler yapabilir ve kendine daha fazla zaman kazandırabilir. Bu alet ile çok şey yapılabilir diyorum başka bir şey demiyorum...
  • Mükemmel bir kalem çok kullanışlı olmasa bile toplantı vb işler için çuk uygun sevmediğim yönü defteri bittiği zaman bidiya nerde defter bulacan falan filan
  • Kalem kaç gram ? Baya bi büyük çünkü normal yazı ıcın kullanımaz
  • inceleme yaparken keşke bir yazıcıdan bahsedilen kağıdı çıkararak ne kadar sorunsuz çalıştığnı test etseymişsiniz çok güzel olurmuş..

harika bir alet, inceleme için teşekkürler..
  • şimdiye kadar gördüğüm en acayip zamazingo. Türkiye fiyatı 400 lirahttp://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?categoryid=217&productid=bd6778

defteri de 4 lü paket 60 lira
  • o nasıl bir sekronizasyon şeklidir :D bitirdi benni yazdığın yere tıkla o anki yaptığın eyi söylesin uuu :D

onu bırak pcdede film gibi izle çok büyük bi gelişme gerçekten ... fiyat olarak bence uygun taksit ile alındığı taktirde çok yararlı bir kalem...

defter sıkıntısı büyük bir problem...ama çözmek zor olmaz heralde.. bu kalemle bi almanca dersi veya bi ingilizce dersi çok güzel işlenir.. bunun yanı sıra geometride çığır açar :D
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • mikemmel ancak mesut beyin yazısı çivi yazısı gibi kalem iyi tanıyor yazıyı:))
  • O ne öyle ya İşlemci, ekran filan Bilgisayarda aynen bizim yazdığımız gibi animasyon yapması çok hoş.
  • Videoyu oynatamadım, görüntü yok.
  • Güzelmiş.
    Ama pahalıdır bu
  • Bizim acilde 3-4 yıldır buna benzeyen kalemleri hasta bilgileri için kullanıyolar. Onlar Logitech marka ve sadece kağıda yazılanları kaydediyor. OLED ekran, ses kaydı falan yok. Titreşimi var bi. Sırf asistanlara, hemşirelere veriyolardı tanesi 1500 TL diye. Burda daha iyisi 400 TL'ymiş. Üstelik tekli alımda. Bizi yiyolarmış bunca zaman demek ki.
  • Ya kalem bir gün biterse?
  • mesut çeviğin yazısının da doktor yazısı gibi olduğunu öğrenmiş olduk
  • mesajim bulunsun izlerim.
  • Videoyu izledim, kalem hoşuma gitti, ancak özel defter yanımızda yoksa kalemi kullanamayacak oluşumuz gerçekten kötüymüş. Her hangi bir kağıda yazdığımda da o an ki sesler ile senkron etse yazdıklarımızı gerçekten güzel olurmuş. Kalın olsa ilk başta bana rahatsız edici geldi ama kullanadan bilemiyorum, şarjı ise 8 saat gerçekten iyiymiş ama bu 8 saatte sadece yazılar ile seslerimi senkron ediyor, yani yazılarla senkron edilen sesleri ne kadar dinleyebiliyoruz.

Cihaz güzel, daha güzelleride geliştirilecektir, özellikle her türlü kağıtta çalışmayı başarmalılar.
  • Yorumları okuyunca bilgilendirmek istedim.

Bu ürünü kullandım, gerçekten şık, çok ağır değil rahat rahat yazılıyor ama biraz kalın bir kalem.

Birde bu kalemin sayfalarını fotokopi makinasında çoğaltıp dilediğiniz kadar kullanabiliyorsunuz hiç sorun olmuyor.
  • Bunun özelliğini anlayamadım ben ?

özelliği sadece ses kaydetmesi mi?

yoksa otomatik yazı mı yazıyor nedir?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.