Şimdi Ara

Samsung 1ms tepki süresine sahip 27-inç monitörünü satışa sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Güney Kore merkezli lider elektronik üreticilerinden Samsung, 1ms tepki süresine sahip 27-inç boyutundaki yeni monitörü P2770FH'yi Amerika'da satışa sunuyor. Touch of Color serisinin tasarım özelliklerine sahip olan Full HD formundaki yeni monitör, 1920 x 1080 piksel çözünürlüğünü destekliyor ve 70,000:1 dinamik karşıtlık oranı sunuyor.

Açıklanan teknik özellik bilgilerine göre en yüksek parlaklık seviyesi 300 cd/m2 olan monitör, görüntü aktarımı için D-Sub, DVI ve HDMI konnektörlerini kullanırken, aynı zamanda iki de ses çıkışına sahip. Samsung tarafından üç yıllık garanti ile satışa sunulan P2770FH, Amerika'da 400 dolar seviyesindeki etiket fiyatıyla tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

• Süper görünüyor. Hafif bir bordo tonu var, yakışmış. Teknik değerler de iyi. Türkiye'de kaç lira olur acaba(?)...
  • Çok güzelmiş, ama daha yüksek çözünürlüklüler de lazım, tasarımcılar yazılımcılar için ama piyasada yok artık. 2560x1600 gibi ... Bir de 1200 satırdan neden vazgeçildi, 120 pixel çok fark ediyor.
  • Bir kere aldum. tiksiniyorum tn panallerden.
  • sanırım griden griye olan tepki hızı 1ms.. yinede ips panel tercih ederdim..
  • 1ms ye oldukça iyi ..dahada altına düşeceklermi acep:?
  • Bence çok yanlış birşey bu Griden griye kim kullanıyorki normal tepki süresini yazın yahu..

kaç tane insan var aynı özelliklerdeki monitörlerden birinde sadece griden gri tepki süresi 2ms olduğu için onu seçiyor..

halbuki bilmiyorki ikisininde aynı tepki süresi var buna dur demeleri lazım olmuyor böle yanılıyor bilincsiz kullanıcılar..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.